Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Olid ajad, olid jututeemad
 
Sid. 21. oktoober 2015, kl 19.33
endine praegune kringel Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Püsikad said täna taas karistada kõigi ees ja s
> ee ongi nende soov. Nõudlus-pakkumine olemas.

Oot-oot, kas siit pole mitte sinu libateemad ära koristatud? Neid nagu ei paista enam olevat jah. Seega on sind tõepoolest karistatud ja ilmselt sulle varsti jälle mingi pänn väänatakse. :D
Seniks aga mõnusat ajaviitemuusikat. :)

 
Sid. 21. oktoober 2015, kl 19.43
Äbarik jälle tsüklisse sattunud, lust kohe vaadata, kuidas inimene on närvis ja rabeleb nagu lõksu jäänud rott siin. Kõik koht ta hirmupabulaid täis :D

 
Sid. 22. oktoober 2015, kl 10.44
Ohhoo! Moded on kõvasti vaeva näinud ja selle äbarikust peldikuvalvuri kogu kõntsa ära koristanud. :)

Tubli töö!
 
Just 22. oktoober 2015, kl 11.26
Ja varsti saavad siin punktiga sid ja agnes pidada enda privaatvestlusi kurtes, et kuidagi kole vaikseks on siin jäänud. Ja ülejäänu kustutavad moded kõik ära, sest neil muud polegi teha ja ka nemad on sidi kirjasõbrad. Siit leitud!
 
Sid. 22. oktoober 2015, kl 11.34
Just Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja varsti saavad siin punktiga sid ja agnes pidada
> enda privaatvestlusi kurtes, et kuidagi kole vaik
> seks on siin jäänud. Ja ülejäänu kustutavad moded
> kõik ära, sest neil muud polegi teha ja ka nemad o
> n sidi kirjasõbrad. Siit leitud!


Mille üle sa kurdad? Kas mina või Agnes segame sul tutvuda? Agnes on veel üksik inimene ja saab tutvumist endale lubada. Kui sul soovi on, siis tutvu, kui ei, siis tee oma teema. Miks sa aga siin kurtma pead, sellest ma aru ei saa. Justkui oleks siin mingi piiratud arv teemasid vaid võimalik teha.

*Seda kõntsa ei lasknud mina ära koristada, ju siis jäi modedele niisama ette. Mind ta ei seganud, mul on hiirel kerimisnupp olemas. :D
 
Kuule punktiga eitmees 22. oktoober 2015, kl 12.05
Mingi hetk sa siin hädaldasid, et keegi on selle teema teinud, nüüd on juba sinu ja oma teema, kus teed reegleid? Tee parem ise mõni teema ja selline mida lugeda kannataks, kus sa lihtsalt sõimata ei saa. Nagu isegi ehk aru saad, siis SEGAD KÜLL siin tutvumist ja ära kujuta ette, et siin on vaid keegi üks, kellel sa üle viskad. Neid on oluliselt rohkem.
Aga laiuta ja mölise nüüd edasi, siin ju ongi sinusuguse koht kõva meest mängida ja veel teisigi ähvardada. Küll pendel kaitseb sind!
 
Sid. 22. oktoober 2015, kl 12.55
Kuule punktiga eitmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mingi hetk sa siin hädaldasid, et keegi on selle t
> eema teinud, nüüd on juba sinu ja oma teema, kus t
> eed reegleid? Tee parem ise mõni teema ja selline
> mida lugeda kannataks, kus sa lihtsalt sõimata ei
> saa. Nagu isegi ehk aru saad, siis SEGAD KÜLL siin
> tutvumist ja ära kujuta ette, et siin on vaid kee
> gi üks, kellel sa üle viskad. Neid on oluliselt ro
> hkem.
> Aga laiuta ja mölise nüüd edasi, siin ju
> ongi sinusuguse koht kõva meest mängida ja veel t
> eisigi ähvardada. Küll pendel kaitseb sind!

