Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mis toimub teemadega
 
Kass 05. juuni 2015, kl 11.34
Kadakas, mulle tundus, et mul tõusevad turjakarvad põhiliselt vaid arsti lõhna peale turri. :D
 
Jupile 05. juuni 2015, kl 11.34
Ma ei ole õelus. Tead ma panin ükspäev sind otsingusse viskas ette 63 lk postitusi, täna on selleks järele jäänud 34 lk, ja postitusi ainult 1000, kuigi praegultki vaatab siin vastu 2934. Oskad midagi öelda? kuhu küll need kõik said? :D Oi sind küll.

Ei ole kellegil midagi sinu vastu, püsi oma teemades või arutlevates, mitte teiste tutvust otsivate, mees-naist, naine-meest.
 
infoks, 05. juuni 2015, kl 11.37
Näen, et trollid vinguvad taas.
Ma ei viitsi heietada siin, kõik on ära seletatud, instruktsioonid antud.
Lähen trenni, siis ostan hakkliha ja hakkan kodutööna pisinovelli tõlkima.
Head trollimist.
 
kadakajupp 05. juuni 2015, kl 11.38
ma ei oska kommenteerida postituste arvu kuvamist, see on siinne tehniline nüanss. võimalik, et ümber tõstetud teemas on teised? kasuta kogu foorumit hõlmavat otsingut. ja kui leiad teema, kus ma segan tutvumist, ole kena ja viita sellele.

kui nüüd su tõendamata süüdistus kõrvale jätta, kas siis postituste arv on kuritegu?
 
Chef 05. juuni 2015, kl 11.42
infoks, Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>Mina ei viitsi emaili saata moderaatorile, las keegi >võtab valvearsti rolli sisse ja saab hiljem selle >eest kiitust.

Siin on suletud süsteem ja koputajatesse suhtutakse...no ütleme, et ega favoriidid nad just ei ole ;) Püsikad hakkavad sel juhul koputama iga arsti sõnavõtu peale. Ma hakkaksin modedele saatma kirju IGA ütluse peale, kus minu teksti on tsiteeritud, mind libatud, minu nime alt roppusi räägitud ja lauseid tagurpidi käänatud. Mis sellise jama point oleks? Koormaks mõttetustega moderaatoreid üle. Mina ei nuta, las trollid libavad kui see neile rahuldust pakub ja mõni muu teema solkimata jääb.

Kaebupunn, kes kaevus käis, iga päev on juua täis;)
 
infoks, 05. juuni 2015, kl 11.43
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ku
> i nüüd su tõendamata süüdistus kõrvale jätta, kas
> siis postituste arv on kuritegu?


Jah on. See on selline tunnus, mis viitab probleemile. Näiteks kui WC-st tuleb suitsu, siis see on ka tunnus, mis viitab probleemile. Siin kompaktses tutvusfoorumis on reeglid nii, et kui isikul on üle 100 postituse või teemal on üle 7 lk, siis on see 99% juhtudest teemaväline passk ja tuleb sekkuda.
Moderaatorid eemaldasid just sellised mammut-teemad.
 
Raivo Kohalik 05. juuni 2015, kl 11.45
pole minagi siiani näinud ühtki halvatoonilist ütlust kadakajupi poolt - kül aga vastaste poolt .

samas omastki käest tean selliseid kes "külla tulles" kõike halvustavad halvimate sõnadega .
kas delfis vähe ruumi on et just seda "kõige halvemat" peab vaatama ja külastamagi ?

kas tänavalgi ütleme möödujatele - oled paks - oled vana- oled kole ?????

mis on mööduja asi milline keegi on ?
luigele meeldigu luik - ninasarvikule teinne samasugune ..."igaühe jaoks on kuskil keegi " !!!!!!!

mis kes ei meeldi ühele - võib vägagi meeldida teisele
 
infoks, 05. juuni 2015, kl 11.46
Chef Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kaebupunn, kes kaevus käis, iga päev on ju
> ua täis;)


Ainult WC-s suitsetavate pubekate mentaliteet on selline, et ära kaeba. Täiskasvanud maailmas sedalaadi lapsikut jura ei aeta. Näiteks vanglas kaevatakse igal võimalusel kui see vähegi kasu toodab. Küps käitumine on põhjenduslik, pubekad pole küpsed.
 
