Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
suurte tisside ja kena näolapiga naistele
 
miizik 05. detsember 2015, kl 11.46
islamimaades elanud eestlased teavad rääkida, et tavaliselt on siiski sealsetel meestel üks naine. rikkamatel äärmisel juhul kaks. mitte ainult ära toita vaid ka võrdselt kohelda tuleb naisi. ostad ühele naisele auto, pead ka teistele ostma. saab üks naine hinnalise pärlikee, peavad teised samaväärse kingi saama jne. vähesed mehed suudavad endale seda lubada.
euroopa mees ei tuleks sellega ilmselt toime. nemad on harjunud, et naised on iseseisvad ja ka lahutusel jäävad lapsed naise kaela. hea kui mees suvatseb minimaalseid alimentegi maksta. mis siis veel rääkida haaremi ülalpidamisest. nii et jah, kultuuride erinevus...

mina oleks nõus teise või ka kolmanda naisega enda kõrval. aga kust leida mees, kes suudaks mitmele naisele kõike võrdselt pakkuda?
 
Mort 05. detsember 2015, kl 21.35
Tihti pakub inimestele pinget ja mõnu teha midagi paha. Anaalseks on just üks sellistest asjadest. Tihtipeale erutab seksi juures enam just see idee olla paha. Samuti on tagumiku sees palju närve, mida puudutades saadab närvike ajju mõnusignaali. Seega on anaalseks igati mõnus ja rahuldav tegevus. Anaalseksist tulenev mõnu on isegi kohati suurem kui tavalise seksi puhul. Peale anaalvahekorda ei tohi unustada kondoomi vahetamast või peenist pesemast, sest sama kondoomi kasutades ei tohi enam tuppe siseneda. Veel on anaalvahekorra juures väga oluline rahulik tempo. Tuleb olla täielikult lõdvestunud ja rahulik. Äkilised liigutused ja rahmeldamine ei käi anaalseksiga kokku. Tavaliselt on anaalseksi vastu just need inimesed, kes seda oskamatult üritanud on. Nad on liiga kiirelt asja kallale asunud ning siis pole ju imestada, et tegevus valulik oli. Kui asja rahulikult võtta, pole valu karta vaja. Samuti on tähtis partnerite vaheline koostöö ja teineteise mõistmine. Mees peab eriti hästi aru saama, millal on õige aeg lõpetada ja mida naine tahab. Sellepärast oleks hea kui anaalseksi teema on eelnevalt partnerite vahel läbi arutatud ning miski ei tule üllatusena. Kui siiski esineb valu tagantpoolt seksides, peaksite pöörduma arsti poole, sest tegu võib olla mõne tõsisema tervisliku probleemiga.
 
n0ku mees 05. detsember 2015, kl 23.45
õigust räägid, eide tissid opeavad suured olema ja nägu ilus!!
 
hind vale 05. detsember 2015, kl 23.57
Kui tahad kondoomita seksi, siis tõenäoliselt otsid sponsoreeritavat, mitte aga tunnitasuga l.itsi, kes on päevas veel 10 mehega. Hind on sul l-tsi oma, mõne jaoks veel vähe.

Keegi aga endale sellist sponsorit ei taha, kes maksab 200 eurot kuus, sest see ei ole piisav summa, et enda maine ja elukäiguga riskida. Samuti on sul tingimused, et suured tissid, ilus nägu ja noor vanus. Heal juhul saaksid üksikema, kes ei tule lihtsalt rahaga välja, mitte ilusa hoolitsetud seksikiisu. Õige sponsor maksab ikka korteriüüri kinni, annab söögi- ja taskuraha, ostab kingitusi, viib reisile, ostab mersu per.se alla jms.

Sina otsid aga kondoomita seksivat naist, kel eeldatavasti pole väga palju samaaegseid sekspartereid, nii et litside tunnihinnad ei kehti. Ja hotelli ööseks jäämise puhul oleks tasust ka odava l-tsi puhul vähe
 
Kurjam 06. detsember 2015, kl 08.09
Kuidagi porriks läheb kätte ära.. Tutvujatel puudub oma mõttemaailm .. Liiga palju copy pastet.. Aga need mõtted kellegi teise omad... Ilmselgelt ei taha siin enam keegi tutvuda...
 
just 06. detsember 2015, kl 08.33
mina tutvuks küll 188 pika musklis ja loomuliku vahemere päevitusega noormehega, kes teenib vähemalt 5000 kuus. a kuna momendil siin sellist pole, siis jääb tutvumine ära jah.
 
