Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Olid ajad, olid jututeemad
 
õngemees 13. oktoober 2015, kl 15.25
noh pepu- ja ajutrukkal üsna närviliselt juba tõmbleb siin?
eks on raske löök tõesti oma näruse isiku avalikustamist taluda, kuigi krdi lõbus teiste eludes tuhnida...
 
Sid. 13. oktoober 2015, kl 15.25
Kas see su halvustav pöördumine näitab hirmu? Miks sa nii valulikult siin esined? Su kartused on ilmselt vägagi põhjendatud. ;)
Mul on su siditamisest kõikides teemades siiber saanud ja seepärast saab siis need kaks Sidi letti löödud ja las rahvas otsustab, kes rohkem Sid on. :D
 
rahva hääl 13. oktoober 2015, kl 15.38
saad aru sidikene, kedagi ei huvita mingi paljastamine. sina oled ainus kes oma pildi ja õige nimega liputab. teised käivad niisama lõbu pärast ja kedagi ei huvita kes mingi nime taga tegelikult eksisteerib. sinnani kuni on huvitav ja naerda saab on kõik korras.
 
Kuule punktiga eitmees 13. oktoober 2015, kl 15.39
et sinul on ja sinul pole, keda huvitab. samapalju kui sindki, et paljudel sidi mökitamisest siin enam kui kõrini on. loe seda teemat ja sul peaks ettekujutus tekkima. aga ei, sind vaevavad luulud, et mõned teatud, näiteks keegi alu libab siin ähvardad seda, siis rapsid huupi veel mõne ja n47 suunas... kus su point on, eitmees? arvad, et oled pühak aupaistes või? emeriittutvuja? ütled siin, kes paneb arvuti kinni ja kes võib kirjutada ja mida?...kloun pildil!
 
Sid. 13. oktoober 2015, kl 15.50
Mida sa hädaldad? Alu on omade kiiksudega ja natuke teine teema. Mis aga sinu närveldamisse puutub, siis see on tõsiselt naljakas vaadata ja ega kui sul midagi häbeneda poleks, siis sa siin ju ei tõmbleks.
Täna pole mul tegelikult aega siin sinu asjadega tegeleda, aga nädalavahetusel olen ma suure tõenäosusega vaba mees ja siis vaatame saagi üle. Ega na siin midagi huupi avaldama ei hakka, eks ma enne katsun natuke asjades ka ise selgust saada ja siis vaatame edasi. :)
 
tore 13. oktoober 2015, kl 16.33
varsti siis peetrükkali isik paljastatud. paluks ikka pilti ka, soovitavalt aktifotot- et teaks hoiduda :D
 
ei-ei 13. oktoober 2015, kl 16.44
paluks ainult mitte aktipilte, aitab ta larfist küll. aadressi võib ka siia üles riputada, siis pole edaspidi tutvutada tahtjatel ohtu selle vaimse värdi otsa koperdada.
 
Merili 13. oktoober 2015, kl 17.34
Jeerum, ongi nii. Ma kohtusin ka kunagi mingi haige peppariga, kelle tagumised initsiaalid on S.G. Haige vana, haige jutuga, päris huvitav oli kuulata, kui haige võib üks vanamees olla. Nii troppi mehikest pole ma enne ega pärast kohanud.
 
kuhu mati aru sai 13. oktoober 2015, kl 18.15
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma vaatan, et alu pole ikka veel üle saanud selles
> t, et Agnes ta maha jättis. See, et ma Agnesega en
> diselt suhtlen, on mu meelest täiesti normaalne ja
> midagi müstilist sealt otsida oleks liig, me ikka
> juba väga vanad (kirja)sõbrad. Ma muidugi ei saa
> aru, miks alul mu pilti siia vaja toppida on? Väik
> lus, (armu-)kadedus või lihtsalt lollus? Igal kolm
> el juhul olen ma aga seda meelt, et Agnes tegi õie
> ti, et su maha jättis.
> Huvitav, et mul on alu t
> äisnimi, telefoni number, (endise) kinnisvara asuk
> ohad ja isegi foto juba aastaid olemas, aga mul po
> le isegi mõttesse tulnud neid siia postitada. Peab
> ikka inimsel mõistus paigast jooksnud olema, et s
> ellise jamaga tegeleda.
>
> PS. Seni, kuni asi
> vaid mind puudutab, see mind ei sega, aga niipea,
> kui see mu lähedasi kuidagi riivab, läheb asi tõsi
> seks.