Sa neiuke elad ikka oma soovunelmates. :D
Kus ma väitnud olen, et ma siin teemas reegleid teen? Ma lihtsalt olen siin teemas, sest sa tegid selle minu nime alt ja seepärast siin eeldatavasti ei tutvuta. Tutvumisteemades olen ma vaid Agnese juures käinud, aga kuna ta mu vana tuttav, siis ilmselt ta ei pahanda. Sul on aga kõikidesse teemadesse asja ja igal pool on sul midagi häda. Kui sulle foorumis tutvumine ei sobi, siis maali omal nägu pähe, võõpa huuled punaseks ja asu reaalis tutvuma. Kui sul piisavalt välimust, siis ei tohiks raske olla ju? Või on? :D
 
ohoo 22. oktoober 2015, kl 13.08
lausa mitu meetrit peldikuvalvuri spämmikõntsa ära koristatud. õhk tundub palju puhtam kohe :D
 
nördinud mustikahuviline püsikas 22. oktoober 2015, kl 13.14
aga kuhu kadus eile vahva Muusika läbi tutvuse teema?

miks nii vajalikke teemasid kustutatakse? võiks vähemasti öelda siis, kus foorumisse saaks mustikat postitada.
 
chikibriki 22. oktoober 2015, kl 13.23
mingeid muusikateemasid polegi siia vaja. kellel nii suur kihk, saab mujale teemadesse ka oma linkidega sisse sõita.

aga põhiline, et peldikuvalvuri saikotekstidele vesi peale tõmmati nagu lehkavatele fekaalidele. varsti saab jälle bänni ja saab rahulikult edasi suhelda. suhtlemiseks see foorum ju on mõeldud. mitte skisofreenikutest "karistajate" wc-potiks.
 
Sid. 22. oktoober 2015, kl 14.26
wtff Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> tead mine õite pe'rsse mees! sinu
> õlist ilapaska on absoluutselt igal poool!kärva om
> etigi maha,sa EI!! OLE!! siin oodatud mitte üheski
> teemas!!tõmma ometigi täpiks end!


Mis sa räuskad? Tee omale meega piparmünditeed. :) Ega sina ka siin minuga suhtlema pole oodatud, sest mulle ebaviisakad inimesed lihtsalt ei meeldi, aga ega ma sellepärast sind siit minema aja. Muuseas, väga hästi rahustab närve shoppamine, mine osta omale mõni ilus sitsikleit ja tuju kohe parem. Ehk leiad omale nii veel mehegi. :)

*Kuni ma vastust kirjutasin, kadus see postitus ära, aga mulle jäi ta siiski alles, seepärast postitan uuesti.
 
See issanda maailm 22. oktoober 2015, kl 14.47
on ikka suur ja mitmekesine.
 
*** 22. oktoober 2015, kl 14.52
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> *Kuni ma vastust kirjutasin
> , kadus see postitus ära, aga mulle jäi ta siiski
> alles, seepärast postitan uuesti.


Võibolla olid WC-s tukkuma jäänud ja postitamine oli unenägu?
 
seda et 22. oktoober 2015, kl 15.39
*** Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Võibolla olid WC-s tukkuma jäänud ja
> postitamine oli unenägu?

Mõnedel on netiühendus ka mujal kui ainult peldikupotis. Katsu aru saada.
 
püsikate kadunud postituste müsteerium 22. oktoober 2015, kl 15.41
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> *Kuni ma vastust kirjutasin
> , kadus see postitus ära, aga mulle jäi ta siiski
> alles, seepärast postitan uuesti.

Vahest ajavad püsikad segamini WC-potti kukkuva postituse ja foorumisse kukkuva postituse. Üks neist kaob tõesti vee alla ära (täpsustus: kui juhuslikult tukkuma ei jää unustades vee peale tõmmata).
 
"karistaja" kadunud spämmi müsteerium 22. oktoober 2015, kl 15.44
inimene näeb vaeva, missioonitundest, aga kurjad moderaatorid ei oska seda hinnata. ebaõiglus!
 
