Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vananev mees ei paku rahuldust
 
Alu 15. veebruar 2016, kl 21.04
tubli Miia. See on juba jutt ja tegu, kui ise hakkama saad ja pole vaja kokku elada selle nimel, et teise yle närida. Et mis tal kyll eelmises elus oli ja kuidas ta seal käitus.
Pisikese kriitilise analüüsi peale peaks igayhele vähegi elanule selge olema, et kõik ilusad algused vaid kroonivad äravajuvaid lõppe. Isiksused kooruvad, muutuvad igapäevaseks, harjunuks, igavaks ja lõpuks vastikuks. Siin pole enam vahet, mehed või naised. Selle vahega, et naiste puhul väärtus-nad on tehtud maasikavahust-devalveerub täielikult:)
 
niisama 16. veebruar 2016, kl 01.47
Kaasaegses kooselus peavad mõlemad tegema koostööd...ehk siis natukene pingutama selle nimel, et partneril meeldiv oleks. Kui üks osapooltest ei suvatse enam pingutada, tuleb kooselu lõpetada.
Kes siin vastupidist väidavad...need on veel nõukaajas kinni....ja nad ei teagi, mida tähendab kaaslase rõõmustamine.
 
Mercedes-Benz SLS AMG 16. veebruar 2016, kl 10.01
Kui naine suhtes ei arene, jäta ta maha ja võta uus
ja parem. Lõbusad naised pole maailmast otsa saanud!
 
viimasele 16. veebruar 2016, kl 12.29
Sa oled ilmselgelt kibestunud mees.....see kehtib mõlema osapoole kohta...nii naiste kui meeste.
 
Kiia Sportaaž 16. veebruar 2016, kl 12.47
minuga sõidavad nii mehed kui naised kui aga pappi on
 
Miia 16. veebruar 2016, kl 14.07
Kurb on see kui suhtes jõutakse sellisesse seisu, kus partnerile rõõmu valmistamine ei paku midagi. Kes ma muidu igast pisiasjast innustun. Partner on nagu kuivanud moiva, nagu 70- ne. Isegi kojamehele komplimentide tegemine mõjub nagu erguti. Oma mees on nagu mahakäinud vedru, mida üles keerata enam ei soovi. Ühesõnaga särts ja pragin on suhtest kadunud. Uute meeste otsimi ei tundu ka lahendusena hea mõte olema. Nii võib ju otsima jäädagi. Eks partneril ka väärt omadusi. Koos ära söödud ju mitu puuda soola. Vanasõnagi ütleb- tuleb uus ja hullem. Et siis nagu kits kahe heinakuhja vahel. Aga eks aeg anna arutust.
 
Alu 16. veebruar 2016, kl 14.24
See suhtes pingutamise jutt on naljakas, naiivne. Midaimet sii pingutada, umbes samahea pingutus, kui üritada kõigile meeldima hakata. Kaaslasele teisest tüdinemiseks piisab juba vähesest kujutlusvõimest ja valikust internetis. ole hea ja pinguta, eksole:)
 
Miia 16. veebruar 2016, kl 14.32
Pingunamises on iva sees küll, aga puudub motivatsioon. Võiksin pingutada kellele iganesn, aga oma mees ei tõmba. Kuidas seda seletada? Kuidas muuta oma mees enda jaoks jälle atraktiivseks? No ei raali seda välja. Mingi abi kuskil?
 
Alu 16. veebruar 2016, kl 14.45
Aga miks sa arvad, et mõni teine mees kauem tõmbama hakkab?
 
Miia 16. veebruar 2016, kl 15.02
Ilmselt ei hakkagi. See on see 2 aasta seaduspära, mis maru hästi toimib. No 5-10 aastat venitab ka välja. Siis ilmselt hormonaalsustase niivõrd maha käinud, et pole vahet millise kopitanud kännuga koos olla. St magatakse nagunii eraldi tubades.
 