Jupile 05. juuni 2015, kl 11.48
Ja kordame aga veel kord-Ei ole kellegil midagi sinu vastu, püsi oma teemades või arutlevates, mitte teiste tutvust otsivate, mees-naist, naine-meest.

postituste arv on ükskõik, olgu või 5000
 
Raivo Kohalik 05. juuni 2015, kl 11.52
eilne arst 4 tundub täna olevat info nime all
(seega muutus)
miks aga muuutuvad reeglid ühe päevaga ?
eile oli allles "ülem piir " 8 lk ? (miks täna 7 )

tsiteerin :

Siin kompaktses tutvusfoorumis on reeglid nii, et kui isikul on üle 100 postituse või teemal on üle 7 lk, siis on see 99% juhtudest teemaväline passk ja tuleb sekkuda.
Moderaatorid eemaldasid just sellised mammut-teemad.
 
kadakajupp 05. juuni 2015, kl 11.52
eksid, sedasorti reegleid ei ole. olen selles osas päringu esitanud. st sinu peas need vbl eksisteerivad, aga delfi foorumikasutajatele portaal antud ettekirjutusi ei tee.

moderaatorid eemaldasid teemad, sest sina või keegi teine kaebas ning samaaegselt terves foorumis korralageduse korraldas. selle ohjeldamiseks antud meede küll ei toiminud - vt uute teemade (tutvumisteemade) sisu ja kommentaare.
 
Kass 05. juuni 2015, kl 11.53
Prioriteedid Paigas
"Kui lõhnaassotsatsioonidest rääkida,siis minule kangastub arstiga seoses pigem vanadekodu ukseläve aroom- segu kirbest uriini,korvalooli,kampri,kassipissi ja räimekeeduleemest,ühesõnaga nähtamatu sein :)"

Ka võimalik. :) Kuid mingi ühine nimetaja sellel tegelasel siiski tõepoolest on. See kusjuures on õige tähelepanek, et mainisid vanadekodu. Väljendid nagu "suitsetavad pubekad", "tuleb anda vitsa, rihma", "üldnormid" - see kõik ei räägi just kaasaegsest mõtlemisest või maailmavaatest.

Või mis, doktor? Nõuka-aja varjud ei lase relaxida? :)
 
Calif`s Chef de Cuisine 05. juuni 2015, kl 11.53
Doktori seadused Delfi tutvusfoorumi kasutamiseks, kokku võetuna Kaliifi peakoka poolt:

1. Tutvuskuulutuses on keelatud tekst pikkusega üle kolme rea. Lause peab algama väikese tähega, kirjavahemärke ei tohi kasutada, see koormab liigselt lugejat.
2. Tutvuja tohib rääkida ainult asjast (pikkus, vanus, kaal). Hobidest rääkida ei tohi.
3. Vastata tohib samamoodi.
4. Tutvusteema pikkusega üle 3 lk kustutatakse hoiatamata.
5. Püsikatel on tutvumine üldse keelatud.
6. Solktteemad ja jututeemad ei ole lubatud.
7. Kes ei täida seadusi 1-6, nende suhtes rakendab Arst:
a) individuaalteraapiat
b) karistamist sundmõtetega
c) eraldamist ruumi, kus on ere valgus ja mängib täisvõimsusel Metallica või AC/DC
d) meessoost püsihaigetel habeme mahaajamist
e) kui eelnev tulemust ei anna, rakendab Arst otsmikusagarate ja taalamuse vaheliste ühenduste läbilõikamist ehk lobotoomiat. Peale lobotoomiat on püsihaiged rahulikud, naeratavad õndsalt, ei ole agressiivsed ja räägivad vaid lühilausetega nagu lihttrollidki.
 
kadakajupp 05. juuni 2015, kl 11.54
ootan endiselt viidet, kus ma olen seganud tutvumist konkreetses teemas m otsib n või vastupidi. arutelu teemas nt "mida arvate flirticust?" kommenteerimist ei saa küll kuidagi käsitleda tutvumise segamisena või kohatu postitusena. kui vastavat viidet ei ilmu, siis teen ettepaneku see teema ammendunuks lugeda ja jätkata - kes tutvumisega omal viisil, kes pisut teistsugusel.
 
infoks, 05. juuni 2015, kl 11.56
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eksid, sedasorti reegleid ei ole. olen selles osas
> päringu esitanud. st sinu peas need vbl eksisteer
> ivad, aga delfi foorumikasutajatele portaal antud
> ettekirjutusi ei tee.

Kui sa ei saa aru loogilisest põhjendusest, siis proovi pead loomadele omades läbi mängima, et mõista. Moderaatorid sulgesid justnimelt sellised teemad, mis olid üle 7 lk. Sellest kogemusest, siis saad endale õppetunni ja reegli sõnastada.

Anyway, arvake kuidas soovite, õhtul rakendame reeglit taas kui vabatahtlikku kiitustväärivat korrapidajat ei leia.
 