Punktiga eitmees 22. oktoober 2015, kl 16.09
Kui puhtalt füüsilist poolt võrrelda, siis kahtlemata seisis kuni 30 kõige paremini. Samas oli just enesekontrolliga siis lood kehvemad ja sellest 24/7 valmisolekust naise jaoks just palju kasu polnud. 30-45 olid muidugi seksi kohapealt nii kehvad aastad, et tihtilugu läks meelestki, mis see seks selline on (abielu), aga 45+ on jälle kõik normis. Kui võrrelda seda, palju ma olen naistele orgasme suutnud pakkuda sel perioodil, siis ilmselt rohkem, kui kogu eelneva elu jooksul kokku. Ses mõttes võib isegi õigus olla, et vanemad mehed on paremad. Oskavad naise juba enne seksi piisavalt üles soojendada, et hilisema tegevuse käigus jääb üle vaid nautida. :)
 
Punktiga eitmees 22. oktoober 2015, kl 16.15
Kui puhtalt füüsilist poolt võrrelda, siis kahtlemata seisis kuni 30 kõige paremini. Samas oli just enesekontrolliga siis lood kehvemad ja sellest 24/7 valmisolekust naise jaoks just palju kasu polnud. 30-45 olid muidugi seksi kohapealt nii kehvad aastad, et tihtilugu läks meelestki, mis see seks selline on (abielu), aga 45+ on jälle kõik normis. Kui võrrelda seda, palju ma olen naistele orgasme suutnud pakkuda sel perioodil, siis ilmselt rohkem, kui kogu eelneva elu jooksul kokku. Ses mõttes võib isegi õigus olla, et vanemad mehed on paremad. Oskavad naise juba enne seksi piisavalt üles soojendada, et hilisema tegevuse käigus jääb üle vaid nautida. :):)
 
Sid. 22. oktoober 2015, kl 16.23
Punktiga eitmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
...

Sul ilmselt rahad juba enne kuu lõppu läbi löödud, et ei saa kleiti ostma minna. Ega ma sunni ka, minupärast võid siin ka olla, aga vähemalt niipalju võiksid teha, et raseerid jalad ilusti siledaks, pesed ennast korralikult puhtaks ja värvid end kenasti ära, siis ehk on lootust, et mõni mees su sisemisest koledusest välja ei tee ja suudab sulle mõne orgasmikese pakkuda. :D
 
miss Giljotiin 22. oktoober 2015, kl 18.44
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Punktiga eitmees Kirjutas:
> --------------------
> -----------------------------------
> ...
>
>
> Sul ilmselt rahad juba enne kuu lõppu läbi löödud,
> et ei saa kleiti ostma minna. Ega ma sunni ka, mi
> nupärast võid siin ka olla, aga vähemalt niipalju
> võiksid teha, et raseerid jalad ilusti siledaks, p
> esed ennast korralikult puhtaks ja värvid end kena
> sti ära, siis ehk on lootust, et mõni mees su sise
> misest koledusest välja ei tee ja suudab sulle mõn
> e orgasmikese pakkuda. :D

Sid, ära ole naiivne. Sellised kõõmad on võimelised ainult netis sõimlemisest orgasmima. Isegi kui leiduks mõni nägemispuudega mees, kes krokodillile vabatahtlikult läheneda julgeks, poleks sellest abi.
 
Gandalf 22. oktoober 2015, kl 20.55
chikibriki Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mingeid muusikateemasid polegi siia vaja. kellel n
> ii suur kihk, saab mujale teemadesse ka oma linkid
> ega sisse sõita.
>
> aga põhiline, et peldikuva
> lvuri saikotekstidele vesi peale tõmmati nagu lehk
> avatele fekaalidele. varsti saab jälle bänni ja sa
> ab rahulikult edasi suhelda. suhtlemiseks see foor
> um ju on mõeldud. mitte skisofreenikutest "karista
> jate" wc-potiks.

muusikateema oli täielik p.sk. sama mõttetu kui psäiko spämm, sellepärast mõlemad ajaloo prügikasti saadetaksegi.
 
tehke oma teema!! 22. oktoober 2015, kl 22.11
Mis häda ajudes on, kui üksainuke mõte vaevab - see mulle ei meeldi (mis teised teevad), sellele kirjutan räige kommi, selle teema keeran untsu, jne.

