Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
nii väsinud ma olen
 
Kateriin 27. veebruar 2016, kl 17.19
armastusest ja suhetest. lihtsalt väsimus ja tüdimus. siingi teemasid lugedes ja terves internetis tõstetakse esile mingit "tõelist" armastust, mis koosneb peaasjalikult seksist, õpetatakse andma mehele seksi söögi alla ja söögi peale, kõrval aga samas kurdab keegi, et kõigest hoolimata on mehel armuke. minuga on niipidi olnud, et kõigepealt meeldib mehe olek, välimus, suhtlemise viis, see alles viib edasi kirglike tunnete tekkimisele. mulle oleks teistsugune järjekord vastuvõetamatu- kõigepealt proovida voodisobivust ja hiljem ehk areneb sellest midagi edasi. muidugi satun naerualuseks sellise kivistunud arusaamaga elust? ja eks igaüks loeb ja saab aru seda, kuidas talle tundub- et ma kindlasti olen frigiidne ja masenduses naine, kelle on mees maha jätnud ja nüüd elab siin kibestumust välja.
otsus oli kahepoolne, väikese tagasilöögiga mehe poolt, kes oleks meelsamini näinud, et ma pisaraisse uppudes teda aastateks taga nutma jään. siiski mu ellu mahub veel hulk muid asju - laps, töö, trenn, hobi, kodu, sõbrad. ja ma ei mõistagi, miks seksi ja armastust nii hirmsasti üle tähtsustatakse nagu koosneks elu ainult panemisest, mida rohkem, seda parem ja siis ainult ongi automaatselt kõik õnnelikud. ei ole ju, milleks muidu seksinipid internetis ja ajakirjades pisidetailideni lahti harutatud, midagi ei jää endale avastamiseks, teine inimene on voodis nagu päheõpitud luuletus, kõik on teada, kõik on nagu teistelgi, mingeid üllatusi ei saa olla. kui elu on vaid kellestki olenemine, kelle kohuseks on sind õnnelikuks teha ja kui seda inimest parajasti elus ei ole, siis on elu mõttetu, siis on elu tõepoolest erilise mõtteta. seks on kahe inimese vaheline intiimne armastuse jagamine, lõõgastav ja rahustav, kuid kaotab kohe oma sisu ja mõtte, kui paari hinged ei ole seotud. hingeside saab olla tugevam kui armusidemed, mida tihti purustavad egoistlikud arusaama(tuse)d. ei tahtnudki vist muud öelda.
 
ideaalmaastik 27. veebruar 2016, kl 17.35
Praktikas on lood teised. Seks ja armastus ei käi alati käsi-käes.
 
3in1 27. veebruar 2016, kl 17.40
Õnnelik suhe koosneb armastusest, sõprusest ja seksist. Kui üks osa ära langeb, kaob ka suhe või muutub vegeteerimiseks.
 
Kateriin 27. veebruar 2016, kl 17.45
kui näitena haiguse tagajärjel üks paarist kaotaks võime seksiks, siis kas tuleb armastusele hüvasti öelda ja minna otsima seda, kes suudaks ja võiks? oleks see armastus? räägitakse, elu on üks ja ainus, tuleb kiirustada elu elama, muidu kohe on hilja jne. kas läbi elu tormamine annab ka mingi rahulolutunde, õnne?
palju definitsioone õnnele ja armastusele ja millest see täpsemalt koosnema peaks. nõus, et sõprus on ka üks tähtis komponent. armastus tundub egoistlikum ja seetõttu hapram katkema ja kaduma.
 
to Kateriin 27. veebruar 2016, kl 18.22
Mina naisena leian, et elu ei pea elama kellegi teise mõtete ja soovituste järgi. seega, kui Sa tunned, et ei taha kiirustada, siis ära tee seda ja Sa ei kaota kohe kindlasti mitte midagi olulist. Olen aru saanud, et punnitada ja vägisi midagi üritada pole mõtet, ei õnnestu, nii kui lõpetad selle, tulevad lahendused...ei pruugi alati kohe tulla, aga need tulevad. Arvan, et selles on oluline osa, et oled siis ise rahulikum ja tasakaalukam ja siis tulevad ka vastused. Jälgi vähem teiste elusid ja tasub keskenduda enda elule, oleks minu soovitus, kuigi ka muidugi subjektiivne :)
 
