Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
nii väsinud ma olen
 
hälve 03. märts 2016, kl 11.30
muude tegevuste hulka käib delfis fantaseerimine ja oma sekselu laotamine?
 
kus arst? 03. märts 2016, kl 15.07
arstiabi oleks hädasti vaja, tupevaresel kõht lahti!
 
nõus väsinenuga 03. märts 2016, kl 15.17
Olen samuti väsinud. Ehk peaks vitamiine sööma.
 
Sid. 03. märts 2016, kl 16.11
Päike käib juba kõrgelt - kevad tuleb. Mis väsimusest siin rääkida saab? Elu on ju ilus ja järjest ilusamaks läheb. :)

*Ei saa muidgi märkimata jätta siinsete igavlevate trollide lobamist, kes igasse teemasse oma s***sed näpud torgivad:

oota 03. märts 2016, kl 08.14
Alu ja ta kaaslane ärkavad ja õpetavad. Teised on siin haruharva vaatamas, kas on midagi muutunud foorumis.
Vasta Tsiteeri Kohatu postitus!

to oota 03. märts 2016, kl 09.10
Teised on jah siin rohkem nende tegevusi jälgimas. Tegelikult nad pole siin.
Vasta Tsiteeri Kohatu postitus!

ongi 03. märts 2016, kl 14.45
nagu kaheinimese foorum või nii. Kui keegi paneb kuulutuse, siis on need põhitegelased kohal, et ära sorkida.
 
... 03. märts 2016, kl 19.22
igavleva sidi lobisemine ja solkimine on muidugi jumalast OK
 
Kateriin 04. märts 2016, kl 09.01
Lõbus Lesk Kirjutas:
------------------------------------------------
> aga mine
> kokandus- või köögifoorumitesse ja näed lugematul
> hulgal toiduretsepte, kööginippe ja gurmaanide mul
> jetamist.
> ja keegi ei püstita küsimust, kas sõ
> õmine on elus primaarne...
> inimeste omavaheline
> tutvumine, suhte loomine- kepi või paljunemise ee
> smärgil- see kõik toimub teatud alateadlikke seksu
> aalseid instinkte järgides. tahame seda tunnistada
> või mitte. isakese Freudi järgijad teavad rääkida
> , et iga meie liigutus, mõte, tegu on tegelikult s
> ugutungist ajendatud, ühel või teisel viisil.
> s
> eega oleks naiivne oodata tutvumisfoorumis ainult
> ilma või poliitika üle diskuteerimist. läbi ekraan
> i saab muide aimata mitte ainult hingelist vaid ka
> füüsilist sobivust. virtuaalne keemia on olemas j
> a mõnel juhul kandub sujuvalt pärisellu. tõestatud
> . ;)
> sina ilmselt väidad, et kehalist tulevärki
> ei peaks tutvudes esikohale seadma....et vaimsed
> väärtused ja ühised hobid on tähtsamad vms.
> aga
> kurb tõsiasi on, et paljud abielud lagunevad just
> seksuaalse sobimatuse, rutiini või rahuldamatuse
> tõttu.
>
> sinule oleks ainus mõistlik variant
> leida kaaslane, kellel samuti madal libiido. vaim
> ne ühtsus ei päästa, kui mehel paar korda päevas k
> epiisu ja sinul heal juhul paar korda kuus.
> mu
> mehel nt praegu jälle hüperseksuaalse periood- mis
> tal suurema osa ajast ongi. sulle ilmselt igapäev
> ane kirglik seks ei sobiks, aga mina naudin täiega
> . inimesed, kes on sinust erinevad, ongi lihtsalt
> erinevad, aga mitte tingimata ebanormaalsed.

sul on õigus isiklikule arvamusele, kuid minu arvamus on veidi erinev. ma ei saa nõus olla, et inimene on vaid seksuaalloom, kellel on instinktid, mida ta pimesi järgib. köögifoorumis räägitakse toitudest, aiandusfoorumis lilledest, kas tutvumisfoorumis tuleb kohe püksid maha võtta, et tutvujad saaks teineteist looma kombel nuuskida? eks kõik teavad, mis seks on ja kuidas see käib, aga mingi sündsustunne võiks ju siiski olla, et päris kõigest suure suuga mitte kuulutada. kui ma vanalinnas ennast alasti kisun ja oma naba imetlema hakkan, kas see sind üldse imestama ei pane ja leiad ok olevat? ei usu. sa mõtled, et nii ei tehta, see pole ilus, see pole sünnis.
läbi ekraani füüsilist sobivust tunda kuulub juba üsnagi ulme valdkonda. ekraani vahendusel näed vaid sõnu, aga paber (ekraan) kannatab kõike, sinna võib kirjutada vajadusel ka seda, mis mõttemaailmaga kokku ei lähegi. näiteks, et arvatavat sobivat tutvujat meelitada. jätaks füüsilised testid ikka ainult privaatselt paarikesele järele proovida.
sinu mainitud madal libiido võib suhte arenedes tuult tiibadesse saada, kuid ikkagi on liiast oma suguelu anonüümses foorumis laotada. tõesti, see võiks jääda kahe inimese omavaheliseks asjaks.
 
