Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvun visiitsuhet sooviva naisterhvaga
 
klähvija 24. september 2015, kl 12.22
parim pakkuja sa tutvu parem Sidiga sest temale meeldib ka kõike avalikult teha.
tõsised tegijad tutvuvad privaatsemalt.
 
päeva parim pakkumine 24. september 2015, kl 12.42
no nii ara mehega on küll tegemist teha raske, kes ei julge foorumis paari sõna öelda. mis ma oma postituses nii hirmutavat ütlesin, et võib kõhu lahti võtta? varsti on asi sealmaal, et mehed ei julge enam isegi kuulutust üles riputada. sidi ekshibitsionismi ja ara nurgataguse vahele peaks mahtuma veel mõni normaalne mees ikka.
 
nädala parim pakkumine 24. september 2015, kl 12.54
pole see teema autor nii arg olnud ühti ja on vihjeid andnud, et pole ainult seksi peale väljas.
ma võtan ta ise käsile:)
 
Sid 24. september 2015, kl 12.57
klähvija Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> parim pakkuja sa tutvu parem Sidiga sest temale me
> eldib ka kõike avalikult teha.
> tõsised tegijad
> tutvuvad privaatsemalt.


Minuga saabki vaid siin ja avalikult tutvuda. Eraelus olen ma hõivatud ja kinnine inimene, seega privaatsel tutvusel pole mõtet.

*Kes aga arvab, et ma edev ekshibitsionist, las aga arvab. Tegelikult näevad siinsed vaid seda, mida ma suvatsen näidata. See, mis tegelikult toimub, ei ole foorumlaste asi. ;)
 
leen 24. september 2015, kl 13.31
visiidi vastu pole midagi ja eelarvamustega probleeme pole, küll aga oman arvamust.

muidugi on inimestel omad eelistused, aga kui ainsa kriteeriumina tuuakse välja saledus, siis mida arvata!? poleks hakanud midagi ütlema, kui oleks näit olnud veel mõni kriteerium.

nii tore on siin ka lihtsaid järeldusi lugeda, et kui millegi osas arvamust avaldad, siis on kohe see ka sinu probleem. tegelikult on hulk inimesi, kes oskavad ka laiemalt asju näha :).
 
vastupidi 24. september 2015, kl 13.34
pigem näed sa ju kitsarinnaliselt asju
 
leen 24. september 2015, kl 13.49
ega kõik peagi kõigest aru saama ... , eriti delfi naistekas :)
 
vastupidi 24. september 2015, kl 13.52
leenukene sa vist pead ennast kenaks naiseks aga mehed pole su arvamusega nõus:)
 
Jaan 24. september 2015, kl 14.35
Leen, ehk on teema selles, et inimese huvitavus tuleb suheldes üsna kiiresti välja, aga tema saledus läbi e-maili ei paista.
 
leen 24. september 2015, kl 15.44
vastupidi, minu pärast pole vaja muretseda, suur hulk tarku ja toredaid, ka kenasid mehi peab mind ilusaks jne.
kui nüüd tekib küsimus, et mis ma siis siin teen, siis ega pikalt selgitama ei hakka, aga lihtsalt meeldib erinevaid kogemusi otsida :).

Jaan, ei ole mõtet end mingi jäiga kriteeriumiga piirata. mulle ka meeldib rohkem teatud tüüpi välimusega mees, aga oli kord ratastoolis sõber ja julgen öelda, et ka seks temaga oli super. ei saa väita, et mu eriti kena ja sportlik sõber oleks suuremat naudingut pakkunud.

ja nüüd tuleb teema, et aga mehed armastavad(loe seksivad) silmadega. jah, juhul kui naine ise teda üldse ei huvita. ei usu, et on aga palju naisi, kes tahaks olla vaid pandavad kehad.
 
Jaan 24. september 2015, kl 15.56
Leen, ega ma sulle ei vihjanudki. Lihtsalt pakkusin välja, miks algne postitaja võis sellise kriteeriumi välja panna.
Mina pean tunduvalt olulisemaks inimese huvitavust ja ei arva, et ainult saledad inimesed võivad huvitavad olla.
Jäikadest kriteeriumidest siiski päris mööda vaadata ei saa - näiteks rumalad inimesed välistan ma üsna jäigalt :)
 
kurioosum 24. september 2015, kl 16.07
Haruldane on leida delfi naistekast mees, kes ei tutvu naistega, mõõdulint kaelas.:)) Jaani pidasin silmas.
 