Tere Tom, Talib, Vana Juut Senzaladonna või kesiganes siin oled. Minuni jõudis info selle teema kohta ja otse sulle ei ole põhjust kirjutada, püüan enda elust igausgu imelikke eemale hoida. Kinnitasin seda sulle ka meie kirjavahetuses, mille algatasid sina ja kus ma palusin endale mitte kirjutada. Võin selle siin avaldada.

Kuid mind huvitab, et mis põhjusel sa kogud mind puudutavaid isiklikke andmeid, nagu elukohad jms?
 
Sid. 13. oktoober 2015, kl 18.32
kuhu mati aru sai Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Tere T
> om, Talib, Vana Juut Senzaladonna või kesiganes si
> in oled. Minuni jõudis info selle teema kohta ja o
> tse sulle ei ole põhjust kirjutada, püüan enda elu
> st igausgu imelikke eemale hoida. Kinnitasin seda
> sulle ka meie kirjavahetuses, mille algatasid sina
> ja kus ma palusin endale mitte kirjutada. Võin se
> lle siin avaldada.
>
> Kuid mind huvitab, et mi
> s põhjusel sa kogud mind puudutavaid isiklikke and
> meid, nagu elukohad jms?


Ei kogu ma mingeid andmeid, lihtsalt sa ise olid need googli kaudu leitavaks jätnud ja kuna need andmed on nüüdseks juba üsna mitu aastat vanad, siis ma isegi ei tea, on nad veel kuskil cashis alles või ei ole. Pole viitsinud otsida.
Aga sa oled ainuke, kellel oli see meil, mis siin Agnese nimel avaldati ja seega ei ole kedagi teist süüdistada.
Praegu ei ole aga sinu asjad siin teemaks ja seepärast ei ole sul ka millegipärast vaja põdeda (ilmselt). ;)
Ahjaa, pooled postitused on siit vahelt läinud ja seepärast ei ole teema ülevaatlik.
 
Larissa 13. oktoober 2015, kl 18.34
Ma vist tean ka peppuonu. Tema rääkida minule, et temal kodus hirmus naine, tahab vähe sexi. See oli 10 aasta tagasi. Tema naine range ja kaaristab teda - sundida anal. Mulle see mees ei meeldinud, tema juttud olid rumalad ja mees ise räppane ja kuidaki vedel. Ei suuhelnud temaga rohkem. Talle ei meeldi venelased, tema ütles seda mulle kohdingul.
 
Sid on see uus lollakas 13. oktoober 2015, kl 18.37
eelmine lollakate tekstide tootja P. läks vist mujale, nüüd on Sid platsis, sama nõme ja mõtteta tekst.
samas järsku Sid ikka aiutas seda P. teksti toota.
Läbinähtav sarnasus.
 
kuhu mati aru sai 13. oktoober 2015, kl 18.42
Mis on mind puudutav ja Sinu kirjutatud, on mulle ilusti otse saadetud ega kao kuhugi. Ära kokuta ega keeruta. Sa vist endiselt ei tee vahet irl elul ja sellel siin ning vaadates su kirja pandut, on sellel ebaseaduslik maik juures. Midagi ei ripu niisama kusagil googles vms, kogutud andmed on sinu ja su kirjasõbra Agnese ühistöö.
Hoidke nüüd pöialt, et mu elu ikka ilus on, muidu tullakse teie uste taha aru pärima!
 