Alu 04. märts 2016, kl 09.11
Katriin,

lesega pole mõtet vaielda. tema on klappidega hobune, kes kappab ainult oma ihu vajaduste rahuldamise suunas. on keegi temaga erimeelel või arvab, et taolise naisega ei tahakski magada, on kõik tillid kortsus ja viinerid minimaalsed.
 
möhjah 04. märts 2016, kl 14.37
Lesk võiks minna Teki alla, sobiv koht kirglikkusest rääkida.

Või sa, Lesk, esitad tutvumisel esimesed sõnad relvade sobivuse, mõõtude ja väljanägemise kohta?
 
polkovniku lesk 04. märts 2016, kl 21.05
Kas te olete nüüd kõik omavahel õnnelikult tuttavad? Võib-olla siirduksite grupipildi tegemisele? Väike mälestus õnnelikust õhtupoolikust ja sisukast vestlusest. Mõelge pildi nurka mingi logo ka välja!
 
Lõbus Lesk 05. märts 2016, kl 13.17
möhjah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lesk võiks minna Teki alla, sobiv koht kirglikkuse
> st rääkida.
>
> Või sa, Lesk, esitad tutvumisel
> esimesed sõnad relvade sobivuse, mõõtude ja välja
> nägemise kohta?

sinu meelest peaks tutvumine igal juhul olema võimalikult külm, tundetu ja kiretu? äkki peaksid nekrofiilide foorumisse siis siirduma...
mitte niivõrd mõõdud ja väljanägemine pole olulised, kui seesama kurikuulus keemia- mida õnnelikumal juhul saab isegi virtuaalselt tunnetada.
ja mis kasu oleks hiigelmõõtudega relvast, mis ainult korra kuus paugutada suudab?
tõmme peab olema ja prioriteedid selgeks räägitud. kui ühele seostub suhe käest kinni jalutamise ja kohvikus filosofeerimisega, teine ootab raju kepimaratoni igas võimalikus kohas ja võimatul ajahetkel- siis ju selge, et kumbagi ootused ei saa täidetud ja pole mõtet kohtumisele aega raisatagi.
 
dziisas kraist 05. märts 2016, kl 13.26
Lõbus Lesk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> möhjah Kirjutas:
> ------------------------------
> -------------------------
> > Lesk võiks minna Te
> ki alla, sobiv koht kirglikkuse
> > st rääkida.

> > >
> > Või sa, Lesk, esitad tutvumisel
> > es
> imesed sõnad relvade sobivuse, mõõtude ja välja
>
> > nägemise kohta?
>
> sinu meelest peaks tutvu
> mine igal juhul olema võimalikult külm, tundetu ja
> kiretu? äkki peaksid nekrofiilide foorumisse siis
> siirduma...
> mitte niivõrd mõõdud ja väljanägem
> ine pole olulised, kui seesama kurikuulus keemia-
> mida õnnelikumal juhul saab isegi virtuaalselt tun
> netada.
> ja mis kasu oleks hiigelmõõtudega relv
> ast, mis ainult korra kuus paugutada suudab?
> tõ
> mme peab olema ja prioriteedid selgeks räägitud. k
> ui ühele seostub suhe käest kinni jalutamise ja ko
> hvikus filosofeerimisega, teine ootab raju kepimar
> atoni igas võimalikus kohas ja võimatul ajahetkel-
> siis ju selge, et kumbagi ootused ei saa täidetud
> ja pole mõtet kohtumisele aega raisatagi.

masturbeeri, masturbeeri, see aitab. klahvide tagumine ei aita.
 
