Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Keskealised teisel ringil
 
Kalmer (tulevane siinne mees) 10. november 2015, kl 00.10
nii kenal naisel nagu tupp peavad silmad ikka väga igavesti väga kenad olema, nagu kael ja põsedki.
 
mees 10. november 2015, kl 00.16
kadakatupp on raudselt foorumi kõige kaunim ja seksikam naine.
 
Alfred (jutumees) 10. november 2015, kl 00.17
Naine nagu jumalik kitseke neitsilikus metsas - lööb õnnelikult kepsu kastestel väljadel, sihvakas kael kandmas hirvesilmset peakest. Paljas tagumik välkumas iidseste puude vahel. Ohh, kahju, et ma tema jaoks vanavõitu olen.
 
Elfriide 10. november 2015, kl 00.20
Alu, sina väää
 
Alu 10. november 2015, kl 00.24
Kes küsib? Mingite blondide vääeitedega täna küll ei suhtle.
 
Elfriidele 10. november 2015, kl 00.24
Tütarlaps? Kui vana te täna välja näete? Kas 22 või 31?
 
Alu 10. november 2015, kl 00.25
Ja sellele teie romatismiilale tõmbasin praegu vett peale.
 
Alu 10. november 2015, kl 00.27
Kle plagiaat Elfriideväntsutaja, lenda oma eidega kosmosesse.
 
Maias blondiin 10. november 2015, kl 00.28
Ää muretse, papi. Me sind ei vaja. Vana oled. MOTT. Mine magama, homme äkiste tõuseb... päike taas.
 
Heldur 10. november 2015, kl 00.31
Ma siin hakkasin Tupe peale mõtlema... Huvitav, milline iseloom tal on? Väga ihatekitav näeb välja... ;O
 
mees 10. november 2015, kl 00.35
mingi alu Tupele vett peale ei tõmba. kas kadakatupp on blondiin? siin läheb vist rebimiseks!
 
Alu 10. november 2015, kl 00.50
Hiljaks jäid, mees, oma iiksuga, vesi läks peale. Ja see fakt, et te siin praegu tupest ilatsete, räägib enda eest. Meessugu mandub lausa silme all ja mitte päevade, vaid tundidega. Isegi kärnas krokodill oskaks end ilusaks rääkida ja mingi pelikani koikusse maanduda.
 
Lulla 10. november 2015, kl 00.54
Alu teisi kamandab,
iseennast alandab,
naljast tema ei saa aru,
naljasoonel istub karu.

Kempsu jalutas blondiin,
Hõikas: "Issand, Alu ongi siin?!"
Reipalt tõmbas kempsunöörist,
Mere poole vetepööris
uhas meie marus Alu...
Teda õgis-vahtis pungil silmil
parv heeringaid ja vaalaskalu.
 
m alule 10. november 2015, kl 00.55
kadakatupp ei peagi sulle meeldima,aga enamusel paneb see naine suu vett jooksma.
 
Lulla2 10. november 2015, kl 01.04
Mis on viga meie Alul,
et ta vihkab vaalaskalu?
Peast on lolliks läinud mees,
kaua istund s.ta sees.

Auru hingand sisse vänget,
selle sisse ära kõngend,
mehe mõistus niigi napp.
See-eest üle keemas sapp.

Heeringa surnult kord leidis ta kaisust,
ei nüüd enam iial lahti saa haisust...
Ent haisud need polegi nii väga jäledad,
hullemad sellest vaid mehe enda teod haledad...
 
Alu 10. november 2015, kl 01.14
Säästke ometi sellest rõvedast luulest. Kärvand heeringas ja muu blaa-blaa. Täielikud kolhoosnikud. Kusjuures sisemaa kolhoosnikud polnud heeringat näinudki. Millest nad luuletavad siin üldse?
 
haha 10. november 2015, kl 01.20
Alul jookseks suu juba ammu vett kui see erutusest kuiv poleks nagu vana kaev. Mis on vana mehe vingumise põhjuseks? Sellisel tupel on noored mehed alati ümber nagu mesilased, vanameeste jaoks ei jää aega.
 
Alu 10. november 2015, kl 01.25
Kes räägiks, vanainimene. Ma vesistan Angelina Jolie peale. Brad Pitti jätan sulle.
 
m45 10. november 2015, kl 01.28
kadakatupp ongi eestimaine Angelina Jolie.
 
Alu 10. november 2015, kl 01.44
Kas ta liialt vana pole? Vanal naisel teadagi kulub palju puudrit ja tselluliidikreemi. Ja mina miljonärina ei kavatse seda pahna kinni maksta. Pärast tahab veel sukkpükse ka. Jään parem Angelinale truuks.
 
Alu 10. november 2015, kl 01.46
Ja järgmine luuletus paluks ilma heeringata.
 
koopiad kellestki, kes pole kadakatupp 10. november 2015, kl 01.53
mis pildi pealt ja kelle pealt see kadakatupp selle pildi nüüd siis ärandas?
 
ekspressi pilt 10. november 2015, kl 01.55
miks see pilt ekspressist pärineb?
 
Alu 10. november 2015, kl 02.09
Pilt on minu isiklikust arhiivist, no olin seekord lahke ja ostsin ka sukkpüksid. Kõigil esineb vahel nõrkushetki.
 
kuskohast pilt pärineb 10. november 2015, kl 18.35
kuskohast netiavarustest see kadakatuppe nime juures olev pilt lõdvadest kannikatest pärineb?
 
Illegaali Iigor 10. november 2015, kl 18.53
Kadakatupe jalgevahe, mmmm, see on sile nagu kārbeste lennuväli, lõdvad hekid ääriseks.
 
Uudu 60 10. november 2015, kl 18.55
Mis te norite? Ei meeldi või? Tupp oli 3 aastat tagasi minu erafotomodell - ainult modell, rõhutan. Temale meeldinud fotod saatsin talle. Kes lõtvu kannikaid näeb, broneerigu aeg silmaarstile. See nimi Tupp on tal veidi aia taha, aga muidu on ta särav ja erootiline tüdruk. Kergelt kätte ei anna, vanu mehi ei vaata (kahjuks).
 
Valdur (kõike muud kui kepimees) 10. november 2015, kl 22.28
kuidas tupega muidu jututeemad sujuvad? naise juures välimus polegi oluline.
 
imestan 10. november 2015, kl 22.39
isegi sale, nõgusa seljaga, pepuni blondide juustega ja seksikas kadakatupp ei kõlba alule, kes siis üldse talle kõlbab?
 
lõdvad kannikad 10. november 2015, kl 22.55
no need pildil olevad lõdvad kannikad rikuvad ju mulje ära. labase prosti jutt sel kadakatupel. ei mingit elegantsi. selliseid labaseid naisi üldsielt ei teheta jah, eriti kui naine vana ja ärapeetud ka veel.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!