Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvuks vanemanaisterahvaga
 
täiskavanud aruka mehe jutt see ju pole 12. jaanuar 2016, kl 01.09
eelmisele daunile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> makaak, oled sensitiiviks hakanud? et näed läbi ek
> raani nagu vanust vää?:D
--------------------
no nii rumal ei saa ju täisväärtuslik mees olla. on ju?
 
pikale tädile 12. jaanuar 2016, kl 09.10
pikad tädid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pikad tädid ei tunne ju ennast halvemini, kui pisi
> kesed päkapikud nurkimööda mune sügavad.


kas pika tädi kurjuse põhjuseks on meestepuudus või mingi teine põhjus?
 
N49 12. jaanuar 2016, kl 17.46
Ma ei saa ka aru, miks mõni inimene kogu aeg sõimab ja ülbitseb. Kas hakkab siis parem kui saab teisele halvasti öelda/kirjutada?
Teemaalgataja andis oma tutvumissoovist viisakalt teada, midagi eriskummalist ei soovinud, kuid tundub, et delfi ei ole see koht kus täiskasvanud saavad omavahel normaalselt suhelda.
Eestlased käivad vene tutvumisportaalis lovedolls.ru Kuigi tollel portaalil on tunduvalt rohkem kasutajaid kui delfi foorumitel, suudavad sealsed moderaatorid olukorra kontrolli all hoida.
 
kogemus 12. jaanuar 2016, kl 18.07
olen 22 a vanuselt 39 a naist sexinud, suhtusin selles eelarvamusega, et vana naine, tegelikult pole viga olnudki, mitu juhust oli ja kõik head kogemused. vana naine võib olla ka sale, arvasin kunagi, et nad on paksud, kobad, tegelikult oskavad voodis häid trikke ja on ka romantilised.


kui keegi on huvitatud sexist, lihtsalt sexist ei mingit armastust, siis
konteer87@gmail.com
 
Agnes 12. jaanuar 2016, kl 19.28
N49,

Dialoogist loen ma välja, et mees ootas, et sa talle järele sõidaksid.
Oli seda kenat zesti, siis raske teha? :)
Üks tänapäeva edukas, alati kena ja enesega hakkama saav, eriti küps, naine sõidab mehele treppi, kingib lilled ja korraldab veiniõhtu. Ise. Oma raha eest.
Milleks muidu siis see paljukiidetud ise hakkama saamine ja iseseisvus :)
 
N49 12. jaanuar 2016, kl 20.47
Kuskohast sa lugesid välja, et mees ootab kodus, mil naine talle järele sõidab? Mina lugesin välja, et ootab meiliaadressi või muud kontaktinfot kohtingukoha ja aja täpsustamiseks.
Kui sa Agnes pidasid noormehega eravestlust, siis ehk tead paremini, mina lugesin ainult foorumis olevaid postitusi.
Tegelikult ei ole üldse halb mõte mehe pool kohtuda, lilled võib küll välja jätta, aga veinipudel võib kaasas olla kui mehel on plaanis romantiline õhtusöök korraldada. Ei pea ju 1000€ pudelit ostma, Rimist ostetu ajab ka asja ära. Kuid selline kohting on pigem üheealiste romantika, kel on tõsisemad plaanid ja võtab kauem aega kui 1-2 tundi.
 
võib olla on teised plaanid 13. jaanuar 2016, kl 01.26
mehele külla siiski ei tasuks mehe koju esimesel kohtamisel minna. võib rivi saada, sa ei tea, ju kes seal kodus veel ootevalmilt mune sügavad.
 
Agnes 13. jaanuar 2016, kl 08.13
N49,

"Kuskohast sa lugesid välja, et mees ootab kodus, mil naine talle järele sõidab?"

Muigama panev oletus selle põhjal:

M: Kas sul juhiload on?
M: Kas sul auto on?
M: Õhtul on pime.
M: Mulle ei meeldi pimedas väljas käia.

