Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vananev mees ei paku rahuldust
 
Miia 17. veebruar 2016, kl 00.17
Keegi üritas ka Miia siin olla 23.39. Sensitiivne tähendab ülitundlikkust ehk võimet märgata ja tunnetada pisematest pisemaid detaile jne. Olen kogu elu enesele otsa vaadanud ja targasti talitanud. Tehes otsuseid, mis sobivad. Elame ju ikka enese elu, mitte kellegi teise. Ja kui ma tunnen, et miski ei sobi, siis saadan kõik karup...e. Ja alustan uuesti. Aga mitte nullist, null on jäänud kaugele maha.
 
Alu 17. veebruar 2016, kl 09.16
Miia, kui noor oled, et uuesti alustada?
 
Miia 17. veebruar 2016, kl 09.35
Mida vanus siin muudab. Alustada saab uuesti igas vanuses. Ka 80-selt sokikudumist.
 
punapea targutab 17. veebruar 2016, kl 10.17
ilmselt ikka jmuudab, kui üks pool soovib veel tittesid ja teine pool seda ei taha või enam ei saa.
aga muidu jah, alustada uuesti võib igas vanuses. leida endale samade väärtuste ja põhimõtetega inimene, mitte ajada taga tuult väljal.
ja kuskilt jäi silma et her Alu kirjutas et õige naine tuleb ise mehe juurde. muuseas, ei tule. tulevad need keda ei oota. õige naise tunneb mees kõigepealt ise ära, siis alles naine hakkab aktiivsemaks muutuma. ja õige naise pärast tuleb ka mehel vaeva näha - ei jookse need õiged ise sülle:D see siis väike juhendus õnneotsijale. ilmselt on selline suhtumine ka põhjuseks, miks nii kaua otsitakse ja ka üks suhe purunenud. ja see kehtib reeglina reaalis, vaadates, kuulates ja tundma õppides reaalset inimest, mitte interneti või foorumikuju. siin pole ei õigeid ega valesid, siit leida õiget on aja- ja närvikulu. võid leida siit posu nn energivampiire, hulle ja muidu elus hädas ja vaevas inimesi, kes nagu Aulugi, ootavad et õnn sülle kukuks.
kunagi siin oli üks tegelane - Kardioloog vist - kes nimetas siinset kontingenti ühiskonna mädapaiseks. ise arvan sama.muidugi erand kinnitab reeglit ja võib mõnel õnneseenel ka siin n-ö jopata, kuid rusikareegel on see, et oma "õige" leiad sa ootamatust kohast ja sealt, kus elu käib.
niisama, soovitusex... :DD
 
Miia 17. veebruar 2016, kl 10.30
Pole vist vahet kuidas teineteist leitakse. Kui mõte selles suunas liigub, siis millalgi see juhtub.
 
Roobert Rohuneemelt 17. veebruar 2016, kl 10.40
I can`t get no satisfaction...
 
Alule 17. veebruar 2016, kl 11.23
Vaata, kuulus klassik on nüüd juba Delfi kommentaariumis esindatud, halleluuja!

"delfi tutvumisfpprumis 17.02.2016 00:18

no delfi tutvumisfoorumis on neid vanu 50-seid- 60 seid mehi siiski esindatud. mõni deidib juba 10 aastat. Lõpmatu usinusega, arvates, et niidab 25-seid naisi jalust oma kiilaneva pea ja vormist väljas kerega. Eks nad nendes tutvumisportaalides aina nooremaks ju lähevadki, juba viimased 10 aastat vähemalt. vanad tohlakad ei julge nagu reaalse eluga kohtama minna ja elule sh saabuvale vanadusele silma vaadata,"
 
Alu 17. veebruar 2016, kl 15.13
Punapea, ei tea, minu juurde ei jookse ega tule igasugu hullud, õnneotsijad vms kaltsumaterjal. ju olen neist veel pöörasem ja nad teavad, et lootust pole:)
 
nonoh 17. veebruar 2016, kl 15.29
punapea targutab Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> siin
oli üks tegelane - Kardioloog vist - kes nime
> tas siinset kontingenti ühiskonna mädapaiseks. ise
> arvan sama.

