Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Olid ajad, olid jututeemad
 
Sid. 15. oktoober 2015, kl 14.05
siidile Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> sina valelik närukaelast poolisane!vaata
> peeeldust endast töllmokk!!,sa ise oled iseenda tõ
> estuseks!põhilise foorumisitturi ja läbustajana te
> ad sa suurepäraselt et tõestada on raske,aga palju
> del juhtudel on enam kui selge,kes vaenu ja intrii
> ge täis postitusi külvab, vana orikas!


Peale su räuskamise muud ma ei näe. Ilmselt oled sina see nimetu, kes Sid'i, alu, Agnese ja teiste nime alt postitad rõvedusi ja solvanguid. Et ennast puhtaks pesta, käid siin mind ajaviiteks sõimamas.
Ma ajaviiteks sõiman vastu, sest mida sa lolliga ikka teed, kui ta isegi silmnähtavat ei usu. :)
 
Arst 4 15. oktoober 2015, kl 14.06
Mida pikema staashiga püsikas (nt 10a), seda raskem on ravi.

See on sama nagu teha suitsetajatele võõrutusravi. Kes ikka on 10a käinud WC-s imemas, seda niikergelt sellest ei võõruta.
 
Arst 4 15. oktoober 2015, kl 14.11
Ütlen saladuskatte all, et minu staazh on juba üle 15a.

WC-s käin vahel imemas ka, eriti seal gaybaari peldikus. Hiljuti sain herpese, enam kodust välja minna ei julge. Foorumis hea ruiata, vähemalt keegi ei näita näpuga ega irvita.
 
Paljastused 15. oktoober 2015, kl 14.28
Kus on isikute avalikustamine ja paljastused, eidekesed mokalaadal?
 
Arst 4 15. oktoober 2015, kl 16.53
Kiidan kõiki, välja arvatud püsihaigeid.
 
Arst 4 15. oktoober 2015, kl 17.18
Soovitan kõigil lasta foorumis postitamise ajal hea laks magusat peeru otse tühja purki ja kaas kõvasti kinni keerata. Hiljem on hea nuusutada mälestuste magusat aroomi kui parajasti netiühenduseta üksikpalatisse oled lukustatud.
Räägin oma kogemustest!
 
Sid. 15. oktoober 2015, kl 18.36
Paljastused Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kus on isikute avalikustamine ja paljastused, eide
> kesed mokalaadal?


Sa oled vist selle foorumi mõttest valesti aru saanud, siin ei tutvustata sulle inimesi, vaid siin tutvutakse inimestega. Tahad kedagi paljastada, siis peab sul selleks mingi mõjuv põhjus olema. Lihtsalt lustipärast määrib siin sitta pähe vaid see äbarik, kes kuidagi tutvutud ei saa. Küll tuleb ka see hetk, kus see äbarik on sunnitud varjust välja tulema. Mul endal pole probleemi, kui mu isikuga siin lehvitatakse, aga mõni asi on liiast ja selliseid asju ma ei kavatse tolereerida.

 
H 15. oktoober 2015, kl 18.41
Sa Sid oled tõesti blond äbarik ja su välimus vastab 100%-liselt su eideliku käitumisega.
 
Sid. 15. oktoober 2015, kl 19.12
Nojah, peale välimuse ei oska muud kritiseerida. :D Ajuäbarik!
Kui mõistust oleks sulle antud, saaks siin natuke verbaalse kahevõistlusega tegeleda, aga kahjuks pole sellise ajukapatsiteediga, mis sul, siin miskit peale hakata. :D
Laulu kuulasid?