Mina sellest vestlusest loen välja, et mees polnud nõus tegema tundmatus kohas pea ees vettehüpet ehk kohtuma võõra vana naisega õhtul pimedas tema kodus :)

Teisalt oleks pimekohting pimedas jätnud fantaasiale suurema ruumi ;)
Aga ju oli too noorem mees liialt alalhoidlik, ega polnud nõus olema memme mängukann ehk pusiga vibraator :)

Eks need asjad on tõlgendamise küsimus..
Mõni peab tulistjalu põgenemist tunnete suuruseks, teine arguseks, kolmas ebameeldivuseks..
 
irw 13. jaanuar 2016, kl 08.43
Päris naeruväärne on see, kuidas Agnes punnitab, et N49-le memme ja vana küpse naise silti külge kleepida. Tegelikult pole ju sinu 41-l ja tema 49-l mingit vahet. Ühed neljakümbised mõlemad:D
 
Agnes 13. jaanuar 2016, kl 08.58
irw,

Asi pole niivõrd vanuses, kui suhtumises.
Imetlevalt suu ammuli kuulaja enda tahetavuse juttudele leiab vaid endast veel vanemate naiste hulgast.

Ausalt, on naeruväärne, kui vanaema vanuses (isegi, kui ta näeb 20 a noorem välja) naine kraaksub, kuidas noored mehed teda keppida tahavad :)
Isegi, kui see on tõsi, siis see lihtsalt kõlab tobedalt.

Aga sinu juht ja õpetaja võib ju mõni selline olla.
 
irw 13. jaanuar 2016, kl 09.28
Paar aastat veel ja kraaksud ise siin samamoodi:D.
 
Agnes 13. jaanuar 2016, kl 09.46
Tänan komplimendi eest, irwitus! :)

See on sinu poolt täielik põrumine..sest irwituse moodi oleks olnud irwitus, et paari aasta pärast ei taha mind surm ka mitte :)

Eks me kõik exime..saad andeks, tola :)
 
kiidan patsiente 13. jaanuar 2016, kl 09.56
Kiikan palatiaknast sisse ja näen, et patsiendid on juba aktiivsemaks muutunud.
Loodame, et aktiviseerute veelgi ja kutsute palatisse sõpru, uut ravimaterjali.

Tublid olete.
 
Vaatame kaua teema püsib 13. jaanuar 2016, kl 10.26
Tervop Kirjutas:
> Kulla
> 100 nimega ängistatud püsikas,
> hüsteerilised öö
> kimise jutud ei ole intelligentsed.
> Öökijatest
> püsikate raviga alustame õige pea, meeldigu see ne
> ile või mitte.
Päriselt!?Pole intelligentsed!? Tõsikavä?!
Alustad raviga siis kui su omad tabletid jälle enne pensipäävaotsa saavad täiskuupaiku?!
Ausalt vahel on see Psäiko idiootsus täiesti lummav ja mõneti uskumatu,et keegi nii sassis üldse olla võiks ,aga hoolimata igasugustest ähvardustest jään oma ekspertarvamuse juurde,mida ma tunnustatud veterinaari kauge tuttavana avaldasin,ehk siis parfraseerides vana Cato surematut:"Ceterum Censeo Carthaginem Esse Delendam"
"Minu Arvates Tuleks Nii Haige Loom Võimalikult Kiiresti ja Valutult Magama Panna!"
Tervitades :)
 
punapea 13. jaanuar 2016, kl 10.33
milleks te üldse talle tähelepanu pöörate? miks te üldse ta tekste loete? siin ju ruumi küll - las sillutab oma kõlupeaga teed - hea ju edasi astuda:D
 
23a noormees 13. jaanuar 2016, kl 10.48
Poleks arvanud ,et nii halba komendaare saan
 
kuku ruku 13. jaanuar 2016, kl 10.55
Vaatame kaua teema püsib Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tervop Kirjutas:
> > Kulla
> > 100 nimega ängist
> atud püsikas,
> > hüsteerilised öö
> > kimise ju
> tud ei ole intelligentsed.
> > Öökijatest
> > pü
> sikate raviga alustame õige pea, meeldigu see ne


Väga õige jutt eelmisel, 100%!



