Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Olid ajad, olid jututeemad
 
Arst 4 14. oktoober 2015, kl 14.42
to Arst 4 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuidas lood enda tervisega?

Hambakivi on kontrolli all. Eriti abiks on hambavahe harjad ja elektriline hambahari. Peale igat "kanget" söögikorda (kõrghappeline mahl, kõrge lauasuhkru sisaldusega maius) loputan erilahusega suud, peale lahejmaid toidukorgi saan hambad puhtaks kraaniveega.

Minu tervis ei ole mõjutanud minu metoodikate efektiivsust.
 
Arst 4 14. oktoober 2015, kl 14.59
Ühtlasi palun arvestada, et ma ise ravin end regulaarselt valgudoosidega, mida saan oma patsientidelt siin kinnises osakonnas. See hoiab mind hästi vormis ja toidab minu ajutegevust.
 
... 14. oktoober 2015, kl 15.52
Teate ma satun ka aegajalt näoraamatus ringi kerides mingite Buduaaride ja naistekate peale ja kes teab, mis kuradi h.ijaaride lehed teil naistel veel on. Iga paari kuu tagant jääb jälle silma mingi taolise pealkirjaga artikkel – “Mida mehed mõtlevad?”, “10 viisi kuidas aru saada, et see õlitamata teibaga vend just sind n.kkuda tahab” ja nii edasi. Teate küll noh. Ma võin lubada teile, et ma pole ainuke tugevama sugupoole esindaja, kes aegajalt sellele sitale peale astub. Igakord, enne kui ma lugema hakkan, tean ma juba tulemust. Tulemus on see, et ma lähen närvi. Närvi ajab selline ila. See on selline veniv pohmakaila. Nagu tapeediliim. Ainus, mis mind sellisel hetkel rahustab, on mõte või lootus, et on olemas ka normaalseid naisi, kes seda sitta ei usu.

Paljud muidugi sheerivad seda paska ja siis kommentaarides on “iizzzand kui tõsi”. Mine v.ttu! Öelge mulle, kes ei tahaks aeg-ajalt ühte korralikku ni**u saada. Naised tahavad samamoodi enda sisse kedagi nagu mehed tahavad kellegi sees olla. Nad lihtsalt ei julge öelda seda välja öelda.

Mingid ühiskonna eetikareeglid või mingi selline bullshit, mis näeb ette, et ropp naine on värdjas. Need artiklid koosnevad mingist kuradi kuuesajast punktist, kus igal pool all on kirjas, et ükskõik mis me ka ei teeks, eesmärk on saada üks korralik keberniit. “Kui mees kutsub Sind kinno – ta tahab sinu sisse tulla” “Kui mees kutsub sind restorani, loodab ta, et sa avad enda jalad seal samas ja lased end terve personali ees n.kkuda” Fuck this, lased end tervel personalil ka veel n.kkuda. Ega jah, me toitume öösiti teie menstruatsioonimahladest ja kaaslase restorani kutsumine on ilmselge bootycall ju.

Tõsi ta on, et rahvas tahab tsirkust ja keppi, aga no kuule päriselt, sa tekitad teistes parakaid oma sellise pasaga. Ja siis kõik imestavad, miks pooled neiud alaväärsuskomplekside käes tõmblevad koguaeg nagu langetõbised ja iga kuue sekundi tagant oma laike taga hooravad kuskil feissbuukis või Instagramis. Sa hakkad varsti Instalõugas samamoodi neid laike koguma ja mul pole absoluutselt kahju kui mõni vend sulle kurikat tõmbab kuskil.

Sa oled ilmselt üks neist catladydest, kes terve oma nooruspõlve kuskil ühikas juba kolmandat põlve seda sama II MS aegset toru poleeris oma vagiinaga. Perereliikviat tuleb ju hoida. Hiljem avastasid sa interneti ja vaatasid, et oiblääd, kas minu aeg ongi möödas, ma lähen parem ajan siis teistele ka sitta. Sul on ilmselt mingid hüperluubid ees, juuksed rasvasemad kui meisterkoka pann. Jah, sinu aeg on läbi, aga palun lõpeta see parakate tekitamine ka ära.

