Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tahaks aluga kohtingule!
 
naine 14. aprill 2016, kl 14.34
vabandust, ei viitsi kõiki postitusi lugeda. ja kuna olen siin "uus" , siis küsimus. Kes on Alu ja kui vana ta siis on. ja kas tegemist mingi kuulsusega?
 
vastuseks 14. aprill 2016, kl 14.39
alu on üle 10 a siin kükitanud nässakas, kes teeb ilma sellega, et sõimab teisi selle eest, mis ta ise on. kuulus on ta iseenda arvates.
 
kahekümpine 14. aprill 2016, kl 14.44
kes ütles, et mina meeste tähelepanus ei kümble? tõsi, riietun viimasel ajal üha tagasihoidlikumalt, sest nii kui midagi figuuri või elegantsi rõhutavat (ei räägi litsakatest riietest) selga tõmban, on kohe parv näljaseid ümber. olen lihtsalt väsinud olemast mingi sebimisobjekt, seega käingi ringi nagu kaltsakas, kurguni kinni nööbitud ja meikimata. mõnes mõttes masendav...
 
viimasele 14. aprill 2016, kl 14.48
mitu last sul juba on, et neile issikuju otsid?
 
irw 14. aprill 2016, kl 14.50
kahekümpine ei ole kirjakeelne sõna, kuid slängis on see olemas. Sellel on ka täitsa reaalne definitsioon. Again, googelda. Sa tõesti pole maailmanaba, et saad kõike oma tahtmist mööda defineerida.
Ahjah, välimus. Huvitav, huvitav mina pole ennast nii kui nii väga meikinud ja väga väljakutsuvaid riideid kandnud, aga ikka kümblen meeste tähelepanus. Sina järelikult pimpisid ennast korralikult üles, et osside tähelepanu saada, et nüüd kõik see maha võttes oled hall hiir ja keegi enam sulle tähelpanu ei pööra :) LOL
 
teine naine 14. aprill 2016, kl 14.53
Tõesti, see võib masendav olla, kui mehed pööravad Teile pilke vaid siis kui täis meik on peal ja riided viimase salapära paljastavad. Minu kaastunne Teile Kahekümpine.
 
kahekümpine 14. aprill 2016, kl 14.58
sinu kurvastuseks ei räägi ma väljakutsuvatest riietest ega paksust meigikihist. äkki su ajukene küündib selleni, et "parv näljaseid" on ikka üliekstreemne ja ma ei maininud midagi sellest, mis toimub praegu :)
 
näljane koer 14. aprill 2016, kl 15.12
Kes ikka koera saba tõstab kui koer ise. Muidugi Alu ja Kahekümpise puhul tõstavad nad veel vastastiku teineteise sabasid, et Eesti rahval ja Delfi rahval oleks ikka ülevaade.
 
kahekümpine 14. aprill 2016, kl 15.51
a kes ikka mu saba peab tõstma, kui saatusekaaslane... ja üks põhiline mõnitamisobjekt siin vaalaariumis :)
 
Alu 14. aprill 2016, kl 16.10
naine, ei ole kuulsus, tagasihoidlik ja kaaslast austav mees olen. Viiekympine:)
Ja mõnele paistab vist olevat kohale jõudnud, et on olemas ka kahekympine. Eile veel oli lootus, et olen mõlemat, aga tänaseks on mehi ja noorust austavad naised end kogunud ja pauguvad täiega. Eesti rahva ees . Heldeke kyll!
 
kahekümpine 14. aprill 2016, kl 16.16
tohho tillae, aluke, hakkad isaks mulle äkki? kopp ees sellest eluaegsest joodikust ja muidusööjast, kelle matused ma ükskord kinni pean ehk maksma...

olles siin alut ma ei tea kui kaua juba jälginud, siis iseloomu poolest ideaalne isa mulle :)
 
Alu 14. aprill 2016, kl 16.20
kahekümpine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tohho tillae, aluke, hakkad isaks mulle äkki? kopp
> ees sellest eluaegsest joodikust ja muidusööjast,
> kelle matused ma ükskord kinni pean ehk maksma...
>
>
> olles siin alut ma ei tea kui kaua juba jä
> lginud, siis iseloomu poolest ideaalne isa mulle :
> )

Mitmekympine sa nyyd olidki?:)
 
naerab kõht kõveras 14. aprill 2016, kl 16.25
Nii armas, kui alu ja kahekümpine peavad omavahel kahekõnet. Ega täna enam iseendaga rääkimist ei peetagi hulluse esimeseks tunnuseks. Lihtsalt selline eneseväljenduse viis, mis aitab väljendada oma tundeid ja vajadusel lausa oma sees peituvat mees/naispoolt.
 
kahekümpine 14. aprill 2016, kl 16.31
no kui nüüd minu *väärastunud* loogikat kasutada, siis peaksid sa üle viiekümne olema, sobid ideaalselt. või milles küss oli, alu?
 
kolmekümpine 14. aprill 2016, kl 16.37
kahekümpine, alu väärastunud loogika järgi kõlbaksid vist talle küljesoojendajaks. tema arust oleks norm 30 aastat noorema naisega voodisse ronida, kui leiduks ainult nii pooletoobist noort naist. irw.
 
