Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
milliseid naisi mehed tahavad?
 
kadakas otsb keppi 17. juuni 2015, kl 11.18
No mitu cm sul seda välimist ilu siis on ka?
 
ära aja 17. juuni 2015, kl 11.27
kui ikka inimene väliselt on vastuvõetamatu, pole midagi ka selle sisemise iluga peale hakata.
 
vale küsimus 17. juuni 2015, kl 11.29
Miks peab mees tahtma naisi, normaalne on kui mehel on üks armastatu ja see ka on talle kõige kõige kallim,kes talle meeldib ja keda ta tahab.
 
püsikas Variast 17. juuni 2015, kl 15.35
Mitme partneri pidamine on hägune moraaliküsimus.
Hägused asjad on nö piiripealsed asjad, kus pole selget piiri, kust algab süü ja kust õigus.

Näiteks kas on hägune arusaam sellest, kas ostetud videomängu CD-d tohiks sõbrale laenata, ilma et videomängu loojale raha maksta. See on hägune küsimus ja ühest tõde pole. Osaliselt tundub moraalne, et jagada sõpradega tasuta asju, teisalt saab mängutootja kahju kui talt ostetakse ainult 1 eksemplar ja siis kloonitakse sõbradele. Ühest vastust pole, kuna asi on hägune.

Mitme partneri pidamine on minu arvates ka küllalt hägune teema. Naftariikides on see juriidiliselt lubatud ja praktiseeritud, kristlikes maades nagu Eesti on see ebaeetiline, kuna piibel ütles nii sajandeid tagasi.

Praktiliselt peavad kristlikes maades rohkelt inimesi mitut partnerit paralleelselt, panevad kõrvalt. Osad teevad salamisi, osad aga teevad ausalt ja küpselt, ongi selline kokkulepe osapooltel. Kas see on moraalne või mitte, see on ebaselge, hägune küsimus.

Arvan, et võib öelda, et piibel kui selline on aegunud ja oma aja ära elanud, moraal areneb ja muutub. Muutuni on ootuspärane, ka inimese geenid muutuvad ja teadus areneb sajanditega.

Kuna naine on nõrgem osapool, suurema vastutusega, siis arvan, et hetkel oleks õige võtta seisukoht, et naine ütleb, mida ta arvab. Kui naine arvab, et teiste partnerite panemine tema kõrvalt on okei, siis võiks ka nii teha. See näeks nii välja, et kaks abielulepingut sõlminud perekonda lepivad küpselt kokku, et laste nimel ollakse koos ja naise majandusliku kindlustatuse eesmärgil samuti, kuid peetakse küpselt ausalt armukesi. Ühe perekonna mees läbib armukestega ja naine peab ka armukesi, sama teise pere liikmed, ja võimalik et lausa 2 peret ongi üksteisele armukesed. Saadakse küpselt aru, et perekonnana ollakse koos, aga armukesi peetakse ka.

Kui toodud näide on naise arvates aktsepteeritav, siis minu arvates on see väga küps käitumine.

Enamus praktiseerivad salamisi armukeste pidamist, kuid salatsemine ei ole nii küps kui ausus. Seetõttu soovitaks küll küpselt ausalt öelda, et näed pean armukest ja pea sina kaa, aga hoiame perekonnana kokku, kui ei sobi, siis võime lahku minna.

Aga nagu öeldud, siis asi on hägune, ebaselge. Igaüks saab vastavalt oma küpsusastmele ja tõekspidamistele võtta seisukoha sedalaadi hägustes küsimustes.
 
kadakajupp 17. juuni 2015, kl 15.54
irw, dok on päris küpse omadega :D.
 
püsikas Variast 17. juuni 2015, kl 15.57
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> irw, dok on päris küpse omadega :D.

Jälle sina siin. Mitmed püsikad on juba Varias, miks sulle seal ei kõlba olla?
 
kadakajupp 17. juuni 2015, kl 16.05
hmm, püsikas VARIAST - miks sina siin oled? ja pealegi ei näe ma mingit põhjust ainult seepärast kuskil olla või kirjutada, et keegi teine teeb seda juba...

muide, vaatasin sinna ükspäev ja pean ütlema, et pole eriline monoetenduse austaja, eriti nii kehva näitekirjaniku puhul.
 
püsikas Variast 17. juuni 2015, kl 16.18
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hmm, püsikas VARIAST - miks sina siin oled? ja pea
> legi ei näe ma mingit põhjust ainult seepärast kus
> kil olla või kirjutada, et keegi teine teeb seda j
> uba...