Kallis naine kes sa seda ila toodad, järgmised sõnad on sulle – mine p.tsi, mine nii sügavale p.tsi kui veel saab. Uputa ennast Mariana’s Trenchi ära, et keegi sind kunagi üles ei leiaks. Ehita endale mingisugune Titanicu väiksem versioon ja sõida surnuks end sellega ja võta kõik oma päevikud ka kaasa, mida sa viimased kolmkümmend aastat kirjutanud oled. Iga sissekanne on niikuinii sama – “Ärkasin. Keppi ei saanud. Läksin magama.” Mine jah magama, jäägi sinna, ära sega meid.

Kallid naised, kellele see hinge läks, ärge nüüd arvake, et see on mingi misogüüniline jura, sest ma ei saanud keppi ja nüüd ma olen püha viha täis. Küll ma saan. Võin pilti ka teha teile kui see midagi paremaks teeb.

Võib-olla on keegi rantinud siin juba sellest, mul pohhui. Võib-olla jätsin midagi ütlemata, ütlen kommentaarides kui meelde tuleb.

Hüvasti! Ma armastan Teid, naised!
 
johhaidii 14. oktoober 2015, kl 15.53
Ega te siin eriti vaimukamaks vahepealse ajaga küll läinud ei ole.
 
Arst 4 14. oktoober 2015, kl 16.00
Kui liiga leebelt karistada, siis võivad püsihaiged karistust nautima hakata, see on neile kui tähelepanu kompliment.
Paraja karistuse valimine ei pruugi aga olla paras kõigidele patsientidele, mistõttu kollektiivkaristus ei pruugi olla parim meetod ja tuleks läheneda patsienditi.

Näiteks kui laseme siinse teema kustutada, siis see ei pruugi püsikaid siit eemale tõrjuda, vaid lausa tekitab neis entusiasmi uusi roojateemasid tekitada.
 
moderaator 14. oktoober 2015, kl 16.08
teised naised kusevad püsti
minu naine kükakil
Ei tema riku oma kusemise riista,
niikui teised naised kõik
teised naised kusevad püsti
minu oma risti-rästi
 
n 47 14. oktoober 2015, kl 16.12
Kui meie suhe oli kuskil pool aastat kestnud, siis mees lasi minu ees kogemata vaikselt puuksu ja tal oli nii häbi. Mina ütlesin, et ei ole midagi ja minu poolest võib ta meelega ka gaasid välja lasta. Igatahes lõpuks mees enam ei häbenenud ja hakkas mulle ka peale käima, miks mina tema ees kunagi ei peereta. Lõpuks juhtus see, et lasin teki all nii vaikselt puuksu, et seda polnud kuulda, aga hais oli kohutav. :lol: :oops: Seda ma ei osanud oodata, aga ma tõesti ei suutnud tookord enam kinni hoida. Igatahes mees hüppas voodist välja, naeris südamest ja küsis, kas ma mädanen seest. :lol:
Kuna ta tookord võttis tõesti asja väga rahulikult ja lõbusalt, siis hakkasin ka end mõne aja pärast nii vabalt tundma, et lasen nüüd kogu aeg rahus gaase välja, kui kahekesi kodus oleme...tema samamoodi. Teineteise peale sellepärast viltu ei vaata. Üldiselt ei ole ma kunagi viltu vaadanud, kui mees peeretab. Minu isa peeretab jube palju, olen sellega varakult harjunud. Muidugi tunneb ta end nii vabalt ainult kodus, kui külalisi pole. Samamoodi peeretas minu vanaisa ilma häbita jne. Igatahes naisele ma seda sobilikuks ei pidanud. Olen ka mehele öelnud, et ei tunne end naiselikuna, kui häälega peeretan. Tema ütleb, et see ei häiri teda üldse.
Igatahes ükskord läks jutt seltskonnas peeretamise peale ja üks meesterahvas rääkis loo, kuidas tema endine tüdruk wc`s liiga kõvasti peeretas ning tal oli süda pahaks läinud ja ma ei tea, mida kõike veel. Ta siis mainis veel, et ei suutnud peale seda oma tüdrukut enam sama pilguga vaadata ning läksid lõpuks lahku. Teised mehed kiitsid takka, et peeretava naisega ei saa koos olla, muidu elaks nagu mehega vms. Kui seda sõbrannale rääkisin, siis ta tegi suured :shock: ja küsis, kuidas ma saan mehe ees peeretada?! Tema ei ole nelja aasta jooksul kordagi mehe ees gaase välja lasknud ning peab seda naise jaoks väga ebasobivaks.

