Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
troll nullib siin kõik
 
tumba 26. juuli 2015, kl 21.40
tulen mina siia tutvuma lõuna ajal, ei kus nüüd tutvumine, troll puhub endale õhku sisse ja kiidab end takkajärgi. tulen õhtul tagasi, sama lugu.
nüüd oleks mul küsimus laiemale auditooriumile ja delfi toimetusele.
kas see on selle ennast trolliks tituleeriva nartsissisti isiklik nurk? foorum? äkki terve naistekas on tema eravalduses?
kui pole, siis miks on lastud ühel pahatahtlikul sotiopaatiliste kalduvustega tavakülastajal meie kõigi ühisel pinnal nii kaua laamendada?
tänu temale ei saa siinset nurgakest üldse sihtotstarbeliselt kasutada. nädal tagasi olid siin esimesed teemad karistustest ja järgmised kaks ka karistustest. kui siia on tekkinud mõne karistusasutuse filiaali, siis tuleks sellest tavakülastajaid teavitada. ja kui keegi teostab siin omakohut, siis selline asi on kriminaalkorras karistatav. homseks otsin paragrahvi välja ja teen ühtlasi delfile ametliku pöördumise.
 
Troll 26. juuli 2015, kl 21.48
Edu sellega.
Aga võin abistada juba siin ise.
Nimeta, mida troll teeb keelatut?
Teemasid fabritseerivad siin püsikad, mitte mina. Aga ok, oletame, et mina fabritseerin, siis mis moodi see oleks rikkumine? Interneti eetika vastu on see, kui samalt IP-lt tuleb korraga mitu teemat järjest. aga juriidilise paragrahvi alla ei lähe selline interneti eetika rikkumine.

Juriidiline paragrahv on siis, kui reaalselt takistad foorumi kasutamist (ehk alusettevõtte tegevust). Aga siin saad sa ju teha uue teema, seega pole takistust.

Too näide on laamendamisest? Too kasvõi üks ropp sõna, mida troll on nimetanud. Sellsieid sõnu pole, hüsteerilist käitumist pole. Kõik on korrektne ja põhjendatud.
 
irw 26. juuli 2015, kl 21.52
troll tegi teema, et end kiita ja põhjendada? irw
 
Triibik sierra taustal 26. juuli 2015, kl 21.56
tegelikult oleks blond siinseses terraariumis väga hea vaheldus .
Pühendusega:https://www.youtube.com/watch?v=74cpAbPRtyQ
No offence...
 
manga 26. juuli 2015, kl 22.05
irw, kas sul kõht pidevalt valutab või mis sul viga on?
 
tonga 26. juuli 2015, kl 22.08
trollil on kõhulahtisus, tundub, et ei allu enam ravile. ehk peaks karistama, see pidi kõige vastu aitama.:P
 
no 26. juuli 2015, kl 22.14
pole vaja enam tõestada, kõik peale sinu teavad ammu, et intellekt on viimane asi, millega sul hiilata õnnestub. a äkki ostad kalossid? ikkagi läige.
 
Tragi Dragöödia 26. juuli 2015, kl 22.31
no Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pole vaja enam tõestada, kõik peale sinu teavad am
> mu, et intellekt on viimane asi, millega sul hiila
> ta õnnestub. a äkki ostad kalossid? ikkagi läige.


Dragöödia seisneb selles, et isegi kui man õustun püsikate kõikide põhjendamatute väidetega, siis ikkagi ei muutu olukord ega üldpilt. Ok, tunnistan 5 püsisõltlase une eesmärgil mida iganes nad soovivad, et oled halb jne. Aga foorumisse vana partyt ei ole õnnestunud ikkagi luua, ja ma olen täiesti passiivne olnud seejuures. Lisaks, püsikatele teostati tõesti karistus ja seda ei saa muuta kuidagi. Lisaks lisati ka rohkelt brain fucki, mis püsikate kõrvade vahele mingi trauma või muutuse tekitas, kuna üle 10a nad eemaldusid siit.

Seetõttu olgu Troll kuitahes pähh, siis see ei ole lahendus teile. Lisaks vaadake veel nii, et Troll ei saanud karistust, vaid sai oma eesmärgi täidetud. Ta tõstis isegi staar-trolli P' blogi prügikasti.
 
äh 26. juuli 2015, kl 22.42
ise kirjutasid, ise kustutasid.
kah mul asi.
tegelikult on püsikate äraootav seisukoht natuke teisiti põhjendatav kui sulle meeldiks. oled siin oma laamendamise kõrgpunkti saavutanud, seega edasi järgneb langus ja kõik loodavad, et fataalse tagajärjega.
 
