Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mis toimub teemadega
 
Kass 05. juuni 2015, kl 13.54
Infoks, tegelikult jäi sul ka esimene küsimuse pool vastamata. Jälgi ennast sõbrake, sa ei vasta mingil põhjusel konkreetselt ja hakkad tihti vastuse asemel blaatama juutuubikutest ja muust mitteküsutust. Olen seda sinu puhul ka enne täheldanud. :)
Veel kord: kes võiksid öelda täpsemalt, kes on sinu siinne sihtgrupp? Mille järgi teed valiku, keda piinama-kiusama asud?
Ebamäärane termin "püsikad" ei ole selgelt määratletud paraku. Niisiis?

Kokku siis 2 küsimust koos eelnevaga. Tänan.
 
Kass 05. juuni 2015, kl 13.57
Ja kirjavigu teen ma ka, vabandused. :)
 
Kass 05. juuni 2015, kl 14.01
Kadaka suhtes kusjuures tundub, et tema nö. põhiviga on see, et ta on lihtsalt aus, otsekohene ja kirjutab alati oma nime alt.
Delfi igipõlised regamisega püsikad kusjuures teevad laias laastus sama. Ja neil on tõepoolest veel rohkem kommentaare ja tõepoolest väga paljudes erinevates teemades. Üle kogu naisteka kusjuures.
 
vahetevahel tutvuja 05. juuni 2015, kl 14.20
Olen siin foorumis aastaid käinud, lihtsalt vaatamas, vahel kuulutustele vastamas, vahel ise kuulutamas.

Ehk olen nö püsikas, aga ilma kindla nimeta ega viitsi ka nende püsikatega arutleda maa, ilma ja tont teab mille üle.

Mu jaoks on need kadakad, beibed, alud ja muud lihtsalt tüütud inimesed kes täiesti vales foorumis oma elust rääkida või niisama pläkutada tahavad. See foorum võiks olla ainult üksteisega tutvumiseks, mitte niisama seletamiseks. Selleks sobivad foorumeid on siin muid piisavalt.
Ning eriti tüütu on, kui muidu asjalikku tutvumisteemasse lendavad peale püsiasukad ja hakkavad seal omavahel rääkima. Ausõna, parem oleks kui nad omavahelist suhtlusvajadust kasvõi päris elus või mujal rahuldaks.
Ka see sama kadakajupp on teinud seda, et on kuulutus, keegi otsib kedagi, ning siis tuleb jupp sinna midagi kuulutuse kohta kommenteerima, kui tal ilmselgelt pole mingit soovi kellegagi tutvuda. Eks neid teisi on ka kes nii teevad aga jupp teeb seda oma nimega, siis jääb rohkem silma.
 
Kaliifi peakokk 05. juuni 2015, kl 14.34
Siin tundub olevat tegemist massipsühhoosiga. Otsitakse patuoinast, keda kasutada piksevardana. Kui ilmub välja üks vastuvoolu ujuja, kes julgeb natukese oma peaga mõelda, on asi otsustatud. Siis tuleb keegi juht ja õpetaja, kes kihutab ülejäänud lambukesed selle ühe vastu. Nüüd on üks nn paariariik leitud ja kes teda kaitsevad, langevad samuti sanktsioonide alla. Kui see ei ole viha õhutamine, siis mis see veel on! "Aga Kadakas kirjutas teistes teemades ka...", "Aga miks ta siis tegi oma kaks mammuteemat ja solkis teiste tutvumise ära...". Halloo, kosmos, tere, Maa! Kadaka teemad solkisid ikkagi trollid ära. Ma lugesin natuke tausta ja see tutvusteema ning IQ nõue ei sündinud mitte tühja koha pealt. Lihttrollil puudub paraku analüüsi- ja sünteesivõime, tema huumorist aru ei saa. Ammugi mitte briti huumorist. Mis me räägime, isegi supertrollist arst võttis minu tsitaate Leninist puhta kullana. Minu lapsepõlv ja noorukiiga jäid küll ENSV-sse, ent meiegi viskasime onu Lenini üle nalja ja ei võtnud seda propat tõsiselt. Idee järgi polnud ju Marxi ja Engelsi. ka varasemate utopistide-sotsialistide nagu Saint-Simon ja Fourier` õpetus üldse paha, aga bolševikud keerasid sellest s.ta kokku.