Alu 16. veebruar 2016, kl 15.08
Et võtad siis viimast, kuni parim enne lõplikult maha käib? ilus jutt juurde suhte atraktiivsusest ja üleüldisest mõttekusest naisega, kel nagunii varsti kriips peal?:)
 
Miia 16. veebruar 2016, kl 15.18
Meil kõigil kunagi kriips peal. Arvata on, 25 -ne siin küll ühe 50- sega koos ei ela. No nii rumal ma ka poleks. Minu mure oli ju see, et oma mees ei eruta. Raha eest saaks mingit meest ka ehk, aga see ei sobi mulle.
 
Alu 16. veebruar 2016, kl 15.29
Miia, a sa mehi üldse erutad veel?
 
ah,ah 16. veebruar 2016, kl 15.45
ja keda see rasvajunn erutab, kes siin teemast teemasse perutab? fu, rõve¤
 
Vanamuin 16. veebruar 2016, kl 19.36
mind erutavad noore naise siidine nahk, tillukesed pringid rinnakiksud, lõhnav ja tihke tussu. vanad ja kobedad, tugeva astumisega juulid-maalid ei eruta!
 
Miia 16. veebruar 2016, kl 20.25
Erutan kindlasti. Ikka jäädakse pea kõverasse taha vaatama. Usun, et Alugi jääks ja koperdaks mõne laternaposti otsa. Mõni mees ei saa aastaidki hiljem rahu, et tema valituks ei osutunud.
 
Miiale 16. veebruar 2016, kl 20.37
No kui sul selliseid valikuid oli, kuidas siis niisuguse tohlaka otsa sattusid.
 
Miia 16. veebruar 2016, kl 20.49
No see kes kõrvale jäeti ei osutunud välimuse poolest sobivaks. Vahest on nii, et isegi s..t mees võib niisama armas vaadata olla. Materiaalsus mind nagunii ei huvitanud. Aga et see helluse pool just veidi kasinaks jäi. Aga no diivaniehtena end täiesti õigustab. Silm puhkab peal kui vaadata. No pole ju nii, et ühes inimeses 100% kõik kaunis saab olla. Aga vot see helluse just. Eriti kui naine kipub ehk veidi nõudlikum olema.
 
Alu 16. veebruar 2016, kl 20.58
Et siis Miia pani valikuga nii pange, et mõni mees vaatab kohe kael kõveras järele. Eks neid kõvera kaelaga mehi ikka ole, neil kael kõveras kõige järele, kust vähegi lootust saada on ja mis veel päris maha pole jahtunud.
Mina yldiselt muigan selliste nihkes enesehinnanguga naiste peale ja jätan kaela sirgeks. Suunurgad venivad kyll ylespoole kõveraks. mingit ohtu, et mul nende peale tõuseks, ka pole, isegi lihas saab aru, et sealt võib midagi väga rumalat kylge nakata. Millest mõni targem naine võib aru saada:)
Elu on valikud ja mitte nende solkimine.
 
Miia 16. veebruar 2016, kl 21.13
Ma ei ütleks et pange. Ära vääna mõtet ja lauset. Sa tead väga hästi, et seksuaalsus ja hellus asub inimese peas kõrvade vahel. Ju olen ise selle võtme kaotanud mis vastava luku uuesti lahti keeraks. Tean ise ka, et koodi murdmine on minu enda võimuses. Seda koodi siin otsimas olengi. Et ehk keegi annab mingi vihje. Mul pole kuhugi kiiret. Väärtustan olemasolevat suhet siiski suurel määral ja ei kipu seda lõhkuma.
 
välipreester 16. veebruar 2016, kl 21.47
Sa, Miia , jäädki siia soiguma ning õhkama. Mine täispanga peale, kuku teise korruse aknast alla. See on just paras kõrgus - kui veab, murrad jalaluu. Või komista ise trepil.
Mehed harjuvad heade asjadega ära ja hakkavad neid enesestmõistetavaks pidama. Siis on vaja tekitada olukord kus neil tekib hirm olemasolevat kaotada . Ja hakkavadki elule teise pilguga vaatama.
Kui siis peale seda ka kätel ei kanta, kohvi voodisse ei tooda jne, polnud ikka õige mees ja pilt on juba mõne nädalaga selge. Jalg saab sellest hoolimata terveks.

