Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mida pakuksite?
 
kena mimm 01. märts 2016, kl 17.39
Alu

Siinse kohta ei oska öelda. Minu arvuti kahjuks postitajate pilte ja kehakaalu ei näita, pole veel sellist uuendust. Kust sina muidu selle said, FBI luureoskaonnast althõlma?
Aga reaalis pole sa vist ammu ühegi ilusa naisega lähemalt suhtlema sattunud. Millest muidu üleüldine negativism ja kibestumus?
 
Alu 01. märts 2016, kl 17.43
Näe, sadaski taevast kohe kena mimm kohale sulgi raputama.
tead, mul on siinses yldises positivismis ja väärika ea eneseylistuses ysna lõbus vaadata, kuidas inglid poris plätserdamas käivad. selle koha pealt, mis absoluutselt neid ei puuduta:)
 
Porine ingel 01. märts 2016, kl 21.16
ei mõista, mida halba näeb Alu väärikas eas, kui endal varsti 60. juubel saabumas. ja ei pea paljuks porises foorumis pool elu porisemas käia, imelik mees :P
 
Alu 01. märts 2016, kl 22.01
Mõni arvab siin end samapalju nooremaks välja paistvat, kui minul on aega 60 juublini...
Kah ei mõista, mida asja on mõnel inglil omi paremaid ja fertiilsemaid aastaid siin kulutada minu porinaid lugedes:)
 
kaaja mallast 02. märts 2016, kl 01.09
mõni paistabki noorem välja, rohkem kui need paar aastat, mis sind juubelist lahutavad, alu. kas on väga valus see teadmine?
 
visiir 18. märts 2016, kl 23.19
tagasihoidlikud ennast ei pakugi,vaid hoiavad selliesest kohast ja netisõltlastest eemale.
 
Rosinavaresele 01. september 2019, kl 01.07
välipreester Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lõbus Lesk - me ilmselt saame sinuga "prostituudi"
> mõistest erinevalt aru.
> Sa oled mitu korda 50
> eurost ja Sõle tänavast rääkinud - ega ometi enda
> kogemuste põhjal:) Ma tean küll, et seal vähemalt
> vanasti niisugust kaupa oli, aga ma pole sealt ku
> nagi kedagi ostnud.
> Ma mõtlen "prostituudi " a
> ll eskorti. Neil ei ole seksimiskohustust ja idab
> lokis töötavad nad enamasti büroo kaudu. Vastavalt
> sisetundele ja kujunevale olukorrale saab hinnaki
> rja muuta või agendi kui mõttetu puugi üldse kõrva
> le lükata.

Sitsi:DDD
 
Rosinavaresele 01. september 2019, kl 01.13
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lõbus Lesk Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > Alu,
> > saa n
> üüd üle sellest "kassikesest". mõnes
> > naises
> on kassilikkust rohkem kui teistes. pole mi
> > n
> u süü, kui mehed seda märkavad. olendid, kes nais
>
> > i kaltsudeks ja litsideks tituleerivad, pole
> õnnek
> > s minu orbiidile sattunud.
> > milline
> üldse peaks
> > olema naine, kes suudaks taolis
> elt väljenduvat isa
> > st isendit respekteerida?
> selline, kes mingil põhj
> > usel alaväärsuskomp
> leksis ja tunnebki end kaltsuna
> > ?
> Ole hea
> ja hoia siis nende enda orbiidi meeste, miniviiner
> ite, kortsus tillide vms trajektoorile ja hoidu se
> st kadakatupelikust kysimuste pystitamisest ja nei
> le ise vastamisest. See ei tohiks nii keeruline ol
> la, kui oled lõbus, tore ja hea naine. Minusugused
> su orbiidile ei tyki ja sellega peaks asi selge o
> lema.

Sitsi!
 
