Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Olid ajad, olid jututeemad
 
see et 14. oktoober 2015, kl 02.16
Ärge laske ennast segada, aga millegipärast mulle tundub, et see trolliasjandus voolab nagu vedel lima mööda ekraani alla. 01.51 on küll midagi BÖÖÖööö... laadset.
 
eelmisele popkornile 14. oktoober 2015, kl 02.17
mis sul sellest nagu?

mitu nime sa sel ööl veel kasutusele võtad?
sa kirjuta ikka Pärakusilmast, see oli hoopis naljakam lugemine.
 
agnes, ära joo öösel 14. oktoober 2015, kl 02.27
jälle vaneit jooma kukkunud.
 
ghotic 14. oktoober 2015, kl 02.42
las ma arvan - agnes on su joodikust ema, kes su lastekottu andis? tulemust vaadates tegi minuarust täitsa õige otsuse. proovige ise pudeli ja psühhopaadi vahel valida. 90 prossu valib raudselt pudeli.
 
see n47 on siis pille? 14. oktoober 2015, kl 03.00
see n47 on siis pille teksti tootja?
 
ghotic 14. oktoober 2015, kl 03.18
ära sa räägi, trollirääbakale meenus isegi P. arvestades seda isiksuse lõhestumist, siis täitsa rõõmus kohtumine vist - tere, mina olen pille, st P - tere, mina kaa P. oh, mis kena, sul ikkagi mingi sultlusring või midagi sinnapoole, P? ojaa, nillin sidi, a ta raip mind ei taha, saadab sinna rentslisse tagasi, millest ma äsja välja roomasin. edasi tuleb etüüd mingite sõbrannade, nende peikade ja muu tuleeilemeile alla arvestust jama. seega vaevalt, et keegi seda täpsemalt lugeda viitsis.
 
kotikule 14. oktoober 2015, kl 07.28
ghotic Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> a milles sa, märatseja, probleemi näed? siin ongi
> tutvumisnurk ja tutvuda võivad nii sid kui ed ja p
> ole vahet, palju neil tänasel päeval naisi on või
> pole. kui nüüd üleöö moraaliapostliks hakata taht
> sid, siis kasi ikka esiti enda sõnavara, kerest ei
> hakka rääkimagi. ja siis kuku kiva loopima. kah
> mul kalevipoeg, pigem siiski eit.
mõtle nüüd vaeludseks ajudega ka, mitte oma pärakasilmaga,
see pooletoobine eitmees kes aastate viisi inimeste elused sonkinud,nende järel nuhkinud, andmeid kuskile kogunud, algatab veel mingi "juurdluse",saamaks inimeste andmeid veel juurde.
õlise jutuga mees, kelle madratsid või kunagised madratsid, keda ta nüüd siinseteks "sõbrannadeks" kutsub, sellise aeg võiks ära lõppeda,
saaks foorum puhtamaks,õlist "emeriitpasandaja" ininat märasilmast ja tema orgasmidest vähemaks,ümmargust mulli kahh oluliselt vähemaks!
 
ghotic 14. oktoober 2015, kl 07.40
kle troll, sul tõesti viimane aeg diilerit vahetada. mida sa nüüd siia kokku käkerdada üritasid? et siis sina võid aastaid kõik kommentaariumid täis pasandada ja adekvaadid oodaku nurga taga või? näksi peeru, ohmoon. õige algatus sidi poolt. olgu su moll, kodune aadress ja kõik võlgnevused siin nii avalikult üleval kui veel olla saavad.
 
arvamus 14. oktoober 2015, kl 09.29
ghotic Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kle troll, sul tõesti viimane aeg diilerit vahetad
> a. mida sa nüüd siia kokku käkerdada üritasid? et
> siis sina võid aastaid kõik kommentaariumid täis
> pasandada ja adekvaadid oodaku nurga taga või? nä
> ksi peeru, ohmoon. õige algatus sidi poolt. olgu s
> u moll, kodune aadress ja kõik võlgnevused siin ni
> i avalikult üleval kui veel olla saavad.

Isiklik arvamus asjast - siin ei ole kindlasti tegemist ühe ja sama inimesega, kelle suhtes peaks midagi juurdlema. Usutavasti on neid päris-päris mitu. Käekirjad, stiilid...
Seega on igasugune juurdlus kui selline tõepoolest pigem andmekogumine kui et sel reaalset tulemust ka saaks olla.

