Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Olid ajad, olid jututeemad
 
+11 17. oktoober 2015, kl 15.46
Pulgaga chikk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> keegi ei viitsi siin nende videolinkidega mässata.
> kui sul midagi tarka öelda pole, hoia mokk maas v
> õi mine osta sexpoest üks pulk endale, et ei tekik
> s isu mõttetute linkidega spämmida!

+1
Püsikad võiks oma linkid omale p.rsse toppida.
 
Sid. 17. oktoober 2015, kl 16.33
+11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Püsikad võiks oma linkid omale p.rsse toppida

No kes sa siis enda arust oled? Mittepüsikas? Kümme aastat edutut tutvumist seljataga ja ikka oled siin kraaksumas. Vaeseke. :D

Mis aga statistikasse puutub, siis vastukajad olid suhteliselt napid ja seepärast midagi põhjapanevat kahjuks järeldada ei saa. Paar kanditaati siiski on - üks on eksvangist täispuhutud nässakas Tallinnast (või selle lähedalt, andmed on vasturääkivad) ja teine on itimees Viljandist.
Nagu ma ütlesin, pilte ma ei pane, kes pilte tahab saada, see oodaku, kuni nad ise neid saadavad. Kahjuks on ka valede piltide satmist ette tulnud ja seepärast ei hakka mina siin libedal jääl rabelema. :D
 
rabelema? 17. oktoober 2015, kl 17.27
sid, sa vana tohlakas, loe andmekaitseseadus läbi ja siis tule statitikat kokku panema. va vana lollkas kehkenpüks.
Tema teeb... sitttagi sa ei tee.
 
Sid. 17. oktoober 2015, kl 18.06
rabelema? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sid, sa vana tohlakas, loe andmekaitseseadus läbi
> ja siis tule statitikat kokku panema. va vana loll
> kas kehkenpüks.
> Tema teeb... sitttagi sa ei tee
> .

Ma ei viitsi lugeda, ehk kopeeriksid mulle siia vastavad lõigud.
See, mida mina teen või ei tee, on sügavalt mu oma asi. :)
 
to Sid 17. oktoober 2015, kl 19.10
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See, mida mina teen
> või ei tee, on sügavalt mu oma asi. :)

Väga ebaküps ja egoistlik maailmavaade.
 
täpiga Onu 17. oktoober 2015, kl 20.34
Kõige rohkem meeldib mulle teha kas suuri sõnu või eimittemidagi. Naistele vahel isegi meeldivad suured sõnad, eriti siis, kui need kiidavad midagi suurt nende juures. Sellega on aga ohtlik libedale jääle sattuda, sest vahel on suur suurem kui suur või loodetakse, et pole nii suur.
 
labased ja madalad 17. oktoober 2015, kl 20.43
+11 Kirjutas:
> Püsikad võiks oma linkid omale p.rsse toppida

Püsikate lingid on aktiivsed, need siin ei ole.


rabelema?
17. oktoober 2015, kl 17.27 Kirjutas:
sid, sa vana tohlakas, loe andmekaitseseadus läbi ja siis tule statitikat kokku panema. va vana lollkas kehkenpüks. Tema teeb... sitttagi sa ei tee.

Madal kõnepruuk ja ... kui keegi siin "vana lollakas kehkenpüks on", siis on see rabelema?.
 
punktiga Sidile 17. oktoober 2015, kl 20.48
Väga paljude asjade koha pealt ongi sügavalt igaühe oma asi, mida ta teeb, ja inimesed võiksid tunduvalt vähem oma nina teiste ellu toppida, aga andmekaitseseadusest (jt sarnastest seadustest) kinni pidamine ei ole tõesti ainult sinu enda asi.
Küsimus: kas sa oled moderaator?
 
mis moderaator 17. oktoober 2015, kl 21.03
parklas valvur on.
 
... 17. oktoober 2015, kl 22.59
õudne mida püsikad siinse foorumiga on teinud...
 
täpsustus 17. oktoober 2015, kl 23.05
mitte püsikad,vaid psüühiliselt haige Agnes koos oma lugematute foorumimeestega, kümnete erinevate nimede all.
 
punktirida 18. oktoober 2015, kl 00.44
sina ju see regamata püsikas siin oledki!
 
Sid. 18. oktoober 2015, kl 11.03
... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> õudne mida püsikad siinse foorumiga on teinud...

Õudne jah. Rohkem, kui 10% siinsetest postitustest on sinu tehtud - see on kümme korda rohkem, kui keskmine foorumi postitaja. Seega oled sa vähemalt kümne "püsika" eest siin tööd teinud. Kust sa selle aja küll võtad?
 
Sid. 18. oktoober 2015, kl 11.12
punktiga Sidile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väga paljude asjade koha pealt ongi sügavalt igaüh
> e oma asi, mida ta teeb, ja inimesed võiksid tundu
> valt vähem oma nina teiste ellu toppida, aga andme
> kaitseseadusest (jt sarnastest seadustest) kinni p
> idamine ei ole tõesti ainult sinu enda asi.
> Küs
> imus: kas sa oled moderaator?

