Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
milliseid naisi mehed tahavad?
 
käsi püsti, mehed 16. juuni 2015, kl 20.09
kes tahab naist, kes sarnaneb vaalaga? kes tahab naist, kes poolesajaselt esitab eelistusi jalgade laiali ajamiseks? kes tahab naist, kes möliseb internetis sama hästi kui köögis?
 
durakovski 16. juuni 2015, kl 20.11
isane part on ilus ja suur ja värviliste sulgedega, emane on pruunikas ja väike nässakas. huvitav, kus ma olen elanud, sest olen näinud palju ltsikesi, kes raha ja auto eest jalgu laiali ajavad. eriti meeleheitel on viimase vindi 30+ ekstibid, kel hakkab best before lootusetult mööda saama ning vaja ruttu rahakoti otsa rippuma saada.

women, kuidas sa kujutad ette igapäevast elu musklihunnikuga? tark musklihunnik - robocop, terminaator?
 
women 16. juuni 2015, kl 20.12
Mõni kg on lubatud aga välimus ja käitumine saab ikka määravaks. Mitte see, palju mehel raha on? Kes endal jalgu alla ei saa, sellisele naisele on kindlasti " meest rahakott kaelas " koju vaja!
 
Koi 16. juuni 2015, kl 20.17
Mees sulgeb möliseva naise suu suudlusega ja siis avanevad ka särginööbid rääkimata püksilukust. Edasi peab Naine olema võimeline meest suunama sest muidu ta saab seda mida ta võibolla ei sooviks. Ning lõpuks peab ta oskama otsustada sest mees teab mida ta tahab ja siis võid olla jäänud juba hiljaks Naine.

Aga muidu ilusat suve ja seelikuid igale naisele. Olge armsad
mansion ghost 16. juuni 2015, kl 20.18
No kuda need jalad alla saab, kui need koguaeg laiali on?
 
püsikas Uba 16. juuni 2015, kl 20.18
Üldiselt on ikkagi kõikide inimeste partneri eelistused samad. Naiste puhul määrab enim välimus, meeste puhul raha. Seejärel on mingit detailsed erisused eelistustes. Aga ka need on väike kindel hulk asju. Ei ole nii, et lõpuks on miljon erinevat asja, mis määravad, vaid siiski mõnikümmend detailikest. Üldsoovid on aga kõigil üldiselt samad.

Seetõttu ei näe nagu küsimusel mõtet.
 
Koi 16. juuni 2015, kl 20.23
Tark naine esimesel korral ei anna. Tark meest teist korda ei küsi. Niiet lepi sellega mida suudad omale välja rääkida mitte ära oota et suur õnn sulle sülle sajatab. mida suurem õnn seda raskem kanda.
 
women 16. juuni 2015, kl 20.24
Olen kriitiline nii enda kui mehe suhtes. Mulle meeldib, kui mehel on treenitud keha. Silm kohe puhkab, kellega on hea üritusel jalutada, kelle kõrval tunnen end naisena. Mitte õpetajana...........!
Mulle meeldib, et selline köögis igapäevaselt toimetab. See ei pea sinule sobima!
Mina ei pea oma väärtusi ning põhimõtteid kaotama - Et sulle meeldida või sinu koju sobida?!
 
women 16. juuni 2015, kl 20.31
Tere Koi!
Sinu jutt keerleb ainult augu " ümber "
Miks peaks üks tark naine sinule anduma? Kui endal kõik olemas?
Kõik ei käi seksinäljas nagu sina ega vali meest selleks!
Muideks ma tunnen sind!
 
Koi 16. juuni 2015, kl 20.32
Kui sa oled enese suhtes kriitiline siis sa Pead oma põhimõteid kaotama hakkama. Vastasel juhul leiad iga hommik köögist erineva mehe. Kui see on sinu argument ringi tõmbamiseks siis miks sa postitasid selle teema üleüldse?
 
Koi 16. juuni 2015, kl 20.40
Tere women!
Kahjuks pole au Teid tunda. Mehi ma omale ka ei vali kuna pole selleks vajadust. Aga Teie jutu järgi peaksite olema " Tark,Edasijõudnud,Iseseisev,Enesekriitiline naisterahvas". Palun seletage miks te siis siit nõu otsite võis siis "TÕDE"? Äkki ikka on Teis endas midagi.
 
women / m - gle 16. juuni 2015, kl 20.40
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No kuda need jalad alla saab, kui need koguaeg lai
> ali on?


-------------------------------------------------
Tänapäeval on haruldane iseseisev naine. Küüned
klõbisevad ikka mõnel naisel firmajuhi raha " järele
" Kui oled joodik, on jah jalad laiali!
Kui oled püksata naine siis jäävad jalad laiali
väga kauaks!
Kes on töökas naine, lööb alati elus läbi. Ka
ilma meheta!
 
küss 16. juuni 2015, kl 20.40
kas vaalad üldse saavadki enda jalgu kokku?
 
to küss 16. juuni 2015, kl 20.45
Hoopis kõrenditel ei käi jalad põlvedest kokku.
 
korpulentne proua 16. juuni 2015, kl 20.49
Jutt jumala õige. Naisel käivad kintsud ja põlved tihedalt kokku!
 
Koile 16. juuni 2015, kl 20.50
Mina pole siin ammu olnud ega ole siin ühtki teemakest teinud. Täna lihtsalt jagan oma arvamust, kuna mõnel mehel pole kodus midagi teha. Vajadus aega siin surnuks lehitseda!
See teema pole minu püstitatud, eksid rängalt. Mulle piisab ühest ja kindlast kaunikesest köögis. Pole veel ilma sündinud meest, et pean oma väärtusi kaotama. Mõni mees on need väärtused ammu kaotanud, millest on muidugi kahju. Ega teisi ei saa oma kasvatuses süüdistada!
Ei otsi siit nõu ega tõde. Ega sina kahekordselt ei näe? Lihtsalt tuju mega ja lõõbin kaasa!
Tänan muretsemast!
 