Kõik jääb oletuste tasemele ja tulemiks on lihtsalt, et sellele juurdlejale on saadetud terve ports foorumlaste kirjeldusi ja andmeid.
Osav käik ja põhjendus andmekogumiseks.

Niisama aga üks inimene ei tohiks andmeid koguda ja juurdlejana esineda. See pole naljaasi, tegemist on siiski privaatsusega.
Andmete nuhkijaid ja amatööruurijaid on EP-st küllaga kinga saanud, ning nüüd me tolereerime kellegi avalikult välja kuulutatud andmekogumist, sisuliselt nuhkimist inimeste selja taga?
Las ta saadab päringu politseisse, neil on võimalused ja vahendid tuvastada, kes ühe või teise postituse taga on.
 
... 14. oktoober 2015, kl 09.36
palju haigeid inimesi koos- osad hindavad käekirja ja kirjastiili, teised nõuavad isikuandmete avalikustamist ja kolmandad lihtsalt lahmivad robustselt.
kas mõni vaimuhaigla on oma patsientidele arvutid ostnud?
 
arvamus 14. oktoober 2015, kl 09.48
Kas arvamuse avaldamine kellegi üleskutse vastu saata endale foorumlaste andmeid ja isikukirjeldusi on tegemist vaimuhaigusega?
Nõus Sinuga, palju haigeid inimesi. Mine nüüd õe juurde ja küsi uus tablett selle asemele, mille välja sülitasid.
 
... 14. oktoober 2015, kl 09.52
kena päeva sulle arvamus:)
 
arvamus 14. oktoober 2015, kl 10.18
Jah, mul tabletid võetud, aitäh.
 
särasilm 14. oktoober 2015, kl 10.37
Tahan lihtsalt teada teiste meeste arvamust. Mu mees (Sid) on väitnud et seks kurnab tema ära - võtab energia ära. Selline asi kui hommikune seks võin ma ära unustada, sest alati on vastus, et ta peab tööle minema ja on kogu päeva väsinud. Ta teeb ka palju tööd delfi foorumis, kuid kas tõesti seks võtab kogu energia. Ma mõtlen,e t mina kui naine küll seda ei tunne - mul on pigem hea tunne kogu päevaks või kui õhtul siis magan magusalt! Vahel ma lihtsalt hoian end tagasi,e t teda siis mitte ära kurnata. Kuidas on teiega, kas teil võtab ka tihe seks energiat ära??
 
Agnes 14. oktoober 2015, kl 11.14
särasilm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tahan lihtsalt teada teiste meeste arvamust. Mu me
> es (Sid) on väitnud et seks kurnab tema ära - võta
> b energia ära.

Sa oled ikka möku mis möku! Kas oled end jälle paksuks õginud?
Minu energia ei kao Sidiga keppides mitte kuskile ja tema oma ka mitte! Klaasike schampust ja uuele ringile!
 
kambakass 14. oktoober 2015, kl 11.20
ghotic Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kle troll, sul tõesti viimane aeg diilerit vahetad
> a. mida sa nüüd siia kokku käkerdada üritasid? et
> siis sina võid aastaid kõik kommentaariumid täis
> pasandada ja adekvaadid oodaku nurga taga või? nä
> ksi peeru, ohmoon. õige algatus sidi poolt. olgu s
> u moll, kodune aadress ja kõik võlgnevused siin ni
> i avalikult üleval kui veel olla saavad.

Just, kodune aadress on kindlasti vajalik. Liiga karistamatult tunneb see pasandaja siin ennast. Aga kui teab, et tänavale astudes hämaras sügisõhtus mõni reaalne koll võib kohtumist oodata, võtab vast junni jahedamaks ja jahutab ka indu foorumlaste eraelus surkimises.
 
Sid 14. oktoober 2015, kl 11.24
Kui päris aus olla, siis olen vist ainus, kes Agnesega veel maganud pole. Meid huvitavad rohkem köitvad jutu ja arutlusteemad, deduktiivne mõtlemine ja argumenteerimine faktide põhjal. Ega naisega seks olegi esmatähtis.
 
arvamus 14. oktoober 2015, kl 11.51
... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kena päeva sulle arvamus:)
Tänud "kolmpunkti", ole mureta ega ma kauaks jää. See koht siin on tõepoolest vastikuks läinud, harva külaskäiguna kõlbab.