> > > ile või mitte.
> Päriselt!?Pole intelligentse
> d!? Tõsikavä?!


Mitte lihtsalt tõsi, vaid ilmne tõsifakt.
Karistatud isikud ei ole intelligentselt.

> Alustad raviga siis kui su omad
> tabletid jälle enne pensipäävaotsa saavad täiskuup
> aiku?!


No ravi on edukalt käinud, seetõttu pole alustamise jutul muud eesmärki kui trollimine jan ähtavasti on eesmärk täidetud.

> Ausalt vahel on see Psäiko idiootsus täi
> esti lummav ja mõneti uskumatu,

aga otsusta siis ära, kas pigem meeldib või mitte.

> et keegi nii sassis
> üldse olla võiks ,

kui oleks sassis, siis ei õnnestuks ju korda luua, kuna sassis ja korras on vastand sõnad. 2015 korral oomisel saavutati head tulemused.

> aga hoolimata igasugustest ähva
> rdustest jään oma ekspertarvamuse juurde,mida ma t
> unnustatud veterinaari kauge tuttavana avaldasin,e
> hk siis parfraseerides vana Cato surematut:"Ceteru
> m Censeo Carthaginem Esse Delendam"

Ütle parem: Rousse Capricousse.


> "Minu Arvat
> es Tuleks Nii Haige Loom Võimalikult Kiiresti ja V
> alutult Magama Panna!"
> Tervitades :)


Tervita 3x veel ja vahepeal soovi ka head aega ning informeeri WC-sse minekust. See aga ei pane kedagi magama kulla püsikas. Kord luuakse varem või hiljem.
 
püsikas 13. jaanuar 2016, kl 10.55
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> milleks te üldse talle tähelepanu pöörate? miks te
> üldse ta tekste loete? siin ju ruumi küll - las s
> illutab oma kõlupeaga teed - hea ju edasi astuda:D


tekkis väärt idee: ignoreerige trolli!
päris leidlik ja intelligentne uus lahendus minu arvates;)
 
püsikale 13. jaanuar 2016, kl 10.59
püsikas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> punapea Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > milleks te üldse t
> alle tähelepanu pöörate? miks te
> > üldse ta te
> kste loete? siin ju ruumi küll - las s
> > illuta
> b oma kõlupeaga teed - hea ju edasi astuda:D
>

> >
> tekkis väärt idee: ignoreerige trolli!
> pä
> ris leidlik ja intelligentne uus lahendus minu arv
> ates;)


veel imetlusväärsem püsikas oled kui avad püksiluku ja ütled liputavalt:

"Ceterum Censeo Carthaginem Esse Delendam!! Purre pasalurre!"

Ja siis saad rihmahoobi ja ütled "Lurre pasapurre!"
 
Rousse smth 13. jaanuar 2016, kl 11.06
purrekesed ja lurrekesed, ärge pikka viha pigade ja keskenduge nüüd meie uuele ühisele eesmärgile, milleks on uue ravigrupi kosotamine, et oleks tegevust ka 2016.
 
irw 13. jaanuar 2016, kl 11.09
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tänan komplimendi eest, irwitus! :)
>
> See on
> sinu poolt täielik põrumine..sest irwituse moodi o
> leks olnud irwitus, et paari aasta pärast ei taha
> mind surm ka mitte :)
>
> Eks me kõik exime..sa
> ad andeks, tola :)

Paari aasta pärast oled õitsvas eas nooruslik naine, oma parimas eas, valmis uuteks(järgmisteks) algusteks:)
 
Mauno Pervonen, 44 v 13. jaanuar 2016, kl 11.14
olen n.kkunud 21-aastaselt 39-st naist, 23-selt 15-aastast neiut ja 34-selt 18-20-aastaseid. nüüd, 44-selt ei ytle ära 20-sest, aga kõige magusamad on 25-35 naised. hästisäilinud 40-a naine võib päris kompu olla.
 
