Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mis toimub teemadega
 
:DD 07. juuni 2015, kl 19.05
Tere uuesti!
irwike käib meil rohkem Tartu Rimis. :DD
Head aega!
 
kokile 07. juuni 2015, kl 19.06
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuule, troll 07. juuni 2015, kl 18.49, mine vaheld
> useks õue jalutama. Mine toida Harku järve ääres r
> ästikuid või Magistrali Keskuse juures parte. Võid
> ka Kadriorgu jalutada ning luiki toita. Vaba vali
> k.

Miks need 3 valikut ja mitte 4 teistsugust?
Kui oled karistada saanud, siis miks õpetad ja soovitad?

> Mina tutvun kindlate ja toredate inimestega (Ka
> dakas, Kass, punapea, Sid, alu, Raivo jt), trollid
> ega mina ei tutvu. Trollid tahavad millegipärast m
> inuga tutvuda.
>

Iga püsikas on troll. Näiteks hetkel oled sa troll, kuna ei püsi tutvusteemas. Kui sa ei tutvu trollidega, siis miks? Ega troll pole mingi halb asi. Näiteks islami usk pole ka halb ju.


> Mingit "sinu kraami" me neel
> ama ei hakka, kelleks sa end pead! Sinu kraam hais
> eb juba kaugelt solgi järgi ja ma ei taha ette kuj
> utadagi, kuidas see veel maitsta võib...:-D


Kui tead juba mis lõhn mu kraamil on, siis oled sagedalt seda saanud. Ma olon püsikatele suhu lasknud ja pähe lasknud võrsuda rohkelt. Minu tegevus on moderaatori ja ühiskonna poolt kinnitatud ja toetatud.
 
punapeale 07. juuni 2015, kl 19.07
:DD Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere uuesti!
> irwike käib meil rohkem Tartu Rimi
> s. :DD
> Head aega!

Tervitada pole intelligentne. Lepi selelga. Koki leppis ja enam ei tervita.
 
:DD 07. juuni 2015, kl 19.08
Tere uuesti, saad igatepidi suhu. Lepi sellega. :D
Head aega!
 
:DD 07. juuni 2015, kl 19.10
Tere!
Kutsun üles irwikest alati teretama ja head aega ütlema, siis näete kuidas irwikese katus veel rohkem sõidab.
Head aega! :DD
 
to Koki ja Kaka 07. juuni 2015, kl 19.11
:DD Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere uuesti, saad igatepidi suhu. Lepi sellega. :D
>
> Head aega!


anna teade, kui sul õnnestub.
Seniks oled aga püsikas ja kõik püsikad teadaolevalt said igale poole. Karistati vaesekesi niiet aknad värisesid.
 
:DD 07. juuni 2015, kl 19.14
Tere!
Irwike sai täna ise modelt ata-ata, lasti talle suhu ja pähe, nüüd on igas teemas viu viu. :DDDDDD
Mis te püsikad reageerite selle idioodi lollnimedele koka ja mis veel? Ise ei ole tunne, et idioodi tasemele lähete. :D
Head aega!
 
Irwike olen 07. juuni 2015, kl 19.14
Seniks olen aga püsikas ja kõik püsikad teadaolevalt said igale poole. Karistati mind vaesekesi niiet aknad värisesid.
 
kokile 07. juuni 2015, kl 19.20
:DD Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nimedele koka ja mis veel?

Mitte "koka" vaid Koki ja Kaka.

Kui tõesti täna kustutati mõni pisipostitus, siis so what?
Püsikad kirjutasid selles teemas mõned read, said ravi, kustutati.
See ei ole mingi nimetamisväärne karistus. Ei maksa arvata et see püsikaid nüüd kõigutas. Võimalik, et mõni püsikas lausa ise teatas modele, et kustutataks, seda soovitas ja ootas Arst koguaeg püsikatelt. Arsti seeme püsikate suust moderaatori kõrva. Nii vist?
Igatahes ei ole see võrreldav mammut teemade kustutamsiega. Mastaabid, kullakesed. Mastaapid.
 
Eelmine räägib sulatõtt! 100% 07. juuni 2015, kl 19.20
Irwike olen Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seniks olen aga püsikas ja kõik püsikad teadaoleva
> lt said igale poole. Karistati mind vaesekesi niie
> t aknad värisesid.


Õigust räägid, et püsikad said karistada.
 
:DD 07. juuni 2015, kl 19.25
Tere!
Irwike on püsikas, toodab iga päev aina rohkem soppa kui kõik püsikad kokku. Sai täna karistada, nüüd viu viu, lakub haavakesi. :p
Head aega.
 