Rosinaprõmmijaid igatsevale Irwidele sitsijale 01. september 2019, kl 01.21
sinul, pedeklubide expedehetãärina, puuduvad need harjumuspärased rosinaprõmmijad, vana rosinamees. Miks muidu sa siin Irwidelt oma tillіrosіnale enne surma kasvõi mõnituste läbi turgutust landid. Lisaks reageerid sa alati nii truult Irwidele sitsijaks nimetamise peale. Hakka või arvama, et oledki konti luniv rakapeni, mitte endale kara rosinasse nooliv vana rosinamees..irw!!
 
Rosinavaresele 01. september 2019, kl 01.23
Prioriteedid Paigas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid. Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > küsss Kirjutas:
> >
> -------------------------------
> > -------------
> ----------
> > > kas sümbol "*" erutab
> >
>
> > > sind??
> >
> > Ma näen, et sind erutab märk
>
> > * vägagi. :D
> > Tegelikult tähistatakse t
> ärniga jo
> > onealust märkust, ei muud. ;)
>
> > Tegelikult erutavad ja häirivad "väikest küsijat
> "ehk TB reinkarnatsiooni ning tema suurt eeskuju T
> upevarest siin foorumis lisaks "*"märgile ka tervi
> tamine postituse lõpus; smailid;püsinimelised kasu
> tajad;tutvumisteemad,millest võiks isegi asja saad
> a, kui oma arstiila ja kopipastega õigeaegselt ei
> sekkuks(viimane näide oli Irma48)ja loomulikult pr
> intzessi pilt mida ma oma allkirjana kasutan ning
> mille kunagi Haukuv Peni üles laadis,kui olemuslik
> u kokkuvõtte delfi staartutvujast.
>
> Kuna ma
> lubasin P.....ole,et jään seda kasutama seni kuni
> ta oma teema teeb,siis olen sõnapidajast mehena su
> nnitud seda ikka veel kasutama.

Sitsi:DDD
 
Rosinaprõmmijaid igatsevale Irwidele sitsijale. 01. september 2019, kl 01.25
sinul, pedeklubide expedehetãärina, puuduvad need harjumuspärased rosinaprõmmijad, vana rosinamees. Miks muidu sa siin Irwidelt oma tillіrosіnale enne surma kasvõi mõnituste läbi turgutust landid. Lisaks reageerid sa alati nii truult Irwidele sitsijaks nimetamise peale. Hakka või arvama, et oledki konti luniv rakapeni, mitte endale kara rosinasse nooliv vana rosinamees..irw!!
 
Pakun 01. september 2019, kl 12.02
Ilma nõusid määrimata magustoitu!
 
To pakun 01. september 2019, kl 13.36
Ehk siis ostame jäätist ja muudkui limpsime?
 
Pakun 01. september 2019, kl 13.44
Ei, vale vastus!
Teie lemmik magustoit on mis? Lugeda ei oska?!
 
To pakun 01. september 2019, kl 14.32
Minu lemmikmagustoit on jäätis kusjuures. Aga teil?
 
Eelmine 01. september 2019, kl 19.15
Tal on sitsimine, nõusid ei määri:D
 
to Eelmine 01. september 2019, kl 19.40
Sitsib teine jah siin igal pool irwidele. Kahtlane, et tal nõusid üldse ongi, vbl ehk mõni loppis plekkkauss, mis vaevu koerakrõbuskeid kinni peab.:DDD
 
Irwidele 01. september 2019, kl 21.56
 
Rosinaprõmmijaid igatsevale Irwidele sitsijale 01. september 2019, kl 22.00
sinul, pedeklubide expedehetãärina, puuduvad need harjumuspärased rosinaprõmmijad, vana rosinamees. Miks muidu sa siin Irwidelt oma tillіrosіnale enne surma kasvõi mõnituste läbi turgutust landid. Lisaks reageerid sa alati nii truult Irwidele sitsijaks nimetamise peale. Hakka või arvama, et oledki konti luniv rakapeni, mitte endale kara rosinasse nooliv vana rosinamees..irw!!
 
