Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mida pakuksite?
 
Alu 28. veebruar 2016, kl 11.44
Kes või kuivana kysib minu vanust, kuidagi maakalik onkimine nagu, ise kusagil kardina taga varjus või?
 
Podpolkovnik 28. veebruar 2016, kl 11.47
nõudlikud on need fertiilsest east väljas daamid. omal kivid-sokis tüüpi rinnad, paks pee ja sant iseloom vastu pakkuda. ahjaa, äärmuslik konservatiivsus voodielus lisaks. suuseks ja peeseks on ropud perverssused.
 
Lõbus Lesk 28. veebruar 2016, kl 11.51
Alu,
saa nüüd üle sellest "kassikesest". mõnes naises on kassilikkust rohkem kui teistes. pole minu süü, kui mehed seda märkavad. olendid, kes naisi kaltsudeks ja litsideks tituleerivad, pole õnneks minu orbiidile sattunud.
milline üldse peaks olema naine, kes suudaks taoliselt väljenduvat isast isendit respekteerida? selline, kes mingil põhjusel alaväärsuskompleksis ja tunnebki end kaltsuna?
 
küsimus 28. veebruar 2016, kl 11.51
Huvitav, et kritiseerid kardina taga varjus olijat.....olles ise samamoodi kardina taga varjus.
Aga ikkagi, kui vana...
 
Alu 28. veebruar 2016, kl 11.53
kellelegi pole pahaks panna ta käestlastud või muidu kehva välimust, kui kui selles kestas hakatakse ülbitsema ja kedagi teist mängima, siis võib ju ka härrasmees aru saada, et on tsirkusse sattunud ja võib ka klouni moodi käituda. Areenil ju seksima ei pea.
 
punapea 28. veebruar 2016, kl 11.53
"peeseks" pole mingi seks - isegi homod teevad rohkem suuseksi (mis on seks)... see mitte seks vanas eas võib väga laastavalt mõjuda - hemorroidid panevad punase värvi ees värisema:D

ja need vanus küsijad... (kui mees on kuni 58, on ta veel keskealine ja päris ok vana...peale sedaläheb juba hooldustöödeks:D)
ega nad pikalt julge kirjutada jah - üks-kaks korrektset lauset, kui on lootust midagi "välja lüpsta"... :D
ja kui pole, kukuvad taas lõugama ja kättemaksuihas kõik oma "mõistuse" tagavara välja laduma:D
 
Alu 28. veebruar 2016, kl 11.55
küsimus, ära näri ega targuta, ytle enda vanus kõigepealt ja kas sul on yldse tutvumissoovi.
 
Alu 28. veebruar 2016, kl 12.01
Lõbus Lesk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alu,
> saa nüüd üle sellest "kassikesest". mõnes
> naises on kassilikkust rohkem kui teistes. pole mi
> nu süü, kui mehed seda märkavad. olendid, kes nais
> i kaltsudeks ja litsideks tituleerivad, pole õnnek
> s minu orbiidile sattunud.
> milline üldse peaks
> olema naine, kes suudaks taoliselt väljenduvat isa
> st isendit respekteerida? selline, kes mingil põhj
> usel alaväärsuskompleksis ja tunnebki end kaltsuna
> ?
Ole hea ja hoia siis nende enda orbiidi meeste, miniviinerite, kortsus tillide vms trajektoorile ja hoidu sest kadakatupelikust kysimuste pystitamisest ja neile ise vastamisest. See ei tohiks nii keeruline olla, kui oled lõbus, tore ja hea naine. Minusugused su orbiidile ei tyki ja sellega peaks asi selge olema.
 
Lõbus Lesk 28. veebruar 2016, kl 12.01
Alu,
aga kui välimus pole käest lastud, on isegi üle harju keskmise...siis eeldad, et "tagasihoidlikkusest" peaks üritama mingit kortsus kaltsu mängida? alaväärsuskompleksis ideaalnaine? aga milleks? et juhtida tähelepanu kõrvale mehe kehvalt välimuselt ja võimalikelt kompleksidelt?
psühholoogiliselt täitsa huvitav juhtum.
 
