Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kuidas end tunnete, karistatud püsikad?
 
Arst 4 16. oktoober 2015, kl 15.02
Tubli oled. Kiidan.
 
:) 18. oktoober 2015, kl 12.53
Siin vanas teemas oli mitmeid vanu karistatud põlispüsikaid. Täna neid aga foorumis pole, nad on tervenenud, isoleerunud.
Siiski on alles veel mõned üksikud pujään-püsikad. Nende viimaste püsihaigete raviga alustame üsna pea.
 
karistatud püsikas 21. oktoober 2015, kl 14.12
Tegelikult mulle meeldib karistada saada.
Sellepärast siin foorumis segangi teisi.
Meeldib mammutteemasid treida, teemavälist solki kirjutada jne.
Tervitades :)
 
küss karistatutele 21. oktoober 2015, kl 17.25
karistatud püsikas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tegelikult mulle meeldib karistada saada.
> Selle
> pärast siin foorumis segangi teisi.
> Meeldib mam
> mutteemasid treida, teemavälist solki kirjutada jn
> e.
> Tervitades :)

Nähtavasti täna said püsikad rihmutamist taas.
Kas püsikad ei ole mõelnud, et rihmutage üksteist ise privaatselt, miks peab liputades kõigi ees rihma saama?
 
Püsikad 21. oktoober 2015, kl 18.27
https://www.youtube.com/watch?v=ofO6erWTD1U
 
tasu 21. oktoober 2015, kl 18.38
iga rahvas väärib oma valitsust (mis on demokraatlikult valitud).

Ime lausa, et meil suht tasemel valitsus valitseb,

lugedes teemat - eeldaks küll, et SEE rahvas vääriks absoluut ajuvaba juhte.
 
Sid. 21. oktoober 2015, kl 19.26
Mina tunnen end suurepäraselt. Kohe nii hästi, et siirdun väiksele jalutuskäigule, et saada osa õhtuse looduse värskendavast kargusest osa. :)

 
??? 21. oktoober 2015, kl 19.35
Sul mingi isiksusehäire või?

Abi oled proovinud leida?
Ravimatu?

vaeseke!
 
õnnetu hing 22. oktoober 2015, kl 14.53
näe, sina ju pead kah elama, kurb küll.
 
Punktiga eitmees 22. oktoober 2015, kl 16.18
Kui puhtalt füüsilist poolt võrrelda, siis kahtlemata seisis kuni 30 kõige paremini. Samas oli just enesekontrolliga siis lood kehvemad ja sellest 24/7 valmisolekust naise jaoks just palju kasu polnud. 30-45 olid muidugi seksi kohapealt nii kehvad aastad, et tihtilugu läks meelestki, mis see seks selline on (abielu), aga 45+ on jälle kõik normis. Kui võrrelda seda, palju ma olen naistele orgasme suutnud pakkuda sel perioodil, siis ilmselt rohkem, kui kogu eelneva elu jooksul kokku. Ses mõttes võib isegi õigus olla, et vanemad mehed on paremad. Oskavad naise juba enne seksi piisavalt üles soojendada, et hilisema tegevuse käigus jääb üle vaid nautida. :)
 
uudishimur 26. oktoober 2015, kl 10.52
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina tunnen end suurepäraselt. Kohe nii hästi, et
> siirdun väiksele jalutuskäigule, et saada osa õhtu
> se looduse värskendavast kargusest osa. :)
>
>
> http://www.youtube.com/watch?v=DLCQWF7K5pI

Kas jalutasid koos tÜrasilmaga või onasid uhkes üksinduses?
 
Sid. 27. oktoober 2015, kl 15.13
Agnes, õigust räägid. :) Püsikad on need, tänu kellele see foorum veel üldse hingitseb. Pealegi, kui kaks püsikat suudavad tutvuda, aga see ülejäänud trollikari vaid kopipasteerib ja arstib, siis ilma püsikateta siin olekski ju vaid hullumaja eestuba.
Tutvuda aga ilma hea muusikata ei saa, seepärast... ;)

 
kellega te tutvute? 27. oktoober 2015, kl 18.17
kellega sa Sid aina tutvud? ja miks?
mis sul veel siis eneskiituseks nagu ütlemata on? vajad pidevat uut tähelepanu, et ka ju peaaegu nagu meesterahvas ikkagi?
irw.
aga tegelikult kas oled naine või mees?
Lesbi vist. see kes mehe osa kahe naise intiimsuhtes mängib
 
Sid. 27. oktoober 2015, kl 18.25
kellega te tutvute? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kellega sa Sid aina tutvud? ja miks?