Agnes 13. jaanuar 2016, kl 11.17
irw,

Kas ma polnud seda juba 50 aastat tagasi? :)

Mis su hingel kipitab?
Et ma vanast algusest uut ei püüdnud teha?
Loobusin ja uuega uuel lasin tekkida?
 
irw 13. jaanuar 2016, kl 11.19
Tahad mulle pihiemmeks hakata?:D
 
To whom it may concern :- 13. jaanuar 2016, kl 11.22
Keetsin omale kaerahelbeputru. Tegin kõrvale juustuvõileibu ja rüüpan nüüd koorega kohvi. Kohv ajas meeletu suitsuisu peale. Tekkis küül kiusatus minna WC-sse suitsetama, aga sain endast võitu - tegin rõdul! Sigakülm oli. Nüüd lugesin läbi Õhtulehe digilehe, teen uue suitsu. Head aega, petase kirjutamiseni!
 
Agnes 13. jaanuar 2016, kl 11.23
Kuulad mind ja vastutasuks tahad, et ma sul mähkmeid vahetaksin? Pervert!
 
heh. 13. jaanuar 2016, kl 11.54
ühel trollil jälle põhja alt löönud. söe tablette võiks tarbida, oleks ekraani taga julgem istuda. irw

kas tutvumine nüüd käibki nii, et mingi arst laseb kõik teemad üle ja troll roojab täis? kaks-kolm hullu on foorumi surm, kuigi vahet pole nkn siin keegi peale mõne püsika enam ei käi..
 
kah tutvumine 13. jaanuar 2016, kl 11.56
Seestunud hullukütid pole mitte raasugi pärishulludest vähem hullud, nad otsivad komasid, täppe ja irwe uurides iga postituse taga kedagi, keda pole isegi enam olemas. pole midagi lihtsamat kui see pervert, kes oma psäikot tervitab või Sid kes oma viigipükstes ja hallis pintsakus susan boyli otsib, nad ip järgi üles otsivad ja võivad neid kasvõi kättpidi tervitada. Puudub julgus? Või kardavad tõde, et hulluks peetud polegi hull, vaid osad on vahetusse sattunud?
 
heh. 13. jaanuar 2016, kl 11.56
23a noormees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Poleks arvanud ,et nii halba komendaare saan

kuna siin grammarnazid koos, siis alustuseks kontrolli oma õigekiri üle, siis ehk õnnestub mõni vanem naine õnneks võtta. need meil kõik ju intelligendid. irw
 
punapea 13. jaanuar 2016, kl 12.13
kah tutvumine,
ju siis nad ikka midagi teavad - käib ju siin kulisside taga kindlasti tutvus edasi. psäiko on väga hea väljend, eristamaks niisama kreisisid ja lõbusaid tõsimeelsetest ja maniakaalsetest tõepoolest hullunutest. hullusel ja hullusel on vahe - on ntx armunud hullud ja on täitsa ärapööranud põlatud hullud, kes tõsimeeli usuvad oma tegevuse kasulikkusesse )ntx oigav karistaja, kes püsikaid ravib), kas siis just nende tõsise hulluse või ka muude halbade omaduste (ntx valimatult kõigile paiskab oma hullust näkku või peseb oma musta pesu kõigi ees). ära vahetada neid ei saa - sa kas oled hull või ei ole. hulluda võib hullust, ntx kas naerust kõveras või lihtsalt heatahtlikult hullule tema tööd ja leiba anda - aga ega sa tervet ikka hulluks tee, see pole mõeldav.
* jutumärke siia lisada ei viitsinud - pange ise:D
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.