Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvun visiitsuhet sooviva naisterhvaga
 
kadakajupp 17. september 2015, kl 23.38
huvitav, miks sidi silmarõõm säärast paksu verd tekitab, kadedus või mis? küll on häda, et vana, küll tuunimata ja misiganes veel - no kui kaks inimest rahul on, siis vast pole kellegi kolmanda asi ei rahvus, olemus ega välimus?
 
eelmisele popkornile 18. september 2015, kl 00.40
sa jälgi fakte: on ju vana kalarappija see sidi moor, või sai vahepeal nagu nooreks?
tuunimata on ju? need hallid juukseräbalad, mis mustkas värvitud ei tee ju seda nooremaks.
aga muidu jah, ei tea, mik sid teda kupeldab mööda interneti tutvumisfoorumeid.

aga muidu kui paks või vedel on veri?
 
kadakajupile 18. september 2015, kl 00.42
aga miks see sind huvitab? kui vana või noor keegi on.. jne jne. tegele oma aukude täitmisega.
 
stilist? irw. 18. september 2015, kl 00.46
*Juuksuri juures mu särasilm tõesti ei käi, sest see noormees, keda ta korra kuus külastab, on stilist ja vaevalt sina niipalju raatsiks oma juustele kulutada, kui tema. ;)
-no nii rumalat juttu võib ainult üks kuuekümnedates tohlakas uskuda ühe kalarappija susut.seal ta oma halla karvu ülevärvimas käibki. head stilistid värvivad ära ka jalgevahe..
 
Sid 18. september 2015, kl 10.08
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> huvitav, miks sidi silmarõõm säärast paksu verd te
> kitab, kadedus või mis?

Vaadates, kuhu need kommentaarid kõik välja jõuavad, siis põhiline põhjus on seksuaalne rahuldamatus. Ma olen soovitanud sagedasemat masturbeerimist, aga ju siis on ka see kahe silma vahele jäetud ja rahuldatakse end siin Delfi foorumis.
 
kadakajupp 18. september 2015, kl 10.12
tead, ma arvan hoopis, et puudujäägid vaimses võimekuses - arukas inimene ei demonstreeriks oma rumalust vaatamata misiganes puudustele enda elus.
 
kadakajupil õigus 18. september 2015, kl 18.26
kadakajupp 18. september 2015, kl 10.12

tead, ma arvan hoopis, et puudujäägid vaimses võimekuses - arukas inimene ei demonstreeriks oma rumalust vaatamata misiganes puudustele enda elus.
-----------
ei tea jah, miks sid oma vana mustkas värvitud karvadega stilisti poolt kalli raha eest salkus salkus tustakat maha üritab parseldada.
 
sid kirjutab: 18. september 2015, kl 18.31
Vaadates, kuhu need minu kommentaarid kõik välja jõuavad, siis põhiline põhjus on seksuaalne rahuldamatus. Ma olen soovinud sagedasemat masturbeerimist, aga ju siis on ka see mul kahe silma vahele jäetud ja rahuldatakse end siin Delfi foorumis.
---------
kuidas sid kahe silma vahele mastrubeerib?
 
värvitud karvadega mustikas 18. september 2015, kl 19.07
Õigust räägib eelmine! 100% :D
 
Sid 19. september 2015, kl 10.22
Kahe silma vahel on ju nina. Ja vaz rot jebal.
 
Mees 20. september 2015, kl 14.54
Kas nii laisalt minnakse sügisele vastu!?
 
To Sid 20. september 2015, kl 18.41
parandus: v rot!
 
Mees 21. september 2015, kl 20.46
Teemasid lugedes jääb mulje, et siin on tutvujaks üks naine ja mõned mehed, kes kordamööde temaga tutvuvad ja seda juba sajandeid.
 
to Mees 21. september 2015, kl 21.26
oigesti saad aru. kõik delfi mehed porutavad kordamooda yhte pystiste vedrudega madratsit.vahepeal laheb neil jarjekord sassi,siis kaklevad siin.
 
kas siin on mehi ka? tõeline hämming. 21. september 2015, kl 21.36
kas siin on siis mehi ka? pole küll ühegi kirjaridadest aru saada, et tegemist võiks olla meesterahvaga.
 
kõik on tasakaalus 22. september 2015, kl 10.34
tõelised naised arvavad, et siin pole mehi ja tõelised mehed jälle, et siin pole naisi:)
 
Naine mehele 20.46 22. september 2015, kl 17.26
Üle pika aja sain siin südamest naerda:)) Naeran praegugi! Aitäh sulle, oled tõesti vaimukas:))
 
Mees 22. september 2015, kl 20.57
Kui meeldib, siis kirjuta. Ma ei paku ju mingit kuiva nühkimist, vaid suhtlemist igal tasandil.
 
Naine Mehele 22. september 2015, kl 21.52
Muidugi meeldid. Ei tea vaid, kas suudan samaväärsega vastata. Kahe käega eluterve huumori poolt!
 
Mees 23. september 2015, kl 11.41
Miks selline enese alahindamine?
 