Pakun 01. september 2019, kl 22.06
Minu magustoit algab S tähega nagu Teil Hr. salapärane! Oma plekk kausi võite panna oma rehvide asemele, et oleks seksikas mööda sõita ja endast atraktiivsemale hästi kuuldavaks teha!
Naudi ööd!
 
Eelmisele 01. september 2019, kl 22.20
Räägi seda kausi asja vanale rosinamehele otse. Ta on kõvasti dementne ega saa su ääri-veeri jutust aru. Saate sellest mollist ehk mõlemad seda salapärast S(itta?) helpida. Toda asjandust mille alla rehvid käivad teil kumbagil ju nagunii pole. IRW!
 
Eelmistele 01. september 2019, kl 22.21
 
Rosinaprõmmijaid igatsevale Irwidele sitsijale. 01. september 2019, kl 22.27
sinul, pedeklubide expedehetãärina, puuduvad need harjumuspärased rosinaprõmmijad, vana rosinamees. Miks muidu sa siin Irwidelt oma tillіrosіnale enne surma kasvõi mõnituste läbi turgutust landid. Lisaks reageerid sa alati nii truult Irwidele sitsijaks nimetamise peale. Hakka või arvama, et oledki konti luniv rakapeni, mitte endale kara rosinasse nooliv vana rosinamees..irw!!
 
arva, mis tahad 02. september 2019, kl 03.42
aga sitsi!
 
Rosinaprõmmijaid igatsevale Irwidele sitsijale 02. september 2019, kl 10.43
Arvata pole siin enam ammu midagi, vana rosinamees. sinul, pedeklubide expedehetãärina, puuduvad need harjumuspärased rosinaprõmmijad. Miks muidu sa siin Irwidelt oma tillіrosіnale enne surma kasvõi mõnituste läbi turgutust landid. Lisaks reageerid sa alati nii truult Irwidele sitsijaks nimetamise peale. Hakka või arvama, et oledki konti luniv rakapeni, mitte endale kara rosinasse nooliv vana rosinamees..irw!!
 
Pakun 02. september 2019, kl 21.06
Sellist tulirelva sinul ei ole aga näitan rohelist tuld. Oota paar kuud, vanamees, tähtpäevaks saab valmis 25 -?! Õnneks vanamees ise seda ei mäleta? Kauss hoia endale, supp on ammu külm. Läheb vaja soojendamiseks.irw
 
Eelmisele 02. september 2019, kl 21.28
Mis sa sest ümbernurga siin sonid. Kui see vanamees, kelle tähtpäevast sa siin luulutad, on vana rosinamees, siis see tohlakas on ammuilma dementne ja nagunii millestki, peale vajaduse Irwidele sitsida, enam aru ei saa. Onju, vana rosinamees..irw!!
 
Eelmisele 02. september 2019, kl 23.45
Peaasi et sitsite, rosinavaresed kausi ümber!
 
Rosinaprõmmijaid igatsevale Irwidele sitsijale 02. september 2019, kl 23.53
No kas sulle viirastub juba, et sul on mitu intsestist sündinud rosinavaresest kaksikõde, vana rosinamees? Läksid mõne kange rohuga liiale? Või pakipeediga? Nagunii viirastub sulle kõikjal kaunis ja sinust 20a. noorem lesk, kes, tõsi küll, su juba ammu ära põlgas. Aga muidu sinul, pedeklubide expedehetãärina, puuduvad ju need harjumuspärased rosinaprõmmijad, vana rosinamees. Miks muidu sa siin Irwidelt oma tillіrosіnale enne surma kasvõi mõnituste läbi turgutust landid. Lisaks reageerid sa alati nii truult Irwidele sitsijaks nimetamise peale. Hakka või arvama, et oledki konti luniv rakapeni, mitte endale kara rosinasse nooliv vana rosinamees..irw!!
 
Eelmisele 02. september 2019, kl 23.57
Kuidas koer küsib?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!