Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Olid ajad, olid jututeemad
 
Sid 16. oktoober 2015, kl 13.47
Ka mina igatsen Perti taga, võrreldes ülejäänutega oli tema tõeline mees, ropendas mehiselt ja pani igasugu äbarikud kergelt paika. Tõeline kaotus foorumile on tema siit lahkumine.
 
Agnes 16. oktoober 2015, kl 13.49
Agnesel on muidugi tuline õigus, Esopus Spitzenburgil ka ja kõikidel teistel ka.

Nonii, räägime nüüd edasi Pert Verest ja ainult Pert Verest. Alustage Teie, vanadel daamidel on eelisõigus :)
 
Arst 4 16. oktoober 2015, kl 13.49
Tulge reaalsusele. Siin ei ole parte ega perte.
See koht pole püsikate pervertsusteks.
See on tutvusfoorum kullakesed.
Kui reaalsust aduda ei suuda, siis ravime uue karistusega.
 
Agnes 16. oktoober 2015, kl 13.54
Hmm..karistuse juures kõige parem on ootamine :)
 
vana daam 16. oktoober 2015, kl 13.55
PertVere nägi Agnest ja sai infarkti.
 
Agnes 16. oktoober 2015, kl 13.55
Ei, tema jäi ellu, suri keegi teine.
 
vanem daam 16. oktoober 2015, kl 13.58
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei, tema jäi ellu, suri keegi teine.

Täitsa Blond?
 
Arst 4 16. oktoober 2015, kl 14.07
vanem daam Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Agnes Kirjutas:
> -------------------------------
> ------------------------
> > Ei, tema jäi ellu, s
> uri keegi teine.
>
> Täitsa Blond?

Reaalses maailmas ei ole olemas Täitsa Blondisid ega UFOsid ega vaime voodi all.
Siin foorumis on anonümsed tutvujad, ei ole olemas Täitasid ega täisid.
 
möh 16. oktoober 2015, kl 14.17
Arst 4 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vanem daam Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > Agnes Kirjutas:
>
> > -------------------------------
> > -------
> -----------------
> > > Ei, tema jäi ellu, s
> >
> uri keegi teine.
> >
> > Täitsa Blond?
>
>
> Reaalses maailmas ei ole olemas Täitsa Blondisid e
> ga UFOsid ega vaime voodi all.
> Siin foorumis on
> anonümsed tutvujad, ei ole olemas Täitasid ega tä
> isid.

Arst, kas kutsud üles pärisnimesid kasutama? Kujutad sa pilti ette, need inimesed on päriselt ka olemas!!! :O
 
uss 16. oktoober 2015, kl 14.19
Vahet pole, kes räägib, tähtis on, mida räägitakse.
 
On arsti kord 16. oktoober 2015, kl 14.29
kirjutada! Kordamööda palun, olgem viisakad.
 
Arst 4 16. oktoober 2015, kl 14.30
Tähtis on, et adutakse reaalsust sellisena nagu see on. Reaalsus on, et 99.99% foorumi külastajaid ei näe kusagil täitsa blonde, aga 0.001% siinsetest, keda kutsutakse püsihaigeteks, näevad selliseid ettekujutletavaid tegelasi.
Püsikad oma luuludega tuleb isoleerida ja nad peaksid aduma, et ei ole terve võtta suhu Alusid, Tommisid, Täitsa Blonde jne.
 
Agnes 16. oktoober 2015, kl 15.18
Toktor nr.4,

Oled üles upitanud pea 3 kuud vana teema, milles arvad: "Näen, et karistus on kandud vilja"
Suudad sa selgitada, keda ja mille eest karistatakse? Või kuulud sa isegi selle 0.001% sisse ;)
 
Sid. 16. oktoober 2015, kl 15.26
Arst 4 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tähtis on, et adutakse reaalsust sellisena nagu se
> e on. Reaalsus on, et 99.99% foorumi külastajaid e
> i näe kusagil täitsa blonde, aga 0.001% siinsetest
> , keda kutsutakse püsihaigeteks, näevad selliseid
> ettekujutletavaid tegelasi.
> Püsikad oma luulude
> ga tuleb isoleerida ja nad peaksid aduma, et ei ol
> e terve võtta suhu Alusid, Tommisid, Täitsa Blonde
> jne.