Punapea, sul ikka üsna kehv enesehinnang. Arvestades, et kuulud ka pikemat aega siinsete mädapaisete hulka. :P
 
Pepuvahemärkus 17. veebruar 2016, kl 15.31
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Punapea, ei tea, minu juurde ei jookse ega tule ig
> asugu hullud, õnneotsijad vms kaltsumaterjal. ju o
> len neist veel pöörasem ja nad teavad, et lootust
> pole:)

kaltsud hoiavad eemale ja kvaliteetnaised pööravad sama vähe tähelepanu kui õuenurgas seisvale roostes prügikastile?
nüüd on siis Alu igavese eraklikkuse põhjused selgunud.
 
Alu 17. veebruar 2016, kl 15.37
Pepuvahele on nüüd kõik selge, tore. järgmine küsimus või oletus, palun.
 
E.S. 17. veebruar 2016, kl 15.42
välipreester Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa, Miia , jäädki siia soiguma ning õhkama. Mine t
> äispanga peale, kuku teise korruse aknast alla. Se
> e on just paras kõrgus - kui veab, murrad jalaluu
> . Või komista ise trepil.
> Mehed harjuvad heade
> asjadega ära ja hakkavad neid enesestmõistetavaks
> pidama. Siis on vaja tekitada olukord kus neil te
> kib hirm olemasolevat kaotada . Ja hakkavadki elul
> e teise pilguga vaatama.
> Kui siis peale seda k
> a kätel ei kanta, kohvi voodisse ei tooda jne, pol
> nud ikka õige mees ja pilt on juba mõne nädalaga s
> elge. Jalg saab sellest hoolimata terveks.
>
>
> Tablette õgida või veene nüsida sel eesmärgil pol
> e mõtet, jätab hüsteeriku mulje ja mees kaob nelja
> tuule poole. Lisaks - apteegitabletid ei tee muu
> d midagi kui osad neist võtavad kõhu lahti ja ja
> suhteparandamise eesmärgil pole see esteetiline.

Ooot, kas tõesti piisab mehele hirmu nahavahele pugemisest sellest, kui naine lihtsalt jalaluu murrab? Mida ta siis kaotada kardab.....naine on lihtsalt nädalakese paiksem, mees peab ise poest süüa tooma mõned päevad.
Minu nägemuses oleks vaja ikka mingit vähemalt nädalakest koomas olemist, et mehel asjad paika loksumist....või siis kuuajalist välisreisi:D
 
Sid. 17. veebruar 2016, kl 16.11
punapea targutab Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> aga muidu jah, alustada uuesti võib igas vanuse
> s. leida endale samade väärtuste ja põhimõtetega i
> nimene, mitte ajada taga tuult väljal.

Väga õige tähelepanek ja täitsa uskumatu, et vahetevahel isegi veab ja õnnestubki selline inimene leida. :)
 
Miia 17. veebruar 2016, kl 17.05
Kaua su suhe kestnud on, Sid?
 
välipreester 17. veebruar 2016, kl 18.21
E.S. Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Ooot, ka
> s tõesti piisab mehele hirmu nahavahele pugemisest
> sellest, kui naine lihtsalt jalaluu murrab? Mida
> ta siis kaotada kardab.....naine on lihtsalt nädal
> akese paiksem, mees peab ise poest süüa tooma mõne
> d päevad.
> Minu nägemuses oleks vaja ikka mingi
> t vähemalt nädalakest koomas olemist, et mehel asj
> ad paika loksumist....või siis kuuajalist välisrei
> si:D

Kui on "sensuaalne" :) mees, siis mõtleb ta niimoodi, et jumalaõnn, et ainult jalaluu aga oleks võinud ju ja nii edasi. Mõnes tekitab see tunde, et oleks nagu aeg sisekaemuseks.
Kuid seda tunnet ei pruugi muidugi tekkida ja sellepärast soovitasingi minna va banque - kas kõik või mitte midagi.

