Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
suurte tisside ja kena näolapiga naistele
 
onuke 05. november 2015, kl 18.25
tutvun naisega keda viia kuus paar korda välja koos hotelli külastusega.

pead kasutama rasestumisvasaseid vahendeid, sest kondoomi peae poeb väikemees urgu.

naisel peavad olema mokad rasseeritud ja muidu olema hoolitsetud.

võin tasuda 100 eur kord.
 
onuke 05. november 2015, kl 18.26
et vältida tormijooksu valede naiste poolt mis ei tõota head olemist, pead olema vanuses 18-24
 
onuke 05. november 2015, kl 18.43
aga nüüd lippan ma ruttu tundi tagasi, mul jäi neljandas klassis emakeele tund pooleli, sest pidin ruttu siia tulema. Seal hakati just õpetama selliseid sõnu, nagu: raseerima ja peetja jne. Aga ma õpin ära ja siis tulen tagasi. Seniks juhheiiii.
 
ilus naine 05. november 2015, kl 18.46
Vähe maksad!
 
tropp 05. november 2015, kl 18.54
Midagi nii haiget pole ammu näinud!
 
huviline 05. november 2015, kl 19.18
Huvitav, kas naine teab juba?
 
haige vend tõesti 05. november 2015, kl 19.23
Kondoome osta ei jõua aga 100 euri kebozka eest käib välja? Selline sünnib ainult 10 aastat Delfis elanud idioot.
 
onuke 05. november 2015, kl 19.25
tasu on õiglane

liba, õigekirja targutaja, mul on nõuka aja haridus, ehk tänapäeva magister, paar kirjaviga kiiruga pole probleem, eriti debiilsed on need iga tähe kallal vingujad, minu ettevõtte mõne töötaja palk on juba kordades suurem, kui hunniku emakeele õpetajate palk :)

ootan naiste kirju, teeme midagi
 
tibi 05. november 2015, kl 19.32
Siis sa oled pea viiekümnene päss. Nõukaaegne haridus ei võistle praeguse magistriga. Raha eest ei saa sa midagi ja ilma rahata ammugi. On ikka pässe siin delfis
 
sel ei seisa ju! 05. november 2015, kl 20.07
no sel vanal tohlakal tõuseb vaid vererõhk. see sureb ju hotellitoas maha, issand kui piinlik, ses mõttes ikka raha ette.
 
On ta siin 05. november 2015, kl 20.28
Kus see tark tädi on? Tehku üks pauk sinna - samma ja kirjutagu ta naisele üks äge kiri. Krt, firma - pordumaja, mitte firma.
 
Berit 05. november 2015, kl 20.33
Selge, imponässakas. Marksismi-Leninismi Õhtuülikooli haridusega. Unistab noortest neidudest, hahahaa, ja ilma kantossita kepist. Unista edasi... Miks sa oma noku eest ei hoolitse? Kas ma pean Nokukaitsele teatama või? Kavatsed noku hädasse saata, kummi näedsa ei taha kasutata vanapäss?
 
c - korv 05. november 2015, kl 20.49
100 euri eest, ei aja pükse ka jalast ega võta tissin - vestinit ära!
Tead onuke, lood on nii - et soovin saada 2x päevas? Mitte 2x kuus!
Pane oma firma kõvemini tööle siis jõuad mind ära rahuldada!
Aga seniks tee trenni, muidu jääb äri katki. Kui pole treenitud keha!
 
3D film 05. november 2015, kl 21.00
K...e või püksi, ausõna. Enam ei jõua naerda, pisarad on põlvini.
 
naljatilk 05. november 2015, kl 21.36
mis te undate.suurem osa teist oleks poole summagagi nõus.
 
jesper 05. november 2015, kl 22.03
Sada euri on ikka tõsine ülemaksmine. Laupäevaõhtuses Soome laevas on kõrgharidusega eesti koristaja hind 2 Valhalla koksi ja kajutikoht.
Äsja humanitaarteaduskonna lõpetanud, kõrgharidus, tissid loomulikud, sest raha neil napib.
 
Dame Ali 05. november 2015, kl 22.06
miks peaks ilus noor naine tahtma mõttetut vana pässi?
 
jesper 05. november 2015, kl 22.22
Eks nad tunnevad raha lõhna ja see ajab hulluks.
Ükskord enne masuaega karjus üks Saaremaa ärikas praamijärjekorras: "tüdrukud, kes tahab miljonäri m.....ni imeda?" Järjekord moodustus hetkega.
See on täiesti tõestisündinud lugu.
 
tahan, ei taha 05. november 2015, kl 22.29
Dame Ali Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks peaks ilus noor naine tahtma mõttetut vana pä
> ssi?

Miks ja miks. Aga selleks, et mõnel on 100 eurist umbes 95 puudu!
 
Nii mõtlen 05. november 2015, kl 22.34
Raha on endal piisavalt ja miks peaks oma kaunist keha rüvetama? See on ainult armastuse jaoks ja vaatamiseks!
 
höhh 05. november 2015, kl 22.39
kaunist keha rüvetama? seksiga või? ...kus on nüüd tuped, kes teavad mille jaoks on loodud naise keha igal ajal? aga hei, siin makstakse veel pealegi, mingitele evekividele aga enam kindlasti mitte!
 
Nii mõtlen 05. november 2015, kl 22.48
Seks on mulle mehe poolt tasuta ja milleks mulle sinu raha. Õnneks sul pole raha, mida maksta!
 
höhh 05. november 2015, kl 23.02
okei, sina ütled, et mul pole raha, mida maksta ja mina ütlen et aga sul pole ei ilu ega meest. sõna sõna vastu
 
Nii mõtlen 05. november 2015, kl 23.23
Tean täpselt!
Mida on sinu naisel mulle vastu panna? Erinevalt sinust ei kuuluta oma eraelu ajalehes. Vaid elan vaikselt, kedagi häirimata!
 
tead sa jee 06. november 2015, kl 00.51
midagi sa ei tea, isegi mitte seda, oled ilus või kole, kahtled et pole kumbagi ja eimidagiütlev, see veel hullem!
 
Nii mõtlen 06. november 2015, kl 11.45
Miks ei vasta minu küsimusele? Minu ilu on hindamatu, mida sina iial kätte ei saa!
 
Sid, 06. november 2015, kl 12.01
Naise ilul ja koera sõnnikul pole kummagil väärtust.
 
Jää vait ükskord 06. november 2015, kl 12.23
Kahju Sid, et sinule seda ilu pole antud ning ära ole kade teiste peale. Vali oma sõnu hoolega, mida siin ütled!
 
Kle 06. november 2015, kl 15.51
Nii mõtlen Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks ei vasta minu küsimusele? Minu ilu on hindama
> tu, mida sina iial kätte ei saa!

Davai pilt letti ja me hindame selle ilu kohe ära. Ausalt ja adekvaatselt, tingima ei hakka.
 
kle Kle 06. november 2015, kl 16.06
kus sinu pilte ja ilu hinnata saaks? oled sedasorti quasimodo, kes ennast ka pimedas letti lüüa ei julgeks, aga seda kriitilisem teiste suhtes. hindaja, myass
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!