Miks sa kurinahk tahad inimesi tükkideks raiuda? Kas sa siis tõesti ei tea, kui mitu inimest siin vaatamas/lugemas käib?
Saladuskatte all võin öelda, et neid on umbes sada ja kui sa matemaatikat tunneksid, siis sa teaksid, et 1% on üks sajandik. Kui sa aga neid protsente siin poolitama hakkad, siis pead ka inimesed pisemateks tükkideks tegema. Või sa arvad Rohke Debelaki moodi, et iga inimese peas on veel teine inimene ja selle peas veel paar tükki, kes siis kogu eesti alkoholi ära joovad ning sellega langeb Eesti alkoholi tarbimine inimese kohta kohe kordades?
OK, enamasti siin käivadki inimesed saja eri nime alt, aga ega sa ometi siis arva, et neid sada korda rohkem on?
Rohkem arukust!
 
Kle, punktiga tropp 16. oktoober 2015, kl 15.30
Sa pole isegi Agneselt keppi saanud, mida sa targutad siin!
 
Sid. 16. oktoober 2015, kl 15.32
Kle, punktiga tropp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa pole isegi Agneselt keppi saanud, mida sa targu
> tad siin!

Tõsi, Agneselt ma keppi pole saanud, aga see-eest on ta mulle muid ilusaid asju kinkinud. :)
Kas sulle ka mõni naine lihtsalt heast südamest midagi kingib? :D
 
... 16. oktoober 2015, kl 15.35
Agneselt pole saanud, aga päraksilmale ta haarab s.ttarisse küll..
 
irw 16. oktoober 2015, kl 15.38
agnes pole nii tobe et iga tatikrae enda v--u manu laseks.
 
Sid. 16. oktoober 2015, kl 15.46
... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Agneselt pole saanud, aga päraksilmale ta haarab s
> .ttarisse küll..


Miks sa küsimustele vastata ei taha?
See kuidas sa aga suhtud naistesse, näitab selgelt ära, et sinu puhul on tegemist endise vangiga. Loomulikult ei ole vanglas võimalik naisi tundma õppida ja seepärast ei oska ma sulle ka mingit nõu anda. Vaid seda, et loe rohkem raamatuid, ilukirjandust näiteks, siis saad võib-olla ka oma sõnavara inimlikumaks.
 
Agnes 16. oktoober 2015, kl 15.48
Enne, kui toktor püüab karistust määrata või psühholoog diagnoosi, siis olgu öeldud, et vahest tehaksegi asju heast südamest. Lihtsalt. Niisama. Ja selle juures ei ole ei arutlemisel, ei pakkumisel, ega küsitav, kes-kellele s.ttarisse keerab, suhu annab, sexib või on selle taga mingid muud tunded. Sidil on vist vaid haletsus, et ma ikka veel endale meest pole leidnud. Sitt iseloom - ütlen ma. Ja mul on õigus - nagu alati! :)

Täna ma rohkem ei viitsi. Olge musid ja...armastust, ikka armastust soovin ma. Teile.
 
:-O 16. oktoober 2015, kl 16.26
Agnes jatkuvalt vaba ja vana kummimadrats, mille ventiil laseb läbi?!
 
