Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mida pakuksite?
 
Alu 29. veebruar 2016, kl 22.04
Veebipolitsei,

Millistes postkastides nimelt olen sonkinud? Oled sa oma ameti kõrgusel ja paned mind selle eest vastutama või oled niisama paksude tagajalgadega krants, kes veel tänaseks päevaks igavledes kuulsust otsib?
 
Alu 29. veebruar 2016, kl 22.13
Erinevalt igasugu tuppedest ja leskedest on minul ainult yks varukonto peale gmaili, see on siin ka avalik olnud.
Mingisugust makaagi jälitus ja andmekogumismaaniat põdeval aga on neid vist sadu ja nendelt ta tutvub ja tutvub, pyydes jõuda millegini, mis siin teemat annaks.

Pole hullu, mul on kõik need "tutvujad" säilitatud, juhuks, kui tõelisel veebipolitseil huvi tekib.
 
hu 29. veebruar 2016, kl 22.25
Teemad või asjad siin. Suured inimesed mängivad, muud ei midagi.
 
koll 29. veebruar 2016, kl 23.01
Teatud vanuses nende suurte inimeste organismis hakkab toimuma taandareng ja nad muutuvad tagasi lasteks.
Siin juba päris mitu pubekat ja mõni on täitsa titt oma arengult.
 
küsimus 01. märts 2016, kl 00.50
ma ei saa aru ühest asjast. miks punapea arvab, et kadakatupp tema postkastis kolab? ma arvan, et punapea peaks oma paranolise luuluga kiiremas korras arsti poole pöörduma,enne kui hilja.
 
miks miks 01. märts 2016, kl 06.57
ilmselt joob jälle
 
Wastus 01. märts 2016, kl 09.41
küsimus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma ei saa aru ühest asjast. miks punapea arvab, et
> kadakatupp tema postkastis kolab? ma arvan, et pu
> napea peaks oma paranolise luuluga kiiremas korras
> arsti poole pöörduma,enne kui hilja.

Sellise murega magada ikka saab?
 
punapea 01. märts 2016, kl 09.48
icc...keda see kadakatupp huvitab... jutt on psäikost:D see joodikust reptiiltupp (ka vana h..), see lõugab ainult siin punapea kallal...see ei ole üldse huvitav kuju - ainult ühte auku ja saamatuses lolliks läinud:D
üldse ei huvita see kakaaugutupp...
asee psäiko...daaa...sellega alles hakatakse tegelema..
 
punapea 01. märts 2016, kl 09.50
kadakatupp muidugi võib ka oma osa saada...vaatan kas viitsin selle kustund looma elu ka keeruliseks teha..
 
Prioriteedid Paigas 01. märts 2016, kl 10.08
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> küsss Kirjutas:
> -------------------------------
> -----------------------
> > kas sümbol "*" erutab
>
> > sind??
>
> Ma näen, et sind erutab märk
> * vägagi. :D
> Tegelikult tähistatakse tärniga jo
> onealust märkust, ei muud. ;)

Tegelikult erutavad ja häirivad "väikest küsijat"ehk TB reinkarnatsiooni ning tema suurt eeskuju Tupevarest siin foorumis lisaks "*"märgile ka tervitamine postituse lõpus; smailid;püsinimelised kasutajad;tutvumisteemad,millest võiks isegi asja saada, kui oma arstiila ja kopipastega õigeaegselt ei sekkuks(viimane näide oli Irma48)ja loomulikult printzessi pilt mida ma oma allkirjana kasutan ning mille kunagi Haukuv Peni üles laadis,kui olemusliku kokkuvõtte delfi staartutvujast.

Kuna ma lubasin Psäikole,et jään seda kasutama seni kuni ta oma teema teeb,siis olen sõnapidajast mehena sunnitud seda ikka veel kasutama.

http://meeldib.ee/2015/09/neiu-on-printsi-valgel...

Tervitades :)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Prioriteedid Paigas 01.03.2016 10.09.
 
psühhiaater 01. märts 2016, kl 11.01
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadakatupp muidugi võib ka oma osa saada...vaatan
> kas viitsin selle kustund looma elu ka keeruliseks
> teha..

Punapea, mis poolest sina kuidagi vähem loom oled? Mis õigusega sa sõimad teisi foorumi kasutajaid? Ainult isiklik antipaatia ei anna põhjust kedagi h..raks või loomaks sõimata.
Näed kadakatupes või mõnes teises võimalikku konkurenti, kes võiks su võimaliku mehe üle lüüa? Kõigepealt tuleks sul see mees kätte saada, muidu jätad tahes-tahtmata patoloogilise mulje.
 