Sinu tuhanded postitused on dialoog püsikatega ja blogilaadne monoloog kurgihobidest jms-st, aga juhukülastajatega dialoogi pole.
Seetõttu pakub sulle huvi püsikatega chatti pidada ja kui nad Variasse lähevad üle koos sinuga, siis pole sul siin enam kellegagi rääkida.

Pealegi siin alamfoorumis häbistatakse püsikaid pidevalt ja eriti sind ja eriti püsikatevahelise chatti tõttu.

Variasse viidi sinu jt püsikate blogid.

Mitu püsikat on aktiivsed Varias, miks ei võiks sa nendega liituda jt püsikad kaasa meelitada sinna?
 
kadakajupp 17. juuni 2015, kl 16.21
mul puudub igasugune huvi või vajadus kedagi kuskile meelitada - igaüks otsutab ise, kus ja kellega suhtleb. samuti ei huvita mind su arvamus minu vestluspartneritest või vestluse sisust.

üleüldse, iga arvamuse peale pole tarvis hüpata - keegi siin ka arvas, et ma ei peaks isikulisi asesõnu kasutama, no kuramuse keeruline oli seda meeles pidada kogu aeg :D.

kolmandaks - kuna ma tutvun, siis miks peaksin seda tegema kuskil varias ning mitte tutvumisrubriigis?
 
jupile 17. juuni 2015, kl 16.26
kui on midagi öelda, ütle teemasse. eeldatavasti ei ole sa mees, ei tea meste tahtmistest midagi.tõmba naaa
 
kadakajupp 17. juuni 2015, kl 16.34
noh, arvestades teema sisu on sinu kommentaar asjakohane või? arvestades su sõnavara, siis võid teemakohase kommentaari ka vahele jätta...

aga teemapüstitus on pisut üldistav, sama hea oleks küsida "milliseid toite inimesed söövad". lihtsam oleks vist öelda, milliseid naisi mehed ei taha.
 
mina 17. juuni 2015, kl 16.42
armastan naisi kes enda õielehed nii avavad nagu umbes sinu võõrasema...mitte ei torise ega virise nagu mõni frustreerunud fanamutt
 
jupile 17. juuni 2015, kl 16.42
hetkel 4 1 vastu, peatselt 2, vait sa olla ei suuda tuleb 5 ära. ei ole sinu öelda
 
püsikas Variast 17. juuni 2015, kl 16.47
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mul puudub igasugune huvi või vajadus kedagi kuski
> le meelitada - igaüks otsutab ise, kus ja kellega
> suhtleb.

Maailmas ei käi elu enesekeskselt oma tahte järgi, vaid tuleb teostada ka teiste tahet. Näiteks moderaator ei tahtnud, et püsikad ja sina oleksite tutvusfoorumis ja ta tõstis teid Varia alamfoorumisse, olenemata teie tahtest.
Elus ei ole nii, et teen mida mina tahan, vaid peab arvestama ka teistega ja reeglitega, mis on loodud enamike huve silmas pidades.
Ka WC-s sa ei tohi suitsetada, isegi kui tahaksid. Sinu tahe ei ole oluline.

> samuti ei huvita mind su arvamus minu ves
> tluspartneritest või vestluse sisust.

Kas sa arvad, et inimesi huvitab sinu arvamus, mille äsja tegid:

" irw, dok on päris küpse omadega :D." ?

Selline sisutühi chatt ei huvita enamikke, kuid 5-6 püsikat küll ja miks te ei võiks Varia foorumis sellist chatti teha? Miks on vaja siin?

>
> üleü
> ldse, iga arvamuse peale pole tarvis hüpata - keeg
> i siin ka arvas, et ma ei peaks isikulisi asesõnu
> kasutama, no kuramuse keeruline oli seda meeles pi
> dada kogu aeg :D.
>

Kui meeles ei pea, siis saad taas karistada ja igapäev häbistamist nagu enamik püsikad saavad. Haigele võib ka selline negatiivne tähelepanu mingil perioodi rahuldada, kuid nagu kogemus näitab, siis ikkagi viib selline asi hüsteeriani.


> kolmandaks - kuna ma tut
> vun, siis miks peaksin seda tegema kuskil varias n
> ing mitte tutvumisrubriigis?

Sest reaalselt sa ei tutvu siin, ja oled seda isegi välja öelnud. Armastad argumenteerida, et tutvuskuulutus on kusagil olemas ja et iga tegu maailmas võib interpreteerida tutvusena, aga see tõestab ainult chattimise ja tähelepanu vajadus, mitte tutvumist.