Inimestega tutvun (mu meiliaadress on muuseas avalik ja kõik soovijad saavad sinna kirjutada). Mulle meeldivad huvitavad inimesed, nende mõtted, nende muusikaline maitse, nende arvamised.
Kas sinu arvates on ainuke tutvumise mõte voodisse jõuda? Miks muidu see seksijutt igal võimalikul juhul? Miks sulle lesbid äkitselt ei meeldi? Ei võta sind kolmandaks?

Saa aru, tutvumine ei tähenda tingimata seksi, isegi kokku ei pea saama, sest tänapäevased tehnikavidinad lubavad ka kauguste tagant suhelda. Meeldivate inimestega on alati meeldiv suhelda, ka siin foorumis. Kahjuks on aga mingid ajuäbarikud siin oma diktatuuri kehtestamas ja püüavad igasugust suhtlust nullida. Aga ma saan neist ka aru, kui endal piisav sarm puudub, et läbi lüüa, siis on lihtsalt vaja teised minema peletada, et valida oleksi vaid ühe vahel. :D
 
filosoof 27. oktoober 2015, kl 19.01
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kellega te tutvute? Kirjutas:
> -----------------
> --------------------------------------
> > kelleg
> a sa Sid aina tutvud? ja miks?
>
> Inimestega t
> utvun (mu meiliaadress on muuseas avalik ja kõik s
> oovijad saavad sinna kirjutada). Mulle meeldivad h
> uvitavad inimesed, nende mõtted, nende muusikaline
> maitse, nende arvamised.
> Kas sinu arvates on
> ainuke tutvumise mõte voodisse jõuda? Miks muidu s
> ee seksijutt igal võimalikul juhul? Miks sulle les
> bid äkitselt ei meeldi? Ei võta sind kolmandaks?

> >
> Saa aru, tutvumine ei tähenda tingimata seks
> i, isegi kokku ei pea saama, sest tänapäevased teh
> nikavidinad lubavad ka kauguste tagant suhelda. Me
> eldivate inimestega on alati meeldiv suhelda, ka s
> iin foorumis. Kahjuks on aga mingid ajuäbarikud si
> in oma diktatuuri kehtestamas ja püüavad igasugust
> suhtlust nullida. Aga ma saan neist ka aru, kui e
> ndal piisav sarm puudub, et läbi lüüa, siis on lih
> tsalt vaja teised minema peletada, et valida oleks
> i vaid ühe vahel. :D

No diktatuurist on asi kaugel. Jänes võib puuksu lasta ja end lõviks kujutleda, aga lõpetab ikka rebase toidulaual :)
Minemapeletamine pole ka kuidagi õnnestunud. Kes tahab suhelda-tutvuda, teeb seda edasi. Äbarike kadedusest hoolimata ;)
 
Li ja Alu 29. oktoober 2015, kl 11.40
muusika ja kirjandus ja luule- tulemas õige pea püsikatele.
hetkel paraku ainult muusika hädiselt jõus, 6-7 nov aga juba intensiivsemalt ka kirjandus.

Kuulsin, et Alu ja Li juba ootavad kirjandust, sest senised muusikapalad on nii igavad neile.
 
oih 29. oktoober 2015, kl 12.01
Jälle üks tore tutvumisteema. Huvitav, et selline kräpp ei näi siin kedagi häirivat? Või ollakse juba nii harjunud, et vähegi sisukam suhtlus tundub segavana.
 
Ebe ja Ain 29. oktoober 2015, kl 13.39
oih Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jälle üks tore tutvumisteema. Huvitav, et selline
> kräpp ei näi siin kedagi häirivat? Või ollakse jub
> a nii harjunud, et vähegi sisukam suhtlus tundub s
> egavana.


ükskõik kui sisukas suhtlus ka pole, tuleb seda teha õiges alamfoorumis. Näiteks kirik pole koht, kus suitsukala müüa, olgu see kala kuitahes hea ja müüja jutt kuitahes sisukas. Kala müüakse turul.
Püsikatele on korduvalt seletatud, et ühiskonnas on üldised normid ja nende eiramisel tekib anarhia ja kaos, mis omakorda neid endeid lõpuks kahjustab.

Vaadake kasvõi karistatud lahkunud püsikaid- neid ei ole enam siin. Nad ajasid naiivselt anarhismi juttu ja solkisid, lõpuks aga kadusid ise siit- sellepärast, et anarhism ja korra puudumine hakkab lõpuks anarhisti ennast ründama.
 
Kurjam 29. oktoober 2015, kl 14.00
Jeahh well see küll puhtalt sinu arvamus.... tegelikuses ootaks midagi uut ja põnevat juhtumas( ei sega vahele )... aga no ei kuraditki...
 
