Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vananev mees ei paku rahuldust
 
Alu 23. veebruar 2016, kl 19.43
Miia, pikki aastaid kestis. Aitas see kuidagi sind?
 
noh, alukene 23. veebruar 2016, kl 19.49
tahab ikka suurmehe sarnaseks saada, kes kõige ilusam ja targem.
 
välipreester 23. veebruar 2016, kl 20.15
Krt, seda ma sisimas kartsin, et Miia hakkab külge lööma ja oma peidusolevatele sädemetele süütenööri otsima. Mis siin nüüd põnnama lüüa aga...
Millegipärast tuleb silme ette kuidas ma öösel voodis istuli kargan, koolnuhigi otsa ees, sest nägin unes kuidas Miia oma kohvritega juba eeskojas kobistab ning külma käega ukselinki katsub.
Niimoodi võib tõepoolest infarkti saada ja peale kolmandat lüüakse kirstukaas pea kohal kinni. Olenemata põhjustest.

Ega ma siis ilmaasjata juba eile ei hakanud taganemisteed kindlustama ega pikalt kurtnud kui jube asi armumine ikka on ja kui midagi sellist kuskil terendab tuleb ainult joosta.
Alati tuleb paar sammu ettepoole mõelda. Sellepärast, Miia, võin mina omale rahulikult Vabariigi aastapäeva puhul ühe tummise vodkakokteili segada, arvutiklahve taguda ja sädemete süütamise auväärt ülesande väärikamatele foorumiliikmetele usaldada.
 
Miia 23. veebruar 2016, kl 20.36
Ei, välipreester lihtsalt oskab õigel ajal õli tulle nö. kallata. Ja teemat oskuslikult juhtida. Miia on niivõrd iseseisev ja sellisel järjel, et kuhugi kolima ei hakka, veelvähem kellegi ukselingiga kolistama. Nii, et võta rivitult, võid koksi segama hakata. Need sädemed sinuni ei jõua!
 
punapea 23. veebruar 2016, kl 20.43
Miia, mis see iseseisvus ja heal järjel olek siia puutub? kui on suuuur armastus, minnakse mehele ka Siberisse järgi, kaks kätt taskus, sädemed silmis pildumas ja süda kuum ning pea külmadest tuultest tühi:D
 
välipreester 23. veebruar 2016, kl 20.48
Miia, aga millest sa siis hommikul, selge peaga, kirjutasid?
Kui tahad, et see lõik vahelt ära kustutataks, pead arstionule või modele maksma. Ma olen siin aegade algusest rääkinud, et rahakott peab kogu aeg puuga seljas olema.
Kleopatra mulistab oma piimavannis mingist abstraktsest eetikast ja esteetikast. Minge rääkide seda moderaatorile ja kuulake, mismoodi vastuseks ulub vaid jäine tuul.
 
Miia 23. veebruar 2016, kl 20.55
Armastus on küll katust viinud, aga mitte sellisel määral. Olen sellisteks tükkideks ilmselt liig kogenu, või teisisõnu- armastan kodu ja Eestit.
 
mrs Murder 23. veebruar 2016, kl 20.57
Kleopatra piimavannist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mrs Murder Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > Seks, mis mets
>
> > ikuks kiisuks muudab, ei tähenda veel armastu
> st. S
> > ee on vaid seks, ei midagi rohkemat. Ar
> mastus on p
> > ikaajaline pühendumine, mis pakub
> kõike kehale ja
> > hingele nii mehel kui naise
> l.
> > On seegi läbi ela
> > tud ja just sellepä
> rast olengi jäämägi, sest keegi
> > ei suuda üle
> tada enam seda tunnet.
> > Ka mina ise
> > mitt
> e.
>
> kes rääkis armastusest? seda tõelist, ti
> ngimusteta armastust kogevad nagunii vaid vähesed
> ja haruharva.
> jutt oli ikka ARMUMISEST, mis mõi
> stuse tumestab, iharaid värinaid tekitab ja silma
> särama paneb nagu oleks tõesti narkolaksu all. ja
> mis kepinaudinguid erakordselt intensiivistab- nag
> u Sid väga õigesti ära märkis.
> taoline tunnete
> tulevärk annab vooditoimingutele erilise maigu...j
> ustkui pidev orgasmieelne seisund. ;) ja mitte ühe
> gi rahapatakaga pole sellist asja esile kutsuda võ
> imalik...
>
> aga jäämäe mängimisest kaotad vai
> d sa ise.
> pealegi ei tea kunagi, millal ja mill
> ise nurga tagant see "keegi" võib sulle vastu jalu
> tada.
> mullegi tuli eelmisel kevadel armumine se
> llise üllatusena, et ei saanud mitu nädalat arugi,
> mis toimub. :D

Armumine ongi ju ainult seks, sädemed ja liblikad.
Armastusest rääkisin mina. Olen üks vähestest, kes seda tundnud ja tunda saanud ja sellepärast rohkem ei taha. Armastus, nii sügav nagu ta oli, on ikka vaid korra elus, järgmised, kui peakski tulema, on selle kahvatu vari.
Ma ei mängi jäämäge, ma olen jää ja sellega rahul.
 
