Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kuidas end tunnete, karistatud püsikad?
 
karistatud püsikas 22. juuli 2015, kl 12.24
mina tunnen peale karistust end hirmsasti. ainult karistaja postituse nägeminegi vallandab hüsteeriahoo. iga päev kulub kolm pakki suitsu, kanget punast reed änd vaiti, kolm kaheliitrist walterit või säästu kanget pommi.

kuidas teil on?
 
Ingel, endine ingel 22. juuli 2015, kl 12.30
Jessas, ma vist olin unes nagu okasroosike, kogu 100 aastat lihtsalt maha magatud.

Kas püsikaid karistati millegagi?
Miks?
Kas sellega, et siin olite/olime?
See ei ole ju Delfidate, kus vaid kiirkohtingud (virtuaalsed ja kestvusega 3 minuti) tohivad olla?

Et mis siis ikkagi toimub?

Keegi kujundab foorumist mingit ankeeti, mida täites võib siin olla?
 
big mama 22. juuli 2015, kl 12.45
Eetika normid on tähtsad! Kui astuda üle teatud piiri, peaks olema isiklik moraali tunnetus see mis olukorda kontrolli alt väljumast takistab.
Minu puhul on lood natuke teised kuna teen asju mõtestatult seega ei häiri mind kommenteerijad kes on peast põrunud ja kes soovivad rebida maha minu jaoks juba paigas olevad väärtused ja tunnetused.
Seega ei mõista ma teema autori jutustust. Ehk väljendaks ennast väheke konkreetsemalt ja oskuslikumalt.
 
CD 22. juuli 2015, kl 13.02
big mama Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eetika normid on tähtsad! Kui astuda üle teatud pi
> iri, peaks olema isiklik moraali tunnetus see mis
> olukorda kontrolli alt väljumast takistab.
> Min
> u puhul on lood natuke teised kuna teen asju mõtes
> tatult seega ei häiri mind kommenteerijad kes on p
> east põrunud ja kes soovivad rebida maha minu jaok
> s juba paigas olevad väärtused ja tunnetused.

Ei õnnestu teadlikult valikuliselt ignoreerida ja eemaldada kõike müra. Näiteks võib õnnestuda foorumis spämmijate poste ignoreerida, see on tõesti külalt lihtne osadele. Aga võtame näiteks kinos popkorniga loopija- seda ei õnnestu enamusel ignoreerida. Alla 1% inimestest suudaks seansi ajal pideva popkorniga loopija tegevust ignoreerida ja sinna juurde nautida filmi. Need on nn meditatsiooni gurud jms-sed, kes on väga tugevad isiksused. Selliseid inimesi on väga vähe ja nemad tõesti 99.9% välisest mürast suudavad kinni keerata nagu raadio helitugevuse nupust. Nende puhul on juba elustiil selline, et siin foorumis nad küll aega ei veeda.
Seetõttu on tore lugeda kui suudad müra enda jaoks kinni keerata, kuid on ilmselge, et ka sinu jaoks saab leida nõrgad kohad ja õige müraga plaadi, mis su endast välja viib.

> S
> eega ei mõista ma teema autori jutustust. Ehk välj
> endaks ennast väheke konkreetsemalt ja oskuslikuma
> lt.

Teema autori postitus on väga selgesõnaline. Ta kirjutab, et traumajärgselt tekitab negatiivset tundeid kui näeb miskit, mis meenutab trauma põhjustajat. Näiteks mustanahalistele tekitab negatiivse tunda kui nad näevad sõna "neeger". Üsna selgelt on teema autor selle mõtte kirja pannud.
 
big mama 22. juuli 2015, kl 13.19
Ah mis! Inimene on nagu iga teinegi. Tee suu lahti ja lahenda mure, kui suust ei piisa võib ju füüsiliseks muutuda. Ujuma peab õppima ilma vahepeal põhja vajumata. Kes ei oska?
Ja pealegi kui lased ennast nii lihtsalt mõjutada kannatad ise tulevikus.
 
big mama 22. juuli 2015, kl 13.22
Siin liigub jah vähemalt üks kretiin, peast soojaks läinud vist.
 
Sid 22. juuli 2015, kl 13.24
CD Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Lihtne küsimus - kas sa enda poolt püstitatud lollide teemade peale kommenteerimisest saad (vaimse)orgasmi?