I am the eye in the sky
Looking at you
I can read your mind
I am the maker of rules
Dealing with fools
I can cheat you blind
And I don't need to see any more
To know that I can read your mind, I can read your mind
 
alu 15. oktoober 2015, kl 19.18
Mida sa Sid mölised nüüd, laku parem pärakasilma v.ttu, saad vähemalt soolase suu)
 
Agnes 15. oktoober 2015, kl 19.54
Sekkuks ka siis :)

Kui püüaks vahelduseks ennast panna kellegi teise silmade taha, mis on nii paganama keeruline ja vaevutakse selleks haruharva.
Küllap tuleb nii mõnelegi tuttav ette enda raevu, viha ja ängi välja elamine delfi ekraanil..selleks see koht ju ongi ja vbla on see jäänud ainsaks võimaluseks.
Kui olen (oleme) ise seda teinud, siis on selleks olnud alati mitu mõjuvat põhjust ja õigust jääb ülegi.
Küllap tunneb keegi siinolijast sedasama.
Pole olemas lahendamatuid olukordi ja üleüldse pole miski võimatu..

https://www.youtube.com/watch?v=sWb1uqUhGUQ
 
Sid. 15. oktoober 2015, kl 21.07
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mida sa Sid mölised nüüd, laku parem pärakasilma v
> .ttu, saad vähemalt soolase suu)

Ja see ongi kõik?
Jumal küll, ja sellistega peab siin keegi tutvuma!?
Igatahes minu kaastunne tutvujatele. :(

*Teinekord, kui alu nime kasutad, siis katsu ennast ületada, sest alul on vähemalt mõistust, et end teravalt väljendada.
 
kas sidiga opeab tutvuma? 16. oktoober 2015, kl 02.25
aga miks sidiga tutvuma peaks? kas saab koos pärakusilmaga? kas nad käivad koos kohtamas kolmandaga?
miks sellise vanamehe ja tema vana hallipäise venelasega tutvuma peaks, kas keegi seletaks?
miks sid koguaeg tutvub? mingi foobia?
 
enne oli lollkas Pille, nüüd lollkas Sid 16. oktoober 2015, kl 02.26
pole tõesti vahet. enne oli lollaks Pille, nüüd lollkas Sid.
kas Sid neid Pille tekste kirjutaski?
 
enne oli lollkas troll, nüüd lollkas troll 16. oktoober 2015, kl 09.03
pole tõesti vahet, sest enne oli Sidi fänn kole ja paks ning nüüd on kole ja paks, ainult halli kubemega :D
 
punapea 16. oktoober 2015, kl 09.49
mina arvan et ongi. ma mõtlen alu ja TB. esimene on lihtsalt üks mees, kes mõnele rahu ei anna, teine ongi süüdimatu - mida sa vanemast inimesest tahad ja teda kiusad kogu aeg? mis ta sulle teinud on? muidugi lendab mõnel katus pealt, kui MEHE (selle ainukese!) asemel leiab ta oma "austajate" seast hoopis naise:DD
tore teema iseenesest, aga pilte on vähe:DD
 
Sid. 16. oktoober 2015, kl 10.25
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> tore teema iseenesest, aga pil
> te on vähe:DD


Tead, kui ma oma vana arvuti ellu äratan, siis on mul seal isegi paar pilti sinust. Kui sul pilte vähe, siis ma võin need siia välja panna. ;)

Tegelikult, mis tähtsust seal on, mismoodi keegi välja näeb. Mina olen oma välimusega juba harjunud, särasilma ka see ei sega ja seepärast jätavad ülejäänute arvamused mind külmaks. Ma tean, et siin foorumis on igasuguse väljanägemisega naisi ja paljud neist kannataks ka nõudlikuma maitse välja, aga seni, kuni nad ise ei taha siia pilte panna, seni pole ka teistel mõtet seda nõuda. Isegi äbariku pilti ei hakka siia panema, kuigi mõned tema strateegilised andmes siiski võiks avalikustada. :D
 
punapea 16. oktoober 2015, kl 10.55
mis vahe sel on kas paned siia või saadad teistele:D
 
mängu tulemus 16. oktoober 2015, kl 11.13
on palju efektiivsemaid trollide ja häkkerite tuvastamise meetodeid kui ip ja süüdlaste üle mõistab kohut kohus, mitte haiged foorumlased. süüdimatuse tuvastamiseks saadab kohus kohtualused psühhiaatrilisse ekspertiisi.
 
