Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuidas vahet teha
 
Tutvusdetektiiv 02. aprill 2016, kl 20.15
Vaadanud siin ringi mõnd aega ja tekkis küsimus, et kuidas eristada naisi foorumis. Tutvumise eesmärgil muidugi. Tundub olema siin niisama õiendajaid, veel on mingid tagaukse fännajad ja siis naised, kellega ei taha keegi tutvuda nende vanuse pärast. Võibolla ka ülemäärase kaalu pärast.

Kuidas neil vahet teha, tutvuksin normaalse naisega, teised jätaks ära?
 
' 02. aprill 2016, kl 20.26
Viimati mina sain soimata kui pysisuhet julgesin otsida.
 
normaalne naine 02. aprill 2016, kl 20.37
Normaalse mehega tutvuks heameelega.
 
aus kaup 02. aprill 2016, kl 20.58
Mine fb-i seal fotod üleval ja valik üle maailma
 
kindel see 02. aprill 2016, kl 21.02
et, kes tahab tõsiselt tutvuda, siit ei tule otsima - niipalju võiks ikka aru saada kui olete siin ringi vaadanud st. lugenud postitusi.
 
to Tutvusdetektiiv 02. aprill 2016, kl 21.03
Siis tuleb selgelt välja kirjutada, mis vanusevahemikus, pikkuses, kaalus ja väljanägemiselt naist otsitakse- polegi probleemi. Imelik on tegelikult see, et sa üldse siit naist otsid.
 
ja edasi... 02. aprill 2016, kl 21.04
Milline oleks sinu naisideaal?
 
Alu 02. aprill 2016, kl 21.04
Siin ei ole õige koht tutvumiseks. Vagura hiirekese nahas võib olla tõsine pärakumakaak, nagu sid teda kutsub.
 
Tutvusdetektiiv 02. aprill 2016, kl 21.09
Normaalses naises on tahe ja võime saada järglasi, neid koos kasvatada, jagada koos muresid ja rõõme. Tema peale võib loota ja tal on tahe ühiselt panustada.
 
kle vana 02. aprill 2016, kl 21.14
 
Tutvumisdedektiivile 02. aprill 2016, kl 21.16
SEl juhu oleks otstarbekas kuskile perenurka kiigata või tutvumissaitidesse. Seal on ka noori neide, kes soovivad peret luua. Ise pead muidugi sobiv kandidaat olema ja siis pole probleemi. Siin on naljanurk või kuidas seda nüüd nimetada :)
 
Mitte tutvumissaitidesse 03. aprill 2016, kl 12.00
Üldiselt on tutvumissaitides väga kahtlane kontingent. Tundub, et Tutvumisdetektiiv siit väga naist otsigi, kui isegi vanuseküsimusele ei suuda vastata.
 
Tutvumisdetektiiv 03. aprill 2016, kl 12.22
Vanus on 39. Kas mingis vanuses on mehel tutvumine ebasoovitatav?
 
Mitte tutvumissaitidesse, N 30+ 03. aprill 2016, kl 12.34
Ei ole ebasoovitav, aga kui kuulutuses ei ole olulisi andmeid välja toodud, võid kaotada nii mõnegi potentsiaalse kandidaadi. Oluline on konkreetselt väja tuua vanus, asukoht, tutvumise kriteeriumid jms, et vältida ebasobivate tutvuda soovijate horde, siis ei ole vaja hiljem halada, et liiga paks või pikk ning kuskohas neid sobilikke kandidaate leida.
Ka delfi foorumist on võimalik saada häid tutvusi ja siin polegi muud, kui lihtne valem- mida pikem tutvustus enda kui ka otsitava kohta, seda erksamalt võib päike sinu õuel paistma hakata.
 
ewekas 03. aprill 2016, kl 12.35
Mina soovitan tutvuda rates. Seal puha mitu pilti üleval. Kui ei leia partnerit, siis on seal normaalseid inimesi kellega suhelda. Olen seal tutvunud juba aastaid ja ei kahetse, sest tutvun veel edasi.
 
õige 03. aprill 2016, kl 12.43
Mida rohkem varjatakse üldisi andmeid,sugu, vanus, pikkus, kaal ja mitu last vaja toita- seda vähem on võimalust tutvuda vaba ja vallalise soovitud partneriga. Valel on lühikesed jalad ja sellisel juhul võid tutvuda joodikute, narkarite, varaste ja pättidega, igasuguste tegelastega, kellel on halvad eesmärgid.
 
Mitte tutvumissaitidesse, N 30+ 03. aprill 2016, kl 12.45
Ratet küll kellelegi ei soovita, tõsiseltvõetavat ning eesmärkidega kaaslast sealt küll ei leia.
Kui keegi ütleks mulle, et vaata minu pilte Ratest, mul on seal konto, siis paneks ma nelja ilmakaare poole jooksu, paneksid kõik teisedki...
 
