Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
suurte tisside ja kena näolapiga naistele
 
Nii mõtlen 06. november 2015, kl 18.17
Küsimus oli järgmine: Mida on sinu naisel mulle vastu panna? Peale siin naistekas kirumise, mis pole ametnikule üldiselt kohane käitumine? Ja sinul pole mulle midagi pakkuda, peale siin kirumise? Seega jääb üle ainult naist panna ja siit armuke otsida!
Huvitav, kas see korvab 13 palga või?!
Sa pole üldse selline mees, kellele pimedas oma ilu näidata. Sinuga seksime ainult unenägudes, lohutan sind ainult seal. Sealgi oled sa lahja nagu teised naised linnas räägivattttttt....!
 
Quass 07. november 2015, kl 10.09
Mina olen kole, pole kahtlustki, aga kui ilus on siin keegi huupi soniv ja ametnikke nägev proua, selles on küsimus. Vaimuhaigus kaunistab kõrges eas või?
 
Sid 07. november 2015, kl 10.25
Naise puhul väline ilu ei olegi nii oluline, peamine kui siseilu paigas, see kaunistab iga keha ja nägu. Oskab naine veel väidelda ja argumenteerida, on vanusele plussiks juures iga kell. Samuti pole vähetähtis vabameelsus ja põhimõte, et elatakse vaid korra siin elus.
Selles foorumis on palju selliseid naisi, tean, sest suhtlen nendega igapäevaselt.
 
Esme 07. november 2015, kl 11.13
Quass Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina olen kole, pole kahtlustki, aga kui ilus on s
> iin keegi huupi soniv ja ametnikke nägev proua, se
> lles on küsimus. Vaimuhaigus kaunistab kõrges eas
> või?

kole mees võiks leppida koleda naisega, mitte oma järelejäänud elupäevi raisata tuvi katuselt allatoomiseks. lootusetu ettevõtmine, tead ju isegi.
aga ei, ikka mingid pehme tilli ja kiilaneva kolbaga lodevad onud unelevad perfektse kehaga noortest modellidest. kus siin loogika on?
 
loogika 07. november 2015, kl 11.15
see onu omab pappi nii et modell hüppab ise riista otsa
 
Esme 07. november 2015, kl 11.25
aa, et onu ainukeseks väljapääsuks on prostituutidelt teenuse ostmine. kas sel juhul litsid.com või muu selline koht poleks sobivam oma ihuhädade kurtmiseks?
 
kui nii läheneda 07. november 2015, kl 11.33
siis iga naine on prostituut, passib lapsega kodus mees maksab jne
 
Esme 07. november 2015, kl 11.36
kui mees passib lapsega kodus isapuhkusel ja naine käib tööl, siis mees on prostituut? et see samastuks nagu raha eest mingi tondi riista otsa hüppamisega??
huvitav lähenemine.
 
Esmele 07. november 2015, kl 11.39
Kuule, sa oledki see kole naine, kellega lõpuks ometi keegi leppida võiks? Jutu järgi tundud olema, aga näe mehed eelistavad enne üksindusse väärikalt surra, kui sinusuguse peale mõeldagi.
 
naised 07. november 2015, kl 11.39
ongi kõik prostituudid selles mõttes, et elavad meeste kulul

see toimub ainult sellepärast, et mees saab kodus regulaarselt seksi ja süüa, ausaltöeldes naiste palgad on väiksed ja nad elavad meeste kulul
 
Esme 07. november 2015, kl 11.43
aga kui mees üldse tööl ei käi, tegeleb kodus majapidamistöödega ja annab naisele regulaarselt seksi? ja elatakse lahedasti naise sissetulekust ära. kumb siis prostituut on? eeldades, et pole tegemist mõistuseabieluga vaid suurte tunnetega.
 