Koi 16. juuni 2015, kl 20.50
"Kes on töökas naine, lööb alati elus läbi. Ka
ilma meheta!"


Vabandust ma ei teadnud,et Te olete korralikult meestes pettunud. Siis on loomulik, et otsite oma ideaali. Õnne Teile sellel teel.
 
Koi 16. juuni 2015, kl 21.00
Miks ma peaksin mitmekordselt nägema. Teid ei ole ma elusees näinud. Kui aga tuju lõõpimiseks ülevals siis hoidke seda sest suveõhtud on pikad ja vallatud.
 
Koile 16. juuni 2015, kl 21.02
Väga kahju, et see kõik sinul endal tundmata jäi. Kuid see oli sinu valik!
See mis mulle sobib, ei pea sulle sobima. Kunagi mõtlesin nii, et panen kõik sobima? Aga kõik see kaunis ei sobinud kellelegi teisele!
Ei ole vaja muretseda!
 
women 16. juuni 2015, kl 21.09
Minu suvi tuleb töine ega otsi vallatusi. Kui tunnen, et on õige aeg siis veedan jah kellegi kaisus aega!
Ja see inimene paneb juba südame 3x kiiremini põksuma!
 
küsssss 16. juuni 2015, kl 21.09
iseseisev naine on meestes pettunud, jälle midagi uut:)
 
women 16. juuni 2015, kl 21.15
Mitte ei ole pettunud, vaid ei tee välja!
 
Koi 16. juuni 2015, kl 21.16
Kurb lugeda kuidas Te oma eelmist taga nutate kuid seda kõike minuga siduda on naeruväärne. Mul on väga kahju kui ma kogematta kannale olen astunud. Vabandust igaljuhul. Ärge laske oma tujul langeda. Parimat suveõhtut soovides Koi.
 
püsikas Uba 16. juuni 2015, kl 21.26
Vanusega väärtushinnangud muutuvad seetõttu, et tekivad tõekspidamised, seisukohad, arusaamad tänu sellele, et hakatakse põhjendusi ja seletusi leidma asjadele ja elule, mõtestatakse mis on oluline jne.

Aga vanas eas on põhiväärtused ikkagi samad. Hinnas on ikkagi naise välimus ja mehe varakus.
Naistele on oluline mõista ka seda, et neile ei räägita tõde, vaid seda, mida neile kuulda meeldib. Selline infosulg jms hoiad naised küllalt infosulus eemal reaalsest maailmast ja nö tõest. Samas arenenud ühiskondades on naised vägagi teadlikud juba noores eas.
Kui võrrelda eesti ja arenenud ühiskondade naiste enese tutvustuse ankeete, siis on eriti hämmastav, kui teadlikud on välismaa naised ennast kirjeldama ja enda soove kirjeldama. Väga küpsed. Aga eesti naised ei tea ise ka mis soovivad, ei oska end kirjeldada ja on sellised naiivsed.
Ega ei oska kohe öelda, miks eestis nii on.

Aga arvan, et põhjus on selles, et oleme nii noor ühiskond, kes on alles nüüd mullu alustanud arutlust ja põhjendust. Seega kuskil 5a pärast peaks esimesed noored olema sellise küpse teadliku olekuga.
 
Koile 16. juuni 2015, kl 21.26
Ega sina ei pea häbi tundma, et sind ära tuntakse. Riik selleks liiga väike!
Ei nuta ühtki eelmist taga ega nuta kellegi valet valikut taga!
Kui mõni erimeelsus on siis kindlasti koputan kellegi uksele. Ja see pole kindlasti meeldiv!
Kaunist õhtut sulle endale ka!
 
vaata, uba 16. juuni 2015, kl 21.36
Sa oled vanaks jäänud. Meil Eestis on piisavalt naisi, kes teadlikult ei vali meest ainult üheks õhtuks. Vaid terveks eluks!
Kuna inimest / partnerit piisavalt ei tunne siis pole õige varakult oma soovidest rääkida!
 
Koi 16. juuni 2015, kl 21.38
Ei saanud Teie postitusest absoluutselt midagi aru. Miks minul peaks häbi olema kui Teil on olnud paha suhe. Saage palun üle. Äkki ikka peaksite suvepuhkuse võtma mitte ennast üle töötama. Tundub, et näete tonti seal kus Te näha soovite.
Ma veelkord ütlen minul pole Teiega kontakti olnud ja nüüd tean, et ei tule ka. Kena õhtut ja palun püüdke puhata. Tervitades Kert Indus.
 
irw 16. juuni 2015, kl 21.41
Peab ikka mõnel hingesugulus suur olema. Isegi minuti täpsusega annab kirjutada!
 
durakovski 16. juuni 2015, kl 21.46
tundsin ühte enesekindlat ja maailma nabast naisterahvast. välimus oli hea, aga ülbust jagus mitme naise jaoks. armastas raha ja luksust. ei kõlvanud see ega teine, kõik peale tema olid lollid ja labased. ainult et voodis armastas ta, et teda poolvägisi võetaks, hooraks kutsutaks, juustest sikutataks ja sajaga soolikasse rammitaks :P
 
Muidugi 16. juuni 2015, kl 21.51
Saab, kui ainult tahta. Müstika on huvitav asi, mida igaüks järgi ei tee!
Isegi siin saab viisakalt suhelda!
Kaunist suve kõigile!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!