naine 14. aprill 2016, kl 16.38
ma olen vist ikka täiesti sooda, ei saa aru, mis teema siin käib :-) keegi tahtis Aluga kohtingule minna. kas läks? miks kahekümneaastesed siin nii tigedad on? või mulle tundub nii? või milles on probleem?
aga kui Alu on ca 10 aastat siin foorumis olnud, siis see on ikka erakordne saavutus küll. väga väga.... järjepidev...
 
kahekümpine 14. aprill 2016, kl 17.14
ega ma ka ei saa aru, mis siin toimub... naistele omane ärapanemine ja sõimlemine. pole ime, et juba aastaid naiste kollektiivist nagu karuputkest eemale hoian ja üritan võimalikult neutraalse näo ette manada, kui juhtungi kuskile ussipessa :)
 
Alu 14. aprill 2016, kl 17.18
Mõtlesin, et mitmekympised on need isehakanud kahekympised?

Vastake nyyd, saan ka naerda:D
 
irw 14. aprill 2016, kl 17.28
võin sulle vastata ka, alu, kui see su elu kergemaks teeb. 28 aastane, näe juba lähen 30nele, aga sinusugust ei tahaks endale isegi isaks. Aga tõepoolest minul oli õnne, oli hea isa. Ei oma issi kompleksi nagu mõni, kes käib foorumist "issit" otsimas. LOL
Märkasin ka, et väidetaval preilil suhteprobleemid olla, huvitav, huvitav, teisipidi räägib kui täiuslik ta on, kuidas siis saavad suhtes probleemid olla :)
 
kahekümpine 14. aprill 2016, kl 17.41
delfi psühhoanalüüs alati kõige täpsem :)

alu, see polnud liba muide... nali naljaks, p.rse paljaks!
 
kahekümpine 14. aprill 2016, kl 17.44
aga irw, kui sul hea isa oli, miks sa siis selline närvihaige vuhva oled? :D kas asi oli emas?
 
irw 14. aprill 2016, kl 17.47
Ja mille põhjal sina järeldusi teed, kes ma olen? Ma võin täpselt samamoodi trollida ja teiega on seda väga lõbustav teha, kui NIIIII igav on :)
 
alu isa 14. aprill 2016, kl 17.47
kas alul isa polnudki, et meheks ei kasvanud? selline alaarenguga.
 
tütrega voodisse 14. aprill 2016, kl 17.49
kolmekümpine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kahekümpine, alu väärastunud loogika järgi kõlbaks
> id vist talle küljesoojendajaks. tema arust oleks
> norm 30 aastat noorema naisega voodisse ronida, ku
> i leiduks ainult nii pooletoobist noort naist. irw
> --------------------
alu käib siis tüterga voodis vä? eriti imelik.
 
Alu 14. aprill 2016, kl 18.13
Nojah. Enda isast on sul kopp ja mina peaksin seda siis eest ära hakkama monteerima või?:)
Et muidu tydruk ei näegi lilli vaid taarat ning valib endale kaa lõpuks sellise mehe.
 
Alu 14. aprill 2016, kl 18.16
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> võin sulle vastata ka, alu, kui see su elu kergema
> ks teeb. 28 aastane, näe juba lähen 30nele, aga si
> nusugust ei tahaks endale isegi isaks. Aga tõepool
> est minul oli õnne, oli hea isa. Ei oma issi kompl
> eksi nagu mõni, kes käib foorumist "issit" otsimas
> . LOL
> Märkasin ka, et väidetaval preilil suhtep
> robleemid olla, huvitav, huvitav, teisipidi räägib
> kui täiuslik ta on, kuidas siis saavad suhtes pro
> bleemid olla :)

Ega ma pole pakkunud ka niiet kas sa tahad või ei-minul vahet pole. Ilmselt on su isal nyyd kergem kah, kui oli sellise eidestunud tytrega:)
 
kahekümpine 14. aprill 2016, kl 18.16
eks mul mõned probleemid ikka elus on, aga huumorisoone puudumine pole üks neist :)

see taarakoll on ammu elust kustutatud, lihtsalt loodan, et ta varade müügist KOV piisavalt pappi saab, et ta maha matta :D

mees mul õnneks ei tiku sinnapoolegi, kas saatus on vingerpussi mänginud?
 
Alu 14. aprill 2016, kl 18.21
Oma teise või tõelise soone avastad sa, kahekympine, peale 30. Nii umbes 33. On olnud võimalus näha päris mitmete naiste juures nende tundmatuseni muutumist. Ole siis erandiks, mis kinnitab reeglit:)
 
kahekümpine 14. aprill 2016, kl 18.35
ei vaidle üldse vastu, olen isegi kursis sellega. tsort evo snaajet, eh...
 
Alu 14. aprill 2016, kl 18.44
Novat, uskumatu, aga aeg võib keerata nii, et sest unustatud kollist võib saada veel isa. Mees, keda su elus vist senini eriti pole olnud, võib seal koha leida. Koha, mille tulemusel mõni teine mees kaotab enda koha:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!