Muide repliigiks, alljärgnev on kvalifitseeritav karistuse alla mineva vihakõnena, kuna sisaldab endast üleskutset.

kambakass Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Just, kodune aadress on kindlasti
> vajalik. Liiga karistamatult tunneb see pasandaja
> siin ennast. Aga kui teab, et tänavale astudes häm
> aras sügisõhtus mõni reaalne koll võib kohtumist o
> odata, võtab vast junni jahedamaks ja jahutab ka i
> ndu foorumlaste eraelus surkimises.



Nojah. Aga muidu - bye mingiks ajaks jälle.
Ei tõmba see koht ka kuidagi enam.
 
sellele punktiga peerule 14. oktoober 2015, kl 12.03
Selle asemel, et siin mingit lolli jura ajada ja detektiivi mängida, võiksid püstitada parem mõne kaasakiskuva teemapüstituse. Loomulikult mitte enda nime alt, sest see põhjustab vaid sõimu, kuna oled enda margi täis teinud. Nimesid tundub sul olevat, kas aga ka fantaasiat, on küsitav...
 
bye bye blond 14. oktoober 2015, kl 12.27
tule jälle :D
 
to arvamus 14. oktoober 2015, kl 12.46
ega su vaimsele tervisele tulekski kasuks siia kauaks jääda kui otsid suvalistes repliikides mingeid vihakõnesid.
samas on ju selge, et kui sid peetrukkali andmed avalikuks teeb, kaasnevad sellega mingid tagajärjed, näiteks karistamatuse tunde vähenemine. paneb see sind vihastama või nutma, oma asi.
 
huvitav 14. oktoober 2015, kl 13.06
kui keegi siin julgeb avaldada kellegi andmed tembeldades ta näiteks peetrukkaiks, siis kas karistatavad on siinsed kommentaarid või isikuandmete avaldamine?:)
 
selge ju 14. oktoober 2015, kl 13.13
karistuse saab ikka peetrukkal, kelle pee põhjani ära trukitakse :D
 
:) 14. oktoober 2015, kl 13.28
kamp segaseid koos keda juba on vanajumal karistanud:)
 
huvitav 14. oktoober 2015, kl 13.32
kes trukib, netipolitsei või avaldaja? tundub, et avaldamist soosivad ei ole just eriti peeseksi pooldajad:D
 
Arst 4 14. oktoober 2015, kl 13.38
No tere taas üle pika aja.
Näen, et olete kiitustvääriva omaalgatusena hakanud ise karistama siinseid vitsamaiaid püsikaid.
Karistus on efektiivne meetod ja idanenud siin kenasti.
Analüüsin mõnda aega siinset olukorda veel ja koostan rapordi suveteraapia tulemuste kohta.
Tublid.
 
to Arst4 14. oktoober 2015, kl 13.57
unustasid jälle rohud võtta?
 
Arst 4 14. oktoober 2015, kl 14.12
to Arst4 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> unustasid jälle rohud võtta?

Pole oluline meeles pidada, millal raudrohu teed keedate.
Oskuskeelne termin "ravim" on varieeruva tähendusega riigiti ja erinev ka teistes kontekstides.
Paljud mõisted, sh hullumeelsus, on filosoofilisemalt käsitledes ebaselged ehk hägused.
Seetõttu mingeid termineid kasutada või diagnooside nimesid esitada pole mõtet. Oluline on kahene tulemus: kas asi on läinud paremaks või mitte, kas midagi on üldse mõjunud.
Mulle tundub, et peale püsikate ravi on selgelt asjad paremuse poole liikunud.
On hakatud püsikaid rohkem rihmutama ja seetõttu neid figureerib siin ka vähem. See tähendab seda, et nad on paranemas (vaimse tervise mõttes).
 
to Arst 4 14. oktoober 2015, kl 14.33
kuidas lood enda tervisega?
 
kaasarvaja 14. oktoober 2015, kl 14.39
Isegi juppe ja tuppe jm tegelasi pole enam stringe paljastamas. Rihmutamine on mõjunud :)).
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.