küsimus punapeale 16. oktoober 2015, kl 11.30
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
kui MEHE (selle
> ainukese!) asemel leiab ta oma "austajate" seast
> hoopis naise:DD
> tore teema iseenesest, aga pil
> te on vähe:DD

sina mängid siin foorumis naistutvujatele meest? kus sinu enda pilt on? Agnes oskab iga teema haigeks keerata (nii enda kui lugematute aliastega) ja see on vana tõde, et hullud peavad kõiki teisi hulludeks.
 
selge 16. oktoober 2015, kl 11.45
Agnes tunnistaski üles, et tema ongi Sid,i ja teise trollija, et foorumis elu keeks. Delfi palgal?
 
arvan 16. oktoober 2015, kl 11.57
küllap hulluarstid tuvastavad, kes on süüdimatu ja kes süüdiv kui krim. asja raames siit mõned kodanikud kontrolli saadetakse ja nende arvutid üksipulgi lahti võetakse.
 
Eelmisele popkornist arvutajale 16. oktoober 2015, kl 12.26
ja ei tea mille peale? Selle eest, et suutis oluliselt rohkem püstitada rämpspostitusi, kui ise? Söö putru rohkem ja ärka varem, jõuad ka.
 
Arst 4 16. oktoober 2015, kl 12.27
Püsime reaalsuses ja reaalsus on, et maksimaalselt tsiviilasja raames saab käsitleda, mitte kriminaal.

Psühhiaatria taotleb, et nähtaks reaalsust, mitte luulusid.

Püsikad näevad aga ebareaalsusi, nagu kriminaalasja, postituse käekirja, registreeritud anonüümsete kasutaja mingeid privileege moderaatori ees jne.
 
Agnes 16. oktoober 2015, kl 12.49
Saage aru juba, mul on piinlik ja valus rääkida nendest, kellele lootsin ja keda uskusin ja kes jätsid mind vaatamata mu kõigile püüdlustele olla nende vastu hea.
 
möh 16. oktoober 2015, kl 12.54
Igaühele vastavalt tema võimetele; igaühele vastavalt tema vajadustele.

Järelikult PV ei olnud labane lahmija.
 
... 16. oktoober 2015, kl 12.55
Agnes, aga joo mõni siider ära ja siis pole enam piinlik siin räusata ja neid, kellele lootsid, sõimata:)
 
punapea 16. oktoober 2015, kl 13.00
küsimus punapeale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> punapea Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> kui MEHE (selle
>
> > ainukese!) asemel leiab ta oma "austajate" seas
> t
> > hoopis naise:DD
> > tore teema iseeneses
> t, aga pil
> > te on vähe:DD
>
> sina mängid s
> iin foorumis naistutvujatele meest? kus sinu enda
> pilt on? Agnes oskab iga teema haigeks keerata (ni
> i enda kui lugematute aliastega) ja see on vana tõ
> de, et hullud peavad kõiki teisi hulludeks.
----------------------------------------------------

Ei, ma pidasin silmas Agnese ja Täitsa Blondi "armulugu":D
 
Esopus Spitzenburg 16. oktoober 2015, kl 13.27
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Saage aru juba, mul on piinlik ja valus rääkida ne
> ndest, kellele lootsin ja keda uskusin ja kes jät
> sid mind vaatamata mu kõigile püüdlustele olla nen
> de vastu hea.

Pisut kahju on sellest, et nüüd ühe blondi vuhva pärast Pert enam siin ei käi:( Tal endal vist kah pisut piinlik...
 
meenutus 16. oktoober 2015, kl 13.45
12 september 2014 tegi Pert ühes teemas imeliku kutse TB-le ja pärast seda ta kadus.
kutsus siis kui pidu juba käis TB-i Kanal2 sünnipäevapeole Kochi Aita ja Pert oli kas ise silmini täis või oli Agnes pääsenud ta arvutile ligi.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.