Alu 01. märts 2016, kl 11.05
Tupevareses konkureti näha võib ainult rikki läinud psühhiaater. kipub juhtuma, kui ametis liiga ametis ollakse ning soodade kalded endasse imetakse:)
 
psühhiaater 01. märts 2016, kl 11.12
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tupevareses konkureti näha võib ainult rikki läinu
> d psühhiaater. kipub juhtuma, kui ametis liiga ame
> tis ollakse ning soodade kalded endasse imetakse:)

Seega tunnistad, et Punapeal on midagi rikki läinud. Patoloogiat kahtlustasin minagi, mitte nooremate ja ilusamate naiste konkurentsi kartuse pärast. See on loomulik nähtus hilises keskeas naiste puhul. Ilmsed ärevushäired, kahtlustamismaania ja kalduvus Tourette'i sündroomile viitavad aga tõsisemale probleemile. Soovitan pöörduda spetsialisti poole, enne kui hilja pole.
 
it kunn 01. märts 2016, kl 11.19
tõestusmaterjal lõpuks olemas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See on kõige selgem ähvardus kellegi postkasti vms
> häkkimise kohta. punapea saab ikka aru, millega t
> a preagu riskis? kes on see isik, keda ta praegu ä
> hvardab? kadakatupp?
> pange tähele, punapea kir
> jutas "saame KA sinule õige pea krati sappa", kell
> ele ta juba varem seda teinud on? hoidku jumal pun
> apead, kui ta oma skisofreenias ja vihas valet ini
> mest süüdistab või süütu inimese kallale läheb ja
> teisi ka üles ässitab? seda on siin varem korduval
> t tehtud.
> loodan, et keegi (kadakatupp?) kirjut
> ab selle ähvarduse peale lõpuks avalduse politseis
> se, siis saab punapea ka teada, et peale luulude e
> i huvita ta kole isik kedagi ja saab lõpuks teatud
> asutusse puhaste linade vahele.
>
> punapea Ki
> rjutas:
> ---------------------------------------
> ----------------
> > siin on teisigi, kes võõrast
> esse meilikontodesse s
> > isse häkkinud on. sees
> ama, kes siin Alut sõimab...
> > ära hõiska mida
> gi, vana h.., psäiko jne, - saame
> > ka sinule
> õige pea krati sappa...

punapeal katus sõidabki, juba ähvardab siin ei tea millega. sõimlemine on tema juures tavaline, sellega enam ei üllata. mõned vanad naised muutuvad labaseks, tahavad kõvad mutid olla vms? ega see ainult peletab mehed eemale, kasu pole midagi.
 
Alu 01. märts 2016, kl 11.28
Et punapeal katus sõidab...aga kuidas saavad kinnitada enda katuse kinni olekut igasugu psyhhiaatrid ja muu tupevareste kisakoor? see pole argumend vaid ainult myyt, et hetäärid on kõrgelennulised, ihaldatavad, kättesaadamatud, etc.

kinnitust seega palun, enne ei usu!:)
 
punapea 01. märts 2016, kl 11.39
ma arvan, et nii mõnelgi hakkab endal katus sõitma, kui ma nende pööningul kolistan või katusel kõnnin:D

Alu, see oli hästi öeldud, see konkurentsi kohta...paremini ei saagi!:DD
 
punapea 01. märts 2016, kl 11.48
ja kui juhuslikult keegi peaks kuskilt otsast või mingit pidi minus konkurenti nägema, siis kordan:
mind on juba üks hurmur siit ammu ära võlunud - temast paremat lihtsalt ei ole!
nii et ma kui siin vahel "klahve toksin", siis mõne vana hea tuttava näo pärast, kes sõnaseades super meister ja... seda ma juba olen siin maininud, viitsi korrata..

niisama, mussi ka:D

https://www.youtube.com/watch?v=6xWKFSrjSbI&ebc=ANyPxKo3njGOO7ZmSoCKe2waTmtbJ5M-DYjtmA426J6kpPEb5FzZqXERacOJ7RzHtExkumEpi73PghouWzTmE3BHu4DOI3kaMg
 
küsimus punapeale 01. märts 2016, kl 12.07
Mida see inimene sulle tegi, keda sa praegu ähvardad?
Sama küsimus Prior. Paigast-le.
 
Prioriteedid Paigas 01. märts 2016, kl 12.26
>>>>Sama küsimus Prior. Paigast-le.<<<<

Armas väike küsija,kui sa tooksid oma järgmises küsimustevoorus allajoonituna tsitaadi minu kirjutatud
ähvardustest sinu aadressil oskaks ma võib-olla sellele küsimusele isegi vastata.
Praegu saan ainult anda väikese nõuande naistearstidelt:
"üleminekuperioodist,tuntud ka menopausina, tingitud ärevushäire vastu aitavad ka looduslikud vahendid nagu näiteks palderjani-ja naistepuna tee.