Tere Pervert Vere 07. juuni 2015, kl 19.27
:DD Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere!
> Irwike on püsikas, toodab iga päev aina
> rohkem soppa kui kõik püsikad kokku. Sai täna kari
> stada, nüüd viu viu, lakub haavakesi. :p
> Head a
> ega.

Kui tõesti täna kustutati mõni pisipostitus, siis so what?
Püsikad kirjutasid selles teemas mõned read, said ravi, kustutati.
See ei ole mingi nimetamisväärne karistus. Ei maksa arvata et see püsikaid nüüd kõigutas. Võimalik, et mõni püsikas lausa ise teatas modele, et kustutataks, seda soovitas ja ootas Arst koguaeg püsikatelt. Arsti seeme püsikate suust moderaatori kõrva. Nii vist?
Igatahes ei ole see võrreldav mammut teemade kustutamsiega. Mastaabid, kullakesed. Mastaapid.

Tere.
 
:DD 07. juuni 2015, kl 19.30
tere! Ikka viu viu vingatsilt tuleb nüüd? Liputa edasi!
Head aega!
 
püsikatele 07. juuni 2015, kl 19.35
:DD Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tere! Ikka viu viu vingatsilt tuleb nüüd? Liputa e
> dasi!
> Head aega!


Head-aega, tere.
Püsikad vinguvad, et tuleks onu Reimo kaitseks norme sõlmida jne.
Seda nad teevad, kuna said karistada. Nüüd on püsikad eitusfaasis, ütlevad "ei panjee moosi kapi otsa".
Sellise vinguga küll lahendust ei saa. Läheb ainult keerukamaks.
 
:DD 07. juuni 2015, kl 19.39
Tere!
Ikka viu viu vingatsilt tuleb nüüd? Liputa edasi!
Head aega.
 
gurmee 07. juuni 2015, kl 19.42
sa irww üldse ei tea kui hea on pepuseks. proovi ära hakkab meeldima. irww!!
 
to koki ja Kaka 07. juuni 2015, kl 19.43
:DD Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere!
> Ikka viu viu vingatsilt tuleb nüüd? Lipu
> ta edasi!
> Head aega.


Ma olen iga päev Variasse postitanud, mul ei ole vaja liputus publikut.
Siin kirjutan lisaks ajaviiteks.
Liputaja on see, kes Variast puudub.

Lihtne loogika, kas pole. Ma ei vingu, ntx ma ei ütle, et hoidke onu Rienu. Kui ma nii ütleks, siis oleksin viu.
 
:DD 07. juuni 2015, kl 19.48
tere! Ikka viu viu vingatsilt tuleb nüüd? Liputa siin edasi, siin ju palju parem liputada kui varias!
Head aega!
 
lihtne loogika 07. juuni 2015, kl 19.51
:DD Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tere! Ikka viu viu vingatsilt tuleb nüüd? Liputa s
> iin edasi, siin ju palju parem liputada kui varias
> !
> Head aega!

Ma olen Varias iga päev kirjutanud, see tõestab, et ma pole lipp. Aga siinsed püsikad on. Loogika.
 
:))) 07. juuni 2015, kl 20.03
Kasuks tuleb, kui end tund-kaks enne dušiotsikuga seest puhtaks loputada. Korduvalt. Ühe-kahe korraga ei saa. Esiteks jääb ikka mingi hägu sisse ja teiseks võib niisama vett sisse jääda, mis seksima hakates võib välja purtsatada. Seepärast soovitan omade kogemuste najal valmistuda põhjalikult ette - tund-kaks varem peaks alustama loputamist maksimaalse veesurvega, mida kannatad, lasta lihtsalt veel voolata, hoida pärakulihased lõdvalt, et kõik välja voolaks ja niimoodi paar minutit. Siis 15 minutit vahet. Siis korrata. Siis 20 minutit vahet jne.

Tulemuseks on see, et mulguke on mõnusalt ja põhjalikult puhas nii, et partneril pole mingit põhjust oodata ebameeldivaid üllatusi.