Vaata ette Quass 07. november 2015, kl 11.53
Ära loe, kui tõde haiget teeb. Arvamus on selline, keegi ära ei tunne või? Või ei julge silmast - silma öelda? Piisavalt julgust, et minna ise kohale!
 
jesper 07. november 2015, kl 12.10
Prostituutidel on oma hierarhia.
Alamklass on tänavatüdrukud ja selle pasa seest pärli koukimine on tõsine ettevõtmine. Leida võib neid sealtsamast litsid.com lehelt või mõnelt taoliselt.
Tõsisematel tegijatel on oma salongid ja nad ei reklaami end avalikult. Kliente valitakse ja võidakse ka välja visata.
Ekslik on arvata, et veel edasijõudnumad abielluvad mõne rikkuriga.

Head prostituudid on enamasti nümfomaanid ja üks mees ei suudaks neid eluilmas rahuldada. Need, kellele niisugune müügitöö ei meeldi, joovad või süstivad end kiiresti põhja. Parimal juhul, kuni veel välimust on,abielluvad, elavad kaua ja õnhelikult ning neil on palju lapsi.
 
Delila 07. november 2015, kl 12.16
paistab, et suur osa siinsetest meestest on peensusteni kursis raha eest seksi ostmise nüanssidega.
kas põhjuseks see, et tasuta ei anna ükski normaalse välimusega naine kätte või miski muu?
 
põhjus 07. november 2015, kl 12.21
On selles, et omast naisest pole asja või enam ei rahulda. Siis peab siit armukese juurde otsima, arvamusega - et keegi teada ei saa. Kodus korralik ja viks ning armastav mees olla!
Mõni mees võiks endale hambad suhu panna, selle raha eest - mida seksi eest maksta. Haige värk tõesti!
 
jesper 07. november 2015, kl 12.34
Ega need nn "tasuta" kätteandmised pole niiväga tasuta midagi. Vaatad siin foorumiski ringi: X6-ga taksomängimist peetakse enesestmõistetavaks, mõni tagasihoidlikum lepib restoõhtu või kasvõi kinopiletiga, mille loomulikult mees välja teeb ja nii see raha kulub. Pluss veel ajakulu ärarääkimisele.
Kui veel siis mõni armuma ka kipub, on sellisest naisest lahtisaamine päris tülikas.
 
nocunaator 07. november 2015, kl 13.03
põhjus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On selles, et omast naisest pole asja või enam ei
> rahulda. Siis peab siit armukese juurde otsima, ar
> vamusega - et keegi teada ei saa. Kodus korralik j
> a viks ning armastav mees olla!
> Mõni mees võiks
> endale hambad suhu panna, selle raha eest - mida
> seksi eest maksta. Haige värk tõesti!

jääb mulje, et otsitakse prostituute, mitte armukesi. nagu vale koht tõesti natuke?
aga ega hambutud vanamehed ilma rahata vist tõesti kuskilt ei saa...
 
hetäär 07. november 2015, kl 13.08
jesper

selle kulunud x6-e nalja autoriks on üks vanaldane onu, nii et selle koha pealt võid rahulikult võtta.
aga mehele, kes kõikide kulude üle sendipealt arvet peab ja armumisefoobiat põeb, ilmselt sobibki vaid kindla tunnitasuga prostituut kaaslaseks. selline, kes oskab ükskõik kui ära armunud kliendi rahast tühjaks lüpsta ja seejärel viisakalt pikalt saata.
 
hetäär 07. november 2015, kl 13.13
muidugi võib kaasa tunda mehele, kes seksi saamise nimel peab kinopileti välja käristama või lausa restoranis õhtustamiseks sms-laenu võtma.
vihjeks siinkohal, et onaneerimine on tasuta, lugupeetud madalapalgalised seksihimulised dzhentelmenid.
 
jesper 07. november 2015, kl 13.23
Ehee, hetäär, ilmselt ei oska sa nautida mängu ilu:) Eesmärk on ikka prostituut endasse armuma saada ja veel selline kellel on järjekord ukse taga ning igasugused tunded räige kutseeetika rikkumine.

