Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tahaks aluga kohtingule!
 
kahekümpine 12. aprill 2016, kl 20.08
pole eriti teksti, mille põhjal hinnata, seega ei tuleks.

nuusuta terviseks!
 
pragu teistpidi vä? 12. aprill 2016, kl 20.10
sul pragu teistpidi vä? kahekümpine?
 
miks peab nuustutama? 12. aprill 2016, kl 20.12
kas sul on kuidagi eriline hais vä? kahekümpine? noor inimene võiks ju puhas olla.
 
Alu saatusekaaslane 12. aprill 2016, kl 20.14
kahekümbine, kas ma pean siin enne 10-15 aastat paksperseid sõimama enne kui tuled kohtama? sa oled siis juba kolmekümbine ja kortsu ja laia persega vanamutt ju.
 
eelmiesle 12. aprill 2016, kl 20.19
eks see ellmine tohlakas ole ka 10-15 aastat vanemaks saanud, ses mõttes pole teiste laiadel tagumikel enam mitte mingit tähtsust. Suht suva, missugune põetaja suppi suhu tilgutab või pamperseid vahetab vana mehe kannkate ümbert.kuskil hooldekodus.
 
to eelmisele 12. aprill 2016, kl 20.23
sinu suguseltsis on mehed kõik sellised nagu kirjeldasid?
 
jah, vanaisad ju on.. 12. aprill 2016, kl 20.26
pole keegi ju ilmasambaks jäänud. 80-95-meestel ikka juhtub, et vana mees abi vajab. looduse käik ju.
 
infarkt 12. aprill 2016, kl 20.28
eelmisele suguseltsi huvilisele: tõesti pole niisuguseid mehi suguvõsas esinenud, kes 60-selt 20-stega sexinud oleks ja infarkti tõttu surnud.

meil on vaimselt normaalsed mehed suguvõsas.
 
:) 12. aprill 2016, kl 20.31
normaalsed mehed annavad oma suguelust suguvõsale regulaarselt teada:)
 
oma naise kõrval 12. aprill 2016, kl 20.35
jah, 60-sed on püsinud oma naiste kõrval.

Pole esinenud vaimseid häireid, et vanad, 60-sed mehed lähevad üksi kolama ja pärast ei mäleta.
 
:) 12. aprill 2016, kl 20.36
ehk selle püsimise trumbiks ongi noor armuke:)
 
muidu oled autist vä?:) see emotikon 12. aprill 2016, kl 20.38
infarkt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eelmisele suguseltsi huvilisele: tõesti pole niisu
> guseid mehi suguvõsas esinenud, kes 60-selt 20-ste
> ga sexinud oleks ja infarkti tõttu surnud.
>
>
> meil on vaimselt normaalsed mehed suguvõsas.
-------------------
sa eelmine iniseja oled autist vä?
mis koht või sõna sul arusaamatuks jäi?
sai ju kirjutaud: keegi pole sexi tõttu infarkti surnud..
 
vä we 12. aprill 2016, kl 20.41
teimeline vääää
 
kus poes neid müüakse? 12. aprill 2016, kl 20.42
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ehk selle püsimise trumbiks ongi noor armuke:)
-----------------------------------------------------------
-------------------------------------------------
eelkirjutajal näib nagu probleem olevat. loodab infarkti surre noore litsi jalge vahel?
....................
kus poes neid noori armukesi müüakse?
meie suguvõsas pole nagu öiseid ringiaelejaid esinenud olenemata vanusest..
Soliidsed, endast ja teistest lugupidavad inimesed olnud, vaimselt terved.
 