Kass 05. juuni 2015, kl 11.59
Kulla doktor, ma saan aru, et ma pole sinu lemmik, kuid ikka sama küsimus:
Miks sind segab, et inimesed mõnes teemas mõnusalt vestlevad? Ei ropenda, ei diskrimineeri kedagi, ei õhuta vaenu, ei sega teisi tutvujaid. Lihtsalt vestlevad omavahel.
Miks see isiklikult sind niivõrd segab? Päriselt? Oskad ausalt vastata?
 
Calif`s Chef de Cuisine 05. juuni 2015, kl 11.59
infoks, Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Chef Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > Kaebupunn, kes kaevus
> käis, iga päev on ju
> > ua täis;)
>
>
> Ai
> nult WC-s suitsetavate pubekate mentaliteet on sel
> line, et ära kaeba. Täiskasvanud maailmas sedalaad
> i lapsikut jura ei aeta. Näiteks vanglas kaevataks
> e igal võimalusel kui see vähegi kasu toodab. Küps
> käitumine on põhjenduslik, pubekad pole küpsed.

Mööda tulistasid puusalt! Ükski enesest lugupidav või enese elu hindav vang ei kaeba kaasvangi peale. Kui "prapiska" käigus on lõust viltu löödud, ütleb, et kukkusin. Kaevatakse vangla administratsiooni peale halduskohtule. Mune ei osata keeta, puder on kehv, kong liiga väike, raamatuid ei ole, hügieenitarbeid ei ole. Midaiganes. Põnev on halduskohtus käia, väike vaheldus rutiinile. heal juhul saab natuke pappigi. Halduskohtunikud võitlevad juba aastaid sellega.
 
Calif`s Chef de Cuisine 05. juuni 2015, kl 12.07
Kiisu,

doktori metoodika on tõesti NSVL ajast pärit. Siis raviti suuremaid alkašše ja narkareid samuti psühhoneuroloogiahaiglas. Jotadele anti ravimeid, mis viina suhtes hirmsa äratõukereaktsiooni tekitasid ja pudel viina ning kõik renni äärde öökima. Väidetavalt olla Nõukogude psühhiaatrid rakendanud sarnast metoodikat ka homoseksuaalsete inimeste suhtes, ainult neil asendas viina vastav temaatiline film.

Rihm, vits, pubekad - vastavad raviasutused, hooldekodud, kinnipidamisasutused alluvad õiguskantsleri kontrollile. Isegi oma lapsele ei tohi sa rihma anda ilma kriminaalkaristuse hirmuta. Meid, võõraid lapsi sa rihmutada ei või, kulla Arst ;)
 
infoks, 05. juuni 2015, kl 12.09
Calif`s Chef de Cuisine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mööda tu
> listasid puusalt! Ükski enesest lugupidav või enes
> e elu hindav vang ei kaeba kaasvangi peale.

Eksid ise, nagu enamik ühiskonna kodanikke. Räägid nagu enamik naiivseid, et Leenin on teinud seda ja teist, kui on mõtlevale inimesele ilmselge, et ta pole teinud mitte kui midagi. Räägid muinasjutulist vanglaelu müüte, mis on vastu igasugusele loogikale. Vanglas ja mujal toimub täiskasvanud inimeste põhjenduslik käitumine. Näiteks kellegi tätoveering ei ole mitte kui mingi põhjendus ega argument, kuidas otsustada käitumist. Ühiskonna broilerharitlased armastavad muinasjutte ja ajavad ikkagi mingit tätoveeringu teooriat, samuti mingit kaebamise teooriat. Kui on kasulik kaevata, siis seda tehakse ja rohkelt, kedagi ei hakata "kaebamise" või "tätoveeringu" vms põhjendamatu argumendi eest korrale kutsuma.

Ühiskonnale on broilerharitlased kasulikud maksumaksjad, see on ka kõik, mida nendest kasu saab.

Rohkem mõtestamist, mitte koolipingi nühkimist, kulla trollid.
 
Jupile 05. juuni 2015, kl 12.10
Jah jupp mul ei olegi täna enam näidet tuua isegi mitte ainult ühte neist, sest neid enam ei ole. Palun.
Et siis mida pole ette näidata seda pole olnud :D Eks ise tead ju paremini kuidas ja miks. Eesmärgiks polnud tüli üles kakkuda vaid natukenegi sulle mida on ka teised püüdnud teha, mitte anonüümsed vaid ka püsikad(punapea, pricilla jne)koputada, et nii ei ole sobilik ja viisakas.
Ilus ilm, päike väljas. Vaadake ka natuke delfist väljapoole ja nautige suve.
Mina tänan.
 