Sid naise nahas 13. oktoober 2015, kl 18.46
aga sid siis ise kasutab ka ju naiseks olemisel viitavat aadressi: see

senzaladonna@hot.ee viitab tavamõistuse jaoks justkui naisteks olemist ju.

Nii, et Sid ikka ise mitmepersega siin...ja süüdlane ise hakkab alati teisi paaniliselt süüdlaseks tembeldama..
 
haha 13. oktoober 2015, kl 18.47
alul s.tt vedel nüüd? kes krt käseb agnese nime alt mingeid kirjavahetusi siin avaldada siis, lapsik nagu pole vä?
vanadel meestel enam ei seisa, siis tegeldakse algklassi tasemel lollustega, kepi aseainena vist.
 
italiano 13. oktoober 2015, kl 18.50
Sid naise nahas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga sid siis ise kasutab ka ju naiseks olemisel vi
> itavat aadressi: see
>
> senzaladonna@hot.ee v
> iitab tavamõistuse jaoks justkui naisteks olemist
> ju.
>
> Nii, et Sid ikka ise mitmepersega siin.
> ..ja süüdlane ise hakkab alati teisi paaniliselt s
> üüdlaseks tembeldama..

https://en.wikipedia.org/wiki/Senza_una_donna

kle tarkur, kasuta netiotsingut kui omal nupp ei noki.
senza la donna- tähendab itaalia keeles ilma naiseta olemist, ehk üksikut pihkurmeest.
misasi sul naiseks olemisele viitab?
 
haha 18.47 13. oktoober 2015, kl 19.30
pole keegi muu, kui punktiga Sid... ise olen kõva mees, kõrvuni pasa sees, endale tehtud teemas
 
hi-hi 13. oktoober 2015, kl 20.05
Vanad delfikad säutsuvad omavahel :DDDD
 
ha-ha-ho-ho 13. oktoober 2015, kl 21.11
tubli Sid, ära sa mitte alla anna ja pane ikka kütet alla ja jätka samas vaimus.
 
n47 13. oktoober 2015, kl 21.25
Mulle tundub, et minu noomiv postitus, kus kutsusin korrale selles portaalis viibivaid labaseid kodanikke, on toonud kaasa laviini, kus kedagi hakatakse kinni nabima...? Pean vist tänama punktiga Sid-i, kes on võtnud vaevaks teha nati suurpuhastust ja rookimist, et siinne mikrokliima oleks vastuvõetavam.Tänud. Ning teie, minu nimekaimud n47-d, palun mitte minu kraesse veeretada nilbeid sõnavõtte, sest võin küll olla sarkastiline ja otsekohene, aga mitte nilbitsev.
 
Kas 13. oktoober 2015, kl 21.30
Sid on see nukker napsilembeline.......
 
see italiano on ju Sid! 14. oktoober 2015, kl 00.12
taliano 13. oktoober 2015, kl 18.50
Sid naise nahas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga sid siis ise kasutab ka ju naiseks olemisel vi
> itavat aadressi: see
>
> senzaladonna@hot.ee v
> iitab tavamõistuse jaoks justkui naisteks olemist
> ju.
>
> Nii, et Sid ikka ise mitmepersega siin.
> ..ja süüdlane ise hakkab alati teisi paaniliselt s
> üüdlaseks tembeldama..

https://en.wikipedia.org/wiki/Senza_una_donna

kle tarkur, kasuta netiotsingut kui omal nupp ei noki.
senza la donna- tähendab itaalia keeles ilma naiseta olemist, ehk üksikut pihkurmeest.
misasi sul naiseks olemisele viitab?

kirjaviis ja kirjastiil, niisugust teksti suudab ju vaid ajdeta vana naine toota. või lollkas, ilmsete mehetunnusteta vana nässaks.
----
kuna Sid ise nii elvile läkks, siis ongi ta ise selle pasa tootja ju.