Kateriin 27. veebruar 2016, kl 18.43
see oleks üsna võimatu kõiki soovitusi järgida, mis ajakirjad ja internet jagavad. kuid seda tulva jälgides tekib tunne, justkui oleks mul midagi viga või puudu, sest meeldivat meest kohates ma ei hakka teda kõigepealt mõttes lahti riietama. silma vaadata ja rääkida on tore, aga edasiseks vajan aega ikkagi. ma lausa ei otsi kedagi ja vaatan, mida elu mulle toob, igavust tunda pole aega, mõtteid mõlgutan ja imestama sunnib, kuidas terve elu ühele kaardile paigutades saab õnne oodata.
 
no ei mõista 27. veebruar 2016, kl 19.06
soovitus tegeleda endaga ja süvitsi. kui mulle meeldivad mummudega põlvikud siis nii see on, olenemata sellest, et kolmveerand inimkonnast peavad õigeks triibulisi kanda.
 
dii 27. veebruar 2016, kl 21.26
Mis imestada, et paljud tunnevad ebakindlust ega taha erineda massidest, nii tundub turvalisem talle.
 
Arvamus 28. veebruar 2016, kl 00.09
sinu jutust kumab läbi soov seksi vältida. ega seda saa pahaks panna, sest mõned naised lihtsalt ei vaja seksi või on see midagi väga erilist ja harva. paljudele meestele selline asi pole vastuvõetav, sest normaalses kooselus on seks väga oluline komponent.

kui partner jääks võimetuks seksima, siis "niisama" saab tema kõrval elada vaid väga vähese sugutungiga naine, sest olukord on niigi stressirohke (invaliid kodus, kogu elu tuleb ümber kujundada ja hinnata) ja lõpuks pole isegi võimalust seksiga ennast maandada. keegi ei sõimagi sind frigiideks, see lihtsalt ongi nii, et sulle pole antud õnne tunda tugevat kirge, vaid ootad kooselult pigem platoonilist sõprust. seda ei saa sulle pahaks panna, samuti ei saa pahaks panna meestele/naistele seda, kelledele on seks oluline komponent suhtes.
 
miks mitte 28. veebruar 2016, kl 09.55
Paltooniline sõprus on täiesti jõus.
 
Kateriin 28. veebruar 2016, kl 11.50
seksi vältimist mul mõtteis ei ole, minu küsimus oli pigem, kas ja miks on ainult seks kõige tähtsam komponent kooselus või abielus? mulje on, et kõigepealt seks, siis hakatakse vaatama, kas muid sobivaid puutepunkte ka on. kas mees on hea seksi nimel nõus elama muidu talumatu naisega, kuna mehe jaoks on seks tähtsaim?
 
mõtleb 28. veebruar 2016, kl 12.43
miks sa vaevad oma pead sellega kuidas keegi ja miks nii, elab? inimesed on erinevad. on selliseid kes hea seksi nimel taluvad ja ka selliseid kes olematu seksi kõrval püsivad ikka oma kena ja muidu hea naise kõrval.
 
Alu 28. veebruar 2016, kl 12.55
"minuga on niipidi olnud, et kõigepealt meeldib mehe olek, välimus, suhtlemise viis, see alles viib edasi kirglike tunnete tekkimisele. mulle oleks teistsugune järjekord vastuvõetamatu- kõigepealt proovida voodisobivust ja hiljem ehk areneb sellest midagi edasi."

õigel teel oled naine, las need ära trööbatud hetäärid ja nendega samal orbiidil olnud mehed rääkida, mida tahavad. Usu oma sisetunnet ja ära lase seda kõigutada neil, kelle veenmisoskus on vaid teiste omade alatähtsustamine ja naeruvääristamine ning enda omade jõuga läbisurumine.
 
icc 28. veebruar 2016, kl 13.14
alu, mis sul neist hetääridest. sulle vanale tolale on nad nkn kättesaamatud :P
 
Alu 28. veebruar 2016, kl 13.37
icc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alu, mis sul neist hetääridest. sulle vanale tolal
> e on nad nkn kättesaamatud :P


ega polegi neist midagi ja õnneks on nad jah teispool ekraani.
 