*Enamus inimesi ei ole siin oma ränka lapsepõlve välja elamas, vaid püüavad teiste normaalsete inimestega tutvuda. Kahjuks kipub siingi võimust võtma madalaima ühisnimetaja sündroom. Idioodist foorumisolkija tõmbab sellega kõik ülejäänud kaasa. Tema õnnetuseks pole ta intellektuaalse vestluse mõttest kunagi aru saanud ja seepärast ongi tema jaoks kõik arusaamatu viha tekitav. Tüüpiline argpüks, kes selmet ausas sõnasõjas osaleda, hakkab lihtsalt eemalt kividega (sõnasi taga) loopima.
 
Big Mac 22. juuli 2015, kl 13.27
big mama Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ah mis! Inimene on nagu iga teinegi. Tee suu lahti
> ja lahenda mure, kui suust ei piisa võib ju füüsi
> liseks muutuda. Ujuma peab õppima ilma vahepeal põ
> hja vajumata. Kes ei oska?
> Ja pealegi kui lased
> ennast nii lihtsalt mõjutada kannatad ise tulevik
> us.

Soovitus kasvatada paksu nahka ei ole alati lihtne teostada, sest inimene pole taim.
Isegi kui juba on paks nahk, siis ei ole ignoreerimine alati kõige küpsem käitumine, vaid on olukordi, kus õigem oleks sekkuda ja olukord lahendada.
Näiteks kui WC-s suitsetavad pubekad, siis on vaimselt terves ühiskonnas enamikel inimestel julgus ja soov neid korrale kutsuda ja nad teevad seda ja edukalt. Ignoreeriv ühiskond oleks WC-s suitsetamise kultuuriga, mustanahaliste jt solvangut nautiva kultuuriga, kuid sekkuva mentaliteediga ühiskonnas oleks WC-d puhtad ja neid ei kutsutaks rassistideks.

Seetõttu tuleb mõtestada asju ja põhjendused tuua ja seejärel võtta seisukoht. Päris nii ei saa, et soovitada ignorantsust alati.
 
Vesipüks ehk vesitornaado 22. juuli 2015, kl 13.32
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tema õnnetuseks
> pole ta intellektuaalse vestluse mõttest kunagi a
> ru saanud ja seepärast ongi tema jaoks kõik arusaa
> matu viha tekitav. Tüüpiline argpüks, kes selmet a
> usas sõnasõjas osaleda, hakkab lihtsalt eemalt kiv
> idega (sõnasi taga) loopima.

Kas arvad, et teema algataja peaks sõnasõjas osalema? Kui ilmselgelt on vastane osavam, siis on selline sõnasõda suure tõenäosusega traumatiseeriv ju.
 
Reuma 22. juuli 2015, kl 13.55
Kiitustvääriv on teha teraapia toa teemat, kus räägite hingevalu välja ja nõustate üksteist.

Eks lihtsalt elage äng välja, nutke kui tunnete, et on soov.

Kellel pole trauma niisuur, see toetagu teisi.
 
Niisuur 22. juuli 2015, kl 13.57
Sel juhul ma toetan sind, Reuma.
 
karistamatu püsikas 22. juuli 2015, kl 14.16
Tunnen end hästi, tänan küsimast.
 
Taurus 22. juuli 2015, kl 14.16
Võib ka nii minna, et trauma saanud isik hakkab teistele sedasama traumat tekitama.
 
Sedasi 22. juuli 2015, kl 14.20
Sedasi juhtus sinuga, Taurus? Nagu näeme, oled põhiline WC-s suitsetaja siin nüüd ja kinosaal ka sul popcorni täis loobitud mitmekordse kihina nii, et külastajad laiali jooksnud.
 
ravituba. 22. juuli 2015, kl 14.24
Sedasi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sedasi juhtus sinuga, Taurus? Nagu näeme, oled põh
> iline WC-s suitsetaja siin nüüd ja kinosaal ka sul
> popcorni täis loobitud mitmekordse kihina nii, et
> külastajad laiali jooksnud.


Tuleks mõista, et isiklikule tasandile suunatud temaatika ei ole vajalik. Isegi kui panid loteriilise ennustusega täppi, siis kuidas see põhiteemaga haakuks? Ainult isiklikku ärapanemist saaksid rahuldada, valides sellise loterii stiilis ärapanemise.

Proovige ikka vähegi tervemõistuslikult käituda. Siin on traumajärgne tuba, aidake abivajajaid.
 