Kass Basilio 28. veebruar 2016, kl 12.02
Lõbus Lesk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alu,
> saa nüüd üle sellest "kassikesest". mõnes
> naises on kassilikkust rohkem kui teistes. pole mi
> nu süü, kui mehed seda märkavad. olendid, kes nais
> i kaltsudeks ja litsideks tituleerivad, pole õnnek
> s minu orbiidile sattunud.
> milline üldse peaks
> olema naine, kes suudaks taoliselt väljenduvat isa
> st isendit respekteerida? selline, kes mingil põhj
> usel alaväärsuskompleksis ja tunnebki end kaltsuna
> ?

Kui me seda teooriat edasi arendame, saame väita, et "lohakamatele" naistele tulebki kaasa tunda. Ei saa ometi ohvrit süüdistada selles, et teda ära kasutati! Ei saa süüdistada naist, kes erinevate meeste mesiseid lubadusi uskudes voodist voodisse rändab. Ei saa süüdistada naist, kes "suure kala" kinnipüüdmise lootuses liisinguorjadest särgede ja viidikatega magab, kuna need temas petliku kujutluse olematust rikkusest lõid.
 
Lõbus Lesk 28. veebruar 2016, kl 12.04
Alu,
no ürita kasvõi kordki ühele küsimusele ausalt vastata- kui suudad. siis ei pea mina seda sinu eest tegema. ;)
 
Lõbus Lesk 28. veebruar 2016, kl 12.10
Kass Basilio on üks neist meestest, kellega seksitakse ainult rahahunnikute lootuses, mitte suguhimu rahuldamiseks või armumise sunnil?
 
küsimus 28. veebruar 2016, kl 12.10
Vastamajätmisest võib järeldada vaid üht....
 
Alu 28. veebruar 2016, kl 12.11
ei näe yhtegi põhjust vastata kysimustele, mis on esitatud minu jaoks täiesti vastuvõetamatu naise poolt. Kysi ja vasta ise, oled ju yle harju keskmise ses osas ka.
Ja tore oleks, kui lased siin inimestel tutvuda.
 
Alu 28. veebruar 2016, kl 12.13
küsimus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vastamajätmisest võib järeldada vaid üht....

nimelt mida?
 
Seda 28. veebruar 2016, kl 12.15
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> küsimus Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > Vastamajätmisest v
> õib järeldada vaid üht....
>
> nimelt mida?

Et oledki kehva välimusega kompleksides kämbu nagu lõbus lesk oletas.
 
Alu 28. veebruar 2016, kl 12.19
Seda Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alu Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > küsimus Kirjutas:
> >
> -----------------------------
> > --------------
> ------------
> > > Vastamajätmisest v
> > õib jä
> reldada vaid üht....
> >
> > nimelt mida?
>

> > Et oledki kehva välimusega kompleksides kämbu na
> gu lõbus lesk oletas.

Nonäed, kui hea, et on vähemalt kellegigi arvamus abiks võtta:)
 
Kass Basilio 28. veebruar 2016, kl 12.35
Kass Basilio teab, et vanarahvas kutsus ühte metsaelanikku mitme eri nimega - Püha Jüri kutsikas, metsatöll, pajuvasikas, metsakutsu jne. Kass Basilio jutu mõte oli, et l.ts jääb l.tsiks, nimeta teda, kuidas tahad. Alu nimetab isegi väga viisakalt hetääriks, mina jään rahvaliku l.tsi juurde. Ei kurtisaan, geiša, prostituut, vaid l.ts :D
 