Lõbus Lesk 05. märts 2016, kl 13.44
Kateriin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sul on õigus isikliku
> le arvamusele, kuid minu arvamus on veidi erinev.
> ma ei saa nõus olla, et inimene on vaid seksuaallo
> om, kellel on instinktid, mida ta pimesi järgib. k
> öögifoorumis räägitakse toitudest, aiandusfoorumis
> lilledest, kas tutvumisfoorumis tuleb kohe püksid
> maha võtta, et tutvujad saaks teineteist looma ko
> mbel nuuskida? eks kõik teavad, mis seks on ja kui
> das see käib, aga mingi sündsustunne võiks ju siis
> ki olla, et päris kõigest suure suuga mitte kuulut
> ada. kui ma vanalinnas ennast alasti kisun ja oma
> naba imetlema hakkan, kas see sind üldse imestama
> ei pane ja leiad ok olevat? ei usu. sa mõtled, et
> nii ei tehta, see pole ilus, see pole sünnis.
> l
> äbi ekraani füüsilist sobivust tunda kuulub juba ü
> snagi ulme valdkonda. ekraani vahendusel näed vaid
> sõnu, aga paber (ekraan) kannatab kõike, sinna võ
> ib kirjutada vajadusel ka seda, mis mõttemaailmaga
> kokku ei lähegi. näiteks, et arvatavat sobivat tu
> tvujat meelitada. jätaks füüsilised testid ikka ai
> nult privaatselt paarikesele järele proovida.
> s
> inu mainitud madal libiido võib suhte arenedes tuu
> lt tiibadesse saada, kuid ikkagi on liiast oma sug
> uelu anonüümses foorumis laotada. tõesti, see võik
> s jääda kahe inimese omavaheliseks asjaks.

Kateriin, kui sulle antaks valida kahe mehe vahel, kellest üks lõhnab mittemidagiütlevalt või lausa ebameeldivalt ja teise lõhn kummalisel põhjusel sind erutab- mis sa arvad, kelle valiksid? eeldades, et välimus ja IQ enam-vähem sarnasel tasemel.
"looma kombel nuuskimine" ongi tegelikult üks esmaseid selekteerimismeetodeid sobiva kaaslase leidmisel. vähemalt IRL tutvumisel. feromoonidest oled midagi kuulnud? mitte ainult loomad ei nuusi üksteise sabaaluseid, sama toimib ka inimeste puhul, küll pigem alateadlikult. mõni naine isegi väidab, et armastatud mehe higilõhn on mõnusam kallist parfüümist. ;)

füüsilist sobivust on võimalik läbi ekraani tajuda. midagi ulmelist siin pole. jah, ekraanil on küll ainult sõnad...mida produtseerib aju- mis teatavasti on kõige erogeensem organ. sõnadega saab haiget teha, tundeid või tundetust edasi anda, ka sügavat iha ja erutust. kui oled täiesti siiras ja avad end õigele inimesele, võib tekkida palju enamat kui lihtsalt sümpaatia. olen olnud virtuaalselt armunud ja ka ise armumisobjektiks- lausa tuhandeid kordi, tänu teatud piltidele. :p ühest sellisest armumisest sai reaalne kirg ja suhe, nüüd juba aastatepikkune kooselu. ehk just sellepärast, et ei välistanud midagi.
kas pole natuke rumal nimetada utoopiaks kõike, mida pole ise juhtunud kogema?

mina ei mõtle kunagi: nii ei tehta, nii pole sünnis. selle asemel mõtlen: kas see meeldib mulle? kas see teeb mind õnnelikuks? kui jah, siis pole suvaliste võõraste möödujate arvamus ju oluline.
ahjaa, kui sul on ilus naba ja muu komplekt samuti, siis miks mitte seda raekoja platsil näidata? ilusa naise keha on kunstiteos ja kunst kuulub rahvale. ;p
 
pluuto 05. märts 2016, kl 13.55
Lesk on sexpert. Mis seal salata tal ongi õigus.
 
möhjah 05. märts 2016, kl 14.20
Lesk, kuule, sa tahad siis "puu otsa tagasi" aega, et saaks tutvuda - sugugi mitte inimese kombel - pigem sabaaluse nahutamisega ja sugutungi rahuldamisega elu elada.

Söömine, joomine, libiido, peldikus käimine. Kõik.
Ja neid tunge rahuldades elada. Nagu mistahes imetaja, kelle muusikariistaks on kummis rind, mille vastu rusikaid põmmutades sookaaslasi meelitada.

Tutvumine peaks olema ka intellektuaalne side või on see ülearune, saaks "kuuma keppi", ülejäänu on tundetu külmus.
 
Kateriin 05. märts 2016, kl 19.40
Lõbus Lesk Kirjutas:
------------------------------------------------------

> > Kateriin, kui sulle antaks valida kahe mehe vahe
> l, kellest üks lõhnab mittemidagiütlevalt või laus
> a ebameeldivalt ja teise lõhn kummalisel põhjusel
> sind erutab- mis sa arvad, kelle valiksid? eeldade
> s, et välimus ja IQ enam-vähem sarnasel tasemel.