Tegelikult ei topi mina oma nina kellegi ellu, vastupidi, siin nii mõnigi ei saa olla ilma minu ellu oma nina toppimast. Kui mõni erand välja arvata, siis mul sügavalt savi, kes siin on ja milline ta on.

Mis aga modereerimisse puutub, siis jah, ma olen lasknud siit selle äbariku postitusi kustutada, aga ise ma sellega ei tegele. Ma olen palju tundlikum inimene, ma leian igasugu perverdid siit palju lihtsamini üles, kui arvata on. See on sama lihtne, kui vitsaga veesoone otsimine. Lihtsalt kerid arvutis õige postituse ette ja kohe pistab pendel võnkuma, kut segane. Pervertidel on paha negatiivne energia ja see on siiamaani tunda. :D
 
... 18. oktoober 2015, kl 11.20
alati on siin mingi seltskond virtsa laotanud, aga lisaks sidagnesaludele on siin ka normaalseid suhtlejaid ja tutvujaid liikunud. normaalsed suhtlejad on kadunud ja tutvujaid kordades vähemaks jäänud. jäänud on eneseimetleja, "kes kasutab vaid ühte nime" ja tema kallal klähvijad, ning agnes ja alu. loomulikult on ka kohalt pert, aga teise nimega.
 
mina 18. oktoober 2015, kl 11.47
Mis tähtsust sel kõigel on?
 
täpiga Onu 18. oktoober 2015, kl 12.02
Minust ja postitustest kiirgab isegi foorumisse positiivset energiat ja see paneb siin tutvuma iga tupe!
 
to Sid 18. oktoober 2015, kl 12.05
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis aga modereerimisse puutub,
> siis jah, ma olen lasknud siit selle äbariku post
> itusi kustutada,
> aga ise ma sellega ei tegele. Ma
> olen palju tundlikum inimene, ma leian igasugu per
> verdid siit palju lihtsamini üles, kui arvata on.

Püsikate maniakaalne sõnavara blameerib neid ja nii on peagi kõik püsihaigete vastu. Tervetele inimestele ei meeldi kui neid äbarikeks ja pervertideks nimetatakse, siis ka vastaste hulk aina kasvab ja varsti on siit kõik püsikad välja söödud.


> See on sama lihtne, kui vitsaga veesoone otsimine.
> Lihtsalt kerid arvutis õige postituse ette ja koh
> e pistab pendel võnkuma, kut segane. Pervertidel o
> n paha negatiivne energia ja see on siiamaani tund
> a. :D

Sinu isik siin foorumis on tuvastatud, ehk tõestad oma esoteerika abil, kuidas sa püsikate rohkeid vastaseid tuvastad? Lapsik pendliga hirmutamine ei pese püsikaid kuidagi puhtamaks.
 
m45 18. oktoober 2015, kl 12.13
sid meenutab mulle revolvrikangelast komöödiafilmist, kes robinal tasku kaudu alukad välja tõmbas, aga mitte revolvri. käsi taskus noks peos on ju tore revolvrit ette kujutada.
mind sa sid ei häiri ;)
 
totutajale 18. oktoober 2015, kl 12.14
Minu pendel ütles, et varsti oled hoopis sina siit välja söödud. Kirista nüüd oma lagunenud proteese, aga karma vastu ei saa, kõõmakott.
 
kõõmakott 18. oktoober 2015, kl 12.23
totutajale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu pendel ütles, et varsti oled hoopis sina siit
> välja söödud. Kirista nüüd oma lagunenud proteese
> , aga karma vastu ei saa, kõõmakott.


Karmat ega ufosid ei ole olemas. Püsikate vastased metoodikad on olnud tõhusad ja muinasjutulist karmat ei ole näha olnud ega tule. Eks too karistatud isoleeritud püsikad tagasi siia oma esoteerikaga. Ei õnnestu? Miks ei õnnestu? Sest elu ei ole muinasjutt, vaid reaalne ja loogiline, püsihaiged isoleeritakse alati varem või hiljem.
 
Sid. 18. oktoober 2015, kl 12.33
to Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Lapsik pendliga hirmutamine ei pese püsikaid kuidagi puhtamaks.

Tahad, ma panen needuse su peale? :D

Tegelikult ei saa ma su hädaldamisest aru, kuidas ma segan tutvumist? Millega? Ma püsin reeglina ainult lobisemisteemades ja tutvumisteemadesse oma nina ei topi. Mind see otseselt ei huvita ja seepärast ei pea ka vajalikuks seal lugemas käia.
Miks ma aga ühte konkreetset inimest äbarikuks ja perverdiks nimetan (vaatamata sellele, mis nime ta hetkel kasutab), siis põhjus on lihtne - see haige inimene on nii mõnegi tutvuja siit oma libamisega minema peletanud. Püsikad tunnevad teda ja ei tee tast välja, aga uued inimesed põgenevad suht kiiresti. Õieti teevad, sest sellisega ei ole mõtet tutvuda. Kuna sa nii valulikult suhtud mu sõnavarasse, siis peale selle äbarikust perverdi, ei kasuta ma teiste kohta halvustavat sõnavara. Vaid siis, kui nad selle äbarikust perverdi käitumist kopeerivad.

