Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mis toimub teemadega
 
timole 05. juuni 2015, kl 21.41
timo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vabandust, et vahele segan. Aga kuidas te tomatiro
> helist särgi pealt maha pesete?

kadakaokastega hõõrudes, ai, kui hää!:P
 
kadakajupp 05. juuni 2015, kl 21.50
irwww...

chef, "kõik" ei saa mitte millestki aru :D. aga vaene kiisu, teda peeti minuks, milline solvang. (pardon, kiisu, it`s not my fault).
 
"tagakiusatud" kadakale 05. juuni 2015, kl 21.55
kirjuta ikka terve kommentaar nii, et iga sõna eri keeles, muidu veel keegi ei saa aru su jube kõrgest haridusest. haritus on sinust sama kaugel kui jupiter kuust.
 
kadakajupp 05. juuni 2015, kl 21.58
mhmh, tulid kah "kiusama"? ma ei viitsi kirjutada, mis ma sinu kommentaaridest arvan. :D. tegelikult ja lühidaltt - logorrhea gradus gravis..
 
kiusatule 05. juuni 2015, kl 22.02
mis sust õnnetust vananevast naisest kiusata, sa kiusad ennast ise, arvates, et jätad endast kustumatu mulje.
 
gratis 05. juuni 2015, kl 22.06
 
kadakajupp, kadakajupp 05. juuni 2015, kl 22.06
viiendale rajale. a sul x6 on või?
 
hmmm 05. juuni 2015, kl 22.08
kuhu on kadunud Kadakatupp ??
 
Chef Kadakajupile 05. juuni 2015, kl 22.08
Lugesin samuti ja pidin juba küsima, et oled Sa siis Kiisu või kadakas :) Pole hullu, mind on peetud Sid`i, Tom`i, alu ja veel mõne teise isiku reinkarnatsiooniks. Mingi "püsikas" vaimutses oma monograafiatega siin vahepeal, aga ei leidnud laiemat kandepinda. Paar puberteedist lihttrolli käisid roppusi külvamas. Tavaline reedeõhtu, "tarbitakse foorumit, et julgust koguda enne väljaminekut", icc. Teises teemas on 9 lk juba täis - mis toimub, kus arst on? ;)
 
kadakajupp 05. juuni 2015, kl 22.19
chef, liblikkiisu on üsna uudne tegelane, vähemalt minu jaoks. ja endiselt pole ma keegi muu, kui mina ise. hoolimata kaasuvatest tagajärgedest.

aga keegi on siin ulmeliselt vaeva näinud - ise küsib, ise vastab. vilets dialoogi paroodia, ma oleks oluliselt parema kirjutanud vajadusel :D.
 
libliksiga 05. juuni 2015, kl 22.21
mida vaja teha et astuda uueks püsika liikmeks?
 
kadakajupp 05. juuni 2015, kl 22.24
eip, mul on A6. miks sa küsid?
 
Chef Kadakajupile 05. juuni 2015, kl 22.36
Mina oskan Sul ja Kiisul küll vahet teha, aga ju see pime viha nende silmi pimestas. Vihased nagu Vägede Jehoova nad Sinu kallale tormasid, inglid tulise mõõgaga ees vehkimas.

Vaatasin jah, et klounid on üritanud vähemalt midagi, vaeva on nähtud. Parem ikka kui selle analfabeedi kolmesõnaline soga, mille lõpus irww. Siin polegi vaja käia, trollidel on omavahelgi lõbus.

Vaata, arst mainis, et iga teema kohta tuleb heal juhul 1-2 lihttrolli, kellel on lootust saada supertrolliks. Kahju, et teda siin ei ole, ma seaks oma kandidatuuri ka üles. See meie isehakanud doktor Mengele võiks mu koljunurga üle mõõta, päris primaadi oma see pole. Silmad on ka sinist värvi, juuksed paraku tohletanud kartulikoor, see pole aarialase moodi... Vaimsete võimete test juurde ja äkki õnnestub. Ei tea, kas TOEFL tuleb samuti teha? Cesare Lombroso oli üks Saapamaa vanamees, kel oli teooria sünnipärasest kurjategijast. Noh, et selle kolp on umbes nagu ahvil ja et füsiognoomia annab teada, kas inimene on kurjategija. Kui vanamees kord Venemaal päti pähe kinni nabiti, siis pärast ta enam sellest väga ei rääkinud...

PS! Libliksiga - nagu Eestis ei ole lubatud topeltkodakondsus (välja arvatud, kui Eesti kodakondsus on omandatud sünniga) ja kuulumine kahte erakonda, ei ole lubatud korraga olla troll ja püsikas. Et saada püsikaks, peab trollide hulgast välja astuma ja vastupidi ;)
 
kuuled v 05. juuni 2015, kl 22.40
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eip, mul on A6. miks sa küsid?


ma ei küsinud mis sul on vaid kas sul on.
 