Naine Mehele 23. september 2015, kl 12.49
Pole tegu alahindamisega. Lause tõlgendus - huumor on väga spetsiifiline - kellegi huumor kas meeldib sulle või mitte. Repliik, mis mind naerma ajab, võib mõne panna õlgu kehitama...Kirjutas´in sulle, aga ei näe vastust!
 
Mees 23. september 2015, kl 16.10
Ega sa aadressiga pole eksinud?
Kiri igatahes minuni pole jõudnud.
 
Naine Mehele 23. september 2015, kl 23.43
Kiri kadunud?! Tundub, et hot`ist ei jõudnud kiri edasi. Kirjuta siis Sina mulle:)
 
leen 24. september 2015, kl 08.55
Mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oodatud saledamate naisterahvaste kirjad.


muidu ju kirjutaks sulle, aga kuna kuulutus on nii üheülbaline, samas paljuütlev, siis ilmselt ei oleks meil millestki rääkida ja kui ei ole rääkida, siis ei teki tahtmist ka seksida.

kui olulisim kriteerium on saledus, isegi mitte kenadus, siis kahjuks viitab see soovile vaid panna ja minna. milline naine seda tahakas? ainult prostituut.
 
Sid 24. september 2015, kl 09.27
leen Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> kui olulisim kriteerium on
> saledus, isegi mitte kenadus, siis kahjuks viitab
> see soovile vaid panna ja minna. milline naine seda
> tahakas? ainult prostituut.

Ma natuke siiski vaidleks vastu. Esiteks sale ei võrdu kõhn. Sale naine on naine, kes on säilitanud figuuri ega lotenda kuskilt. See, et oma füüsis korras hoida, on aga iga inimese enda võimuses ja kui seda ei ole tehtud, siis näitab see ka midagi inimese enda iseloomust.
Pealegi, sa ei kujuta ette, kui raske on keskealisel mehel seksida mitteahvatleva naisega. Sellest ka need jutud impotentidest meestest ja keskealistest meestest, kes noori tüdrukuid taga ajavad. Kui aga naine suudab end vormis hoida, siis on ta igas vanuses ahvatlev ja tulenevalt sellest pole ka meestel potentsiprobleeme. ;)
 
leen sidile 24. september 2015, kl 10.00
sid, vaidlen sulle vastu. kui ainus kriteerium on saledus, siis tähendab see vaid panna ja minna. et olgu sale st vormis, siis tõuseb, muu pole oluline, ei tark jutt, ilus nägu, muust rääkimata.

seks, kui on tegu ikka intelligentse inimsega, siis ei ole vaid maha ja taha. kuigi muidugi eks on ka neid, kellele piisab sellest.

ise olen seni seksinud vaid nendega, kes peale mu keha näevad ka mu toredat iseloomu ja vestlusoskust. ei ole paks, aga kindlasti mitte enam supervormis, mida me keegi ei suuda vanuse kasvades hoida.
seksuaalsus on ikka täiskomplekt ja mitte vaid tükk keha. aga jah, sid, eks igale omamoodi ...
 
Sid 24. september 2015, kl 10.52
leen sidile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sid, vaidlen sulle vastu. kui ainus kriteerium on
> saledus, siis tähendab see vaid panna ja minna. et
> olgu sale st vormis, siis tõuseb, muu pole olulin
> e, ei tark jutt, ilus nägu, muust rääkimata.

Miks sa läksid põlema termini "sale" peale?
Ilmselt sa tunned ses osas endal puudujääke, miks muidu. Tegelikult on nii, et seksikas naine võib olla üsna ülekaaluline, see ei olegi meeste jaoks mingi eriline probleem. Probleem on siis, kui naine on oma välimuse käest lasknud ja ta silmist on sära kadunud ning suunurgad on permanentsel allapoole viltu. Siis ei ole mehel selle naisega enam midagi peale hakata. Kui sul aga partnereid jätkub ja nad leiavad, et sa seksikas oled, siis pole ju probleemi - ju siis su silmis veel sära jätkub. Ma lihtsalt olen näinud väga palju naisi, kes lihtsalt vinguvad ja mossitavad, selmet võtta endaga midagi ette ja oma mõttemaailma muuta.

*Nagu näha, siis on äbarik jälle tööle asunud, või õigemini, pole ma veel näinud, et ta suudaks end foorumist eemal hoida. Kuidas ta küll suudab siin 24/7 passida ja aegajalt kohale ilmuvaid "püsikaid" sõimata ning oma haisu siia kopida? :D
 
no näed 24. september 2015, kl 10.58
tubli sid, thams up.
teen ettepaneku kasutada edaspidi sõna sale ja kõhn asemel särav.
 
Mees 24. september 2015, kl 11.05
Leen, ehk ei ole viga minu kuulutuses, vaid sinu eelarvamustes ja visiitsuhte tõlgenduses.
Saledus on kindel kriteerium, aga kenadus vaatja silmis. Tagasihoidlikuma välimusega, aga meeldiv suhtleja on kordades etem kui kena, aga loll kaaslane.
 
päeva parim pakkumine 24. september 2015, kl 12.14
tore kuulutus, mul on samad mõtted, et võiks kellegi pool visiidil käia. saledus on olemas, aga ka külastatav peab igast kandist tasemel olema. millal võib tulla tutvumisvisiidile?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!