Tauno ja Mauno 29. oktoober 2015, kl 20.24
Seniks, kuni isehakanud ja paberiteta "hulluarst" siin "ravimas" käib, ei kao "karistatud" püsikad mitte kuhugi. Raiu see omale pähe või tao kivisse. Kasvõi jonni pärast ei kao, sest isehakanud "moderaatorile" saab ja peab vastu hakkama. Isiksuhäirete puhul soovitame pöörduda psühhiaatri (tõelise) poole, alkoholismi puhul AA-sse. M.O.T.T.
 
tutvus läbi lühijutu 30. oktoober 2015, kl 13.39
Sõber. Kes see on? Usaldus tundmatu inimese vastu, kes lubab et ei reeda sind kunagi. Teete koos tuleviku plaane ja naerate lollide mõtete üle. Ja kui mure on, saad sa alati selle endast välja rääkida ja hetk hiljem selle üle juba naerda. See on sinu sõber.
Aga mis siis, kui ühel hetkel otsustab ta et ta kolib ära? Arvab et see koht on nõme ja mõttetu? Ta ütleb küll, et me jääme suhtlema ja me ei unusta üksteist aga lõpp kokkuvõttes juhtub see ikkagi. Olgu see aasta peale kolimist, kaks aastat või isegi kolm. Aga see juhtub.
Sa kuulad kõik ta mured ära. Aitad teda nii palju kui sa siit teda aidata saad. Ja kui te lõpuks üle aasta näete, siis on tunne, et midagi poleks nagu muutunud. Aga mida aeg edasi, saad sa aru, et kõik on muutunud. Sa kohtud uute sõpradega. Suhtlete vähem, kuid ikkagi üritate veel hakkama saada ja mitte lahti lasta.
Kuid siis tuleb ikkagi see hekt, kus koolis on väsitav ja ei jaksa päev läbi nina telefonis passida või arvutis ja tahaks lihtsalt puhata. Ja siis sa saad kommentaari, et sa oled nõme ja igav ja mida kõike veel. Aga kui tal mure on, oled ikkagi seal ja kuulad või loed selle ära ja püüad tõesti endast parima anda, et teda lohutada ja et tal kõik korda saab. Aga siis! Haha.. Aga siis juhtub see, et ta lubab sulle, et ta tuleb sulle külla. Te teete koos plaane, unistate mis juhtuda võib ja et kordate seda mis juhtus suvel. Kuid siis ta ütleb et ta ei saa tulla, tal on vaja seda teha ja toda teha ja ta ikkagi saa tulla. Ja seda kõike viimasel hektel enne tulekut. Kõik su lootused ja unistused seoses oma hea sõbraga on purunenud. Sa ütled, et pole hullu, eks siis järgmine kord. Aga siis järgmine kord juhtub see sama, ja seda juhtub veel ja veel ja veel ja veel. Ja ta teab, et sul ei võimalik talle külla minna, aga ta ikka solvub selle peale. Samas kui tal on see võimalus, aga ta lihtsalt ei taha seda kasutada. Ja siis see juhtubki. See viimane lubamine, et ta tuleb sulle külla ja te teete neid toredaid asju ja ta ütleb et see on nagu oli vanasti, kui ta veel siin oli. Kuid nüüd sa tead, et seda ei juhtu. Mitte midagi ei ole nii nagu vanasti. Ja siis mingil päeval ta ütleb sulle, et hakkas siit kandist ühe toreda inimesega suhtlema ja ütleb et nüüd on põhjust siia tulla. 'Kas mina siis ei olegi hea põhjus siia tulemiseks? Kas ma tõesti olengi nii tühine inimene sinu jaoks? Kas need ajad tõesti ei tähendanud sulle midagi? Kas mulle oli lihtsalt hea ja tore valetada et sa tuled, aga sa tõesti ei tahagi tulla ja näha kuidas mul tegelikult läheb?' Ja siis ta veel lubab et ta tuleb .. Aga..

Ja mõned kuud peale seda viimast lubamist, ühel päeval te lihtsalt enam ei räägigi. Ja sa loed kuskilt netiavarustest, et tal on hea meel et ta siit enam kellegagi ei suhtle. Sa tunned ennast tühisena. Kuigi sa tead, et kunagi pidi see nii kui nii juhtuma. Aga sa ikkagi loodad, et see oleks kunagi kaugemas tulevikus juhtunud. Ja see teeb haiget.
 
multitroll 31. oktoober 2015, kl 00.24
sai karistusse ja lendas VARIAsse.
 
patsientidele 06. detsember 2015, kl 11.52
Tauno ja Mauno Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seniks, kuni isehakanud ja paberiteta "hulluarst"
> siin "ravimas" käib, ei kao "karistatud" püsikad m
> itte kuhugi.