Kissable 06. detsember 2015, kl 10.12
5000 kuus? alla 20 tonni pole üldse mõtet jutule võtta, neid kohvikus koonerdajaid. olgu solaariuni või vahemere päevitusega, aga mees kõigepealt teenigu korralikult enne kui haaremit komplekteerima siia tuleb.
 
misasja 06. detsember 2015, kl 10.23
nüüd juba raha eest? alles komplekteeris siin kõike täitsa tasuta. kes selle inflatsiooniga enam sammu käia jõuab.
 
Ly 06. detsember 2015, kl 10.42
'Ilmselgelt ei taha siin enam keegi tutvuda...'
Kes see ikka ühe ja sama mehega mitu korda järjest jaksab tutvuda.
 
Kurjam 06. detsember 2015, kl 12.45
Ly Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 'Ilmselgelt ei taha siin enam keegi tutvuda...'
>
> Kes see ikka ühe ja sama mehega mitu korda järjes
> t jaksab tutvuda.


Kas ma olen sind kunagi sünnipäeva puhul paugutanud:))))????
 
Kurjam 06. detsember 2015, kl 12.46
Kissable Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 5000 kuus? alla 20 tonni pole üldse mõtet jutule v
> õtta, neid kohvikus koonerdajaid. olgu solaariuni
> või vahemere päevitusega, aga mees kõigepealt teen
> igu korralikult enne kui haaremit komplekteerima s
> iia tuleb.

Ma võin ju 20 teenida... aga mis sul sellest abi...? Sina ju ei teeni midagi....
 
Ly 06. detsember 2015, kl 13.08
'Kas ma olen sind kunagi sünnipäeva puhul paugutanud:))))????'
Ei paku huvi mingite murjamite paugumängud. Tahaks tõsist suhet ja kaaslast kogu eluks.
 
punapea 06. detsember 2015, kl 13.28
tõsised asjad pidid olema naljakad ja naljakad tõsised... :D jäi meelde kuskilt targast talupojamõistusega tehtud eesti vilmist - eestlased mõistavad nalja mu meelest:D
 
Ly 06. detsember 2015, kl 15.01
Kurjam, sünnipäeva puhul mitte. Teise nobenäpust Ly kohta ei oska kosta.
 
Kissable 06. detsember 2015, kl 15.50
Kurjam Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kissable Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
> > 5000 kuus? alla 2
> 0 tonni pole üldse mõtet jutule v
> > õtta, neid
> kohvikus koonerdajaid. olgu solaariuni
> > või v
> ahemere päevitusega, aga mees kõigepealt teen
> >
> igu korralikult enne kui haaremit komplekteerima
> s
> > iia tuleb.
>
> Ma võin ju 20 teenida...
> aga mis sul sellest abi...? Sina ju ei teeni midag
> i....


sinuga ei teeni, siis teenib teistega. lihtne ju. ega kõik eesti mehed ka koonrid pole.
 
taevas hoitku 06. detsember 2015, kl 15.51
Siis ka ei ole häbi, kui kõik äripartnerid juba kursis on? Milline eeskuju oma lastele ja naisele?!
 
12 kl 06. detsember 2015, kl 15.58
Oma viga, k...b siis igasugustega - kellel suu kinni ei püsi. Nõme üldiselt!
 
Pissable 06. detsember 2015, kl 16.35
Tüüpilise puugi jutt, kel on õnnestunud end rikka mehe rahakoti külge imeda ja end seeläbi maailma nabana tunneb. Selliste kohta kirjutati Autolehes "Naine Lexusega". Lexuse-naine on ossi, jõmmi naisversioon, kes ärpleb tänaval uhke autoga, rikub liikuseeskirju, teeb pimedaid möödasõite, ohustab ülekäigurajal lapsi ja vanureid. Rikka mehe pitsu, kes arvab end võivat terve maailma peale klähvida :D
 
Kissable 06. detsember 2015, kl 16.57
to Pissable

tüüpilise sms-laenudes sipleva lumpeni jutt. kõõritad haisvas trollis loksudes mööduvaid Lexuseid, sügad kodus arvuti ees raseerimata jalgevahet ja salamisi loodad, et sinusuguse tühja taskuga klouni kaagutamine kedagi kotib. kah mul paikapanija. Lexusest on etemaid autosid ja kaugelt mitte kõik rikaste meeste naised ei sõida ringi nagu surmakutsarid. seda teevad rohkem end umbe tõmmanud mees-ossid nagu statistika näitab.
 