Ega me viimase nädalal muud targemaks saanud ole kui et püsikad on katk, rämps, viirus, mis tuleb halastatamatult minema pühkida. Mingeid erilisi argumente peale pimeda viha polegi esitatud. Otsesõnu meile ei vastata, aetakse demagoogilist jura ja mingit omamoodi teooriat. "Vaarjasse" ma ei taha minna, sest seal on juba kõik ära solgitud variautorite poolt. See on siis põhjendus minu poolt.

PS! Minagi olen teinud meeletult õigekirjavigu. Ilmselt sellest, et kirjutan liiga kiiresti. proovin end parandada :)
 
vahetevahel tutvujale 05. juuni 2015, kl 14.34
Miks tutvumisega järje peale ei saa, et aastaid aint vaatad?
 
vahetevahel tutvuja 05. juuni 2015, kl 14.57
Eks ma siin suhtlen ka ikka inimestega, aga ei viitsi jääda mingi tühja-tähja üle seletama foorumis.
Pigem otsin huvitavat suhtlust, mitte midagi püsivat, seda siit netist otsida pole ka õige koht. Olen leidnud siit ka neid huvitavaid inimesi mitmeid isegi, nii uskumatu kui see ka pole.
Ehk, et püsikad siin seletavad lõputult omavahel, muud tutvuvad.

Ning mind häiribki see, kui püsikad ronivad tõsistesse tutvumisteemadesse mingit kägu ajama. Või kui siia teevad mingid tegelased teemasi mille sisuks on liblikad, peenrad, taeva tähed või "Käisin just poes ja rohisin peenraid, mis teie tegite täna?", mil puudub igasugune seos päriselt tutvumisega vaid rahuldatakse lihtsalt oma suhtlemisvajadust.
 
Raivo Kohalik 05. juuni 2015, kl 15.05
saagem tuttavaks - eeldab et siia tullakse peamiselt tuttavaks saama...seda minagi . (tulin tuttavaks saama)

kui mulle kui uuelegi (rohelisele) kirjeldas (vist) Chef varasemat olukorda siin nii : "Tahtsin tuttavaks saada kellegi konkreetsega ..kui tuli kohale grupp solkijaid .."

....siis ei peagi Mode käitumist seekord valeks ...mammutteemadki ei kustutatud vaid teisaldati - seega jäid need alles ki.

et mullegi meeldis siin paar päevagi olla "elusas seltskonnas" - kellega vestelda ja suheldagi sai .- kaa tutvudagi (kaudselt enamusega) ...siis - astun ikka siiagi vahel vaatama kuidas "asjad on ja käivad " ....

nüüd aga läheneb nädalavahetus ja nagunii olen siiis kaugel arvutitest -sama kaugel on kaa kõik foorumid minust kuni esmapäevani . Sellega lõpeb seks ajaks minu osavõtt siinsest meeldivast seltskonnast .
kohtumiseni ja "kohtamiseni"
 
vahetevahel tutvujale 05. juuni 2015, kl 15.06
Mis teemadel suhtled?
 
Ingel, endine ingel 05. juuni 2015, kl 15.16
Kui selgust asjasse ei saanud - siis tuleb kasutada "kirik keset küla" lähenemist:

Iga kolmelauseline, kes sellist suhtlust soovib ja pakub, lisaks oma nimele juurde kõigile arusaadavad tähed SMS. Kellel seda pole, see võib pikemalt ja "pikema vahemäluga" inimestele kirjutada.
Kes midagi ei taha, need viskavad klaviatuuri ära või katavad tahvlis kinni.
:)
 
Ja veel 05. juuni 2015, kl 15.18
Palugem modedelt, et nad blokeeriksid need vangla IP aadressid ja sealt suunalt tulevad kõikvõimalikud kiirged, mis verbaalse möla alla lahterduvad ja oma mingit platnoi-ideoloogiat levitavad.