Aga kus nad siis on hetkel? Püsihaigeid ei näe kusagil enam, laua all pole, WC-s pole, kapis pole- kus nad nüüd peituvad?

Teeksin ettepaneku, et loeme Jõulukuu alanuks ja see tähendab, et kõik püstihaiged võivad aktiveeruda ja neid ei ravita jõulukuu ajal, st, et ei "segata" neid. Tulge välja oma karpidest ja ärge kartke, tehke nii nagu oli enne ravi algust, et kogu esilehe teemad olid registreeritud kontonimedega patsientide vastuseid täis jne. Praegu pole ühtegi enam, pole enam kedagi eriti ravida, igavaks läheb.

Ilusat jõulu puud, st -kuud!
 
Hullumaja puhvet 06. detsember 2015, kl 11.57
sae pekki, troll! sind ei karda siin keegi. oma töövarjust pärakapärdikut võiksid ravida, see on ülekäte läinud ja produtseerib sulaselget s.tta. panete äkki leivad ühte kappi ja vabastate foorumlased mõttetu iba lugemisest?
 
Part24 06. detsember 2015, kl 12.06
Hullumaja puhvet Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sae pekki, troll! sind ei karda siin keegi. oma tö
> övarjust pärakapärdikut võiksid ravida, see on üle
> käte läinud ja produtseerib sulaselget s.tta. pane
> te äkki leivad ühte kappi ja vabastate foorumlased
> mõttetu iba lugemisest?

Nimetatud kiitustvääriv abimode on läbiviinud teadustarendava püsikate teraapia teraapiliste tekstidega, tulemused on silmnähtavad nagu ka Nobeli preemia. Püsikate kirjandusvaen ja muusikalembus ei ole osutunud teraapilistõhusaks, abimodede töö aga on, ja au ja kiitus temale.

Püsikate haiglane vaen kontot mitte-omavate kasutajate vastu näib olema samuti paranenud, kasvõi sinu näol käesolevaga.
Vaatasin, et ainult Sid soigub siin veel hülgenutulaulu, et pahurid kontosid ei registreeri, teised on nagu inimesteks saanud ja seda sümptomit enam ei esine.

Kiidan püsikate paranemist, kuid vaja oleks veel palju tööd siin teha. Näiteks ka praegu on sul kui patsiendil negatiivne episood ehk hoog peal, ja see vajab ravi.

Lepitavalt teemegi ettepaneku, et püsihaigurid tuleks välja ja Jõulukuu vältel saate möllata siin. See on metoodilise eesmärgiga, pange party käima.
 
5 viina ja seapea 06. detsember 2015, kl 12.22
Laku p_tsi, lauluräästas! Need on mu ainsad sõnad sulle, "supertroll". Tegelikult oled jeeli-jeeli keskastmetrolli kvalifikatsiooni kätte saanud.
 
aitäh 06. detsember 2015, kl 12.24
küsimast, hästi tunneme. häid lähenevaid jõule!
 
Supertrolliks kandideerija 06. detsember 2015, kl 12.31
Supertroll on siis selline pisut võimekam troll nagu olen natuke ka mina, kellele ei paku pinget siinsete püsikate sarnaselt lihtinimesi segada kuigi heal meelel loobin solki ka nende pihta kui tuju tuleb. Muidu aga naudin siinsete püsikate segamist, sest nad ei allu minu korraldustele ja see käib mu egole räigelt pinda. Ega mul muud ülesannet polegi, see teemavälise jutu keelamine mul niisama bla-bla rohkem, et õigustada oma solgiloopimist.
Minusuguse supertrolli skilli saamiseks peab olema küllalt kõrge IQ-ga, minimaalselt IQ 115. Mul ikka on, kuhu püüelda, et saada võimsaks soppa loopivaks ja korraldusi jagavaks Supertrolliks. Vinge elu ikka mööda Naistekat Supertrollina ringi kaagutada!
 
Sid. 06. detsember 2015, kl 12.59
Part24 Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> ja Jõulukuu vältel saate möllata siin. See on met
> oodilise eesmärgiga, pange party käima.


Ma pean vabandama, detsember ja jaanuar on mul üsna töised ja seepärast jõuan siia väga episoodiliselt.
Aga, kes pidutseda tahab, siis palun väga:



:D
 
patsiendile 06. detsember 2015, kl 15.29
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Ma pean
> vabandama, detsember ja jaanuar on mul üsna töised
> ja seepärast jõuan siia väga episoodiliselt.

Kas sama episoodselt nagu viimased 20 aastat?


> A
> ga, kes pidutseda tahab, siis palun väga:
>
> h
> ttp://www.youtube.com/watch?v=2VAtRF4US8k
>
> :
> D


Loodetavasti pidutsedes pükse täis ei lase :D
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.