> > "looma kombel nuuskimine" ongi tegelikult üks es
> maseid selekteerimismeetodeid sobiva kaaslase leid
> misel. vähemalt IRL tutvumisel. feromoonidest oled
> midagi kuulnud? mitte ainult loomad ei nuusi ükst
> eise sabaaluseid, sama toimib ka inimeste puhul, k
> üll pigem alateadlikult. mõni naine isegi väidab,
> et armastatud mehe higilõhn on mõnusam kallist par
> füümist. ;)
>
> füüsilist sobivust on võimalik
> läbi ekraani tajuda. midagi ulmelist siin pole. ja
> h, ekraanil on küll ainult sõnad...mida produtseer
> ib aju- mis teatavasti on kõige erogeensem organ.
> sõnadega saab haiget teha, tundeid või tundetust e
> dasi anda, ka sügavat iha ja erutust. kui oled täi
> esti siiras ja avad end õigele inimesele, võib tek
> kida palju enamat kui lihtsalt sümpaatia. olen oln
> ud virtuaalselt armunud ja ka ise armumisobjektiks
> - lausa tuhandeid kordi, tänu teatud piltidele. :p
> ühest sellisest armumisest sai reaalne kirg ja su
> he, nüüd juba aastatepikkune kooselu. ehk just sel
> lepärast, et ei välistanud midagi.
> kas pole na
> tuke rumal nimetada utoopiaks kõike, mida pole ise
> juhtunud kogema?
>
> mina ei mõtle kunagi: nii
> ei tehta, nii pole sünnis. selle asemel mõtlen: k
> as see meeldib mulle? kas see teeb mind õnnelikuks
> ? kui jah, siis pole suvaliste võõraste möödujate
> arvamus ju oluline.
> ahjaa, kui sul on ilus naba
> ja muu komplekt samuti, siis miks mitte seda raek
> oja platsil näidata? ilusa naise keha on kunstiteo
> s ja kunst kuulub rahvale. ;p

sina mõtled omamoodi ja elad nende mõtete järgi, mina omamoodi.
läbi ekraani armumise kohta küsiks nii, et mida su suur armutuhin siis ütleb, kui saad teada, et sulle kirglikke sõnu saatnud on kamp itsitavaid poisikesi aastates 12-14, kellele meeldib nalja teha? vaimustus ekraanitaguse kire süttimisest jääb?
ma ikkagi jätaksin riided selga ja naba imetlemata, kuigi ma ei saa kurta, et mu keha kuidagi ebaesteetiline välja näeks, aga minu jaoks pole see piisav põhjus, et seda kõik möödujad nägema peaksid.
sina põhined instinktidel, minul jääb ainult instinktidest veidi väheks, kahju elu ainult instinktidele raisata. instinktid võivad olla ja peavad olema, et elu maa peal jätkuks, aga minu jaoks peaksid need olema meeldivaks kaasandeks intellektuaalsusele. olen kuulnud kõigest, millest sa siin räägid, see aga ei tähenda, et peaksin kõike seda kindlasti tegema. valikud on minu teha.
 
viimasele 05. märts 2016, kl 20.16
sa ei saa hakkama oma valikute tegemisega, ohid oma väsimusest ja teiste arvamuse ja sobilikkuse üle. pole mina kuulnud, et lesk masendunud oleks, kogu aeg triksis traksis elurõõmu täis.
 
viimasele viimasele 05. märts 2016, kl 20.27
sa togu selle peale ei tule, et see triksis elurõõm on ainult mask? pane oma kolu enne tööle kui kommima hakkad!
 
10 a koos 05. märts 2016, kl 21.35
ärge ajage pula, ei loe nonstop kepp ega intellekt, kooselu nüristab mõlemad variandid ära. olen nii kuradi vihane ja tahan lõpuks aru saada, kas kooselu ongi selleks vaja, et üksteise peale oma halba tuju välja elada? see, mida võõrale ei öelda, selle saab kodus oma naine kaela, väljapool kodu tehakse head ja abistajat nägu, paremat meest pole ollagi, aga kodus on nagu türann, pere käigu varvastel ringi. sõimatakse ja närvitsetakse, ei jätku kannatust kuulamiseks ega abipakkumiseks. ära kurat siis võta naist ega tee peret, kui nendega viisakalt suhelda ei oska! ela üksi ja sõima peegli ees niipalju kui torust tuleb. kuradi kurat!
 
eelmisele kirujale 06. märts 2016, kl 11.29
olid õhtul purjakil, jah? nüüd endal ka piinlik lugeda, mis suust välja ajasid? kui pea raske, kebi magama, mitte netti möga kirjutama.
 