Miia 23. veebruar 2016, kl 20.57
Midagi pole kustutada vaja. Keda see häirib?
 
irww 23. veebruar 2016, kl 21.18
kadakatupp, aka lõbus lesk,aka kleopatra piimavannis pani punapeale tabava nime- reptiiltutvuja!
 
välipreester 23. veebruar 2016, kl 21.26
Söandasin arvata, et Miiat häirib ja pakkusin oma delikaatsel moel lahendust. Einoh, kui ei häiri, siis las olla. Inimesed ongi erinevad. Kes joob viinakokteili, kes käib lahtise püksiauguga,kes paneb kohvi sisse kolm lusikat suhkrut. Olgem tolerantsed.
 
abikäsi Miiale 23. veebruar 2016, kl 21.43
kunagi oli siin üks kuulus armukesepidaja,mingi paks kass ja hiljem endise püsika nime all. pöördu tema poole,äkki tal koht vaba jälle.
 
Miia 23. veebruar 2016, kl 21.55
Paksud inimesed ei istu mulle. Aga no las nad olla. Ja egas siis elukesel miskit viga... Iga asi omal ajal. Kas jääb mulje, et ootan ja vajan abi?
 
ehh Miia 23. veebruar 2016, kl 21.58
egas siis nimi meest riku ja välipreester ka nime poolest ei tohiks naiste poole vaadatagi.
 
Alu 23. veebruar 2016, kl 21.59
Miial vist ka see väike mure, et tahaks kuumi tundeid aga uhkus rikub kõik ära ja jätab mehed selle ukse taha, mis asub eikusagil. Tavaline vananenud foorumidiiva, kes oma rolli yle keskmise kana välja ei mängi.
 
Miia 23. veebruar 2016, kl 22.03
Sinusugune siin aastaid molutav poolpidune pervert nüüd küll siin hinnangute andjaks olla ei saa! Mine vaata enne peeglisse ja kui ehmatusest ära ei surnud, siis tule alles tagasi siia tänitama. Jube inimene oled ikka!
 
viimasele 23. veebruar 2016, kl 22.03
sulle peaks kohe autasu andma, no parim solvaja või salvaja. kuidas ühes inimeses nii palju kibestumist küll on.
 
viimasele st alule 23. veebruar 2016, kl 22.04
 
punapea moosipurgist 23. veebruar 2016, kl 22.05
ja lähebki lõpuks andmiseks... küll reptiiltuped ja reptiildiivad ja vanad perverdid...
oli täitsa tore juba siin moosipurki avada, aga näed, läks nagu alati - siga leidis jälle oma pori:DD
 
irf 23. veebruar 2016, kl 22.07
irww Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadakatupp, aka lõbus lesk,aka kleopatra piimavann
> is pani punapeale tabava nime- reptiiltutvuja!


Mõlemad on samast vanuseklassist. Lihtsalt punapea on aus vanamutt, kes seda ei varjagi ja lausa naudib, samas kui kadakatupp üritab oma vanaema east hoolimata mingit seksikiisut mängida...pigem on kadakatupp ise reptiil, selline sisisev ja libe.
 
aferist 23. veebruar 2016, kl 22.08
ma ässitaja ei ole, aga siinne purelemine paneb vere käima küll, andke minna!
 
Alu 23. veebruar 2016, kl 22.10
Miia, paistab, et mu hinnang läks täppi:)
 
punapea 23. veebruar 2016, kl 22.10
mina pole oma vanust siin avaldanud...kust te seda "sama vanuseklassi" küll näete? ja tutvunud ma siin ka pole, et keegi teaks mu vanusest midagi... aga vanamutt olen ma küll jah, vananev moor:D
 
miku 23. veebruar 2016, kl 22.11
kadakatupe blond pea ja kobe kints annab seksikiisu mõõdu välja,aga mis on reptiilpunapeal vastu panna peale ropu suu ja aluliku iseloomu?
 
punapea 23. veebruar 2016, kl 22.17
ja aus olen ma külljah, väga aus...ja armun pidevalt pimesi, muttide värk:D
 
kas 23. veebruar 2016, kl 22.20
ropp suu võrdub aususega?
 
punapea 23. veebruar 2016, kl 22.23
tglt tehti Miiale liiga mu meelest - kaks meest järjest ütlesid "ei"...oleks võinud diival lasta veel roosas mullis heljuda, oleks ehk oma meeski erutavamaks muutunud... aga nüüd, nüüd jääb üle siin reptiiltutvujana oma vaevalist teed jätkata ja otsida armukest, kes teda tema kiretus elus sütitaks...:/
 
ei punapea 23. veebruar 2016, kl 22.26
sina oled ropp reptiiltutvuja,Miia on aus naine.
 
Alu 23. veebruar 2016, kl 22.28
Mis sel minu iseloomul viga peaks olema, on ta punapealikult otsekohene ja kriitiline?
 
punapea 23. veebruar 2016, kl 22.33
mina arvan, et aus naine ei peta oma abikaasat, isegi ei mõtle sellele. abielu on püha. kui mees ei eruta, lahutatakse, mitte ei üritata asjassepuutumatuid poriga täis valada... aususest ei tea ilmselt reptiiltuped, -h..d, -lesed ja muud õudused vist eriti midagi... ja kelle asigi, mida mingi reptiilh.. aususest arvab või teab:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!