Minu demokraatial on piirid ja edasi saab tuld ja tõrva!!!
 
Ja veelile 05. juuni 2015, kl 15.22
Ise pead teatama.
 
Kaliifi peakokk 05. juuni 2015, kl 16.12
Ja veel...

"Sulle tahan hüüda juba
veel ja veel ja veel -
tuule suund on nord,
nüüd on minu kord
teha tormi sinu südames."

Ei blokeeri keegi neid IP-aadresse, ehkki mõningate trollide ja arsti eemaldumine teeks kindlasti head kasutajate vaimsele tervisele. Arst selgitab sulle kohe, et IP-aadressi blokeerimine on nagunii mõttetu.
 
küss 05. juuni 2015, kl 16.14
miks peaks keegi kadaka peale kade olema? üks asigi temas mis võiks tekida kadedust? kadakas on nagu kasvatamatu jonniv ja jalgu trampiv jõmpsikas, kes on isekas, kellele ei lähe korda teiste arvamused. tahan kaaaa tahan kaaaa, mis siis et ma sinna mängu ei sobi ja mängumaa on liiga kõrgel tasemel aga tahan ikkkka. ei taha natuke kõrvalt jälgida seda suurepärast sõnademängu, milleni sina ei küündi kunagi. a nüüd hilja ka, oled oma s'taga siin totaalse kaose tekitanud.
 
Ingel, endine ingel 05. juuni 2015, kl 16.15
Kuule Kaliifi peakokandus,

Siin olid need nõrgad põlved, ettearvamatud, keelatud - ära siis provotseeri oma tormidega kedagi, kunagi, kuskil - püüand olla!

Ole korralik ja püüa ikka korralikult kraapsu teha.
 
vahetevahel tutvuja 05. juuni 2015, kl 16.19
Ulmeraamatud näiteks.
Metalmuusika
Arvutimängud
Tsiklisõit
jne.
 
Kaliifi peakokk 05. juuni 2015, kl 16.22
Minu jaoks on suur au meie suurt valitsejat, Arsti teenida. Aamen. Inšallah!

(põlvitan ja suudlen hardalt kaftanipalistust)
 
Ingel, endine ingel 05. juuni 2015, kl 16.25
:)
Siis sa pead vähem ahmbaid pesema - saad alhäärde puhtaks nühkida?
Või tuleb, vastupidiselt, hambaniidina neid lõihmelõngu sealt välja khoukida?
 
vahetevahel tutvujale 05. juuni 2015, kl 16.25
Kus vestled nendest?
 
Kaliifi peakokk 05. juuni 2015, kl 16.39
Hambaid pesen bambusorgiga iga päev. Arsti juurest tuleb väljuda kummargil ja näoga Arsti poole. Selja keeramine oleks pühaduserüvetus!

Olen madalam kui muru nüüd :))
 
abi vajan 05. juuni 2015, kl 16.44
Ning mind häiribki see, kui püsikad ronivad tõsistesse tutvumisteemadesse mingit kägu ajama. Või kui siia teevad mingid tegelased teemasi mille sisuks on liblikad, peenrad, taeva tähed või "Käisin just poes ja rohisin peenraid, mis teie tegite täna?", mil puudub igasugune seos päriselt tutvumisega vaid rahuldatakse lihtsalt oma suhtlemisvajadust.
-----------------
näidake mulle siin üks tõsine tutvumisteema!
 
vahetevahel tutvuja 05. juuni 2015, kl 16.49
Enamasti päris elus, päris inimestega.
 