Tablette õgida või veene nüsida sel eesmärgil pole mõtet, jätab hüsteeriku mulje ja mees kaob nelja tuule poole. Lisaks - apteegitabletid ei tee muud midagi kui osad neist võtavad kõhu lahti ja ja suhteparandamise eesmärgil pole see esteetiline.
 
Miia 16. veebruar 2016, kl 22.25
Kohvi tuuakse niigi voodisse. Tablette ei tarvita. Elan tervislikku eluviisi ja kõik on paigas. Konte murdma ka ei hakka. Midagi tehislikku ei armasta. Pigem ehedat ja siirast. Küll tuleb ka see millest puudu hetkel.
 
Alu 16. veebruar 2016, kl 22.33
Miia, vot ei usu, et "syy" yhepoolne on ja mees kõiges syydi oleks. Siiani oled rääkinud vaid endast ylivõrdes ja meest kiitnud vaid läbi enda maitseelistuse-et oli nägus poiss. Ju oled ise kah kusagil midagi lohakile ripakile lasnud ja ka mees on käega löönud-ta on su ju nkn juba saanud. Ja nyyd vb mõtleb, et sust lahti saada polekski kaotus. Anna talle seda lugeda ja nii ongi:)
 
Miia 16. veebruar 2016, kl 22.44
Tead, Alu. Mina ei tea kellepoolne süü on. Isegi ei tea kas keegi üldse süüdi on. Kui mees üritab läheneda ja sa tunned, et ei suuda, siis mille/ kelle süü siis on? Ja pole nii, ükski mees ei eruta. Lihtsalt tema ei eruta. Selleks, et midagi saaks üldse toimuda peab olema raseeritud ja lõhnastatud lõug jne... No ma ei tea. Ilmselt lõhn ei meeldigi. See on mingi ajuaisting, mis teeb asja ebameeldivaks. Ilmselt on olnud mingi negatiivne kogemus, mis on talletunud ajju ja see sealt pole saanud lahtuda. Ehk aeg millalgi teeb oma töö ja kõik taastub. On piisav vastus süü osas?
 
välipreester 16. veebruar 2016, kl 22.57
Minu asi on ainult ettepanekuid teha. Kusjuures need skeemid on praktikas läbi proovitud ja töötavad.
Või ulu koos kassiga edasi täiskuu poole, ise tead:)
 
Alu 16. veebruar 2016, kl 23.02
Meenub, et keegi siin kord puistas enda mälestust vägistamisest. Ka siis võis olla tegemist raseerimata, lõhnastamata lõuaga...
 
Miia 16. veebruar 2016, kl 23.16
Usun, et olen liialt sensitiivne inimene. Mulle lähevad korda pisiasjad. Mõni ei pane teatud asju tähelegi. Midagi negatiivset seoses seksuaalsuhetega pole kunagi olnud. Minu viga ilmselt just see, et olen liialt tundeline.
 
Alu 16. veebruar 2016, kl 23.27
Sensuaalne mõtlesid? Vähegi naisest hooliv mees ei jäta tema jaoks olulisi pisiasju tegemata. Kuid ka mees ootab midagi vastu. Ja selleks ilmselt ei sobi kriitika, arvustamine, näo ärakeeramine ja muidu pidev pirtsutamine pisiasjade yle.
Selge see, et ei ridadest ega nende vahelt loegi siin kõike välja, pool tuleb ise juurde lugeda koos võimaliku kolmveerandiga sellest puusse pannes.

Miia, on aeg endale otsa vaadata ja ennast mehe silme tagant vaadata.
 
Miia 16. veebruar 2016, kl 23.39
Ei mõelnud sensuaalset! Ära proovi mulle sõnu suhu panna või mind lolliks tembeldada nagu ma ei teaks, mida öelda tahan.
 
Alu 16. veebruar 2016, kl 23.42
Ei pyyagi. Aga ehk selgitad, mida on sensitiivsusel pistmist liialt tundelisuse või pisiasjadega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!