:) 12. aprill 2016, kl 20.45
armukesega võib ka lõunavaheajal hullata:)
 
irw üheksateistkümpine 12. aprill 2016, kl 20.59
kahekümpine on juba mitu aastat kahekümpine. Huvitav, huvitav mis ime inimene see on, kes elulõpuni kahekümpine. Muidugi ajumahu järgi tõesti, see pidi välja arenema alles 25 aastaks võiks eeldada, et see selle piirini veel jõudnud pole.
 
kahekümpine 12. aprill 2016, kl 21.10
kui su ajumaht lubab, siis võid otsingut kasutada ja arvestada sellega, et esimene kommentaar siin foorumis võis olla ka 20 aastaselt postitatud... jõuan veel mitu head aastat kahekümpine olla :) ära muretse, kui ma 30 saan ja veel siia satun, siis muudan ka oma nime ära, et võid õhku ka ikka vahele lasta!
 
irw üheksateistkümpine 12. aprill 2016, kl 21.31
sa oled juba oma kolmekümnenendates. Lepi sellega! :)
Muidugi huvitav on see, et sa sattud alati siia, kui mingi teema aluga on... paneb ikka mõtlema, ega sa lihtsalt alu "nähtamatu" sõber pole või ehk lausa kahestunud isiksus.
 
Alu 12. aprill 2016, kl 22.04
On alles andmiseks läinud. Nii armas:)

Prisked mutid, kes vihkavad mind, yritavad kahekympist kogu oma empaatiavõimega enda poole meelitada:D
 
prisked mutid 12. aprill 2016, kl 22.07
mõni tunneb rõõmu isegi kui teda vihatakse. ohhjahh
 
irw 12. aprill 2016, kl 22.17
kuule, alu, sul ikka käib see isiksuse vahetus kiiresti... sinu alterego kahekümpine oli ju alles siin. Aga meil täna ju feminism, sa võid nüüd ennast eriliseks kuulutada ja rääkida, kuidas sind diskrimineeritakse.
 
Alu 12. aprill 2016, kl 22.33
Milleks? Mul on irw ja kahekympisel on nagunii irw.
 
Alu 12. aprill 2016, kl 22.36
Mõnel käib vist siiralt yle mõistuse, et on olemas alu ja on olemas ka kahekympine. Pisike delfi maailm hakkab tagaotsa varjutama?
 
aga mis sul sellest, alu 12. aprill 2016, kl 23.29
sind ei puuduta ju kahekümpised ega ka mitte tagaotsa varjutused..

imelik naljakas psike vana mees sealt rootsi metroos.
 
kahekümpine 12. aprill 2016, kl 23.42
mul on isegi täitsa megairw... kahju kohe sellistest piiratud ajuvõimekusega neljakümpistest. vb ahter nõuab oma osa
 
mitu perssset sul on, Alu 12. aprill 2016, kl 23.49
mitu perssset sul siin esindatud praegu on? kaks vähemalt, mõlemad minevukust: üks kahekümpine ja teine neljakümpine.
kunaAlu ise 60-ne tuuris vana pisike naljakas vanamees, siis jah, minevik tulistab kuklasse.
 
kahekümpine 13. aprill 2016, kl 00.11
äkki oleks aeg rohud ära võtta? saa aru juba, et on alu ja olen mina... mitu korda sa seda paska veel korrutad oma alteregode jutuga?
 
fraca 13. aprill 2016, kl 00.48
Kahekümpine tuli tutvuma?
 
irw üheksateistkümpine 13. aprill 2016, kl 01.01
ma olen ka sinu loogika järgi kahekümpine, seega ära hüppa midagi, et sina siin ainuke "kahekümpine" olend oled :) ja vabandan alterego pärast, ma täitsa usun, et kahestunud võibolla lausu 20stunud isiksushäirega on antud juhul tegemist.
Kas keegi on mõlenud, kui erinevat juttu alu ajab.. vahel isegi peaaegu mõistliku (erand kinnitab reeglit), seega siin taga peab miskit ju olema ;)
 
nunuu 13. aprill 2016, kl 10.11
mitu perssset sul on, Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mitu perssset sul siin esindatud praegu on? kaks v
> ähemalt, mõlemad minevukust: üks kahekümpine ja te
> ine neljakümpine.
> kunaAlu ise 60-ne tuuris vana
> pisike naljakas vanamees, siis jah, minevik tulis
> tab kuklasse.

Kahekümpise ja neljakümpise alterego kokkuliitmisel saamegi lihtsa tehte abil Alu tõelise vanuse.
See 10 aastat järjest kahekümpise sõnavara sarnaneb küll kahtlaselt vana naistefoobikust Alu mulinatega. Karta on, et ka välimus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!