Minujaoks "donna" on naisertahvas ja "don" on mees.
 
võid küll jah 14. oktoober 2015, kl 00.22
n47 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mulle tundub, et minu noomiv postitus, kus kutsusi
> n korrale selles portaalis viibivaid labaseid koda
> nikke, on toonud kaasa laviini, kus kedagi hakatak
> se kinni nabima...? Pean vist tänama punktiga Sid-
> i, kes on võtnud vaevaks teha nati suurpuhastust j
> a rookimist, et siinne mikrokliima oleks vastuvõet
> avam.Tänud. Ning teie, minu nimekaimud n47-d, palu
> n mitte minu kraesse veeretada nilbeid sõnavõtte,
> sest võin küll olla sarkastiline ja otsekohene, ag
> a mitte nilbitsev.

aga tegelikult oled vana kummimadrats, kelle ventiil natukene lekib!
 
see n47 on agnes 14. oktoober 2015, kl 00.39
no ja kes veel siis selguseta on?
see vana naine on ju sidi ja alu sabas aastaid.
 
ghotic 14. oktoober 2015, kl 01.02
kas see tuustist troll või? on jah alu ja sidi sabas aastaid. lisaks libab nimelisi. keegi "heategija" installis talle vist kunagi klaviatuuri külge ja nüüd peab ta selle postuumselt kirstu ka kaasa võtma, kuna keegi ei hakka sellise küljest juhtmeid lahti harutama. öäk.
 
Sidil progressi pole ju 14. oktoober 2015, kl 01.10
no pole ka suur kaotus, kui vaaadata Sidi tekste. Täpselt sama jura ka aastate eest, nüüd on küll naturaalselt hallipäine vana pärakusilm lisandunud. aga miks ta muudkui tuvuks, sellest küll aru ei saa.

mingi verbaalne kõhulahtisus vaevab vana meest.
 
ghotic 14. oktoober 2015, kl 01.19
ja mis nüüd peale hakata? on näed, täitsa valmis inimene. ja torgi, palju torgid, jääbki samasuguseks. sina sitavikat samuti. kas peaksime nüüd kõik kollektiivselt sulle ka kõrri kargama, et miks sa üldse edasi ei arene, mingi haisev stagnant siin keset ilusate inimeste ookeani. ja mis kõhulahtisusse puutub, siis kõrvalt vaadates on sinul lausa düsenteeria.
 
koiott 14. oktoober 2015, kl 01.34
see italiano on ju Sid! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kirjaviis j
> a kirjastiil, niisugust teksti suudab ju vaid ajde
> ta vana naine toota. või lollkas, ilmsete mehetunn
> usteta vana nässaks.
> ----
> kuna Sid ise nii e
> lvile läkks, siis ongi ta ise selle pasa tootja ju
> .
>
> Minujaoks "donna" on naisertahvas ja "don
> " on mees.

loe nüüd oma kirjavigadega puuksune jura läbi ja mõtle, millisena see sind laseb lugejatele paista, vana kõõm.
mitte et keegi kahtlustaks sul mõtlemisvõime olemasolu.
sinusuguse keele-ja kirjaoskamatu oletused vaevalt kedagi kotivad.
senza la donna- ilma naiseta. kui ei jõua kohale, siis ei jõua. pole parata kui põhk ajude asemel on.
 
sina naga tutvu, sid, eelmine kirjutaja nüüd juba koiott 14. oktoober 2015, kl 01.51
sid, sina kirjuta parem, kuidas sa jälle tutvuda tahad ja kuidas kõiok maailma mahed su vana hallipäist pärakusilöma ihaldavad.
miks sa Sid, nüüd KOI OTT oled.. üks otu oled küll-- natuke pooletoobine.
 
ghotic 14. oktoober 2015, kl 02.02
a milles sa, märatseja, probleemi näed? siin ongi tutvumisnurk ja tutvuda võivad nii sid kui ed ja pole vahet, palju neil tänasel päeval naisi on või pole. kui nüüd üleöö moraaliapostliks hakata tahtsid, siis kasi ikka esiti enda sõnavara, kerest ei hakka rääkimagi. ja siis kuku kiva loopima. kah mul kalevipoeg, pigem siiski eit.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.