Siit ka küsimus, kui tavaline on peeretamine teie elus? Kas tunnete end partneri ees nii vabalt, et ei häbene isegi puuksutada?
Ma tunnen end igatahes üsna labase ja ebanaiselikuna peale seda meeste lõõpimist ja sõbranna imestust.
 
Arst 4 14. oktoober 2015, kl 16.15
Kiidan abimode-raatorite tööd.
Leidlikud salmid, mõtlemapanevad lühilood jpm- vähemalt midagigi lugemisväärset püsikate rooja vahele.
 
Arst 4 14. oktoober 2015, kl 16.48
Ennast ei väsi ma ka kunagi kiitmast. Nii kui internetist mõne huvipakkuva loo leian, nii ma selle siia kopeeri. Kõik selleks,et saaks püsikad ära vitsutatud ja et nad oma rooja siia ei toodaks.
 
kohioinas Sid 14. oktoober 2015, kl 17.00
paxud kintsud roosa v.tt, selle vahel kuivand sitt, seda v.ttu ma ei n.ku, oma riista ma ei riku. :D
 
sidi teemad 14. oktoober 2015, kl 17.13
eks need peesexi teemad olegi Sidi kirjutaud. et kui ei seisa, siis teemaks võib ju ikka võtta. igasuguse sexi.
 
n47 14. oktoober 2015, kl 18.36
Sina, eelmine n47, kes iganes sa siis oled. 47- aastane naine? Või üritad minu nimel libada? Mina olen see, kes algatas selle labatsemise ohjamise. Räägid pika kena loo oma elust. Puuksutamine kui tegevus on kõhutuul, mis tulebki välja lasta, aga seda tehakse siiski kultuurselt. Omas kodus on omad reeglid ja need kehtestatakse üheskoos ja need pole kellegi arvustada. Omas kodus puuksuta palju jaksad. Aga siin on avalik foorum, kus käib ka kultuurseid inimesi. Väga ebameeldiv on seksi, kepi, tahapanemise jutte söögi alla ja söögi peale lugeda. Naised kirjutavad pidevast märjaks olemisest, nilbustest. Piinlik on. Mitte, et mina oleksin eetikaetalon. Saan siit enamasti kõhutäie naerda iga päev ja naeran mõnda mõtet päevi jutti. Aga need on pigem vaimukad, mitte rõvedad. Ropp tekst pole vaimukas. Minu kirjutuse sõnum oligi see, et olgem kultuursed...ka privaatses foorumis!
 
punapea 14. oktoober 2015, kl 19.23
kõik loovad siin DW Universumis korda - nii naljakas:DDD
 
jah sid juba uurib 14. oktoober 2015, kl 19.29
jah sid juba uurib ja uurib. Ei tea, miks teda see niiväga vaevab?
 
kadakatupp 14. oktoober 2015, kl 19.32
mida rohkem korraloojaid, seda lõbusam anarhistidel...

punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kõik loovad siin DW Universumis korda - nii naljak
> as:DDD
 
punapea 14. oktoober 2015, kl 19.54
Sid punktil või...? :D
ei tea jah, mida ta küll uurib...vbl oma naba... :DDD
 
kokkuvõtteks 14. oktoober 2015, kl 20.25
ehk sid läks koolitusele, kus õpetatakse korralikult peed trukkima? kadunud ta on ja et vastu hakanud peetrukkalil tagumik kuumaks kütta, on ju vaja osata seda temast paremini. Resümeena viib see muidugi detailsete kirjeldusteni, kuidas seda tehti (arvestades Sidi enesekiidulisust) ega erine enam millestki senise peetrukkali kirjapandust. Kelle avastamine ja paljastamine taandub tänamatuks tegevuseks.
Foorumi mõistes saab ettevõtmine olema aga nokk kinni saba lahti meetod, sest keegi peab järje üle võtma ja välja arvutama, kuidas Sidile korralikult taha keerata.