Teemaalgatajale sobivas vanuses vabade naistega tegelemine tundub mulle küll igavavõitu. Nagu vikatiga oleks rukkipõllul.
 
hetäär 07. november 2015, kl 15.20
jesper

kas su eesmärgid natuke utoopilised pole?
oletame, et mingi nipiga saaksidki selle prostituudi endasse armuma. mis kasu siis sellest? et saaksid soodushinnaga teenust, ilma kinopiletit ostmata? loota ju võid.
ja seejärel tuleb see "armunud naisest tülika lahtisaamise" osa. selles seisnebki mängu ilu ja põnevus?
 
aluvikat 07. november 2015, kl 16.19
ei teadnudki, et alu on olnud särav mahepõllupidaja: vikatiga rukkipõllul..
ja kus langes naisi ja pesulaudu.. irw.viljapeadest rääkimata.
 
Quass 07. november 2015, kl 16.30
Vaata ette Quass Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ära loe, kui tõde haiget teeb. Arvamus on selline,
> keegi ära ei tunne või? Või ei julge silmast - si
> lma öelda? Piisavalt julgust, et minna ise kohale!

Aga tule siis, missa niisama praalid siin oma "iluga"!
 
jesper 07. november 2015, kl 18.02
Vada, hetäär, see on umbes sama kui inglise kuninganna hoovi tõmmata. Ega ma pole öelnudki, et see niisama lihtne on. Tavaline vaba naine on enamasti huvitatud suhtest, prostituut teeb kõik, et suhet ei tekiks. Raha ja kinopiletid ei puutu asjasse - need tõin ainult näiteks, et rahaliselt pole erilist vahet kas finantseerida prostituuti, koduperenaist või kontoripreilit.

Prostituudist hiljem lahtisaamine on väga lihtne - valetad, et firmaasjad läksid halvasti ja raha põle. Mitteprostituut sellise seletusega ei lepi vaid lubab edaspidi kahe koha peal tööle hakata ja mida iganes, et ikka kokku jääksime. Minu süda sellist asja küll välja ei kannataks.
 
hetäär 07. november 2015, kl 18.13
jesper

seega prostituut "armub" ikka sinu rahakotti, mitte sinu kordumatusse isikusse ja kõikvõimsasse riista. oskad vahet teha? vist mitte.
aga mis siis kui nn tavaline naine armuks, aga suhet ei tahaks? kuna endal mees kodus ootamas või mõnel teisel põhjusel. see oleks nagu jackpot?
 
jesper 07. november 2015, kl 19.08
hetäär, mina võõrast vara ei puutu. Ma olen oma sõprade-tuttavate hulgas väga hinnatud sellepärast, et saan nende naistega väga hästi läbi kuid ei aja neile käsi külge. Seepärast poleks niisugune armumine mitte jackpot vaid ilmselt tuleks järjekordselt elukohariiki vahetada.

Prostituut ei armu kohe kindlasti mitte rahakotti, sest rahapuudust neil üldiselt ei ole. Korralikele tegijatele on nõudlus suurem kui nad pakkuda suudavad. Seda võin taaskord kinnitada, sest imelikul kombel on mul ka prostituutidest sõbrannasid:)
Asi lõpeb rahapuudusel sellepärast, et prostituudile antakse raha, sest muidu poleks ta prostituut. Suudad aru saada? Vist mitte.
 
hetäär 07. november 2015, kl 19.39
jesper

see riik on küll väike, aga mitte nii väike, et kõigi seksimaiaste naiste mehed sinu sõbrad-tuttavad oleksid. olgem ausad, sind ju tegelikult ei koti, kas kuumal kepikiisul kuskil abikaasa ringi kõndimas või mitte. vähemalt seni kui teid ühise laua taha õlleklaasi tõstma ei panda.

niisiis kujutled, et prostituut armub sinusse, kuigi tühja rahakotiga ei lastaks sind armupesa uksest sissegi. vabandust, minu naiselik loogika jääb siinkohal tõesti hätta...
 
