Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tahaks aluga kohtingule!
 
alu tütar 14. aprill 2016, kl 19.34
alu räägib nüüd oma unistustest, et äkki pärast oma halba käitumist lapsed ikka teda vanaduses üleval peavad. Ei pea, vaata E. Ilvese isa ja tead kindlalt oma tuleviku.
 
Proual 14. aprill 2016, kl 20.21
on ju suur tagumik ja tünnjas keha ka, ega tast polegi muud oodata, kui lugupidamatust ja palju feministlikku plära. President tegi õieti, et sellise maha jättis:D
 
alu tütar 30-ne aasta pärast 14. aprill 2016, kl 20.25
eks see ole ka kolmekümne aasta pärast paks pakus perseeega lehm, kelle Alu maha jätab. kuigi oma tütar, aga välimus ja vanus pole ju enam see.
 
Prouadel 14. aprill 2016, kl 20.31
pole selle ajapeale kedagi enam maha jätta, ka kirstu lähvad koos oma suure pee ja siseiluga:DDp
 
su tütar siis minekul, Alu? 14. aprill 2016, kl 20.57
jah statistika väidab küll nii, et Alud enne ära kaovad...
eks siis jääb paksu persega vallaslapsega tütar ta vara läbi lööma. ikkagi lohutus.
 
Alult kahekümpisele 15. aprill 2016, kl 12.05
kahekümpine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tohho tillae, aluke, hakkad isaks mulle äkki? kopp
> ees sellest eluaegsest joodikust ja muidusööjast,
> kelle matused ma ükskord kinni pean ehk maksma...
>
>
> olles siin alut ma ei tea kui kaua juba jä
> lginud, siis iseloomu poolest ideaalne isa mulle :
> )

Tegelt see polegi paha mõte. Miksmitte. Naisest ma huvitatud polegi, poissmehe elu hea niigi, teed mis tahad ja kuna tahad. Tytar selles eas juba iseseisvam, aja mõnusaks jutuajamiseks ikka leiab. Muidu on tema asi, kellega ta on või pole, eks kuulen niigi.
Võiks öelda, et praegu juba sooviks end kusagil 23'selt hakkama pannud yht kena ja arukat tytart. Lapsed on mulle koguaeg meeldinud, pole aint eriti kedagi usaldusväärset, kellega neid saada. Tytre ja isa juures on yks suur pluss-kumbki ei saa kunagi kedagi maha jätta ega öelda, et liiga hea oled.
Pealeselle saaksid omale väikese õekese, sellise, kes veel sylle poeb ja unejuttu soovib:)

Noh, kuidas jääb siis?:)
 
ääremärkus 15. aprill 2016, kl 13.37
ükski kahekümpine ei kasuta sõna, tohho tillae. kui mälu ei peta,kuulub see Alu enda lemmikväljendite hulka?!
 
aga kui tekib paks tagumik? 15. aprill 2016, kl 17.23
no Alu tütar kord kolmekümnesena ju paksu tagumikuga üksikema, arvestades isa puudumist lapse elus, võib vabalt juhtuda ka nii.
 
Alu 15. aprill 2016, kl 19.44
Võite vabalt kraaksuda taustaks kyll, ma ootan, mis kahekympine arvab:)
 
janes 15. aprill 2016, kl 19.54
isegi yksikmees leidis omale naise. mis on alul viga, et keegi teda ei taha?
 
krolik 15. aprill 2016, kl 21.26
janes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> isegi yksikmees leidis omale naise. mis on alul vi
> ga, et keegi teda ei taha?

Üxikmehel vähemalt till tõusis, kuigi peast oli natuke metsa poole. Alu pole vist ammu enam reaalseks seksiks võimeline.
 
Alu 15. aprill 2016, kl 21.44
Kraaksun ka vahepeal. Minu till võib teil mõttes olla ja kui ta juba mõttes te peale ei tõuse, siis päriselt ammugi mitte. Ilmselt on siin midagi sarnast ka teiste meestega-mittetõusvad tillid ja miniviinerid ja närtsind tillid ja yleyldse yks longus värk, mille vääriline peeglist paistab.
Kusagil vist mainisin ka, et polegi naisest, kooselust huvitatud. Mõelge ise, kuidas see oleks mõne siinse tupeharakaga:D Te seostate seda seksiga, mina vastikusega:)
 
no näed, kas tupe vana lehma lese võlud siis ei mõjugi? 16. aprill 2016, kl 01.02
vana Lehm Lesk võtab ju oma tupega mehi kui brasiilia vahatamist ja Portugali muda, ja sinule ei kõlba.. vot tuli nüüd mugavuspagulane välja, isegi Setu ei kõlba.
 