Fuckable 06. detsember 2015, kl 17.49
Mina kuus alla 100 000 teenivate meestega ei k_pigi. Mingi 20 000 teeniv lumpen võib mu varbaid lakkuda :D
 
Absoluutne tõde on selline, et... 06. detsember 2015, kl 17.52
...tegelikult olen Delfi unistajast paks, kole, ent igavesti noor vanamoor, kes kujutleb end Donald Trumpi või Bill Gatesi abikaasaks ;) Meeldib siin end tähtsaks ja kohevaks puhuda nagu Vene multikas. "Saabusin parajasti Indiasse, teie pole Indias käinud..."
 
Eelimine räägib õigust 100% 06. detsember 2015, kl 18.43
tõsi mis tõsi!
 
Fucker 06. detsember 2015, kl 21.48
Fuckable Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina kuus alla 100 000 teenivate meestega ei k_pig
> i. Mingi 20 000 teeniv lumpen võib mu varbaid lakk
> uda :D

Sellepärast oledki järjekindlalt ilma kepita naistekas istumas ja pesemata varvastega?
 
To Fucker 06. detsember 2015, kl 22.03
Siin on vaid D-korviga, 60 cm vööümbermõõduga p.seni blondide juustega, päevitunud, 20-aastased kaunitarid. Nende mehed ei teeni sandikopikaid, Lexus on neile s.takäkk. Mees on ostnud minimaalselt Lamborghini Gallardo või Mersu SLS AMG. Nad ei käigi siin tutvumas, nad käivad vaese pööbli üle naermas:DDD
 
eelmisele 06. detsember 2015, kl 22.17
üldiselt panid pihta, ainult ümbermõõt on 70, tunnistan ausalt ja vanus juba üle 20. naerda saab sellegipoolest, ka sinu üle.
 
Sevilla häbemeajaja eelmisele 06. detsember 2015, kl 22.30
üldiselt unistamine on siiani tasuta. mulle meeldib samuti delfi vaalade kombel unistada. mõnikord mõtlen end tom cruise`ks ja kujutlen end monaco vürsti juurde sööma minemas. teinekord kujutlen end leonardo di caprioks ja kujutlen end supermodellidega k_ppas. siis jälle pean end christiano ronaldoks ning kujutlen dollarihunniku otsas vedelemas...:D

tegelikult on keskmine vaal 40+, töötab parimal juhul selveri kassas või radissonis koristaja. on kibestunud ja sõimab mehi vaesuriteks ja ihnuriteks. ennast peab printsessiks :D
 
häbematu häbe 06. detsember 2015, kl 23.05
Mind kutsuvad mehed printsessiks ja tööl pole vajadust käia.

Kena, et vähemalt üks delfi häbemeajaja üles tunnistas, et KUJUTLEB end rikkaks ja seksikaks eluvennaks. Tegelikkus ei kannata ilmselt päevavalgust...
 
eelmisele sulatõe valetjale 06. detsember 2015, kl 23.11
Eelimine räägib õigust 100% Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> tõsi mis tõsi!

-----------------------------------------------------------------------------
ja kuidas sul õnnestus se välja selgitada? selta lähemalt. muidu oled madala sittumisega pisike rott-töllakas vaid.
 
Pärakupärdikule 06. detsember 2015, kl 23.27
sulle ei "selta" midagi, susan boyle kaksikõde:D lõualott väriseb suurest vihast nagu kalkunil kui klahve taob vahkvihas.
 
Kopli liinide esimene printsess 06. detsember 2015, kl 23.30
Mind kutsuvad geoloogid Kopli printsessiks ja tööl pole vajadust käia. Geoloogid tuhnivad minu eest prügikastis ja toovad tühja taara oma printsessile kätte. Selle eest ostan poripruuni puskarit ja kui raha vähe - Kopli konjakit, seda troinoi-nimelist.

Kena, et vähemalt üks delfi häbeme üles tunnistas, et KUJUTLEB end rikkaks ja seksikaks suurilmadaamiks. Tegelikkus ei kannata ilmselt päevavalgust...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!