jesper 07. november 2015, kl 20.27
hetäär, sa oled oma naiseliku loogikaga tõesti mitmed valeeeldused läbi lasknud.
Ma ei ole 20-aastane ja minuvanused head naised ei ole vabad. Kes on üksi, on seda mingil põhjusel. Kui saadki kellegiga kokku, siis justnimelt olukorras kus tuleb ta abikaasaga koos õlleklaasi tõsta. Või kus nende kuumade seksikiisudega siis tutvuda saakski? Mingil peol? Mulle meeldivad vene stiilis peod: kell viis õhtul hakatakse peale. Viinapits on 50 grammi ja tead küll: davai za vas, davai za naz, i za dessant i za spetsnaz. Kell kaheksa magavad kõik mehed nägupidi süldikausis. Järgmisel hommikul ärkavad kõik üles, värsked ja puhanud. Ei saa võrreldagi Tallinna roikumisega kus kella neljani hommikul ringi kakerdatakse ja lõpetatakse ei tea kus ja kellega.

Teine moment, mis sul ilmselt kahe silma vahele jäi: ma kasutan ainult prostituutide teenuseid, juba ca 10 aastat. Sellepärast ei ole rahakoti suurusele viitamine asjakohane. Lastakse ikka uksest sisse, küsimus on pigem selles, et hullult palju rämpsu on turul. 15-st 10 puhul on kõige õigem kohe selg ees uksest välja taganeda, sest see on ikka tõeline nägudemaa, mis sealt vastu vaatab. 4 oleks nagu enamvähem, tehniliselt oskavad ja viisakad kuid no ei ole see. 1 on võib-olla selline, kellega on lõbus ja teda tuleb siis konksu otsa meelitama hakata. Usu mind, rahaga pole seal midagi teha, sest kallid kasukad ripuvad nagis ning oma
Porschel lüüakse ust jalaga lahti.
 
hetäär 07. november 2015, kl 22.46
jesper

kell 8 näoli süldikausis lõppevate vene stiilis pidudega mul kogemused puuduvad. aga kuumade seksikarudega saab näiteks netiavarustes väga lihtsalt kontakteeruda. paremal juhul lõpevad sellised tutvused ürgses stiilis keppimisega. isegi kui mitte, siis eelmängu ilu on ikka...

huvitav oleks kuulda sinu kui kliendi visiooni armunud prostituudist. sellisest, kelle juures ainult rahatähtedega lehvitamisest ei piisa. kas piisab sellest, et libestita märjaks minna, veenva professionaalsusega orgasmi etendada? veel mingid kindlad märgid, millest järeldad, et armastusega kauplejal just nimelt sinu puudutusest liblikad kõhtu tekivad? sa pole kunagi mõelnud, et ka armumist saab sama edukalt teeselda kui kõike muudki- teenuse kvaliteedi nimel...
 
jesper 08. november 2015, kl 00.11
Mmm, internetiavarustest leitavatesse kuumadesse seksikarudesse suhtun ma natuke skeptiliselt. Ma ei mäleta kus teemas ja mis nime all (pole registreeritud kasutaja) ma kirjutasin kurvast kogemusest kui kohtusin suve jooksul 28 seksikaruga ja ükski ei sobinud. Delfi autoriteedid arvasid, et üritasin püstitada isiklikku rekordit ilmajäämises:)

Prostituutidega on samamoodi, 1/15 suhe on tegelikult isegi liiga optimistlik. Igasugused märgid üksikult ei tähenda midagi kuid kogumis võivad mingit suundumust tähendada: hea kui pärisnime ja isikliku telefoni teada saad. Hüvastijätuks suudlemine või suudlemine üldse on asi, mida klassikaliste reeglite järgi ei tehta. Järjekorras viimaseks paigutamine lubab eeldada, et kokkulepitud tunnist võib vabalt kujuneda kaks või kolm. Raha ei maksta ette, see antakse pärast vastavalt sisetundele jne.

Orgasmi etendamine on muidugi võimalik kuid kõigi sinna juurde kuuluvate füsioloogiliste nähtuste tahtlik esilekutsumine suht kahtlane. Jälle peab silmad lahti hoidma, et asja olemust ära tabada. Lihtsalt kiljumisest ning enda väristamisest ei tohi ennast petta lasta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!