No on ju loogiline!
 
Sid. 15. oktoober 2015, kl 08.02
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid punktil või...? :D
> ei tea jah, mida ta küll
> uurib...vbl oma naba... :DDD


Sorry jah, sai siin natuke oma naba uurimisega tegeletud ja seepärast on foorum minust soiku jäänud.
Tegelikult on ka selle äbariku kohta ootamatult vähe informatsiooni laekunud ja seepärast ma igaks juhuks veel ta meili siis üles ei riputa, aga eks see võib ka vajadusel muutuda. :)
Igatahes on siin lõbus jälle olnud ja tavalised foorumitrollid on end aktiviseerinud. Kui trollid vaid selles teemas püsiks, oleks igati hea, ja mind see ei segaks sugugi, kui aga nad võõraste nimede alt tutvumisteemadesse trügitakse, siis see on küll keelatud. Ilmselt peab siis ikkagi nende trollide eneste kallale minema ja nad siit foorumist avalikkuse ette tirima. ;)
 
Sid. 15. oktoober 2015, kl 08.14
kuhu mati aru sai Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis on mind puudutav ja Sinu kirjutatud, on mulle
> ilusti otse saadetud ega kao kuhugi. Ära kokuta eg
> a keeruta. Sa vist endiselt ei tee vahet irl elul
> ja sellel siin ning vaadates su kirja pandut, on s
> ellel ebaseaduslik maik juures. Midagi ei ripu nii
> sama kusagil googles vms, kogutud andmed on sinu j
> a su kirjasõbra Agnese ühistöö.
> Hoidke nüüd pöi
> alt, et mu elu ikka ilus on, muidu tullakse teie u
> ste taha aru pärima!

Sinu sõbranna Agnes võiks ilmselt paljutki rääkida, aga ta hoiab oma suu kinni. Kõik, mis ma tean, oled sa ise netti toppinud ja ses suhtes pole sul mitte kedagi süüdistada. See, et sa aga minu pere pildid siia vahtimiseks üles ladusid, ei mahu aga mingite eetikanormide alla ja seda ma ei kavatse unustada. Su ähvarduste mõte jääb aga mulle ausalt öeldes arusamatuks, sest nagu sa tead, siis ka irl ei ole kõik nii nagu sa arvad, see võib veelgi imelisem olla. :D
 
alu 15. oktoober 2015, kl 09.39
edev äbarik ja naljakad pildid:)
 
Arst 4 15. oktoober 2015, kl 09.40
Kes häbistatud püsikatest pole ravile allunud ehk kes siin siis alles veel on ja mida pakute nende raviks?
Saan aru, et alles on:
Sid, Tupp.
Sid jaoks on rohi tema siin tema piltide analüüs.
Tupp aga on sotsiopaatiline anarhist, kelle jaoks tuleb mingi muu ravim leida.
 
Sid. 15. oktoober 2015, kl 09.46
Arst 4 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kes häbistatud püsikatest pole ravile allunud ehk
> kes siin siis alles veel on ja mida pakute nende r
> aviks?
> Saan aru, et alles on:
> Sid, Tupp.
>
> Sid jaoks on rohi tema siin tema piltide analüüs.
>
> Tupp aga on sotsiopaatiline anarhist, kelle jao
> ks tuleb mingi muu ravim leida.

Sa ära ei tüdine siin alalisest trollimisest? Haige tüüp selline, tema tuleb siia vitsutama. :D

PS. Registreeritud kasutajana on mul vaba voli lasta ära kustutada kõik su trollimised, aga selleks, et rahval oleks hoiatav eeskuju olemas, ma seda teha ei lase. :D
 
alu 15. oktoober 2015, kl 10.09
äbarik Sid ja tema totrad pildid:)
 
ihkan verd! 15. oktoober 2015, kl 10.42
Sid, ootame alu pilte! Kaua ta siin sinu piltide üle irvitab, vaataks hea meelega kui totrad tema pildid on. lol
 
alu 15. oktoober 2015, kl 10.47
äbarikul pole mingeid pilte:)
 
Arst 4 15. oktoober 2015, kl 10.48
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> PS. Registreeritud kasutajana on mul va
> ba voli