Sid. 16. oktoober 2015, kl 18.25
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Sidil on vist vaid haletsus, et ma ikka veel endale
> meest pole leidnud. Sitt iseloom - ütlen ma. Ja mul
> on õigus - nagu alati! :)

Suisa haletsust ei tunne, aga hea meel oleks küll, kui sa hea mehe leiaks. :) Mis aga sitta iseloomu puutub, siis kindlasti on kuskil mees, kelle jaoks see iseloom jumalik tundub. Asi ju siiski vaid maitses. ;)
 
tülgastus 16. oktoober 2015, kl 18.38
mida rohkem Sid kirjutab, seda tülgastavam ta tundub.
 
täpiga Onu 16. oktoober 2015, kl 20.44
Naiste juures pole iseloom, vanus ega välimus mingid näitajad. Näiteks sama palju on bussi juures näitaja istekohtade arv. Buss on buss ja kes tahab kindlalt sõita, sõidab kasvõi püsti või lohiseb järel.
Naise juures on oluline suhtumine mehesse ja kui naine suhtub hästi, on ta lahke ja kena ning teeb kingitusi, meeneid või isiklikke andmeid teiste kohta. Naiste vahel liigub neid alati nagu maitsekaid nipsasjakesi, sest nad on naised ja uudishimu koos ilumeelega on neile kaasa sündinud toetades annet kõike muuta ja uuta.
 
kõigi Sidide ema 16. oktoober 2015, kl 21.11
poisid, aitab nüüd küll, tulge juba koju! kitz colmandadt päewa nickumadta... :D
 
Pulgata tädi 17. oktoober 2015, kl 10.49
Liituks täna teiega, ütleks sóna sekka.
Mis siin ikka öelda, video on parim selgitusvahend
https://youtu.be/kQgxl2Wzpy0
 
Pulgaga chikk 17. oktoober 2015, kl 11.12
keegi ei viitsi siin nende videolinkidega mässata. kui sul midagi tarka öelda pole, hoia mokk maas või mine osta sexpoest üks pulk endale, et ei tekiks isu mõttetute linkidega spämmida!
 
Sid 17. oktoober 2015, kl 11.23
Eilne päev tuleks kirjutada sitaajalukku. Midagi nii võimsat pole ma enam ammu kohanud.

Siiski ei viidanud eilne ärkamine millelegi, et päev võiks lõppeda sitaloo klassikasse kuuluva meistriteosega. Kuna oli üsna korralik mitmepäeva pohmakas, siis hommikul saatsin Tallinna kanalisatsioonitorustikesse keskpärase pohmasita. Sellel järgnes aga midagi üsna imelikku - persest hiilis välja kausitäis väga pisikesi piklikuid kollaseid junne, kes jõllitasid mind potist nagu mini-hiinlased. Uputasin nad raisad ära.

Aga see oli alles tagasihoidlik algus päeva finaalile.

Õhtul hakkas kõhus meeldivalt keerama ning oodata oli korralikku "torustik tühjaks" vedelsitta. Ootasin õige hetke, võib-olla isegi natuke liiga kaua, ja sööstsin sitamajja. Seal aga algas midagi enneolematut! P.rse vahutas ja kees kui vulkaan. Meeletu kiiruse ning jõuga hakkas sitta pritsima igasse ilmakaarde ja suurest õnnest läks pilt taskusse. Kui ma toibusin, oli pott paska pilgeni täis.

Aga see ei olnud kõik! Umbes pooletunnise intervalliga toimus veel kaks järeltõuget. Viimane sitt koosnes küll ainult veest, aga järelmänguks oli see suurepärane lahendus.
 
Sid. 17. oktoober 2015, kl 15.18
tülgastus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mida rohkem Sid kirjutab, seda tülgastavam ta tund
> ub.

Nujah, aga kesse käsib lugeda? Hiirel on kerimisnupp lase aga mu postitused edasi. Või ära üldse ava, kui ei meeldi. Ma ka pooli teemasid ei vaata ja ega ma seepärast ennast halvemini tunne. :)
 
Kuule punktiga eitmees 17. oktoober 2015, kl 15.30
Kuhu paljastused jäävad, nädalalõpp on käes, aeg avaldada statistika!
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.