vääga vääga 28. veebruar 2016, kl 14.03
haiged tyybid
 
siinpoole ekraani 28. veebruar 2016, kl 15.17
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> icc Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > alu, mis sul neist het
> ääridest. sulle vanale tolal
> > e on nad nkn kät
> tesaamatud :P
>
>
> ega polegi neist midagi j
> a õnneks on nad jah teispool ekraani.

midagi ei ole, aga igas teises postituses plädised hetääridest ja tuppedest, kes sinu peale vist ei märgu? hale vanur :DDDDD
 
eks ta ole 28. veebruar 2016, kl 15.30
Kadakatupp on liiga ilus,liiga seksikas,liiga sõnaosav,eks see ajab impotentse ja aseksuaalse punapea vere keema ja rõvedusi pilduma. ilmselt ei olnud punapea oma ropu suuvärgi ja labase käitumise tõttu koolipõlves klassiõdede kõrval eriti tahetud, seetõttu vihkab punane reptiil kõiki naisi ja lömitab naistevihkajast alu ees,selmet ennast parandada ja peeglisse vaadata.
 
Kateriin 28. veebruar 2016, kl 16.09
ei ole peal sellest mingit vaeva, et mõtted liiguvad, huvitab mind, miks eriti siin või üldse internetis anonüümselt tuleb, saab ja ollakse keegi teine kui arvutist eemal olles? siin näiteks tuleb tähelepanu saamiseks metsikut seksitiigrit kehastada nii nagu mitte midagi muud elus ei ole ega tule. kõige selle juures saab kedagi teist, kes istub kusagil mujal arvuti juures, maha teha, ala- ja naeruvääristada. head sõnad kellegi kohta on väga visad tulema. eluvõitlus paremate positsioonide pärast? kes kordki on tundnud, mida annab, kui öelda otse või anonüümselt midagi hästi, sel on oht sellest tundest sõltuvusse jääda. kahjuks palju on ennetavat ründamist, et jõuaks ette, enne kui endale halvad sõnad adresseeritakse.
see selleks, ma ei ole saanud ikka veel vastust, ammendavat vastust küsimusele, kas inimene on tõesti ainult loom, seksuaalloom ja mitte midagi enamat, sest see vajadus ("vajadus") on tõstetud esikohale, kõrgemale ja kaugemale muudest eesmärkidest ja elamiseks olulisest mõttest.
 
Lõbus Lesk 28. veebruar 2016, kl 16.19
Kateriin,
kas seksimises on midagi loomalikku, mida inimesed ei tohiks tähtsustada?
tegelikult on kepiisu inimloomale sama loomulik kui joogijanu, näljatunne või hingamine. selle vahega, et seksipuudusest ei lämbuta minutite jooksul, see võtab kauem aega...
 
Kateriin 28. veebruar 2016, kl 16.29
Lesk, ütlesid isegi, et selle puudusesse suremine võtab kauem aega, siis võiks see ju ollagi mitte esikohal, aitaks kolmandast või neljandastki? :)
 
polkovniku lesk 28. veebruar 2016, kl 16.45
Selle haiguse ma võtan.
 
mees üle 30 28. veebruar 2016, kl 16.50
Kindlasti aitaks ka 3/4 koht kui seks oleks seal kohal ka sinu kaaslasel. Ja ikka mitte see ei loe mis teistel paaridel on vaid mis sobib sulle ja sinu kaaslasele.
 
Esopus Spitzenburg 28. veebruar 2016, kl 17.03
Lõbus Lesk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kateriin,
> kas seksimises on midagi loomalikku,
> mida inimesed ei tohiks tähtsustada?
> tegelikul
> t on kepiisu inimloomale sama loomulik kui joogija
> nu, näljatunne või hingamine. selle vahega, et sek
> sipuudusest ei lämbuta minutite jooksul, see võtab
> kauem aega...