Et asi oleks 200% kindel, oleks hea, kui loputuse vahepeal saaks ka dildoga läbi tööödelda sest niimoodi saab veel puhtmaks. Kui dildot sees hoida, hakkab soolestik tööle ning ....eee...sitt laskub allapoole. Kui seejärel end taas ja taas üle loputada, on tulemuseks sedavõrd hiilgavalt puhas peps, kust läbi käinud riista võib julgelt ka suhu võtta ;-)
 
eelmisele 07. juuni 2015, kl 20.05
. Absoluutselt kõigile täie mõistusega
inimestele teatavalt on KÕIKMÕELDAV
peeseks niivõrd ilge, räpane ja terviseohtlik
perverssus, et sellega tegelevad ehk vaid üksikud, eriliselt väärastunud pervarid.
See soga, mida Eesti Seksuaaltervise Liit
(www.estl.ee [al. 'amor.ee']) pederastidele
ajab, et nad omasuguste pęrseid
liiga puruks ei topiks ja hoiab nende
lappimise pealt Haigekassale kõva nutsu kokku. Pealegi on Eesti Seksuaaltervise Liidu soga kuulamine isegi pedekatele vabatahtlik, mis tähendab, et Eesti Seksuaaltervise Liidu möga ei saa kuidagi olla ühegi kooli õppematerjal. Samuti saab Eesti Seksuaaltervise Liit oma iba ajada vaid seal, kuhu kutsutakse ja koolidesse loomulikult ei kutsuta, sest peeseksikoolitust pole mitte üheski õppekavas.
Kahjuks ka mõned meie pehmoametkonnad (sh. Haridusministeerium), asutused, arstid jts. ei taha enda rahanatukesest, mingi pedestatud jura pärast, muidugi sentigi kaotada, tulebki neil seda Eesti Seksuaaltervise Liidu plära nö. "kohustuslikult" kaasa joriseda. :D
 
Eelmine räägib sulatõtt! 100% 07. juuni 2015, kl 20.06
õige jutt ellmisel.
 
:/ 07. juuni 2015, kl 20.12
Kui teid häirib kohatu postitus siis teatage moderaatorile. Mõni lausa naudib spämmi levitamist.
 
mnjaa 07. juuni 2015, kl 20.15
:/ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui teid häirib kohatu postitus siis teatage moder
> aatorile. Mõni lausa naudib spämmi levitamist.


Mustamäe liiklusuudiste jm kohta ei maksa vinguda, vaid püsikad peavad modele teatama, et püsikaid karistataks ja solk kustutataks nagu seda mammutteemadega tehti.

Kui püsikad ei teata, siis miks nad üldse vinguvad, et püsige Raimo ja Mustamäe liikluse teemas? ;)
 
Kadakale 07. juuni 2015, kl 20.22
Noh, kas said kõik kohad puhtaks loputatud?
Mida ootad tulevalt nädalalt ja Jaanipäevalt?
 
arst 4 07. juuni 2015, kl 22.08
Arsti tegevus on fokuseeritud ja tõhus. Täna "libasid" trollid püsikate tekstide all ja täiesti ootuspäraselt kaevasid auku endale, tõhusad tulemused olid eile näha. Kui te ei usu, et trollid libasid püsikate nimel, ega siis midagi hullu ka pole, arvake kuidas soovite, võite püsikaid siin igatemoodi lahate edasi nüüd. See ei muuda ravi kuidagi ega pese trolle puhtamaks.

Huvitav saab olema jälgide trollide hüsteeriad järgnevatel päevadel nüüd :)
 
püsikatele 07. juuni 2015, kl 22.12
arst 4 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Arsti tegevus on fokuseeritud ja tõhus. Täna "liba
> sid" trollid püsikate tekstide all

Tõesti?
Keegi mitte-püsikas tegi teema, kus tutvub ainult püsikatega?
Kas ei tundu ilmselge, et selle teema tegi püsikast liba?

Tehke selgeks liba ja trolli mõisted, kullakesed. Muidu põsed taas punnis. Ma tõesti soovin katsetada automaatpostitaja skripti, andke võimalus. Aega on kuni 1-dets. Olen selle ajani teile siin pühendunud.

:)
 
maskott vastab erandkorras 07. juuni 2015, kl 22.16
hirmul on suured silmad.;)
 
püsikast libajale 07. juuni 2015, kl 22.18
maskott vastab erandkorras Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hirmul on suured silmad.;)


;)
Püsikate põskede täitmist korratakse. Mis teile soovitada kui vastastele strateegiaks? Üks soovitus oleks, et leidke IQ 130-140 sõdur püsihaigete seast. Mis muu teid päästaks?
 
Lahendus 2 07. juuni 2015, kl 22.32
Püsikatele teine lahendus on kannatada aasta lõpuni ära lihtsalt. Leida muud väljundid. Seejärel saate jätkata patoloogiaga siin. Kannatate selle aja ära olla ilma siin?

Uuest aastast ma ei ravi teid enam. Ma lõpetaks ravi kohe praegu isegi, või suvalisel järgmisel kuul, kui selleks annate tõestuse, et olete terved.

Igatahes kui ego on kõva nagu kookose koor, siis kannatage uue aastani, siis saate jätkate.

See on lahendus 2.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!