Alu 06. märts 2016, kl 11.32
Puudutustekunst, mis viib mehe paradiisi
Anu Villmann
“Kas sinu naine on juba konspektiga voodisse tulnud?” küsib Meelis Toivolt. Toivo naine ei ole, aga Meelise oma on, sest käis õppimas lingam-mas-saaži.
“Ja kuidas oli?” uurib Toivo. Eesti mehele omaselt on Meelis tavaliselt kiitmisega kitsi, kuid mitte lingam-massaažist puhul – see olevat super. Mis peitub selle neljatunnise seksile, paarisuhtele ja meeste tervisele pühendatud meistriklassi taga, mis paneb meie tagasihoidlikud mehed ülivõrdeid kasutama? Lingam-massaaž põhineb enam kui 6000 aastat vanal tantristlikul õpetusel. Võttes aluseks iidse armukunsti ja oma kogemused, on eestlanna Epp Kärsin pannud kokku massaažikursuse, mille läbinud naistel on “oht” kostitada vastassugu sõltuvusttekitavalt hea massaažiga. Epp ise on kaunis ja sensuaalne noor naine, kes ei ole seksi asjus eluvõõras pilvebaleriin, vaid kogenud praktik: kõik, mida ta teab ja räägib, on õpitud oma (voodi)elust. Armukunsti oskusliku valdajana saadab Eppu seksiõpetlase maine ning tema koolitused on reklaami ja meediakäratagi täis müüdud. Uks naudingute maailma Huvi lingam-tehnika (sanskriti keeles tähistab sõna “lingam” meeste suguelundit) vastu tärkas Epus kolme aasta eest, kui ta tutvus oma elukaaslase, ungarlase Robertiga. “Ju ma siis olin eesti mehed
nii ära kurnanud, et universum saatis mulle mehe, kes suudab mind paika panna,” naerab Epp. Robert oli see, kes viis kehalise kasvatuse õpetajaks ja rõivadisaineriks õppinud Epu tantraõpetuse, lingam- ja yoni-massaažide manu ning kellega koos avastas ta kehaliste naudingute maailma ning koges elu esimesi orgasme, mis võtsid pisarad jooksma. Lugejale selgituseks: kui lin-gam-massaaž on uks paradiisi meestele, siis yoni (sanskriti keeles naise tupp) tehnika on joovastavaid elamusi pakkuv unelm naistele. Mõlemad on seotud tantristliku seksuaalõpetusega, ent Epp hoidub oma koolituse kirjeldamisel terminit “tantra” mainimast. Tema õpetatav lingam-tehnika on palju enamat kui lihtsalt massaaž – selle mõte on tugevdada mehe ja naise suhet. Abielusid, mis tänu lingammassaažile purunemast päästetud, on Epu teada päris palju. Ta teab, millest räägib, sest ta enda varasemad suhted lagunesid osati just seetõttu, et naise seksuaalsed vajadused ületasid partneri omi. “Robert õpetas mulle, et ei ole vaja iga päev viis-kümme minutit sipsida. Kui võtta seks ette kord paari nädala tagant ja pühendada sellele kolm-neli tundi, on tükiks ajaks rahu maa peal,” teab Epp nüüd. Epp ütleb, et mehed, kellel on üldjuhul naistest suurem seksiisu, saavad ühest massaažist nii plahvatusliku naudingu, et kähkukateks tahtmist ei jää. “Uuringute järgi kestab meestel tavaline vaginaalne vahekord naisega 3–13 minutit, mis on nii lühike aeg, et naine ei jõua üles soojenedagi. Et naine saaks üh-
test oma, vajab ta vähemalt 20minutilist eelmängu. Nagu koolitusel käinud on mulle rääkinud, on neil 20 minutit pärast seksi algust asi tavaliselt tehtud, mõlemad pestud, tekk peal ja mees norskamas,” ei ole võõrastes magamistubades toimuv Epule saladus. Epp veenab naisi, et seks ja naudingud on vajalikud neilegi, seks ei ole vaid soo jätkamiseks. Paljud eevatütred kuulevad tema käest esimest korda, et mees võib kogeda kuut tüüpi orgasmi ja jõuda naudingute nirvaanasse ainuüksi rinnanibude või suure varba vahelise naha stimuleerimisest. Või kas teadsite, et naised on suutelised kogema seitset tüüpi orgasmi ja tundma kuni pool tundi kestvat orgasmi? “Pärast sellist kogemust on järgmisel päeval lihased nii haiged, nagu oleksid maratoni jooksnud. Aga vormis hoiab hästi,” kinnitab Epp ja teda