Tervitades :)
 
punapea 01. märts 2016, kl 12.27
ma ei pea vastama nimetule netitrollile... keegi ei pea..
ma suhtlen siin - kui suhtlen - ainult tuttavate nägude ehk püsinimelistega.

kunagi tegin teema püsinimeliste kokkutuleku mõttest... ja kes terve aasta püsinimelisena vastu peab, võiks olla tulijad... ma ei mäleta, millal selle tegin, aga teema oksendati jälle täis - Agnes, psäiko ja mõned veel seal sõimlesid... mõtlen, kas täiskasvanud keskealised ei oska üldse käituda - nõukaaegne haridus on oma karmi sügava punase vao siledale ajule jätnud?:D
 
küsimus punapeale 01. märts 2016, kl 12.38
Kuidas võid kindel olla, et selle teema sodis täis inimene, keda sa praegu ähvardad? Kas sa pole kordki selle peale mõelnud, et sa eksid ja süüdistad valet inimest asjades, mida ta teinud pole?
 
punapea 01. märts 2016, kl 12.38
lisaksin PP-le, et siin pole asjata tehtud 50+ nurgake... - eks me kõik jõua kunagi sinna, aga kuni veel on aega, läheb viisakas inimene sinna, kus temale sobilikum ja kohasem... lisaks veel mõned soovitused - seksida tuleb ses vanuses regulaarselt (regulaarne tähendab püsipartneriga, sest nende pidev vahetus võib ses vanuses eriti laastav olla - võib oma identiteedi sootuks kaotada ja üldse varsti ennast "meietada":D) ning banaani söömine pidi ka hea olema - praegu ahvi aasta ja igasugused puu- ja juurviljad on head...:D
 
Alu 01. märts 2016, kl 12.40
naljakas siin jah, et keegi vehib taktikepiga nagu orkestri ees ja ylejäänud siis peaks nagu vastama, tõestama, olema ja käituma nagu mingi saja nime all esinev "auk" määrab. enda kõrgelennulises määramatuses, jumalikus ja ihaldatud seisus. irw. viisakuse piires on sellele isegi vastu tuldud, aga järg kipub käest minema siis, kui auku nokkima hakatakse. siis auk pole enam rahul ja hakkab vastu mulksuma.
 
kaastundlik 01. märts 2016, kl 13.03
ahaa, vana laul jälle punapeal. seksida TULEB püsipartneriga. kes ei seksi, see on vana hoòr, loom ja muud ülivõrded.
kuni punane reptiil jälle siivsuse naha nagu vana kooriku seljast heidab ja "kõrvalsuhteid" manguma tuleb.
tõesti mingi vaimuhaigus, bipolaarsus äkki?
 
punapea 01. märts 2016, kl 13.03
ja kuna meestel pole nn menopausi (ainult tühine keskeakriis, mis viiekümpiseks saanuna juba möödas:D) ja nad Naistekas vähemuses, siis neil küll pole vaja 50+ nurgakeses kössitada...see niisama mu eelmise postituse täiendusex...

Alu, see ongi see, miks nad korraldavad siin vägesid - oled ju nagu magus ja maitsev "kont", mida järada:D ainult et miks minu leekiv pea... :D

https://www.youtube.com/watch?v=VDE2OMZtExY

kogu aeg hambus - ometi ma siin nii tagasihoidlikult ja sõbralikult nende tühje päevi täitmas... :D
 
tagareast 01. märts 2016, kl 13.06
Punapea,

kuidas seostub kaasfoorumlaste sõimamine ja ähvardamine sõbralikkusega? äkki seletad lähemalt, et omaenda tühja päeva täita.
 
Alu 01. märts 2016, kl 13.13
Uvitav, et punapea (jt. "pysikate" irw) "sõim ja ähvardused" on väga rangelt arvel, kuid kui asjaomasega tegelevad tupevaresed vms staff, siis haihtub kogu raev ja tänitamine nagu kõhutuul orkaanituulde.
on see seotud mingi fenomeniga, et keegi kujutleb end syytuna pilveäärele jutlusi pidama?
 
Harakas 01. märts 2016, kl 13.17
Tuped ja varesed eksisteerivad püsihaigete kujutlustes, kes igas postitajas näevad nähtamatut vaenlast või mõnd teist püsikat. Üksikpalatisse isoleerimisest oleks abi, kuidas arvate?
 
Alu 01. märts 2016, kl 13.29
kes on isoleerija, keegi, kes soomes torudele vilti ymber paigaldab?
 
punapeale veel küsimus 01. märts 2016, kl 13.36
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma ei pea vastama nimetule netitrollile... keegi e
> i pea..
> ma suhtlen siin - kui suhtlen - ainult
> tuttavate nägude ehk püsinimelistega.
>
> kuna
> gi tegin teema püsinimeliste kokkutuleku mõttest..
> . ja kes terve aasta püsinimelisena vastu peab, võ
> iks olla tulijad... ma ei mäleta, millal selle teg
> in, aga teema oksendati jälle täis - Agnes, psäiko
> ja mõned veel seal sõimlesid... mõtlen, kas täisk
> asvanud keskealised ei oska üldse käituda - nõukaa
> egne haridus on oma karmi sügava punase vao sileda
> le ajule jätnud?:D

Kas oled päris kindel, et selle teema solkis ära see naine, keda sa praegu ähvardad? Kas oled mõelnud ka tagajärgedele, mis juhtub kui ähvardad valet inimest? Isegi mingi netitrolli kättemaksuga ähvardamine ja omakohus on kuritegu, rääkimata sellest, et ähvrdad huupi, ainult selle pärast, et sa kedagi haiglaslikut vihkad.
Sama kehtib ka alu kohta, kes järjekindlalt süüdistab kõikides trollimistes ja roppustes ühte inimest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!