Calif`s Chef de Cuisine 05. juuni 2015, kl 12.20
infoks, Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Calif`s Chef de Cuisine Kirjutas:
> -------------
> ------------------------------------------
>
> Eksid ise, nagu enamik ühiskon
> na kodanikke. Räägid nagu enamik naiivseid, et Lee
> nin on teinud seda ja teist, kui on mõtlevale inim
> esele ilmselge, et ta pole teinud mitte kui midagi
> . Räägid muinasjutulist vanglaelu müüte, mis on va
> stu igasugusele loogikale. Vanglas ja mujal toimub
> täiskasvanud inimeste põhjenduslik käitumine. Näi
> teks kellegi tätoveering ei ole mitte kui mingi põ
> hjendus ega argument, kuidas otsustada käitumist.
> Ühiskonna broilerharitlased armastavad muinasjutte
> ja ajavad ikkagi mingit tätoveeringu teooriat, sa
> muti mingit kaebamise teooriat. Kui on kasulik kae
> vata, siis seda tehakse ja rohkelt, kedagi ei haka
> ta "kaebamise" või "tätoveeringu" vms põhjendamatu
> argumendi eest korrale kutsuma.
>

Minu seisukohad põhinevad isiklikel kokkupuudetel inimestega, kes on reaalselt vanglas istunud. Küll ENSV ajal, küll EV ajal. Neid pole mitte üks olnud. Ma usun neid rohkem kui õppejõude, ammugi isehakanud arste.

Kui sa võtad tõsiselt, mida ma olen Lenini kohta rääkinud, siis sa ei ole küll supertrolli, vaid lihtrolli tasemel. Supertroll suudab juba taibata irooniat, lihtroll ei hakkagi seda suutma.

Koolipink on samuti kasulik, aga eluülikool veel kasulikum. Näiteks ilma venelastest sõpradeta ei oleks mul ka vene keel suus. Mis me ikka vaidleme, Arst on nagunii kõrgeim kohus ja ülim tõde. Inšallah!
 
Kass 05. juuni 2015, kl 12.20
Veel üks väike tähelepanek otseselt pealkirja alla "mis toimub teemadega".
Ei saa aru, kas tutvumisteemade sisu mõjutavad hooajati mingid kosmilised magnettormid või riigikogu istungist osavõtjate arv, kuid põgusal sirvimisel oli näiteks tänaöistel/varahommikustel kuulutustel ka naljakaid sarnasusi.
Tõepoolest kuulutus a'la soovin tutvuda...ee.. ja rohkem midagi. Ikka nagu kõigil? Ei mingeid kontakte, ei enda üldisemaidki andmeid, rääkimata näiteks vanusest, asukohast jne. Hea, et sugu oli meeles märkida.
Kummalised hoovused siin foorumis puhumas.
Ja ikka see kergelt kirbe lõhn?
Soovimata paranoilisusesse laskuda, kuid lihtsalt jälgin, lihtsalt vaatlen. :)
 
kadakajupp 05. juuni 2015, kl 12.25
ma pole mitte kunagi mitte ühtegi enda postitust kustutanud - sest ma mõtlen enne, kas ja mida kirjutada. ütleme nii, et on ka selliseid, mille üle ma just uhke ei ole. sinu viidatud postitusi lihtsalt ei ole. pole olnudki, mulle ei meenu, et oleksin kellegi tutvumist seganud.

tead, korra küll kirjutasin ühe meessoost kasutaja teemasse - seoses meiliaadressi ja otsitava kirjelduse puudumisega. soovitusena, et lihtsam oleks tutvuda. vabandan siiralt ja südamest selle meeskodaniku ees.

nii, kas nüüd ometigi võiks selle jauramise antud teemal lõpetada?
 
Calif`s Chef de Cuisine 05. juuni 2015, kl 12.29
Kiisu,

see torkas mullegi silma. Varasemast ajast on päris humoorikaid tutvumiskuulutusi. Maamees otsib naist, "Kerge elu" Stella Karik otsib armukest ja on terve plejaad noorukeid, kes temaga tõsimeeli kontakti otsivad. Loomulikult ei saa välistada, et tegemist on pseudonüümiga, aga teksti analüüs kinnitab veendumust, et tegemist on huumoriga. Eks siis varsti hakkavad "Õnne 13" Alma ja "Naabriplika" Liisi samuti mehi siin otsima, neile sekundeerivad "Ohtliku lennu" Rita Leidpalu ja "Kättemaksukontori" Marion. Teine Eesti on võimsa avalöögi teinud! :-D
 