vaadates ei jää selles osas kahtlustki. Meeste tervise heaks Mis puudutab selle loo peategelast, lingam-massaaži, siis see on naistel hea moodus rõõmustada kallimat, viies armsama taevastesse sfääridesse ilma otsesesse vahekorda astumata. “Massaaž on algusest lõpuni puhas käsitöö, ja käsitöö on ääretult hinnas. Lingam-massaaži oskava naise mees ei lähe ealeski küla peale,” väidab Epp. Mees lebab massaaži ajal kui kirjamark maas – ta ei pea vastutama, kas partner saab rahulduse, kas erektsioon on piisavalt tugev, kas naine jõuab enne teda tippu. Mees on täiesti time-out! Kuidas meest sealt alt puudutada, kui tugevalt või õrnalt survet avaldada, mil moel sõrmi liiguta-
da – seda näitab Epp koolitusel naistele käsivarte peal. Et kehal on mälu, masseerivad naised koju minnes meest õigesti. Võib-olla tuleb neil magamistoas Eppki meelde, aga mis sellest – vähemalt teevad naised nii, nagu peab. Peale mehe suguelundeid hõlmava 33 lingam-positsiooni õhutab Epp naisi mehe keha mujaltki julgemalt puutuma. Seda nii massaaži ajal kui ka muidu. Seksielu vürtsitamiseks võiks suunata suguelundite juurde koonduva energia piki keha üles. “Kui mees ei ole midagi sellist varem kogenud, hakkab ta vappuma ja värisema ning küsib: mida sa mulle tegid?” kirjeldab Epp. Eesti inimestele võib Epu seksijutt kohatu tunduda, aga ebalev olek kaob, kui ta võtab kõneks meeste voodimured ja tervisehädad. Neistki küsimustest ei saada massaažikoolitusel mööda. Spikker pihku ja sängi! Ideaalis peaks koolitusel õpitut seitsme päeva jooksul mehe peal praktiseerima, et võtted kenasti kätte jääksid. Samas pole püsisuhe kursusel osalemise eeldus.
“Minu juurde tuli õppima naine, kel tol hetkel partnerit ei olnud. Natuke aega hiljem kirjutas ta mulle, et tal on mehi valida nagu Rootsi lauas süüa,” annab Epu sõnul (taas)leitud enesekindlus ja vabalt liikuma läinud seksuaalenergia naistele sära, mis tõmbab vastassugu ligi. Kursusel osalejate keskmine vanus jääb 45 eluaasta kanti. Vanim seksitarkust saanu on olnud 68 ja noorim 18. Alaealisi Epp õppima ei võta. Koolitusel on osalenud isegi Epu õde ja vennanaine. Õemees märkis pärast tunnustavalt, et Epu töö naistega on Nobeli preemia vääriline. “Üks kooliõpetaja ütles, et lin-gam-massaaž peaks olema gümnaasiumis kohustuslik. Noortelegi tuleks ju rääkida naiseks ja meheks olemisest, naudingutest, mis sobivad ühele ja teisele. Kahjuks on kõik seksi puutuv meil ikka veel tabuteema. Ma väga loodan, et mul õnnestub siin revolutsiooni teha,” ei pelga avameelne Epp tõe nimel barrikaadidele tõusta. Loo alguse viide Meelisele ja Toivole on aga näide elust enesest. Tihti suunavad naisi Epu ma-
nu hoopis mehed. Kuulnud, et sõbra naine on spikri abil mehele naudinguid pakkunud, saadetakse seksiguru juurde õpetust saama ka oma kaasa. Tõsi on seegi, et neljatunnise koolituse teooria ja praktika vormub kuueleheküljeliseks manuaaliks, kus on kirjas kõik 33 lingammassaaži positsiooni ühes tööjuhendiga. Iga positsioon kannab ise nime. Näiteks positsiooniga “nõges”, mis on, muide, üks naiste lemmikuid, peletatakse mehe suguelunditest eelmiste pruutide energiat. Meeste favoriidiks on viker-kaareteekonna-nimeline võte, mis paneb nad mõnust silmi pööritama. Võib vaid ette kujutada, mis peitub “redeliga hot dog’i”, “äratuse”, “silituse”, “viljapea” ja ülejäänud positsioonide taga. Epp ise ütleb, et kolme-nelja-tunniseid vahekordi tuleb temal ette paar korda kuus. “Esmalt teen mina mehele tund aega lingam-massaaži ja siis tema mulle tund aegayoni-mas-saaži. Järgneb kaks tundi rahulikku armatsemist. Kõik kokku on nii hea, et selle lõppu ei tahakski,” õhkab Epp.
 
