Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Otsin :)
 
vaesed ja ratastoolis 03. mai 2015, kl 20.39
jääb mulje, et need kolm vana meest on siiski ratastoolis siin ja muidu vaesed. norm inimene tõstaks ju vahelduseks oma lõdva peenise õue. aga ju siis oma õue polegi..
 
naine29 03. mai 2015, kl 20.52
RR Wraith Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jahm, need ebaverbaarselt sõnastatud "kutsed", jne
> . võivad teinekord isegi "kustumatu mälestuse" jät
> ta :D
>
> Anyway, õnneks ma ei ole ise ever-nev
> er Kuku'sse sattunud :)

Käi ära, kogemus omaette :)
 
naine29 03. mai 2015, kl 20.53
arvan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> naine29 küll erilise tarkusega hiilata ei saa, kui
> juba 17 a abiellu astus. Teised tüdrukud alles õp
> pisid sel ajal.

Jah ja ma olen esimene loll, kes nii noorelt ära armus. Siiski toredasse inimesse, kellega olid kenad aastad koos (enamus neist). Ei kahetse midagi.
mansion ghost 03. mai 2015, kl 21.08
"jääb mulje, et need kolm vana meest on siiski ratastoolis siin ja muidu vaesed. norm inimene tõstaks ju vahelduseks oma lõdva peenise õue. aga ju siis oma õue polegi.."

Kummitus kasutas ilusat ilma oma mõisapargi kõrghaljastuse korrastamiseks, aegajalt sai ka arvuti tagant läbi joostud. Üksiku inimese asi, keegi taga ei aja :)
 
vastus käes 03. mai 2015, kl 21.18
no vähemalt gõust mehena ei huvitaks.

Ei huvita see potipõllundus ja hirmus ise tegemine.
Võib miinusmärgi ette tõmmata.
 
M30 03. mai 2015, kl 21.47
Ilusatele naistele ei läheneta ehk selle pärast, et tal arvatakse juba kindlasti keegi olevat :)
Ning alles siis julgetakse, kui juba end kuulikindlaks kõigile ligitõmbavaks supermaniks joodud on.
Need normaalsemad mehed end supermaniks ei joo, seega nad lähenema ka ei kipu. Kui just ilus naine ise märku ei anna oma huvist :)
Vähemalt.. arvan, et asi on nii.
 
alu 03. mai 2015, kl 22.24
arvan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> naine29 küll erilise tarkusega hiilata ei saa, kui
> juba 17 a abiellu astus. Teised tüdrukud alles õp
> pisid sel ajal.


Ise oled viis kümppi täis ja endiselt õpid veel? Irw. Poolsada aastat raudset leedit ainsagi armumise ja soovita koos olla. Kaktuste hirm.
 
no sa armusid ju ära 04. mai 2015, kl 00.01
no alule tõmmati ka ju putttts pähe, oigab ja ahmib õhku siiaamaani..
nii et pole vahet, kui märg ja kui noor..
 
fred 04. mai 2015, kl 13.07
kirjuta mulle fred0050@hot.ee Olen 25a. mees.
 
174cm 04. mai 2015, kl 17.50
Mainisid et oled 174cm. Kas mees peaks siis 174+20 (et saaks kontsi kanda)+5 silmailu=199cm olema?

Ja loomulikult et ilusatele naistele ei läheneta. Ega loomariigis ka lõvi elevanti murdma lähe-kui ikka pole teise tasemel siis 99% võimalus haiget saada.

Ilusatele naistele lähenevad kas ilusad mehed või umbjoobes mehed kellel niikuinii kõigest juba savi on peaasi et pulli saab.

See et lähenetakse kiisujutuga on pigem positiivne nähtus-koledaid naisi kiisudeks ei kutsuta:)
 
ka vabadusel on eelised.... 04. mai 2015, kl 18.55
M30 ne jutu võiks kokku võtta sõnadega ...ilusa tüdruku needus..., lisaksin ainult niipalju, et nii mõnedki neist ootavad printsi valgel hobusel, sest nad on ilusad ja ilusad tüdrukud saavad kõik mida tahavad. Kui aga saabub hall argipäev ja armumise faasist suhe edasi ei arene, siis on taas lahkuminek. Alles hiljuti rääkis üks mu sõbranna, et tal on vist kuus w seitse nn.kandidaati. Tüdruk on tõesti kena ja edukas aga loob liialt illusioone endale, liiga kõrged ootused. Pole oluline, kas mehel on suured musklid, sixpäk, palju raha ja sportauto...suhe tekib ikkagi inimesega kellega sul on midagi ühist.
 
jah 04. mai 2015, kl 22.22
ka vabadusel on eelised.
öige.suhtes ei mängi rolli riista-augu suurus- väiksus,rahakott või auto,vaid siiski tunded.
saage sellest aru ja kõik muu tuleb iseenesest.uskuge.tsutsufrei.
 
paksuke joodik 07. mai 2015, kl 23.55
_meesterahvaid end nii täis joonud, et seisavad vaevu püsti_

aga näe, ära tundis mu klubis ;- )
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!