Raivo Kohalik 05. juuni 2015, kl 12.30
infoks,05. juuni 2015, kl 11.03


Olen samuti teatanud ja edukalt. Mõni siinne poolkohalik võiks reedeti foorumi üle vaadata ja moderaatorile teada anda, mis on kustutamiseks.

infoks,05. juuni 2015, kl 11.17
Kui poolkohalikust korrapidajat õhtuks ei leia, kes kustutaks solgi, siis teen õhtul seda ise

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

kui selle „poolkohaliku“ all on mind mõeldud (raivo kohalik) – siis olengi vaid „poole kohaga“ siiin ...las „tõelised kohalikud“ teatavad modele ....nagu Arst 4 ja info
(mina olen „väike vend“ )

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
samas pooldan kõiges kassi postitust :

Kass05. juuni 2015, kl 11.59

Kulla doktor, ma saan aru, et ma pole sinu lemmik, kuid ikka sama küsimus:
Miks sind segab, et inimesed mõnes teemas mõnusalt vestlevad? Ei ropenda, ei diskrimineeri kedagi, ei õhuta vaenu, ei sega teisi tutvujaid. Lihtsalt vestlevad omavahel.
Miks see isiklikult sind niivõrd segab? Päriselt? Oskad ausalt vastata?
 
infoks, 05. juuni 2015, kl 12.36
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ütleme nii, et on ka selliseid, mille üle ma
> just uhke ei ole.

Ütleme nii, et sul on tuhandet postitused, mis on põhjustanud teemade sulgemise ja ümbertõstmise, ehk siis teisisõnu puhas s.itt.

> sinu viidatud postitusi lihtsal
> t ei ole.

Varia alamfoorumist leiad endan ime alt mitmesugusust s.itta. Millist liiki paska sa soovid sealt meeldetuletuseks, toon viite.

> pole olnudki, mulle ei meenu, et oleksin
> kellegi tutvumist seganud.

Miks siis su tuhandet postitused siit foorumist eemaldati?

> vabanda
> n siiralt ja südamest

Vabandus ei pese puhtaks tehtut. Oled jätkuvalt kasvatamas tuhandeid uusi solkpostitusi, mida peagi taas kärbime.

> nii, kas nüüd ometigi võiks selle jauramise an
> tud teemal lõpetada?

Hahaha, suits suus ja loeb moraali?
 
Kass 05. juuni 2015, kl 12.37
Kokk, kulla kokk, tundub, et tänaöösel jäi huumor kuidagi vahele. Välja arvatud ehk kurgiteema.
Kuna ma ise rohkem tomatiinimene, siis jäi kahjuks tutvumata. :(
 
kadakajupp 05. juuni 2015, kl 12.41
chef, tänan silmaringi laiendamise eest :D. peaksin vist tõesti rohkem teleka ees passima, mitte siin. mul polnud aimugi, et stella karik on seriaalitegelane...
 
Kass 05. juuni 2015, kl 12.43
Kulla infoks,
vabandan veel kord tülitamast aga küsin ka kolmas kord:
Miks sind segab, et inimesed mõnes teemas mõnusalt vestlevad? Ei ropenda, ei diskrimineeri kedagi, ei õhuta vaenu, ei sega teisi tutvujaid nende teemades. Lihtsalt vestlevad omavahel.
Miks see isiklikult sind niivõrd segab? Päriselt? Oskad ausalt vastata?
 
infoks, 05. juuni 2015, kl 12.44
Raivo Kohalik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks sind segab, et inimesed mõnes
> teemas mõnusalt vestlevad? Ei ropenda, ei diskrim
> ineeri kedagi, ei õhuta vaenu, ei sega teisi tutvu
> jaid. Lihtsalt vestlevad omavahel.
> Miks see isi
> klikult sind niivõrd segab? Päriselt? Oskad ausalt
> vastata?

Min segan püsikaid trollimast, püsikad segavad trollimisega tutvujaid tutvumast. Mull isiklikult on huvitav näha kui trollijad vinguvad ja vingerdavad. See on sama nauditav kui graffiti ga soperdajaid üle valada värviga kui nad seda ei oota. Või siis WC-s suitsetavad pubekad sinna lukustada. Ühiskonnas osadele pakub naudingut selline asi. Mõnele pakub huvi must huumor, mõnele teistsugune, siinsetele püsikatele pakub pinget teisi segada ja eks loomulikult seda õigeks ei peeta, selleks ka ühiskond sanktsioneerib siin neid. Mina seejuures sanktsioneerin nagu hobi raames, moderaatorid oma töö raames.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!