kogemustega mees 24. september 2015, kl 16.35
Kui ei maini, et tutvud saledamaga, siis kirjutavad sulle ikka väga paksud naised, aga kui kirjutad, et tutvud saledamatega, siss sellised pisut priskemad samuti ja see juba pole takistuseks.
Kui teema autor oleks jlle kirjutanud ka kenama naise soovist, oleks mõni teine naine kindlasti pahameelt avaldanud.
Kõigi naiste meele järgi pile võimalik olla;-)
 
kurioosum 24. september 2015, kl 16.41
kõigi meeste meele järgi samuti.:)
mina oleksin täiesti rahulikult ainult ühe mehe meele järgi. ainult seda ühte meest on kurjavaimu raske leida.;)
 
kogemustega mees 24. september 2015, kl 16.45
Selles ma olen ühel meelel:-)
 
kurioosum 24. september 2015, kl 18.33
mis siis ikka, tuleb edasi otsida, ehk leidub mõni Jaani moodi mõtteviisiga mees veel.:)
 
Naine, 60kg 24. september 2015, kl 18.51
Kui kuulutuses on kirjas, et soovitakse tutvuda saleda naisega, siis mina küll kirja ei julge saata. Oleks veel, et otsitaks normaalkaalus naist.
 
kas 24. september 2015, kl 18.58
sale= anorektik?
 
kogemustega mees 24. september 2015, kl 18.59
Kui oled 150 pikk, siis vist tõesti pole mõtet kirjutada, aga kui 170, siis pole ju probleemi.
Julge pealehakkamine on pool võitu ja vaevalt teema autort kaal kaenlas kohtuma tuleb:)
 
aadu k, 42 tln 24. september 2015, kl 19.00
to Naine, 60kg
60 kg käib saledate alla
 
Agnes 24. september 2015, kl 19.06
Kas antud teema puhul, kus soovitud visiitsuhtlus on ette teada hukule määratud nagu surnult sünd, on mõtet laskuda peensusteni.
Mis vahet seal on kas sale või normaalkaalus..Suhtlete, lähete laiali ja tuleb uus.

Tsiteerides Bukowskit:

"Inimsuhted on kentsakad. Sa elad ja oled koos ühe inimesega, sööd koos temaga ja magad, kepid ja räägid juttu ja käid siin ja seal. Ja siis saab see otsa. Mõne aja oled üksi ja siis saabub järgmine naine. Ja sa sööd koos ja kepid temaga ja kõik tundub nii normaalne, nagu sa oleksid teda oodanud.."
 
Agnesele 24. september 2015, kl 19.13
Mitmele bukowskile ise madratsiks oled olnud? Mitu taolist meest laua alla joonud? Oled ka teatanud mõnele, et sinu ma veel matan vana paks tyrnyffel?
 
kurioosum 24. september 2015, kl 19.21
ma arvan, et point on siin selles, mis käib väljendi alla "suhtlemine". kas ainult voodimaraton või räägitakse mõni sõna juttu ka pärast.;)
 
Agnes 24. september 2015, kl 19.22
Küll ikka jaksab küsida..
Ma ka ühe küsimuse küsin - prse ei taha minna? :)
 
viirus 24. september 2015, kl 19.24
Agnesele:
aga kui ta ei taha?:P
 
Agnes 24. september 2015, kl 19.25
Siis ära mine.
 
Naine, 60kg 24. september 2015, kl 19.27
Teemaalgatajale tundub "sale" naise juures ainus ja kõige tähtsam kriteerium olevat. Ega see teema mind ei kõnetanudki, vaid Leenu sõnavõtt. Olen Leenuga üht meelt.
 
Sid 24. september 2015, kl 19.28
kurioosum Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma arvan, et point on siin selles, mis käib väljen
> di alla "suhtlemine". kas ainult voodimaraton või
> räägitakse mõni sõna juttu ka pärast.;)


Voodis tühjast-tähjast lobisemine ongi kooselu kõige mõnusam osa. Teinekord võib koguni nii hoogu sattuda, et isegi seks ununeb ära, rääkimata siis söömisest. Magamine muidugi voodis ei unune, selleks on see paik ju loodudki. Seega, pole see voodielu üks kepp ühtegi. :)
 
Mees 24. september 2015, kl 19.28
Inimesed, mis teil viga on? Väga piiratud ja primitiivne lähenemine. Kui teile tähendab visiitsuhe ainult seksi, siis olgu see sedasi, aga minul tähendab see ikka palju enamat.
 
Agnes 24. september 2015, kl 19.33
Miskipärast eeldan, et iga mees mõtleb, loodab ja tahab, et naine on kena(de näojoontega, hoolitsetud).
Ka vormist väljas ehk paks naine võib olla kenade näojoontega ja hoolitsetud. Aga. Paks on paks.
Nii valus, ja arusaamatu, kui see ka on - osad mehed lihtsalt ei taha paksu..pakse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!