Kui teeksid küsitluse, mida arvatakse sinust, siis mitte-püsikad ütleks, et sinu tüpaaziga isik siin teeb kõike muud peale tutvumise. Samuti vastaks nii moderaatorid, seda kinnitaks loogika. Kuna sulle kui sotsiopaatilise kaldega isikule ei lähe korda, mida teised arvavad, ega ühiskonna reeglid, siis sa ütled, et sul savi, kui enamik arvaks, et sa ei tutvu.

Kui inimene ei arvesta reegleid ja teisi, siis lihtne tal pole. Sinu puhul on sagedased hüsteeriahood, ka teised püsikad on labiilsed. Kui läheksite Variasse, siis väheneksid negatiivsed hood. Soovitan igatahes proovida, kuidas seal olemine mõjub.
 
kadakajupp 17. juuni 2015, kl 16.49
kas sind üllatab, kui ütlen, et pole ka sinu öelda, kuhu ning millal ma postitan? :D.

ahsoo... milline sinu postitus on, mis teema pealkirjale otseselt vastab?
 
kadakajupp 17. juuni 2015, kl 16.52
dok, asjata kulutasid aega nii pikale traktaadile, kus sul endiselt midagi uut öelda ega minul kommenteerida ei ole. ja subjektiivne arvamus ei ole objektiivne tõde - ehk siis tutvun endiselt, hoolimata kellegi arvamusest.
 
mina 17. juuni 2015, kl 16.58
sa jupp kardad mehi ka läbi neti, mis sa siis reaalis teeksid? mõtle tuleb nii lähedale ja äkki tahab tere öelda...
uus mõiste: tutvumine jupi moodi:)
 
püsikas Variast 17. juuni 2015, kl 17.02
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas sind üllatab, kui ütlen, et pole ka sinu öelda
> , kuhu ning millal ma postitan? :D.
>

Miks mitte ei võiks võõras möödamineja öelda, et sul on suu hambapastane või oma arvamuse sinu käitumise kohta? Anarhia ja surnud ring tekib kui rakendada sinu reeglit, et keegi ei tohi kellelegi midagi öelda. Siis on kõik vait ja ühiskond ei saaks toimida.


> ahsoo.
> .. milline sinu postitus on, mis teema pealkirjale
> otseselt vastab?

Isiklikule tasandile minemine narrimisega või lapsik demagoogia "vaata enda vigu!" ei ole küpsed meetodid, et elu ja ühiskonda korraldada. Kui riigikogus ja kohtus oleks lubatud argumenteerida nii, siis tekiks anarhia. Seetõttu argumenteeritakse küpsematel viisidel. Jäetakse välja küsimus "milline sinu postitus on...?". Küpsem meetod on põhjendada, et millise reegli või põhimõtte tõttu sinu tegu õige on ja pole oluline, mida vastaspool kuskil ise tegi. Kas see asi on arusaadav?

Siin pole mingit tähtsust, mida teised teevad. Ilmselgelt oled sina karistatud isikuna rohkelt eksinud ja teiste vead ei õigusta sinu ega kellegi teise vigade jätkamist.
 
kadakajupp 17. juuni 2015, kl 17.03
miks sa arvad, et kardan? ei meenu, et oleksin midagi säärast väitnud.
 
kadakajupp 17. juuni 2015, kl 17.04
dok, järgi ka ise oma nõuandeid ja elu on ilusam ;). kellegi "õigus" pole ülem teise omast...
 
Batu-Khaan 17. juuni 2015, kl 17.09
varsti tuleb 0:7 nagu eesti-bosnia mängus.
 
püsikas Variast 17. juuni 2015, kl 17.12
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> dok, asjata kulutasid aega nii pikale traktaadile,
> kus sul endiselt midagi uut öelda ega minul komme
> nteerida ei ole.


Aga kas sa ise ütled midagi uut? Kas näiteks see on miski uus:

> kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> irw, dok on päris küpse omadega :D.
 
kadakajupp 17. juuni 2015, kl 17.17
tead, see, et dok on küpse, pole ausalt mingi uudis :D :D. aga tema "küps" heietus oli kuidagi tragikoomiline ja ma lubasin seda, mida tema ka minu postituste osas endale lubab :).

sry, dok, ära võta südamesse, neela lihtsalt alla :D.
 
püsikas Variast 17. juuni 2015, kl 17.17
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks sa arvad, et kardan? ei meenu, et oleksin mid
> agi säärast väitnud.