Ei vasta tõele 26. juuli 2015, kl 22.49
Varia ei ole prügikast.
Prügikast on see, kus su enda tehtud 30 teemat hetkel on.
 
ikka üks ja sama kiun 26. juuli 2015, kl 22.53
ma loen nii tore.. ma olen nii tubli.. ma kustutasin.. ma karistasin... ma õpetasin..ma lõin maailma...
mis sa sitavares kekkad? said oma 15 min kuulsust kätte, nüüd võid hakata memuaare kirjutama nagu savikas, kuidas sa maailma lõid...
tola oled, muud midagi. ja jutul lõpp.
 
eheh 27. juuli 2015, kl 10.09
dragöödia?! eheheheh
 
head päeva 27. juuli 2015, kl 10.13
äh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ise kirjutasid, ise kustutasid.
> kah mul asi.
>
> tegelikult on püsikate äraootav seisukoht natuke
> teisiti põhjendatav kui sulle meeldiks. oled siin
> oma laamendamise kõrgpunkti saavutanud, seega edas
> i järgneb langus ja kõik loodavad, et fataalse ta
> gajärjega.

Nõustun, et on kõrgpunkt saavutatud. Seega hea töö ja kiitus. Nüüd aga puhkus.
 
Sid 27. juuli 2015, kl 11.33
bim bom 27. juuli 2015, kl 11.19

> Püsikad on tuntud oma ropu suu poolest.
> Siidid, tommid, lonnid, tuped, jupid, mopid.

Selleks, et mitte tutvumisteemat solkida, ma vastan siin.

Sellega olen ma nõus, et püsikad (paar tükki neid ilmselt ongi ja üks neist oled just sa ise) on ropu suuga. Üks püsikas käib ja karistab siin omaarust kõike ja kõiki, teine püsikas on lihtsalt vaimse alaarenguga ja kopeerib võõraid, tihti rüvedaid, tekste.
Ma saan aru, et sa tahtsid püsinimeliste poole pöörduda, aga siin sa eksid rängalt, püsinimelised ei ropenda ja jälgivad hoolega, mida kirjutavad. Ainsad ropud sõnad ongi püsikate aadressil, sest need kaks hullu on selle ropu pöördumise auga välja teeninud.

*Ma igaks juhuks küsin üle, said sa aru, mida ma öelda tahtsin? Kui ei, siis veelkord:
püsikad = paar trolli, kes foorumist lahkuda ei suuda.
püsinimelised = need kasutajad, kes viitsivad oma isikut ja nime ka tutvumiseks sama hoida. Mine tea, millal õnn naeratab. ;)
 
Pid 27. juuli 2015, kl 11.44
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> bim bom 27. juuli 2015, kl 11.19
>
> > Püsikad
> on tuntud oma ropu suu poolest.
> > Siidid, tomm
> id, lonnid, tuped, jupid, mopid.
>
> Selleks, e
> t mitte tutvumisteemat solkida, ma vastan siin.


Alles hetk tagasi ja eelmised 10a solkisid otse tutvusteemasid, miks siis nüüd selline muutus?


> Sellega olen ma nõus, et püsikad (paar tükki
> neid ilmselt ongi ja üks neist oled just sa ise) o

Kas väidad, et foorumis on aktiivne ainult 1 karistatud püsikas ja mitte rohkem?

> püsinimelised ei ropenda ja jälgivad hoolega, mida
> kirjutavad.

See väide on puhtavale. Korduvalt on püsikate roppust tõestatud, samuti nende interneti eetika üle naermist. Näiteks täna sa ise solkisid tutvusteemat. Püsikad ei saanud karistada niisama, vaid asja eest. Kõige eitamine, ei ole jätkusuutlik.

> *Ma igaks juhuks kü
> sin üle, said sa aru, mida ma öelda tahtsin? Kui e
> i, siis veelkord:
> püsikad = paar trolli, kes fo
> orumist lahkuda ei suuda.
> püsinimelised = need
> kasutajad, kes viitsivad oma isikut ja nime ka tut
> vumiseks sama hoida. Mine tea, millal õnn naeratab
> . ;)

Saad valesti aru. Püsikad omavad omavahel vastuolulisi seisukohti, näiteks osad ei kasuta püsinimesid, osad kasutavad. Paljud püsikad kirjutavad anonüümsete nimede alt ja paljud püsikad seda ei tee, kuna peavad seda ängistavaks.