Libliksiga 05. juuni 2015, kl 22.41
tahan rääki8da tomatitest. Kas sel juhul püsikad võtavad?
 
gena 05. juuni 2015, kl 22.41
hmmm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuhu on kadunud Kadakatupp ??


täna oli feministides. kuule siin ei saa normaalsed olla kui see ülem brigadir võimu tahab haarata.
 
kadakajupp 05. juuni 2015, kl 22.42
chef, troll on eraldi eluvorm, talle ei kehti mingid seaduspärad. lombroso..iuu, need koledad neandertaallased, keda ta portreteeris oma teaooria ilmestamiseks. aga noh, antud konteksti vist sobivad küll :D.
 
gena 05. juuni 2015, kl 22.43
Libliksiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tahan rääki8da tomatitest. Kas sel juhul püsikad v
> õtavad?


ikka kasvõi männukäbidest.
 
ei saa nüüd aru 05. juuni 2015, kl 22.50
kadakas on hakanud iseendaga juttu ajama?
 
tom 05. juuni 2015, kl 22.52
kas keegi on proovinud maasika valmimist kiirendada? Väike kilekott tuleb panna maasika otsa.
 
Chef Kadakajupile 05. juuni 2015, kl 23.13
Vahepeal pekstakse sellist segast, et anna abi! See X6 saaga algas sellest, et keegi trollike kaaperdas ühest teemast Chätryyni nime ja hakkas igale tutvuda soovivale mehele esitama sama küsimust. Igal trollil oma lõbu, teadis vanarahvas ;) Trolli mina võrdleksin jätkuvalt parasiidiga. Nagu naaskelsaba või paeluss või veel mõni õudsem soojamaa elukas vajab tema peremeesorganismi. Kui püsikate liik välja sureb, on trollidel varsti lõpp. Kaua sa ikka jaksad omavahel trollida! Natuke aega vast libavad püsikate nimedega ja siis on pill lahti.

PS! Näe, kõrval on kohe uudis, kuidas muusik Goldie elab Phuketis muusikuelu. Mulle rääkisid tõmmud rastamehed, kes õhtul rannas rohtu põletasid, et regekunn Bob Marley armastanud Phuketis käia lõõgastumas ning kirjutanud isegi paar hitti. Kuttidel endil olid pillid rannas kaasas ja musitseerisid täiesti tiptopp.
 
Chele 05. juuni 2015, kl 23.19
sry Cheff kui segasime.
 
kadakajupp 05. juuni 2015, kl 23.22
ojaa, x6 teema on tuttav. ma selle küsimuse originaalautori kontseptsiooniga ei saa päris nõustuda, arvan, et see on siiski algupärane - seega, there is no chätryyn :D.

mis trollidesse puutub, siis nr 2 on igavusest täis saastanud 95 % teemadest, millest julgelt kolmandikes kirub mind maapõhja. pagana lõbus oli see läbi lapata.

mul on hetkel kõrval lissaboni teema ja boiling lake :).
 
hahahaa 05. juuni 2015, kl 23.25
muhv nōudmiseni. koomik.
 
BonBon 05. juuni 2015, kl 23.25
Kadakas. Räägi siis mis sa seal veel teed praegu. Oled voodis?
 
pervertvere is bäkk 05. juuni 2015, kl 23.25
tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas keegi on proovinud maasika valmimist kiirendad
> a? Väike kilekott tuleb panna maasika otsa.

kas oma m..ni nimetad maasikaks ja kondoomi kilekotiks? eri pervert.
 
turueelis 05. juuni 2015, kl 23.32
Kas kondoomiga kõrvalmaitset ei teki maasikale?
 
Chef Kadakajupile 06. juuni 2015, kl 00.05
Voltaire vist oli see, kes ütles, et kui Jumalat ei oleks olemas, tuleks ta välja mõelda. Delfis kehtib reegel, et kui Kadakajuppi ei oleks olemas, tuleks ta välja mõelda. Selline vaenlase koondkuju mobiliseerib kõik vaenutsevad trollid kiirelt ühe mütsi alla. On teadupärast kontseptsioon, et sisepoliitilistelt pingetelt tähelepanu kõrvalejuhtimiseks tuleb valla päästa üks väliskonflikt. Robert de Niroga oli 90ndate lõpus üks selline film "Saba liputab koera."

Teadmiseks, et mina lähen nüüd teed tegema. Kuna keegi halas, et keerake need vangla IP-d ometi kinni, siis ega mul midagi muud teha enam olegi peale teejoomise. Kuigi vanglatemaatika tõi sisse hoopis Arst ise ja mina oponeerisin kodanikelt kuuldule ja õpitule. Arst tegi ikkagi mu lolliks, et ma ei tea essugi. Ta meil siis veel vanglaarst ka ilmselt :)
 
eelmisele popkornile 06. juuni 2015, kl 00.06
alu olen muidu.
 
eelmisele popkornile 06. juuni 2015, kl 00.16
troll irww olen muidu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!