õige 03. aprill 2016, kl 12.45
Ja internetis sinuga tutvuda soovivatele ei tohi kunagi anda enda elukoha andmeid , tundmatuid endale koju kutsuda, sellest huvituvad vaid pätid, vargad ja muidu igasugune saast inimesi,keda net on täis. Normaalne inimene kutsub oma koju vaid häid tuttvaid ja seda keda hästi teab ja tunneb.
 
Mitte tutvumissaitidesse, N 30+ 03. aprill 2016, kl 12.50
Kuid umbkaudne asukoht peaks sellegipoolest kirjas olema, ei pruugi ju vahemaa sobida.
Nii et, kes oled sa, armas kuulutuse autor?
 
õige 03. aprill 2016, kl 12.52
Elukoha andmed- see pole riigi nimetus ega elamise piirkond. 30+, ära häma siin.
 
To n30+ 03. aprill 2016, kl 12.58
kas te mitte 50+ pole? 30+ alla käib samas seegi, kuid teie väljendusviis ei haaku kolmekümnese naise omaga.
 
Mitte tutvumissaitidesse, N 30+ 03. aprill 2016, kl 13.15
Inimesed ongi erinevad, mis sobib ühele, ei pruugi sobida teisele, sellepärast ongi oluline, et autor kirjutaks endast võimalikult täpselt, millised inimesed tema kõrvale sobivad ja millisele naistüübile ta võiks ise peale minne.
Ja milline peaks siis 30+ naise väljendusviis olema? Või mõtlete Ratet? Jah, ka minul oli TEISMELISENA Rate konto, kuid sinna aega see peaks ka jääma. Täiskasvanud inimesed peaksid sammuke oma arengus edasi liikunud olema ning väärtustama hoopis teistsuguseid asju: haridus, hea töö, empaatilisus, hea huumor, kvaliteetaeg, perekond jpm
 
Eelmisele peerunäole 03. aprill 2016, kl 14.40
Aga mine ja väärtusta siis!
 
teemaalgatajale 03. aprill 2016, kl 15.48
jäta kontakt ka, äkki mõni normaalne ikka satub siia ka... ;)

Kahtlustan, et siit astub ka ikka normaalseid läbi. Nemad ei tee nii kõva häält lihtsalt ja liiga pikalt siin ei peatu, sest me ju kõik näeme, kuidas see mõjub :)
 
täitsa OK 03. aprill 2016, kl 16.00
mina isiklikult ei loe neid kuulutusi, kus pikkus ja kaal kirjas...kohe pärast vanust, ja kõik...
Jahh, siin võib koledalt tüssu saada, nagu üks sai (megairw ka). Aga ega need numbrid ju aita, sest minu klaviatuur küll ei keela misiganes numbreid sellele kohale sättida (mis sest et olengi päriselt 50+ kg. ja trollidele: olen paar kg. ainult peale). Lühidalt siis, normaalne naine ei süvenen neisse kuulutustesse, kus kõige tähtsam lihakeha. Aga...teemaalgataja teab seda isegi :)
 
teemaalgataja 03. aprill 2016, kl 16.05
Kõik vanad peerunäod te siin, ei kavatsegi tutvuda :D
 
Tutvumisdetektiiv 03. aprill 2016, kl 17.47
Siia ei ole mõistlik kontakti panna, keegi tõsiselt võetav ei kirjutaks. Vanade naistega tutvumine ei huvita.
 
õige 03. aprill 2016, kl 18.14
No ära kirjuta siis,kas oled m või n ja kui pikk, kui raske ja kui mitmele lapsele elatist maksad ning kas eluled Soomes, Austraalias või Tartus.Siis mille peale võiks üldse tõsine perekonda loov inimene sinuga tutvumisest huvitatud olla?
 
õige 03. aprill 2016, kl 18.19
Kui sa pole vanade naistega tutvumisest huvitatud, siis seda enam pead enda õige vanuse, pikkuse ja kaalu ,samuti eelmiste kooselude laste arvu kirja panema,kellele elatist maksad. Eriti veel kui ise otsid tõsise sooviga naist, tuleb sul endalgi olla aus ja tõsine.
 
annab teada eelistustest 03. aprill 2016, kl 18.24
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siin ei ole õige koht tutvumiseks. Vagura hiirekes
> e nahas võib olla tõsine pärakumakaak, nagu sid te
> da kutsub.
-----------------------------
no sid vähemalt annab teada enda eelsitustest tutvumisel.
kui hiireke pärakumakaagiks sidile tahab saada, siis võib sidile kõvaks ajada küll.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!