Kokkuvõttes üritad püsikaid kuidagi puhtaks pesta. Edu sellega.
 
Sidile 27. juuli 2015, kl 11.58
ära näe vaeva, selle p*****i pisike pähkliaju nagunii ei võta midagi kinni, kiun käib nagu katkise grammofoniplaadi pealt. las kiunub, mis meil sest, kui arvab, et suudab midagi muuta, siis edu unelmates elamiseks. las lõbustab meid, ise ei pea midagi tegema, üks loll tõmbleb kõigi eest ja teeb klounaadi.
 
miks trollid on nii ropud? 27. juuli 2015, kl 12.29
härra korravalvur, räägi välja, mis sind ometi vaevab? tahtsid lapsena miilitsaks saada? üks väikene kaugelt sugulane käis kõigil paariaastaselt käsi väänamas ja togis harjavarrega, sest neil oli suguvõsas mitu miilitsat. suuremaks saades muudkui rääkis, kuidas temast miilits saab.

sa oled nagu jänes, kes tahab veealuses maailmas korda luua. pohh pole, mis siin sünnib, las latik ujub, särg lööb lupsu, ahven tudub ja haug möllab. mis see naisteriik sind nii väga morjendab?
 
torlup 27. juuli 2015, kl 13.12
kaua võib seda prillupi-mari ju`ra heietada! parem laula nar`va-mari rahvalaulu. tean paari mari-nimelist ja need l.i.t.s.ihakatised lähevad ilgelt närvi selle laulu peale.
 
amjeerika! 27. juuli 2015, kl 14.12
Sidile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ära näe vaeva, selle p*****i pisike pähkliaju nagu
> nii ei võta midagi kinni, kiun käib nagu katkise g
> rammofoniplaadi pealt. las kiunub, mis meil sest,
> kui arvab, et suudab midagi muuta, siis edu unelma
> tes elamiseks. las lõbustab meid, ise ei pea midag
> i tegema, üks loll tõmbleb kõigi eest ja teeb klou
> naadi.


kas ma saan õigesti aru, et soovitad trolli ignoreerida?
küsiks, et kuidas sa sellise erakordselt leidliku avastuse peale tulid?
isegi ameerika avastamine ei olnud nii suur sündmus, kui püsikate sümpotmaatilis-patoloogiline korrutamine, et trolli võiks äkki ignoreerida.
 
judinad ajad peale oma rõvedusega 27. juuli 2015, kl 14.27
amjeerika! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sidile Kirjutas:
> ------------------------------
> -------------------------
> > ära näe vaeva, sell
> e p*****i pisike pähkliaju nagu
> > nii ei võta m
> idagi kinni, kiun käib nagu katkise g
> > rammofo
> niplaadi pealt. las kiunub, mis meil sest,
> > k
> ui arvab, et suudab midagi muuta, siis edu unelma
>
> > tes elamiseks. las lõbustab meid, ise ei pea
> midag
> > i tegema, üks loll tõmbleb kõigi eest j
> a teeb klou
> > naadi.
>
>
> kas ma saan õig
> esti aru, et soovitad trolli ignoreerida?
> küsik
> s, et kuidas sa sellise erakordselt leidliku avast
> use peale tulid?
> isegi ameerika avastamine ei o
> lnud nii suur sündmus, kui püsikate sümpotmaatilis
> -patoloogiline korrutamine, et trolli võiks äkki i
> gnoreerida.

mina kirjutasin sidile, mitte sulle, jõuab kohale?
mis on see sinu asi, mis meie omavahel räägime? targemaks sa sellest ju ei muutu. hale mees, kel pole oma eluga muud peale hakata kui naistekas passida. tõelised mehed võtavad reaalis naisi rajalt maha, siit järeldus, mis mees sina oled.
kes siin rohkem korrutab sina või püsikad kokku. lased nagu papagoi ja ükski su väide ei päde niikuinii.
 
ära näe vaeva, 27. juuli 2015, kl 14.32
judinad ajad peale oma rõvedusega Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina kirjutasin sidile, mitte sulle,
> jõuab kohale?
> mis on see sinu asi, mis meie om
> avahel räägime? targemaks sa sellest ju ei muutu.
> hale mees, kel pole oma eluga muud peale hakata ku
> i naistekas passida. tõelised mehed võtavad reaali
> s naisi rajalt maha, siit järeldus, mis mees sina
> oled.
> kes siin rohkem korrutab sina või püsikad
> kokku. lased nagu papagoi ja ükski su väide ei pä
> de niikuinii.