Alu 28. veebruar 2016, kl 12.47
eks selle yle harju keskmise figuuriga ole keeruline isegi hakkama saada, kui kysitav maine juures on. Enese puhtaks pesemiseks võib ju proovida tähelepanu kõrvale juhtida yllitistega ala "Kuidas saakski alu naistest lugu pidada, kui on ise mudahoòrast sündinud? Rohkem dolerantsust, seltsimehed!"
tulemus on aga sama, kui teatavate poolt kasutatavasse wc on veetud pruunid jutid seinale, lõhn näppudelt ju ära ei lähe!
 
teadagi 28. veebruar 2016, kl 12.48
siinsete meeste arust pole ainult süütud litsid.
 
hahahaa 28. veebruar 2016, kl 12.51
dolerantsust? alu sellist rämedat viga nüüd küll ei teeks-:)
 
punapea puuksutab 28. veebruar 2016, kl 13.20
Kass Basilio Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kass Basilio teab, et vanarahvas kutsus ühte metsa
> elanikku mitme eri nimega - Püha Jüri kutsikas, me
> tsatöll, pajuvasikas, metsakutsu jne. Kass Basilio
> jutu mõte oli, et l.ts jääb l.tsiks, nimeta teda,
> kuidas tahad. Alu nimetab isegi väga viisakalt he
> tääriks, mina jään rahvaliku l.tsi juurde. Ei kurt
> isaan, geiša, prostituut, vaid l.ts :D

ja litsi keppija jääb litsi keppijaks, pole mingi seksteenuse kasutaja...:D
 
vanad tohlakad mehed 28. veebruar 2016, kl 13.33
no need vanad tohlakad lastega mehed kes neid tahaks. kortsus tilliga naiste perssses rippujad tohlakad.
 
uskumatu 28. veebruar 2016, kl 14.29
kas punapea on tõesti naine? sõimab kõiki naisi hooradeks, puukideks, ropendab, milline labane sõnakasutus, milline vihkamine. lisaks veel ilmselged psüühikahäired ja kinnisideed, mida ise tõena kuulutab. meheetaloniks peab alu, see räägib juba ise enda eest. kas sellisel inimesel (naiseks ei tihka kutsudagi) on lapsed, pere, sõbrannad, sõbrad, käib selline üldse tööl?
 
välipreester 28. veebruar 2016, kl 16.03
Alu, ega sa siin tagaridadesse paremate juurde enne ei pääse kui kõik esirea omad läbi oled pidanud:) Tagarea omad iseennast pakkuma ei tule.
Lausa tänaval tutvudes on see tavaline asi, et tüdrukud käivad kahe-kolmekesi gruppides kus on mõni efektne kaunitar ja ta tagasihoidlik sõbranna. Kui ise koos mingi "inglise poissmehest" sõbraga olla ja see veel kuskilt puritaanide perest pärit, jookseb tal miniseeliku peale juhe kokku ja lõug vajub ripakile. Ma olen käega löönud, et võta endale kui tahad, ma neid modelle näinud küll ja veel.
Õhtu edenedes selgub, et see tagasihoidlikum tüdruk on palju parem ja siis kukub inglane sõimama, et petsid jah! Einoh, mis mul petta, ise valisid. Mina saanuks mõlemiga hakkama.

Maksmise koha pealt samamoodi (lugege nüüd hoolega- mustad lesed, hetäärid ja kleopatrad). Kunagi ei tohi maksta sellele, kes raha küsib vaid sellele, kelle puhul tunnetad, et tal on raha tõesti vaja. Eile käisin võõras linnas juuksuris, inimest nägin esimest ja ilmselt viimast korda, arve oli ca 15 euri. Andsin 50 ja ütlesin , et tagasi pole vaja. Ei tahtnud talt midagi, las kasutab oma äranägemise järgi. Võimalik, et mõtles - lolliks lined. Las mõtleb, mis mul sellest.
Väljas maja ukse ees kerjas mingi lombakas. Sama soojaga lubasin tal teise jalaluu ka peeneks tampida. 99,9 % elukutseline kerjus, sest niisugusesse magusasse kerjamiskohta juhuslikud ei satu.
 
küs 28. veebruar 2016, kl 16.13
Alu, kes on see kellega tutvuda soovid? Sinuga üritati tutvuda teises teemas, aga sa ei võtnud vedu.
 