Lõbus Lesk 16. aprill 2016, kl 01.33
Alu, mis vanuses sul muidu seksi vastu vastikus tekkis? pakun, et umbes samal ajal kui esimese saatusliku postituse naisteka foorumisse tegid. :p
 
Alu 16. aprill 2016, kl 11.27
Lesele,

Eks ta vanade libude suhtes oli juba ennegi olemas, no ei taha neid kõigi poolt trööbatud naisi. Isa kasvatus ja geenid tead, too oli tõsine ja tubli mees ja naiste seas hinnas. Muidugi mitte vanade lehtsabade, need sõitlesid teda samamoodi:)
 
vaat lopsu 16. aprill 2016, kl 11.39
Alu, sul oli isa ka??? sinu eideliku käitumise põhjal seda poleks küll arvanud:D
 
Lõbus Lesk 16. aprill 2016, kl 12.00
Alu,
nagu aru saan, klassifitseeruvad "vanade libude" alla kõik naisolevused, kelle voodisse rohkem kui üks mees pääsenud?
aga sa oled ilmselt isegi tänaval kõndides mingitest hallipäistest kortsus Sõle tn seeniorvaaladest ümber piiratud, et nii suurt foobiat tunned.
siin foorumis pole küll nagu täheldanud, et mõni vana või noor libu oleks su vastu konkreetset huvi üles näidanud. ;)
 
Aga mina tahaks teada... 16. aprill 2016, kl 12.57
kes see Alu päriselt on? Kui vana meesterahvaga tegu ning mis või kes on sinu südame purustanud, et sa kõikidele nii kibedalt nähvad? Katkine lapsepõlv? Kompleksid? Midagi muud?
Inimene, kes otsib kõikides inimestes vigu ja on negatiivne, näitab, et tema elu on midagi korrast ära ja kahjuks meie ei saa seda puudujääki sinu elus korvata, kuid sa ise saad luua omale parema ning unistusi täis tuleviku.
Kommenteerin, kuna sain isegi ühe sinu kriitilise kommentaari osaliseks hiljuti lisatud postituses.
Kuidas sina, kallis inimlaps, saad hinnata teist inimest ilma teda tundmata? Sina ei tea, mis või kes peitub selle inimese taga või kui suur on tema süda.
Mõnikord võiksid proovida teisiti, too kellegi ellu päikene, ka anonüümselt, kõik saadetud päikesed põrkuvad ükskord tagasi ning ka sina võid ühel päeval näha elu palju rõõmsamates toonides.

Teen ettepaneku kõigile siinsetele teha Aluga grupideit, vaatame siis üle, saab mehest asja ka või ei, tahaks seda veatut inimest ka oma silmaga näha, seega ühinen teemaalgatajaga, Aluga kohtingule!
 
Alu 16. aprill 2016, kl 15.09
Aga mina tahaks teada... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kes see Alu päriselt on? Kui vana meesterahvaga te
> gu ning mis või kes on sinu südame purustanud, et
> sa kõikidele nii kibedalt nähvad? Katkine lapsepõl
> v? Kompleksid? Midagi muud?
> Inimene, kes otsib
> kõikides inimestes vigu ja on negatiivne, näitab,
> et tema elu on midagi korrast ära ja kahjuks meie
> ei saa seda puudujääki sinu elus korvata, kuid sa
> ise saad luua omale parema ning unistusi täis tul
> eviku.
> Kommenteerin, kuna sain isegi ühe sinu k
> riitilise kommentaari osaliseks hiljuti lisatud po
> stituses.
> Kuidas sina, kallis inimlaps, saad hi
> nnata teist inimest ilma teda tundmata? Sina ei te
> a, mis või kes peitub selle inimese taga või kui s
> uur on tema süda.
> Mõnikord võiksid proovida tei
> siti, too kellegi ellu päikene, ka anonüümselt, kõ
> ik saadetud päikesed põrkuvad ükskord tagasi ning
> ka sina võid ühel päeval näha elu palju rõõmsamate
> s toonides.
>
> Teen ettepaneku kõigile siinset
> ele teha Aluga grupideit, vaatame siis üle, saab m
> ehest asja ka või ei, tahaks seda veatut inimest k
> a oma silmaga näha, seega ühinen teemaalgatajaga,
> Aluga kohtingule!