to küss 05. juuni 2015, kl 16.51
üks loll jõuab rohkem küsida kui sada tarka vastata
 
ahaaa 05. juuni 2015, kl 16.54
tegelt on vastupidine, kadakse sai aru, et püsikate kōrval ei saa ta nii suutr tähelepanu kui ta isekas ego vajab. paras tekitada üks krahh oivalised koivalised taanduvad, targad ja intelligentsed ei lasku nii madalale ja kadakas saab hiilata oma magedate tekstidega. kahtlaselt ilmusid nagunii kass ja kokk oma pikkade memuaaridega kadaka poolehoidjad äkki ei kusagil, nii õigel ajal. mhmh hakkab selgemaks pilt saama. seda ta õigustab siin oma teguviisi täielikult, juhmi mängida pikka aega.
 
püsikas 05. juuni 2015, kl 16.55
Mina pesen hambaid peale hommikusööki ja peale viimast õhtusööki. Kasutan minimaalselt hambapastat ehk hambakreemi, kuskil poole hernetera suuruse portjoni lasen, pool grammi ilmselt. Sellest väiksest kogusest piisab, et kõik vahutaks ja tekib sellele vaatama okserefleks pikapeale. Nühin ringikujuliste liigutustega hammaste väliskülge 20 sekundit, seejärel loputan suu ja harja hambapastast ja tõmban siseküljest paar korda sirgelt üle ja siis teen vertikaalseid harjamisi liigutusi iga hamba juures kuskil 2X. Et tõmban sisekülje vahedest harjaga väljapoole.
Seejärel on möödunud kuskil 2 minutit ja käin hambavahe tikkharjadega enamik vahesid läbi. Lihtsalt lükkan hammaste vahelt läbi paar korda. Seejärel loputan puhtaks ja võtan 20 ml lonksu mingit hambakatu vedelikku, sülitan välja aga ei loputa veega üle. Et jätan selle keemilise vedeliku suhu siis toimetama.
Hommikupoolse söögi järel teen sellsie protseduuri ja ka õhtupoolse söögi järel. Vahepeal ei söö midagi, kui söön siis taas 5 min sama protseduur. Enne magama minekut ei pese täiendavalt, kuna piisab õhtusöögi järel tehtud pesust.
Niiti ei kasuta, tsement hambapastasid ka mitte.

Nüüd hakkan sibulat koorima.
 
ohhoo 05. juuni 2015, kl 17.01
ahhaa...ja sina ilmusid eiteakust?
 
ehhee 05. juuni 2015, kl 17.07
nii loll ei saa ikka olla nagu ahaaa. või saab?
 
püsikas 05. juuni 2015, kl 17.23
Kui hommikul kasutan tikkharja, siis saab see veriseks mõnikord, näiteks kui kõige tagumiste hammaste igemeid hooletult torgin. Loputan verise tikkharja ära ja ära ei viska. Et õhtul kasutan sedasama uuesti. Järgmisel päeval enamasti võtan uue tikkharja. Mõnikord aga mitte. Eks narkomaanid teevad oma süstla nõeltega samamoodi vast.

Nüüd hakkab magu täis saama ja joon kohvi kõrvale. Seejärel lähen torgin hambaid ja ei soovi täna rohkem magu täita.
Väljaheite sagedus on 1x ööpäevas, igal hommikul.

Vaatan panen nüüd novelli teksti valmis. See räägib liiklusõnnetusest, kus laps saab surma. Eks selline ühiskonna temaatiline ja filosoofiline arutlus tuleb hiljem siis juhendajaga. Et kas surm on hea või halb, mis on peamised liiklusõnnetuste tekitajad jms arutelud. See nõuab rohkelt abstraktsete sõnade tundmist. Näiteks "surmanuhtlus" on abstraktne sõna mida võiks kasutada, aga ma ei tea seda sõna veel. Seega vaja uurida.

Ilus päikseline päev oli, aga tuuline.
 
vahetevahel tutvujale 05. juuni 2015, kl 17.31
Mida siit siis otsid?
 
vahetevahel tutvuja 05. juuni 2015, kl 17.40
Seda millest enne kirjutasin, huvitavaid inimesi.
Ehk päris ellu leida juurde mõni kellega neist asjadest rääkida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!