Just 22. juuli 2015, kl 14.28
Mõistame seda, et sul on trauma ja vajad abi. Ehk nagu enda kohta ütlesid: trauma saanud isik hakkab teistele sedasama traumat tekitama. Seda tuleb nüüd ikka personaalselt ravida, üldine blaa siin ei aita.
Sa kogu aeg justkui häbened seda, mis sa oled või mis teod sind iseloomustavad. Võta rahulikult, siis on ravi tõhusam.
 
troll nagu orkester! 22. juuli 2015, kl 14.33
mulle meeldib väga tekialune anaaltroll. võiks öelda, et olen isegi tema fänn. ta kopeerib teki alla ja tutvusteemasse oma segasevõitu mantrat. vahel käib niisama tarka panemas. võtab sõna sodiaagi nurgakeses, telesaate teemadel. annab nõu õigusabi teemas. halvas kogemuses võitleb pagulastega ja kutsub miitingule. mullu oli veel ühekülgne, nüüd on karakter silmatorkavalt arenenud.

TROLL NAGU ORKESTER!
 
Suusk 22. juuli 2015, kl 14.34
Just Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mõistame seda, et sul on trauma ja vajad abi. Ehk
> nagu enda kohta ütlesid: trauma saanud isik hakkab
> teistele sedasama traumat tekitama. Seda tuleb nü
> üd ikka personaalselt ravida, üldine blaa siin ei
> aita.
> Sa kogu aeg justkui häbened seda, mis sa
> oled või mis teod sind iseloomustavad. Võta rahul
> ikult, siis on ravi tõhusam.


Erinevalt teema algatajast ei tunne mina küll hüsteeriat ega tee tervisele liiga alkoholiga, vaid naudin teiste abistamist. Kas see viitab traumale ja vajaks ravi?

Nimetage ravimeetodid ikka karistatutele, kellel on raske tagasi naasta foorumi ellu, kes on asendanud netisõltuvuse alkosõltuvusega, jne. Kuidas neid toetada, et nad ei hakkaks sama teistele tegema.
 
Eelmine räägib sulatõtt! 100% 22. juuli 2015, kl 14.40
Mulle pakub nalja nii anaaliõpetuste kopeerija kui ka nendele vastaja. Eriti meeldis kunagine tekialuse foorumi kopeerija kui ta kirjutas, et "eelmisel on 100% õigus". See dialoog oli minu jaoks väga meelelahutav. See on tunduvalt meelelahutavam kui Balzakk või püsikate kurgid.
 
big mama 22. juuli 2015, kl 14.47
nu siin paras happeline keskkond juba. nüüd aeg tutvuda! edasi koos voodisse ka ja siis saate happelisusest lahti kui koos olete. siis tuleb keegi võõras ja hakkab jälle pihta kuni saate väita, et olete kas isiku hävitanud või on ta teiega down mida ma pakun ainult vähesed tegelikult soovivad olla.
pea asi, et enda iseloomu siin ei kaotata! ja veel milline..
seega hea soovitus- hoida eemale sellest foorumist. siit ei tule nagunii mitte midagi head. kirjutatakse ka ainult käärima läinud asjadest. troll siia troll sinna aga siin on tõsine hälvik asja kallal seega ei tasu siia võitlema jääda. otsitakse ikka meeldivat vestlust ja tuge mitte mingit happet pritsivat debiili.
 
Eelmine räägib 100% õigust!! 22. juuli 2015, kl 14.51
õigust räägib!
 
Aastaid 24/7 delfi foorumis elav troll 22. juuli 2015, kl 14.55
big mama Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nu siin paras happeline keskkond juba. nüüd aeg tu
> tvuda! edasi koos voodisse ka ja siis saate happel
> isusest lahti kui koos olete. siis tuleb keegi võõ
> ras ja hakkab jälle pihta kuni saate väita, et ole
> te kas isiku hävitanud või on ta teiega down mida
> ma pakun ainult vähesed tegelikult soovivad olla.
>
> pea asi, et enda iseloomu siin ei kaotata! ja v
> eel milline..
> seega hea soovitus- hoida eemale
> sellest foorumist. siit ei tule nagunii mitte mida
> gi head. kirjutatakse ka ainult käärima läinud asj
> adest. troll siia troll sinna aga siin on tõsine h
> älvik asja kallal seega ei tasu siia võitlema jääd
> a. otsitakse ikka meeldivat vestlust ja tuge mitte
> mingit happet pritsivat debiili.