Kateriinile 06. märts 2016, kl 17.24
Kas otsid tutvust?
 
Lõbus Lesk 07. märts 2016, kl 01.12
pluuto Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lesk on sexpert. Mis seal salata tal ongi õigus.

sexpert või mitte, aga oma vigadest olen üht-teist õppinud.


möhjah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tutvumine peaks olema ka intellektuaalne side või on see ülearune, saaks "kuuma keppi", ülejäänu on tundetu külmus.

kas lugesid kusagilt välja, et kirg peaks välistama intellektuaalse sideme???
loe siis uuesti.
muidugi võib iha lõkkele lüüa täiesti erineva ajumahuga kodanike vahel...aga selle kestmajäämiseks peaks voodis peale keppi ka millestki rääkida olema. lihtne kriteerium, eks. netis aitab selekteerida nii väljendusoskus, sõnakasutus kui grammatiline suutlikkus. ega vist väga ei tõmba lähemalt tutvuma mehega, kes igas lauses 3 räiget kirjaviga teeb.

jutu mõte oli, et AINULT vaimsest lähedusest ei piisa. füüsiline on siiski määravam, eriti suhte algfaasis, kui hormoonid möllavad. kui ei mölla, võib ju lihtsalt sõpradeks jääda- kui suudetakse. ;)
 
Lõbus Lesk 07. märts 2016, kl 01.49
Kateriin,

olenemata minu või sinu elukogemusest või prioriteetidest toimib suhtlemine nii loomariigis kui inimloomadel üsna ühesuguse mustri järgi. feromoonid, kehakeemia, armumisel ajus vallanduvatest kemikaalidest põhjustatud eufooria- see on reaalsus, mitte minu väljamõeldis. kui soovid seda eirata, on see su vaba valik.
samuti on sul vabadus valida endale madala libiidoga kaaslane ja kõik happyd.

väga kahtlen, kas itsitavad 12-aastased poisikesed suudaks pikaajalise põhjaliku netisuhtluse käigus jätta usutavat muljet intelligentsest täisealisest mehest...
üks 18-aastane kutt oli küll kunagi sellise jutuga, et jättis pigem 50-aastase professori mulje. pärast selgus, et on lihtsalt keskmisest kõvasti kõrgema IQ-ga...ja suhtleme siiani, juba üle 10 aasta väga lähedased sõbrad.

miks peaks elu instinktidele raiskama?
need on meile antud justkui kompassiks, millest kahtluse korral abi saada.
rõhutan veel kord, et sügav kirg ja kõikehõlmav erutus ei välista mingilgi moel intellektuaalset lähedust. pigem see vaimne lähedus on iseenesestmõistetav, vähegi tõsisema suhte puhul.
füüsiline mõlemapoolne rahuldus paraku alati mitte. eriti lapsikud on väited a la "kõik oskavad nagunii seksida ja teavad sellest kõike".
ainuüksi omaenda keha vajaduste tundmaõppimiseks kulub mõnel pool elu, rääkimata siis partneri nirvaanasse viimise kunsti täiuslikust valdamisest. seks on kunst ja kamasuutra pooside päheõppimisest kunstnikuks saamiseks ei piisa.

minu unistuseks on olnud õppida viima naist naudingu tippu, avastades seeläbi uut ja põnevat oma hedonistlikel rännakutel. mehi on juba piisavalt avastatud. :p
kohtusingi lõpuks ühe ingliga, kelle keha ja hing on kui mu enda peegelpilt...aga veelgi ekspressiivsem, pöörasem ja loomingulisem on ta. ja tunnen end ärevana kui laps esimesel koolipäeval...

nii et kogu elu on avastamiseks, õppimiseks, jagamiseks.
õpihimu kadumisega kaasneb vaimne surm.
kas teadsid muide, et suguakt on samavõrd vaimne kui füüsiline tegevus?
 
ehh 07. märts 2016, kl 11.15
See dopamiinisõltuvus paistab üks karm asi olevat...
 