Ega elu pole kohtusaal, kus arvestatakse välja öeldud ja kirjutatud sõnu. Elus ei saa ega pea ainult arvestama välja öeldud asju. Näiteks sa oled välja öelnud, et "sa ei tutvu". Kas arvad, et tuleks siis seda ütlemist pedantlikult arvestada ja ülimaks pidada?

Sel pole tähtsust, mida sa väitnud oled või ei ole, oluline on mida sa välja endast näitad. Sa näid trolliva jututoa paunikuna inimestele.

Kerge sul siin ega elus olema ei saa.
 
inimene 17. juuni 2015, kl 17.20
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tead, see, et dok on küpse, pole ausalt mingi uudi
> s :D :D. aga tema "küps" heietus oli kuidagi tragi
> koomiline ja ma lubasin seda, mida tema ka minu po
> stituste osas endale lubab :).
>
> sry, dok, är
> a võta südamesse, neela lihtsalt alla :D.

kuhu kokk kadus? arvatavasti sai ka temal juba sinust kõrini, et siin jälle platsis oled. krt kui rahulik oli.
 
püsikas Variast 17. juuni 2015, kl 17.22
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> dok, järgi ka ise oma nõuandeid ja elu on ilusam ;
> ). kellegi "õigus" pole ülem teise omast...

Paraku eksid. Näiteks õigused jaotatakse hierarhiatesse, on olemas Põhiseadus mis on ülemuslikum, on olemas Euroopa Ülemkohus, mis on ka nö kõrgem/ülemuslikum kohus võrreldes teiste kohtutega. Foorumis on moderaatoril rohkem õigusi kui sinul ja ta tõstis su Variasse. Sa eksid pidevalt interneti eetika vastu chattimisega, ja see eetika on kõrgem kui sinu isiklik moraal, sa pead alluma sellele.

Täiskasvanud inimesed suhtuvad teistesse võrdselt ja annavad õiguse sellele isikule, kelle põhjendused on parimad. Hull inimene käitub vastupidiselt, tal pole mingied põhjendusi ega sageli üldse selgust, mida ta teeb või kus ta asub hetkel.
 
püsikas Variast 17. juuni 2015, kl 17.24
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tead, see, et dok on küpse, pole ausalt mingi uudi
> s :D :D. aga tema "küps" heietus oli kuidagi tragi
> koomiline ja ma lubasin seda, mida tema ka minu po
> stituste osas endale lubab :).
>
> sry, dok, är
> a võta südamesse, neela lihtsalt alla :D.

Mulle pakub pinget põhjendada, seetõttu ei ole midagi südames kullake.
 
Troll Mauno 17. juuni 2015, kl 17.24
Kui meeles ei pea, siis saad taas karistada ja igapäev häbistamist nagu enamik püsikad saavad. Karistuseks onan teile pähe ja annan pärast suhu ning käsin alla neelata. Minule kui supertrollile pakub selline tegevus puhast rõõmu.

Sest reaalselt ma ei tutvu siin, ja olen seda isegi välja öelnud. Armastan argumenteerida, et tutvuskuulutus on kusagil olemas ja et iga tegu maailmas võib interpreteerida tutvusena, aga see tõestab ainult chattimise ja tähelepanu vajadus, mitte tutvumist.

Kui teeksin küsitluse, mida arvatakse minust, siis mitte-püsikad ütleks, et minu tüpaaziga isik siin teeb kõike muud peale tutvumise. Samuti vastaks nii moderaatorid, seda kinnitaks loogika. Kuna mulle kui sotsiopaatilise kaldega isikule ei lähe korda, mida teised arvavad, ega ühiskonna reeglid, siis ma ütlen, et mul savi, kui enamik arvaks, et ma ei tutvu.

Minu tegevusega siin on rahul kõik trollid ja nad kiidavad mind taevani. Sellest mulle täielikult piisab. Mõtlen oma trollidele igal õhtul teki all pihku lüües ja saan korraliku rahulduse.

Kui inimene ei arvesta reegleid ja teisi, siis lihtne tal pole. Minu puhul on sagedased hüsteeriahood, ka teised trollid on labiilsed.
 
kadakajupp 17. juuni 2015, kl 17.31
euroopa õigus on ülemuslik, paraku. aga ok, siin pole juriidikafoorum, eksole :D.

ja tutvun endiselt - mina vist tean sinust paremini, dok, kas tutvun või mitte?

p.s - mode tõstab siiski teemasid, mitte kasutajaid. eks ma pean siis tutvumisteema tegema, uuesti.
 
ole hea 17. juuni 2015, kl 17.32
tee seda ja püüa rohkem seal püsida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!