. Absoluutselt kõigile täie mõistusega
inimestele teatavalt on KÕIKMÕELDAV
peeseks niivõrd ilge, räpane ja terviseohtlik
perverssus, et sellega tegelevad ehk vaid üksikud, eriliselt väärastunud pervarid.:D
 
Halvaa 22. juuli 2015, kl 14.59
big mama Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> a. otsitakse ikka meeldivat vestlust ja tuge mitte
> mingit happet pritsivat debiili.

Võimalik, et sinu arusaam meeldivast vestlusest ei ühti teistega või interneti eetikaga. Mõni leiab, et nn meeldiv vestlus ei ole meeldib, mõni leiab, et nn meeldiv vestlus peaks asuma Hea kogemuse foorumis või Varias.

Lisaks on sageli hea ja halb lahutamatud. Näiteks mündi lahutamatuteks osadeks on 2 poolt ja ei ole võimalik ühte poolt eraldada. Nn Hea on lahutamatuks osaks end põiminud Halva vahele ja üheskoos tervikuna nad eksisteerivad ja kumbagi eemaldada ei saa, kuna siis kaoks kogu tervik.

Nn anaalikopeeria on Fun ainult senikaua kuni leiduvad tavalised külastajad. Püsikatele meeldib samal asjaolul siin Tutvusfoorumis chatti ajada, mitte aga skaibis. Neile on vajalik ümbritsev publik.

Seetõttu, elu on keerukas ja naiivsed püüded "halba välja eraldada" ei õnnestu ega toimi, kuna Halb on vajalik osa tervikust
 
Njahh 22. juuli 2015, kl 15.02
Ja ainus raamat, mis trolli kätte iial sattunud, on miski Balzakk.
 
eks 22. juuli 2015, kl 15.04
troll tundub olevat vana joodik, neile omaselt korrutab ja korrutab ühte asja isegi ühes kommis, ja muidu korrutab juba kuu või paar samu asju ikka ja jälle, arvates, et siin on peale tema ka kõik teised haugimäluga ja ajupuudega.
 
Sofist 22. juuli 2015, kl 15.06
Millest tekkis tekialune anaalläbu?

Põhjus lihtne: anaalkopeerija läks segaseks iga postituse peale, kus sees sõna "anaal". Teemad algasid normaalselt, lõpuks oli 10 lk anaaliõpetusi ja anaalivastaseid teadaandeid. Kõik andsid anaaltuld uksest ja aknast, troll vorpis ööd otsa vastata. Muutis fonti ja sõnastust kui moded blokkisid. Lapsed saavad aru kui üks kukub pillima norimise peale. Ütled tola, jobu, kõrvik, prillipapa, teine röögib ja ülejäänud naeravad.
 
Lisaks 22. juuli 2015, kl 15.06
Minu meelest pole keegi mitu kuud juba kurkidest rääkinud. Peale trolli.
See kõnelebki saadud sügavast traumast. Kurgitraumast.
 
big mama 22. juuli 2015, kl 15.08
"Hea vestlus" on selline kus keegi ei paugu teise isiku isikuomaduste üle vaid püsib teemas ja kirjutab ainult seda mida ise arvab, mitte seda mida keegi teine võiks arvata või arvab. siin on kari loomi ju koos kes kõik üksteisel kõri kallal ja kui tulebki "toetav" kommentaar selliste poolt siis oodatakse kelleltki kolmandalt automaatselt mõistmist selle loodud toetusliku kommentaari põhjal. vabandust väga aga mulle ei meeldi nii.
 
häh-hä 22. juuli 2015, kl 15.11
troll ei näe oma silmas palki, aga urgitseb hoolega teiste pinde. kes siin kõige rohkem sõimab ja loomatseb, ah? ajuvaba mis ajavaba.
 
Guljash 22. juuli 2015, kl 15.27
Püsika Galita vastu on rahvas meelestatud, see (trofee) teeb mulle väga rõõmu:

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?10,13715091

Muidu see foorum on siin päris lõbus ajaviide, kui aega vaja surnuks lüüa vms. Arendav, lõbus. Aga eks ta tekitab sõltuvust. Jm kõrvalnähud tekivad. Seetõttu, kes siin traumeeritud on foorumist, siis see ongi üks kõrvalnäht, et kui olete haprad, siis siin võib ka trauma saada pikapeale.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.