Lõbus Lesk 28. veebruar 2016, kl 16.15
Välipreester,
alu on naiste sõimamisega siin nii palju endale "promo" teinud, et vaevalt ükski mittemasohhistist naine tema tutvumisekatseid tõsiselt suudaks võtta. eks see ongi tal pigem niisama provotseerimine. teab küll, et naisi ei saa, aga vähemalt kildu visata ja nalja nabani. :p

maksmise koha pealt- räägid iseenesele vastu? või annad prostituudile raha ainult siis, kui seda ei küsita ja tundub, et "tõesti on vaja"? muidu teed külma arve?
 
välipreester 28. veebruar 2016, kl 16.29
Lõbus Lesk - me ilmselt saame sinuga "prostituudi" mõistest erinevalt aru.
Sa oled mitu korda 50 eurost ja Sõle tänavast rääkinud - ega ometi enda kogemuste põhjal:) Ma tean küll, et seal vähemalt vanasti niisugust kaupa oli, aga ma pole sealt kunagi kedagi ostnud.
Ma mõtlen "prostituudi " all eskorti. Neil ei ole seksimiskohustust ja idablokis töötavad nad enamasti büroo kaudu. Vastavalt sisetundele ja kujunevale olukorrale saab hinnakirja muuta või agendi kui mõttetu puugi üldse kõrvale lükata.
 
Tark mees taskust 28. veebruar 2016, kl 16.51
välipreester Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alu, ega sa siin tagaridadesse paremate juurde enn
> e ei pääse kui kõik esirea omad läbi oled pidanud
> :) Tagarea omad iseennast pakkuma ei tule.
> Lau
> sa tänaval tutvudes on see tavaline asi, et tüdruk
> ud käivad kahe-kolmekesi gruppides kus on mõni efe
> ktne kaunitar ja ta tagasihoidlik sõbranna. Kui is
> e koos mingi "inglise poissmehest" sõbraga olla ja
> see veel kuskilt puritaanide perest pärit, jookse
> b tal miniseeliku peale juhe kokku ja lõug vajub r
> ipakile. Ma olen käega löönud, et võta endale kui
> tahad, ma neid modelle näinud küll ja veel.

Kaks tähelepanekut:-

1) "Ei tuu poll` õige nus.samees, kis put.se praakse" või "Panna tuleb valimatult kõike ja kõiki, siis ehk vanajumal halastab ja viskab vähe paremat kraami sekka." Nii on öelnud targemad mehed eri aegadel nö tagarea rahva kohta.

2) Tagasihoidlikud on Brežnevi pakikeses. Eriti levinud kõrtsides ja klubides. Tahad ilusama sõbranna seltskonnast tantsima kutsuda, lükatakse koll ette. Iludus on kollide kompaniile peibutuseks lisatud.
 
välipreester 28. veebruar 2016, kl 17.53
1) Ei jõua ju keegi panna kõike mis liigutab, sest kogu see ettevõtmine pole mingi 15 minuti teema. Ma olen varemalt ka kurtnud, et hirmsasti ära väsitab ja kvaliteedi nimel tuleb üsnagi valiv olla.

2) Tagasihoidlik ei tähenda sedasama mis kole. Eriti levinud igasugustes tänavakohvikutes, et üks on pealetükkiv ja väljakutsuv, teine vaatab ja naeratab häbelikult. Esimest pole mõtet võtta, sest see on sihuke "õletuli". Kui kogu seltskond praalib on tegu palgapäeva tähistavate kontoriametnikega kes juba töö juures lõunast krundi alla on võtnud ja kõige õigem oleks oma toolid sealtkandist eemale kolida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!