Kateriin 07. märts 2016, kl 14.03
Lõbus Lesk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kateriin,
>
> olenemata minu või sinu elukogemu
> sest või prioriteetidest toimib suhtlemine nii loo
> mariigis kui inimloomadel üsna ühesuguse mustri jä
> rgi. feromoonid, kehakeemia, armumisel ajus vallan
> duvatest kemikaalidest põhjustatud eufooria- see o
> n reaalsus, mitte minu väljamõeldis. kui soovid se
> da eirata, on see su vaba valik.
> samuti on sul
> vabadus valida endale madala libiidoga kaaslane ja
> kõik happyd.
>
> väga kahtlen, kas itsitavad 1
> 2-aastased poisikesed suudaks pikaajalise põhjalik
> u netisuhtluse käigus jätta usutavat muljet intell
> igentsest täisealisest mehest...
> üks 18-aastane
> kutt oli küll kunagi sellise jutuga, et jättis pi
> gem 50-aastase professori mulje. pärast selgus, et
> on lihtsalt keskmisest kõvasti kõrgema IQ-ga...ja
> suhtleme siiani, juba üle 10 aasta väga lähedased
> sõbrad.
>
> miks peaks elu instinktidele raisk
> ama?
> need on meile antud justkui kompassiks, m
> illest kahtluse korral abi saada.
> rõhutan veel
> kord, et sügav kirg ja kõikehõlmav erutus ei väli
> sta mingilgi moel intellektuaalset lähedust. pigem
> see vaimne lähedus on iseenesestmõistetav, vähegi
> tõsisema suhte puhul.
> füüsiline mõlemapoolne r
> ahuldus paraku alati mitte. eriti lapsikud on väit
> ed a la "kõik oskavad nagunii seksida ja teavad se
> llest kõike".
> ainuüksi omaenda keha vajaduste
> tundmaõppimiseks kulub mõnel pool elu, rääkimata s
> iis partneri nirvaanasse viimise kunsti täiuslikus
> t valdamisest. seks on kunst ja kamasuutra pooside
> päheõppimisest kunstnikuks saamiseks ei piisa.
>
>
> minu unistuseks on olnud õppida viima naist n
> audingu tippu, avastades seeläbi uut ja põnevat om
> a hedonistlikel rännakutel. mehi on juba piisavalt
> avastatud. :p
> kohtusingi lõpuks ühe ingliga, k
> elle keha ja hing on kui mu enda peegelpilt...aga
> veelgi ekspressiivsem, pöörasem ja loomingulisem o
> n ta. ja tunnen end ärevana kui laps esimesel kool
> ipäeval...
>
> nii et kogu elu on avastamiseks,
> õppimiseks, jagamiseks.
> õpihimu kadumisega ka
> asneb vaimne surm.
> kas teadsid muide, et suguak
> t on samavõrd vaimne kui füüsiline tegevus?

kas libiido tähendab, et seksi palju tahad, ikka on vajadus veel teha ja ülejäänud aja tehtust rääkida? eks ma siis olengi ekstra madala libiidoga ega kurvastagi selle üle nii väga. jääb aega muudeks asjadeks ka elus. ma arvan, et mehigi leidub samasuguseid kui mina, rääkigu nad siin mis tahes kui väsimatud nad on. leian kindlasti endasarnase "kunstniku", kuid mitte ainuüksi seksikunstniku, ma loodan. mul ei ole unistused seotud tekialuste tegemistega, sinuga on meil vähe teistsugused prioriteedid. võib-olla tuleks sellest erinevusest otsida põhjust, miks sina Lesk oled, mis siis, et Lõbus? see võib samahästi olla naer läbi pisarate. mina pole osav ekraani taha nägija.
 
@tähelepanelik 08. märts 2016, kl 20.25
Lõbus Lesk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
""" minu unistuseks on olnud õppida viima naist naudingu tippu, avastades seeläbi uut ja põnevat oma hedonistlikel rännakutel. mehi on juba piisavalt avastatud. :p
kohtusingi lõpuks ühe ingliga, kelle keha ja hing on kui mu enda peegelpilt...aga veelgi ekspressiivsem, pöörasem ja loomingulisem on ta. ja tunnen end ärevana kui laps esimesel koolipäeval..."""

see ingel on kahtlaselt Agnese moodi,kuigi ainult välimuselt kui uskuda Sidi Agnese kirjeldust ja kadakatupe endast avaldatud pilte. oma ropu suu tõttu sobiks ta rohkem reptiil-punapeaga. peale pöörast hiid dildodega pano on neil koos tore viinerite üle itsitada?!?võtke punapea ka kampa,selmet temaga kakelda:P
 
iiiigav 08. märts 2016, kl 20.58
 
jälgija 08. märts 2016, kl 21.07
ei ole võimatu, et lesk ongi Agnes või mida ta muidu alu taga ja ees siin ilgub. prowal seks saamata ja saadu ei taha kuidagi ununeda, ajab indlema ja ilkuma:O
 
nälgija 08. märts 2016, kl 21.40
jälgija Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei ole võimatu, et lesk ongi Agnes või mida ta mui
> du alu taga ja ees siin ilgub. prowal seks saamata
> ja saadu ei taha kuidagi ununeda, ajab indlema ja
> ilkuma:O


et siis teeb ennast Alule võimalikult vastikuks?
 
nb! 08. märts 2016, kl 23.38
troll on taas marutõvehoogu jäänud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!