*Miks üldse seda foorumit nii tõsiselt võtta? Kas see ongi siis päriselu? :D
 
to sid 18. oktoober 2015, kl 12.37
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> >
> Tahad, ma panen needuse su peale? :D
>

Jah.

>
> Tegelikult ei saa ma su hädaldamisest aru, kuidas
> ma segan tutvumist? Millega?

Sellele on korduvalt mitmeti vastatud. Vaata foorumis objektiivse pilguga ringi kui negatiivselt püsikatesse suhtutakse, siis äkki hakkad aru saama?
 
Sid. 18. oktoober 2015, kl 12.38
kõõmakott Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Sest elu ei ole muinasjutt, vaid reaalne ja
> loogiline, püsihaiged isoleeritakse alati varem või hiljem.


Kas sind on juba isoleeritud? Ma saan aru, et üks tõsisemaid tõbiseid oled sa ise siin ja seepärast sa ilmselt vajad kõige tõsisemat meditsiinilist hoolt. Päriselt ka!
 
päriselu 18. oktoober 2015, kl 12.39
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> *Miks üldse seda foorumit nii tõsiselt v
> õtta? Kas see ongi siis päriselu? :D

Miks püsikad siis nii hüsteerilised ja emotsionaalsed siin 10a on olnud, kas see ongi siis päriselu?
Suurem osa karistatud püsikatest on siit irdunud, neile ei ole see enam päriselu.
 
Sid. 18. oktoober 2015, kl 12.41
to sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Sellele on korduvalt mitmeti vastatud. Vaata fooru
> mis objektiivse pilguga ringi kui negatiivselt püs
> ikatesse suhtutakse, siis äkki hakkad aru saama?


Vaata nüüd inimene! Ma olen põhiliselt vaid siin teemas mille see äbarik minu nimel tegi ja ma ei käi siit väljaspool isegi lugemas eriti mitte. Raske on siis vaadata mu postitusi või? Miks see sind segab? Kas sa ei suuda siis seda teemat avamata jätta? Mul küll pole probleem enamusi teemasi mitte lugeda, aga miks sina seda ei suuda? Mis haigust sa põed, et igale poole oma nina topid?
 
to Sid 18. oktoober 2015, kl 12.42
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas sind on juba isoleeritud?

Jaa, ma planeeritult ise siia püsikate solgiauku ei tõstnud pilku pikka aega, nö teadlik isoleerimine.


> Ma saan aru
> , et üks tõsisemaid tõbiseid oled sa ise siin

Paraku on sinu arvamus ainult niipaljudel kui palju püsihaigeid siia on jäänud (ca 5 tk), ülejäänutel on vastupidine arvamus ja seda näed igas foorumi teemas, kõikjal ollakse püsikate vastu, ka käesolevas teemas. Adu reaalsust sellisena nagu see on.

> ja s
> eepärast sa ilmselt vajad kõige tõsisemat meditsii
> nilist hoolt. Päriselt ka!

Patsiendi lapsik parastamine ei oma aluseid.
 
to sid 18. oktoober 2015, kl 12.44
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen põhiliselt vaid
> siin teemas

See faktiväide ei vasta tõele. Oled 10a tüüpilise karistatud püsikana roojanud kogu foorumit ja kogunud endale rohkelt vaenlasi sellega.
 
Hee 18. oktoober 2015, kl 12.46
Sid, sinult suurt eriti midagi lugeda polegi, kui et tegelikult sa siin üldsegi ei käi ja ainult vahetevahel satud kogemata....ja nii päevast päeva.
 
Sid. 18. oktoober 2015, kl 12.47
päriselu Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Miks püsikad siis nii hüsteeril
> ised ja emotsionaalsed siin 10a on olnud, kas see
> ongi siis päriselu?

Saa aru, ainuke karistatu oled sa ise, sest sa sunnid end kõiki teemasid lugema ja nendes sõna võtma.
Need, kes siia on vestlema jäänud, teevad seda lihtsalt lustist ja ootusest, et äkki tuleb siia veel mõni põnev inimene. Kahjuks on aga viimasel ajal siia jäänud vaid need, kelle närv peab haigete inimeste jahumisele vastu ja usu mind, see eeldab ikka väga rahulikku iseloomu. Sinusugused on väga rasked taluda ja väga kerge on sõim tulema, sest kõigile ei ole kannatust just kamaluga antud. :D
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.