Miia minu silmis on muidugi ärakasutaja, sest tegelikkuses pakutakse sellist psühholoogiteenust raha eest. Noh niimoodi, et kuulatakse, noogutatakse kaasa, suunatakse mõne sõnaga, kiidetakse takka... Sellises olukorras inimestele on tähtis, et keegi neid kuulab ja vestleb, lahendused pole üldse olulised.
Neetud ameeriklaste juures küsib suhtepsühholoog sellise jutu eest oma 200 dollarit tunnist. Ma imestan natuke, et Alu seda kõike tasuta pakub. Polegi täpselt aru saanud, kas alturismist või on pikemad konksud väljas:)
 
punapea targutab 17. veebruar 2016, kl 18.40
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Punapea, ei tea, minu juurde ei jookse ega tule ig
> asugu hullud, õnneotsijad vms kaltsumaterjal. ju o
> len neist veel pöörasem ja nad teavad, et lootust
> pole:)
------------------------------------------------------

seda kindlasti, sest enamjaolt on kaltsumaterjal oma "lüpsilehmaga" nii hõivatud, et vaevalt tal energiat ja aega ning välimustki sinu võrgutamiseks jääb. lisaks on tal kari tittesid, kellele lisa ta ilmselt enam ei soovi, muidu murrab kaltsu puhta hallitanud porilapiks, haisvaks kõdunevaks mudaks...
kvaliteetnaised ilmselt aga siin ei tutvu, neil mujalgi pööraseid selle, kes neil pea segi ajavad.
seega teoreetiliselt puuduvad sul siin igasugused väljavaated ja tuleb loota pimedale juhusele.
aga igal juhul oleks tore, kui ka Alu siin lõpuks "mehele saab":D
 
Miia 17. veebruar 2016, kl 19.21
Ons keegi mingeid lahendusi pakkunud, va. kontide murdmine. Huvitav keda või mida siin ära kasutatakse. See, et ma psühholoogia teemadega veidi kursis olen, mis sinna parata saab. Ärakuulaja ja suunaja rollis olen küll ja ikka selleks, et mingeid mõtteid siit koguda. Sina, välipreester ei pea seepärast pahandama, et ma sinu soovitusi kuulda ei võtnud. Mul on oma pea ka millega mõelda.
 
välipreester 17. veebruar 2016, kl 19.38
Mina ei pahanda üldse, jumalime! Minu kondid oleks nagunii terveks jäänud.
Keegi ei saagi mingeid muid lahendusi pakkuda, sest neid pole lihtsalt olemas. Sina aga üritad mingit vikerkaare algust leida.
(eeh, kuipalju ma niisuguseid naiivikuid näinud olen. Vanaks hakkan vist jääma)
 
Alu 17. veebruar 2016, kl 19.39
Punapea, vot ei tea nyyd. Tõelised suurmehed ongi ju yksi. Ja kui mõtlema hakata, et igapäev ootaks naine kodus ja pmst peaks hakkama arvestama temaga...see mõte ei paista enam yldse ahvatlev või siis on sama meeli ylendav, kui peale puhkuse lõppu tööle asumine.
 
Alu 17. veebruar 2016, kl 19.43
Miia mis lahendusi sa siit ootad enda jahtunud tunnetele ja räpakale hoolimatule mehele? Foorum saab sind tema suhtes sama palju yles kytta kui ta lõua puhtaks kraapida ja lõhnastatult su ette heita.
Selle "probleemi" lahendus on ainult su enda kõrvade vahel. Juhul, kui seal muidugi vaakum või tõmbetuul pole.
 
Sid. 17. veebruar 2016, kl 19.44
Miia Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kaua su suhe kestnud on, Sid?