Mulle tundub, et sa sööd oma sõnu praegu mulle vastates, kuna sa just äsja ütlesid ameerika-stiilis, et trollile ei ole mõtet vastata:

> ära näe vaeva, selle p*****i pisike pähkliaju nagu
> nii ei võta midagi kinni, kiun käib nagu katkise g
 
U S and A ! 27. juuli 2015, kl 15.28
Aga mis tee sellest ideest arvate, kui hakkaks ignoreerima trolli?

:D
 
p ja s ja u 27. juuli 2015, kl 15.30
see on halb idee, sest siis hakkab troll nutma igavusest.
 
US and A 27. juuli 2015, kl 15.32
p ja s ja u Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see on halb idee, sest siis hakkab troll nutma iga
> vusest.


Kas sellest võiks aru saada nii, et osad püsikad soovivad trollile head?
:)
 
p ja s ja u 27. juuli 2015, kl 15.39
sellest nii küll aru saada ei maksa. siinkirjutaja ei ole püsikas, läbikõndija ja teemadeklõpsija vaid.
trollist tema hingehädas on veidi kahju küll, aga samamoodi oleks kahju ka kodutust kassist või pesast alla kukkunud linnupojast.
 
läbikõndija 27. juuli 2015, kl 16.15
p ja s ja u Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sellest nii küll aru saada ei maksa. siinkirjutaja
> ei ole püsikas, läbikõndija ja teemadeklõpsija va
> id.
> trollist tema hingehädas on veidi kahju kü
> ll, aga samamoodi oleks kahju ka kodutust kassist
> või pesast alla kukkunud linnupojast.

osad püsikad väidavad, et siin foorumis ei ole läbijalutajaid. On ainult 1 karistatud püsikas ja 1 põhitroll.
Seetõttu ei saa sa olla läbijalutaja.
Või mis? :)
 
p ja s ja u 27. juuli 2015, kl 16.49
kui troll lubaks mind vastutada vaid oma, mitte kellegi teise väidetava väite eest...
oleksin siiski see "või mis", kui tüli ei tee.:)
 
oma väide. 27. juuli 2015, kl 17.02
p ja s ja u Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui troll lubaks mind vastutada vaid oma, mitte ke
> llegi teise väidetava väite eest...
> oleksin sii
> ski see "või mis", kui tüli ei tee.:)


Püsikate omavahelist vastuolu on rohkelt välja toodud nagu ka käesoleval juhul. See on üldistatuna nii, et kui anda rihma püsikatele, siis pooled ütlevad, et ei tundud midagi, aga pooled ütlevad, et tahaks veel. On püsikaid, kes ütlevad, et foorumis on kõik püsikad alles anonüümsete nimede all postitama, ja on püsikaid, kes väidavad vastupidist, et alles on ainult 2 isikut. Noh, rihma saamise asi on subjektiivne, et mõni püsikas eelistab seda, teine mitte, aga see, mitu püsikat siin foorumis alles on, see on ikkagi objektiivne asjaolu ja ei sõltu subjektiivsetest eelistustest. Keegi vastuolulistest püsikatest eksib oma arvamuses.

Minul on ükskõik, kes püsikatest eksib, lihtsalt on naljakas jälgida, kuidas üksteisele vastu räägitakse. Eks valige ise, kes eksib või jätke valimata, minu jaoks lõbus jälgida igal juhul.

Lustakad olete siin täna, see teeb rõõmu. Proovime siis homme ka positiivsemalt koostööd teha.
 
hea nali 27. juuli 2015, kl 17.46
trollil läheb endal meelest ära, mis ta räägib ja lubab.
ammu juba ju lubas ära minna siist aga mindud ei saa. vist hakanud püsikaid armastama, aga ei julge seda tunnistada. vana tõde, et vihkamisest armastuseni vaid 1 samm.:D
 
ahaa, ameerika! 27. juuli 2015, kl 17.59
hea nali Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> trollil läheb endal meelest ära, mis ta räägib ja
> lubab.
> ammu juba ju lubas ära minna siist aga m
> indud ei saa. vist hakanud püsikaid armastama, aga
> ei julge seda tunnistada. vana tõde, et vihkamise
> st armastuseni vaid 1 samm.:D


mage nali. naljakam on näiteks isegi püsikate ameerika avastamise sümptom. siinkohal kasutaksin võimalust ja jagaks teiega äsja tekkinud ideed: mis te arate, kui hakkaks trolli ignoreerima? Päris kaval mõte või mis? ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!