Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
otsin meest
 
oeh.. 16. juuni 2015, kl 12.24
ma ei tea kas te seda usute, aga ma hakkasin eile endale meiliaadressi tegema, kuid jäin arvuti taha magama ja hommikul oli arvuti ennast välja lülitanud :D
 
hiireke 16. juuni 2015, kl 12.33
üks pidi KOHE lahkuma, kes see oli?;)
 
to hiir 16. juuni 2015, kl 12.35
hiireke Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> üks pidi KOHE lahkuma, kes see oli?;)


ma pesin hambaid ja koristasin köögist kõikvõimalikud toidujäätmed väikesesse kilekotti, et veinikärbestel poleks toitu. Nüüd panen püksid jalga ja hakkan kohe liikuma.
 
to oeh 16. juuni 2015, kl 12.36
Magades meest ei leia! :)
 
õige on 16. juuni 2015, kl 12.43
tüpaaž
staaž

Õigekirja reeglid pole muutunud.
 
oeh.. 16. juuni 2015, kl 12.55
aga mul ei ole ju mõtet ainult ühe inimese pärast uut meiliaadressi teha või mis te arvate ? :P
 
oeh.. 16. juuni 2015, kl 12.57
kas mulle üldse keegi kirjutaks?
Ja ma mõtlen et kas kirjutaks ikka korralik mees, kes saab aru et otsin püsisuhet?
 
oeh.. 16. juuni 2015, kl 12.59
kõigepealt!
kas siin on üldse mõni korralik mees, kes on huvitatud püsisuhtest? ja kes kirjutaks mulle kui ma meiliaadressi teeks? siis tean kas on mõtet.
Aitäh :)
 
lustlik 16. juuni 2015, kl 13.04
Siin on kõik mehed korralikud, ilusad, sportlikud ja toredad. Püsisuhtesse nad sinuga astuda ei saa, sest muidu avalduks nende tõeline pale.
 
oeh.. 16. juuni 2015, kl 13.10
mul on tegelikult 1 küsimus veel :D
kui pikad mehed siin liiguvad?
näiteks viimati kohtusin mehega, kes oli ainult 1,47 pikk :(
 
oeh.. 16. juuni 2015, kl 13.13
ja ma ei julgenud talle öelda ka, miks me kokku ei sobi. kartsin et ta solvub :(
ta vaeseke ei tea siiamaani miks ma rohkem kohtuda ei taha. Aga no kuidas ma ütlen seda :(
 
küss 16. juuni 2015, kl 13.14
Kui pikk sa ise oled...mees 1.47? See ei saa olla normaalne, kas siis tutvumiskuulutuses pikkust ei olnud või ta valetas.
 
küss 16. juuni 2015, kl 13.15
Ja küllap see mees juba aimab...ega tal see esimene kord ole!
 
oeh.. 16. juuni 2015, kl 13.20
ise olen 1,75
tal ei olnud algul pikkust kirjas
 
oeh.. 16. juuni 2015, kl 13.21
ja pärast ei taibanud küsida.. nüüd küsin igaks juhuks alati :)
 
küss 16. juuni 2015, kl 13.36
Mees 50, üle 180 pikk ei sobi?
 
oeh.. 16. juuni 2015, kl 13.58
50 on kahjuks natuke vana :(
 
oeh... mehe poolt teemat vaadates 16. juuni 2015, kl 14.15
On kindel, et siin käib nooremaid mehi, kes otsivad oma ellu tutvust toreda noore naisega, kuid kui nad näevad, et tutvust otsiv inimene on oma probleemiga sellises staadiumis, et peab avalikult kaaluma, kas on otstarbekas mailiaadressi endale teha või ei, siis...
Soovitaksin teemaalgatajal otsustada, kas ta võtab tutvumissoovi tõsiselt või mitte. Kui eesmärk on leida mees omale kaaslaseks, siis tegusid tuleks teha eesmärki silmas pidades. Pane kirja selgeltmõistetavate sõnadega kirjeldus endast ja lisa siis ka selgeltmõistetavad ootused mehele. Ja ära unusta mailiaadressi.
 
oeh.. 16. juuni 2015, kl 14.34
aga siis ma ju panen juba kolmandat korda oma tutvumiskuulutust üles.
Mul pole meiliaadressi.
 
oeh.. 16. juuni 2015, kl 14.42
loomulikult võtan oma tutvumiskuulutust tõsiselt. Küsimus on pigem selles, kas siin leidub mõni korralik mees kes samuti seda tõsiselt võtaks
 
küss 16. juuni 2015, kl 14.46
Otsustad kõike numbrite põhjal. Näeksid seda 50 meest ja ta näeb parem välja, kui nii mõnigi 40 mis siis?
Nii äkki jäädki otsima meest, kes ka sind tõsiselt võtab..
 
oeh.. 16. juuni 2015, kl 14.52
no 50 mees võib ju kena välja näha. aga mul on isa sama vana. kas neil imelik kohtuda ei oleks?
 
oeh.. 16. juuni 2015, kl 14.55
ma mõtlen et mina küll ei tahaks endale tulevikus sama vana ämma kui ma ise.. mul oleks imelik
 
tee siis nii 16. juuni 2015, kl 14.56
Tee endale uus mailiaadress, kirjuta siia uus tutvumiskuulutus, kuhu kirjuta natuke endast, oma soovidest ja ootustest.
Ehk on parem seda õhtul teha, sest siis on rohkem inimesi saidil.
 
oeh.. 16. juuni 2015, kl 14.58
ja no siis ma mõtlen juba selle peale et 10 aasta pärast on see mees juba 60.. 20 aasta pärast 70. ja kui ta maha sureb siis ma jään leseks ja pean ju uuesti hakkama meest otsima ja siis olen ma juba vana ja kole ja siis on veel raskem
 
oeh.. 16. juuni 2015, kl 15.01
teeksin küll, kuigi siis ma panen juba kolmandat korda oma tutvumiskuulutuse üles. Aga kas siin leidub üldse meest kes on noorem kui 50 ja pikem kui 1,47 ??
ja kui leidub siis kas see mees oleks valmis püsisuhteks?
 
M 16. juuni 2015, kl 15.03
Olen täitsa olemas, paraku Tallinnas.
 
tule maapeale 16. juuni 2015, kl 15.26
mida on 50a pakkuda 28a neiule? lolliks läinud. nii suure vahega suhted EI jää püsima. võid praegult hea välja näha aga 10a pärast oled nagu vana känd ta kõrval.
 
Mees34 16. juuni 2015, kl 15.39
Mis su hobid, huvid on, teemaalgataja? Sporti teed ehk kuidas vorm on ehk kaalunumber? Milline haridus? Mis ala inimene?
 
küss 16. juuni 2015, kl 17.52
10 ja 20a pärast ei näe sa ise ka enam 28 välja. Ja tõenäoliselt vahetad juba ka välja enda natuke vanemat armastust, kes siis on saanud ehk 45 või 55. Ehk mõeldes, et otsustanud tookord 50se kasuks, oleksid olnud hoitud ega oleks seal, kuhu oled jõudnud.
Käid praegu tänaval ehk minust mööda ja mõtled, et see mees on küll vanem aga ei jookseks iga naise järel. Ei pidutseks jooks ega otsiks tähelepanu ja seiklusi. Vaid püsiks ühe kõrval, hoiaks teda..võibolla natuke nagu enda tütard.
Tõttöelda on iseenda kõrval ka hea olla. Lihtsam, loomulikum ja vabam, kui mõne ebakindla valija ja kõhkleja kõrval.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!