Üsna kaua juba. Kolm aastat varsti täis. Mis aga põhiline - tüdimuse märke veel ei ole ja aina paremaks läheb. :)
 
Miia 17. veebruar 2016, kl 20.49
Alul vilistab endal tuul. Mul on mees, kodu(maja) ja jahtunud suhe vähemalt, aga sul vilistab tuul ka toas ja suhetes. Ja näed, ma ei karda tõele näkku vaadata, otsin probleemile lahendust vähemalt. Tead, et probleemi tunnistamine on olulisim samm probleemi lahendamisel? Peale selle olen maksimalist, kes ei lepi niisama olesklemisega, tahan enamat. Nii ka oma suhtest. Võiksin lasta kõigel vaikselt tiksuda ja teha ette nägu, et kõik on paremas korras. Mees ilmselt ei taipa veel, et minu tunded tema vastu jahtumas. Pole plaanis istuda käed rüpes ja oodata kui viimane rong jaamast väljub. Kõik on veel võimalik. Tema tunded minu vastu on ok.
 
välipreester 17. veebruar 2016, kl 21.33
Miia, kui sa tunnistad, et maksimalist oled, siis on probleemi algpõhjus ju leitud.
Tunnistan, et mu esimene soovitus oli vale, see oli mõeldud hoolivatele inimestele.
Maksimalistid seevastu ei saagi kellegagi koos elada, sest keegi ei suuda nende nõudmisi täita. Äärmisel juhul võid koera pidada, aga ära väga närvilist ja isepäist tõugu vali.
Edevust peaksid piirama - pole vaja üritada sellist väikekodanlikku stiili, et mul on mees, maja, kaks korda aastas käime reisimas ja liisime autot. Võib-olla mõnele naabrile läheb korda, aga enamusel kaaskodanikest on sellest sügavalt savi.
Ma mäletan kui üksaasta tabas selline maksimalismitõbi Ingrid Tähismaad ja elu läkski p.... sse. Kas ta mitte praegult üldse üksi ei ela?
 
Miia 17. veebruar 2016, kl 21.48
Pole vist vahet mida ma siia postitan. Igale minu lausele on kaks vastulauset. Kummaline, et ise üksi ekavad inimesed igal pool nõu andmas. Mõtle enda elu peale, välipreester. On sul endal kõik paremas korras? Elad ju ise kuskil välisriigis mingit tööd tehes. Kuidas suhetega? Üksik minu meelest?
 
välipreester 17. veebruar 2016, kl 22.05
Üksik muidugi. Minagi olen maksimalist:) Maksimalistid ei oskagi teistega arvestada ja kõige hullem on naismaksimalist, sest ta tahab kohe hakata midagi muutma. Meesmaksimalist lööb lihtsalt käega ja läheb paremat otsima.
Suhteid saab vabalt raha eest osta, sellest olen ma pikalt jahunud kuid ärme väga põhjalikuks selles plaanis mine. Muidu ei pea delfi mode nõrk organism järjekordselt vastu - kustutab teema ära ja oledki oma murega üksi.
 
Miia 17. veebruar 2016, kl 23.07
Et naised ikka kehvemad. Hullult negativistid need maksimalistist mehed. Positiivsust otsi luubiga taga.
 
Alu 17. veebruar 2016, kl 23.13
Miia, mul on ka kodu (maja, enda oma), oma autod, töö, reisid, kokkusaamist ootavad lapsed, vaba aeg ja kõike seda enese täieliku peremehena. Pole mingit "teispoolt" keda peaks hakkama kusagilt lappima tehes kompromisse enda unustamisel ja deklareerides seejuures end maksimalistiks, et mitte päris lolliks jääda. Mehel naine võib olla, aga ei pea olema. Naistel käib see vist vastupidi.
Mida iganes, kurtsid, et pole mehega rahul ja ta ei hooli sinust sel määral, kui ootaksid. Nyyd õiendad juba teiste kallal, et neil pole võlukepikest midagi muuta teie suhtes. Ega polegi. Virele edasi ja kasvata ennast või oma meest ymber. Mina hoian pöialt, olles kogenud samas, et vanadele koertele uusi trikke ei õpeta.
 
Miia 17. veebruar 2016, kl 23.44
Mul on savi mida sa arvad. Tundsid end puudutatuna, et käima läksid?
 
veel jäänud 18. veebruar 2016, kl 01.18
paar püsikat kekslemas
 
Bil8o 18. veebruar 2016, kl 07.42
miks püsikad on nii eemale peletavad?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!