Ajud on ära kuivanud!
 
EI LOE 22. oktoober 2015, kl 23.29
Haigetel pole muud teha kui trukkida mitmeleheküljelisi romaane. Pole õigeid moderaatoreid ka , kes kustutaksid, nagunii keegi EI LOE.
 
ka ei loe 23. oktoober 2015, kl 09.57
EI LOE Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Haigetel pole muud teha kui trukkida mitmelehekülj
> elisi romaane. Pole õigeid moderaatoreid ka , kes
> kustutaksid, nagunii keegi EI LOE.

moded on kõvasti seda romaanihaige püsipasakoti jama siit kustutanud, aga eks nemadki on inimesed. ei jõua ööpäev läbi siin passida nagu peldikuvalvur, kellel muud elu üldse ei ole.
 
püs(t)ihaigetele 23. oktoober 2015, kl 10.47
ka ei loe Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> EI LOE Kirjutas:
> ------------------------------
> -------------------------
> > Haigetel pole muud
> teha kui trukkida mitmelehekülj
> > elisi romaane
> . Pole õigeid moderaatoreid ka , kes
> > kustuta
> ksid, nagunii keegi EI LOE.
>
> moded on kõvast
> i seda romaanihaige püsipasakoti jama siit kustuta
> nud, aga eks nemadki on inimesed. ei jõua ööpäev l
> äbi siin passida nagu peldikuvalvur, kellel muud e
> lu üldse ei ole.

Tehke nagu püsikad soovitavad, et ärge lugege. Aga nalja teeb, et miks te heietate sellest siis üldse, kui lugenud pole.
 
noh 23. oktoober 2015, kl 10.56
ega s.tahaisu keegi nuusutagi spetsiaalselt, vahel lihtsalt riivab nina kui sõnnikuhunnikust möödud.
sama lugu romaanihaigest püsipasakoti spämmiga. kerid edasi, aga ei loe.
 
püsikate soovitusel 23. oktoober 2015, kl 11.05
noh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ega s.tahaisu keegi nuusutagi spetsiaalselt, vahel
> lihtsalt riivab nina kui sõnnikuhunnikust möödud.
>
> sama lugu romaanihaigest püsipasakoti spämmiga
> . kerid edasi, aga ei loe.

Püsikas Sid ütles, et silmad lähevad automaatselt üle maja seintele ja foorumisse kirjutatud roppustest ja asjadest, ilmselt ka nina läheb ilusti kinni õigel hetkel.
 
saagem tuttavaks 23. oktoober 2015, kl 11.45
Osa inimesi üritab keskustelu, üks püüab oma (seni lugemata) põhikooli kohustuslikku kirjandust tutvustada, kuid unustab tõsiasja, et enamusel on gümnaasium juba seljataga.
 
isa soovitusel 23. oktoober 2015, kl 12.26
saagem tuttavaks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Osa inimesi üritab keskustelu, üks püüab oma (seni
> lugemata) põhikooli kohustuslikku kirjandust tutv
> ustada, kuid unustab tõsiasja, et enamusel on gümn
> aasium juba seljataga.


sa unustad tõsiasja, et maailmas on peale sinu ja püsikate arvamuse ka teisi (ja nende hulk on suurem kui karistatud püsikate oma), seetõttu enamuse eest vähemus/püsikad sõna võtma ei peaks. Minoriteedi/püsihaigete soovitusel laske silmist-kõrvust mööda asjad, mis huvi ei paku.
 
Ingel, endine ingel 23. oktoober 2015, kl 13.02
On siin veel keskit, kes keskkooli seljataha jätnud ja ei ole kinnipidamisasutustest? Ning ei tarvita rahusteid?
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.