Eksid. Registreeritud kasutaja ei anna mingeid lisprivileege. Moderaatoriga saab suhelda nii registreeritud anonüümsed kasutajad kui kam itte registreeritud anonüümsed kasutajad. Püsikate karistuseks kustutasid moderaatorid rohkelt püsikate roojat siit foorumist. Püsikatele on ühiselt omane sümptom, et nad peavad registreeritud anonüümseid kasutajaid kuidagi õilsamateks ja priviligeeritumateks, seetõttu taas mainid fraasi "registreeritud kasutaja". Lisaks on püsihaigetel ühised teised ravivajavad sümptomid, nagu näiteks "foorumi käekirja" ära tundmist pidada intelligentsuseks ja mitte vaimseks haiguseks.

> lasta ära kustutada kõik su trollimised, a
> ga selleks, et rahval oleks hoiatav eeskuju olemas
> , ma seda teha ei lase. :D

Töö tegemine on teraapilise eesmärgiga. Kui panna sind kustutama, siis võib see teha nö püsikast inimese.
 
Sid. 15. oktoober 2015, kl 10.50
ihkan verd! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid, ootame alu pilte! Kaua ta siin sinu piltide ü
> le irvitab, vaataks hea meelega kui totrad tema pi
> ldid on. lol

Ei ole minu asi tema pilte siin levitada. Ja milleks?
Mulle ei anna see mitte midagi juurde ja kätte maksta talle pole mul ka millegi eest. See, mis teda vaevab, on ta oma asi, mind see ei puuduta. :)
 
Sid 15. oktoober 2015, kl 10.56
ihkan verd! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid, ootame alu pilte! Kaua ta siin sinu piltide ü
> le irvitab, vaataks hea meelega kui totrad tema pi
> ldid on. lol

ta eijulge seda eluilmas teha, selline foorumi emeriitpeni ainult lõugab tatti pritsides...., kogub andmeid, sorgib võõrastes eludes, trollib valenimedega,
aga pilte selline koer ei julge eluilmas panna, teab et siis õhtuti peab kodus püsima!
 
Sid. 15. oktoober 2015, kl 11.07
Arst 4 Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Eksid. Reg
> istreeritud kasutaja ei anna mingeid lisprivileege

Eksid, registreeritud kasutajate eelis on see, et neid ei saa sinusugused trollid järgi teha ja arvestades seda, et siin on selliseid tohlakaid üsna mitu, siis asi seegi. ;) Vähemalt on puhtam ja kuivem tunne.
Teiseks, registreeritud kasutajad saavad suhelda siin ka privaatselt, pole vaja mingeid meile kasutada. Ka üsna mugav. :)
 
küsimus 15. oktoober 2015, kl 11.09
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuhu mati aru sai Kirjutas:
> -------------------
> ------------------------------------
> > Mis on m
> ind puudutav ja Sinu kirjutatud, on mulle
> > il
> usti otse saadetud ega kao kuhugi. Ära kokuta eg

> > > a keeruta. Sa vist endiselt ei tee vahet irl e
> lul
> > ja sellel siin ning vaadates su kirja pa
> ndut, on s
> > ellel ebaseaduslik maik juures. Mi
> dagi ei ripu nii
> > sama kusagil googles vms, ko
> gutud andmed on sinu j
> > a su kirjasõbra Agnese
> ühistöö.
> > Hoidke nüüd pöi
> > alt, et mu elu
> ikka ilus on, muidu tullakse teie u
> > ste taha
> aru pärima!
>
> Sinu sõbranna Agnes võiks ilms
> elt paljutki rääkida, aga ta hoiab oma suu kinni.
> Kõik, mis ma tean, oled sa ise netti toppinud ja s
> es suhtes pole sul mitte kedagi süüdistada. See, e
> t sa aga minu pere pildid siia vahtimiseks üles la
> dusid, ei mahu aga mingite eetikanormide alla ja s
> eda ma ei kavatse unustada. Su ähvarduste mõte jää
> b aga mulle ausalt öeldes arusamatuks, sest nagu s
> a tead, siis ka irl ei ole kõik nii nagu sa arvad,
> see võib veelgi imelisem olla. :D

Sid, kellega sa sa seda dialoogi pead? Oled sa kindel, et õige inimesega vestled?
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.