Sul on palju kysimusi ja huvi. Siit foorumist leiad ka kindlasti minu kontakti, kirjuta. Muidugi endast kirjuta ka, sest vanematest, kui 40 naistest ei ole mina huvitatud:)
 
Alu 16. aprill 2016, kl 15.13
Lõbus Lesk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alu,
> nagu aru saan, klassifitseeruvad "vanade l
> ibude" alla kõik naisolevused, kelle voodisse rohk
> em kui üks mees pääsenud?
> aga sa oled ilmselt i
> segi tänaval kõndides mingitest hallipäistest kort
> sus Sõle tn seeniorvaaladest ümber piiratud, et ni
> i suurt foobiat tunned.
> siin foorumis pole kül
> l nagu täheldanud, et mõni vana või noor libu olek
> s su vastu konkreetset huvi üles näidanud. ;)

Ega ometi end puudutatuna ei tundnud? Mõttes polnud solvata või alandada, lihtsalt nii on ja vastasin kysimusele.
Muid oletusi tekitada ja ise neile vastuseid anda oskad aga niigi, mul ei ole nendega vaja vaeva näha, siin foorumis peaks ruumi olema mõlemale.
 
Aga mina tahaks teada...Alule 16. aprill 2016, kl 16.33
Alu, aga kui vana ise oled, mina olen ikka aastaid noorem kui 40, seega kas ma klassifitseerun sinuga kohtingule?
Milline peab olema inimene, kes sinuga vestlema või kohtingule sobib? Tahan oma võimalusi ikka teada :)
Ja muide, siin nii palju nõmedat teksti vahepeal, et pead selle kontakti vist ikka ise kirjutama :)
Sa oled suhteliselt müstiline mees, mis tähtkuju?
 
Alu 16. aprill 2016, kl 17.07
Tähtkuju on vähk, see seletab ka mu iseloomu. Naine peab olema sale, muidu ma arvuti tagant välja ei roni.
 
Vaat siis 16. aprill 2016, kl 17.33
Vähk! Siis pole üldse mõtet Alu peale solvuda. Nad nagu väiksed lapsed, ütlevad seda mida mõtlevad, mõtlemata mida ütlevad.
 
horoskoobi usku mehed 16. aprill 2016, kl 17.34
horoskoobi usku mehed on erti totakad. täsikavanud inimene ja usub mingeid udujutte.. hämmastav lihtsameelsus.
 
Alul enesväärikuse puudus 16. aprill 2016, kl 17.45
Alu probleem on eneseväärikuse puudus. ka omamoodi kõrvalekaldega autist vä?
 
Alu 16. aprill 2016, kl 18.22
Aga mina tahaks teada...Alule Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alu, aga kui vana ise oled, mina olen ikka aastaid
> noorem kui 40, seega kas ma klassifitseerun sinug
> a kohtingule?
> Milline peab olema inimene, kes s
> inuga vestlema või kohtingule sobib? Tahan oma või
> malusi ikka teada :)
> Ja muide, siin nii palju
> nõmedat teksti vahepeal, et pead selle kontakti vi
> st ikka ise kirjutama :)
> Sa oled suhteliselt mü
> stiline mees, mis tähtkuju?

Olen skorpion ja kirjutada on võimalik: elulahebedasi2013@hotmail.com

Ja sa kirjutad normaalsele mehele, luban:)
 
kõige sitem iseloom 16. aprill 2016, kl 18.50
no skorpionitel ju kõige sitem iseloom sodiaagimärkidest.
jookse, jookse, hüppa.
kelle siis vaja lapsega meest, ihnurit, ääretult egoistlikku, piiratud ja piirva käitumisega ääretult armukadedat isendit.
 
vaat siis 16. aprill 2016, kl 18.56
Mina tean ühte meest kes skorpion, kõige südamlikum mees üldse, ainult et naisi vahetab nagu sokke.
 
sukk 16. aprill 2016, kl 19.12
alu heasüdamlikkust on näha juba aastaid.
 
Alu 16. aprill 2016, kl 19.18
kõige sitem iseloom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no skorpionitel ju kõige sitem iseloom sodiaagimär
> kidest.
> jookse, jookse, hüppa.
> kelle siis va
> ja lapsega meest, ihnurit, ääretult egoistlikku, p
> iiratud ja piirva käitumisega ääretult armukadeda
> t isendit.

Kas su vinguviiuli oma on parem?:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!