No päris hingamisega seksimist küll võrdsustada ei saa. Ma võrdleks seda pigem magusasöömisega...eks šokohoolikule tundu ka, et ta maailm kokku variseb, kui šokolaadi ei saa, aga tegelikult on inimesi igasuguseid. Mõni sööb valimatult kõike, mis magus, sest vajadus magusa järele on nii suur...teisele piisab paarist-kolmest kvaliteetsest kommist nädalas või isegi kuus, mõnel käivad siuksed hood peal, et sööb korraga pakki komme ära ja siis on tükiks ajaks rahu majas ja siis on veel need, kes üldse magusat ei armasta:D
 
Lõbus Lesk 28. veebruar 2016, kl 17.09
Kateriin,
kuigi selle puudusesse suremine kauem aega võtab, ei tasuks seksi alahinnata. depressioon, kibestumus ja naistehaigused ei kuulu ju täisväärtusliku elu juurde? kroonilise seksivaegusega need paraku kaasnevad.
ja kas sa kujutaksid ette elu mehe kõrval, kellega on huvitav rääkida, kellega ühised lemmiktoidud ja tõekspidamised...aga kelle puudutus on sulle vastik...või kelle riista sa ei ihalda vaid jälestad? mina igal juhul mitte.
 
Lõbus Lesk 28. veebruar 2016, kl 17.18
proua Spitzenburg,
magusast loobumine reeglina ei põhjusta deprekat või tervisehäireid. seega võrdlus šokolaadiga pole kõige tabavam.
kuigi šokolaadiorgasm kahtlemata eksisteerib. :D
hingamisega võib seksi võrrelda, kuna mõlemad tegevused on omased enamikule elusorganismidest...need lihtsalt kuuluvad täisverelise eksisteerimise juurde. magusaõgimine pole loodusega kooskõlas ega ka kuigi tervislik ajaviide. ka suitsetamine ja alkoholism mitte- need on pigem pahed.
kas ka seksi tuleks käsitleda sõltuvusttekitava pahena? :p
 
Kateriin 28. veebruar 2016, kl 17.34
on vist minu eneseväljenduse viga kui on jäänud mulje, et olen veendunud seksivaenlane ega taha seda (enam) kunagi.
30mees, need mehed, kelle jaoks on seks vääramatult esimesel kohal, minu teele ei sattu, selleski vestlusringis ei näe nad mõtet osaleda, sest esimese 5 minuti jooksul seksilootus on välistatud.
Lesk, sa loed minu kirjutistest välja, et mehe lähedus, kellega on mul on ühised mõtted, on mulle vastik? Võib-olla tõesti muutub, kui ma muust ei räägiks ega mõtleks, kui ainult seksist ja sellega seonduvast. Nagu Esopous näite tõi, nii mõtlen minagi. Ka šokolaad võib südame pahaks ajada, kui seda ja ainult seda süüa. depressiooni ja muude seksipuudusest tingitud haiguste ohud võtan oma vastutusele.
ma ei ole kindel, et ma tahan nende meeste tähelepanu, kellele meeldib kuidas naisel on seks meelel ja keelel ja ainult. nemadki väsivad.;)
 
Esopus Spitzenburg 28. veebruar 2016, kl 18.59
Depressioon ja tervisehädad tekivad siis, kui sa tahad seksi, aga mingil põhjusel ei saa. Siis on tõesti jama majas, nii füüsiliselt kui ka mentaalselt.
Lõbulesele ei paista aga kuidagi pähe mahtuvat, et on ka teistsuguseid inimesi, sellised, kes lihtsalt tahavadki vähem..ja no ma kardan, et neil võib depressioon ja tervisehädad tekkida pigem siis, kui vastu tahtmist rohkem seksima on sunnitud. Ja vähetahtjad ei ole ilmtingmata frigiidid või impotendid, lihtsalt tahavad vähem....
 
oh,oh 28. veebruar 2016, kl 19.14
Palatites on omad psühholoogid ja puha :D
 
Alu 28. veebruar 2016, kl 20.04
Lõbus Lesk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kateriin,
> kas seksimises on midagi loomalikku,
> mida inimesed ei tohiks tähtsustada?
> tegelikul
> t on kepiisu inimloomale sama loomulik kui joogija
> nu, näljatunne või hingamine. selle vahega, et sek
> sipuudusest ei lämbuta minutite jooksul, see võtab
> kauem aega...
Ei tea, kuidas teistel on, aga mul ajab sellise 24/7 kiimas lehma indlemise meenutamine seksiisu pealt ära. Ja seda on vaja, kui ette satub mingi naine, kes on kahtlane seksimiseks.

Aitähh kadakatupp:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!