Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tahaks aluga kohtingule!
 
ega ei muuda asja ju 16. aprill 2016, kl 19.35
olenemata teiste iseloomudest, ei muutu ju Alu iseloom paremaks.
 
Aga mina tahaks teada... 16. aprill 2016, kl 21.17
Kumb sa Alu siis oled, kord vähk ja siis juba skorpion?
 
Alu 17. aprill 2016, kl 11.13
Aga mis on puudu, et seda järele uurida?:)
 
kahekümpine 17. aprill 2016, kl 11.22
alu, isa mulle pole vaja, täitsa olemas isakuju :)

õudne eide kisa siin ikka, ma kahtlen kas probleem kasvavas ahtriski on... ilmselt hoopis äravajuv ülemukitud larhv :)

tohho tillae on ainult neljakümpiste väljend vä? mul neid veel palju varuks, stay tuned!
 
Alu 17. aprill 2016, kl 11.40
Eks siis oli see mõni teine xkympine, kes selle tohhotillae isa jutu siia pistis:) pull lugu muidugi kui keegi minust vanem mutt omale isakuju otsib nooremast mehest.
 
aga alu 17. aprill 2016, kl 11.43
sa ju naine. ei saa isa kuju olla ei nooremale ega vanemale... ema kuju ka vaevalt välja veab.
 
Aga mina tahaks teada... 17. aprill 2016, kl 12.16
Alu, kui vana sa oled ja mis tähtkuju? Mees, naine?
 
vastavalt alu postitustele 17. aprill 2016, kl 13.10
sugu teadmata- võib mõlemat olla
on sotsdemokraat ja vaene.
on 60ndates
väidetavalt tahab kuni 40 aastast naist.
on KMI järgi ülekaaluline
 
kahekümpine 17. aprill 2016, kl 14.54
see olin siiski mina ja ma üritasin nalja teha, ju siis ei tulnud välja :D

aga delfimutid, missugune mina olen? vihjeks, et KMI on 17,5.
 
surnuaias vaba päev 17. aprill 2016, kl 17.36
arus siis võib nagu saada, et surnuaias täna vaba päev ja luukered nagu jooksus?
aga tundub, et see vana alutohlakas ise.
 
Alu 17. aprill 2016, kl 18.19
kahekümpine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see olin siiski mina ja ma üritasin nalja teha, ju
> siis ei tulnud välja :D
>
> aga delfimutid, m
> issugune mina olen? vihjeks, et KMI on 17,5.

Pole hullu, a see oli siis nali enda isa kohta, et muidusööja ja jota, kelle kondid kov'le võiks yle anda?:)
 
Alu 17. aprill 2016, kl 18.25
Aga mina tahaks teada... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alu, kui vana sa oled ja mis tähtkuju? Mees, naine
> ?

Kellele ma seda peaks siin deklareerima, huvitav? Või miks peaks seda tegema siin mingite harakate ees, kes juba nagunii eitea mida kokku leiutavad?:)
 
kahekümpine 17. aprill 2016, kl 22.39
nali oli see, et sa võiks mulle isaks hakata... jota jääb jotaks kahjuks :)

luukerest on asi kaugel, kerge kont, tervislik toit ja mõõdukas trenn on vihjeks tynnjalgadele, ehk teeb veits sõbralikumaks :)
 
õpetus 2kympisele 17. aprill 2016, kl 22.44
kas sa ikka tead, et kui Alul on juba 50-lt paranoiline luulu st näeb enda ümber ja igas kommenteerijas vanu tünnjalgu, siis pole kaugel aeg, kui ta ei tunne sind ka ära. vanaduses need asjad kahjuks süvenevad.
 
kahekümpine 18. aprill 2016, kl 13.16
miks mind peaks mingi alu paranoia kottima? korduvalt juba maininud, et iial ei tutvuks interneti kaudu :)
 
naine, kes teab ussisõnu 18. aprill 2016, kl 13.21
Alu, pühendan sinule ühe imeilusa video, mida keegi kena inimene minuga alles jagas.
Ära karda linki avada, seal on kaunis noor naine.
Vaata seda 9 korda järjest ja siis ütlen sulle "ussisõnad", kuidas selline puhas rikkumata ilu enda ellu tõmmata.
Mina tegin nii ja minu elus on praegu täpselt selline mees, nagu unistasin...minust noorem, tugev, võimas, edukas ja mind armastav, kelle kaisus unustasin kõik mured.
Ta on Mees, kes ei näe sinu kombel pakkjalgu, vaid siredaid sääri; mitte sinu kombel tünnkere, vaid pehmeid naiselikke ahvatlevaid kurve; mitte sinu kombel kortsus vanurit, vaid hästisäilinud küpset naist jne. Võibolla õnnestub sul ka, kui teed, nagu ütlen.
Kui oled video ära vaadanud (9x järjest!), siis anna märku.

https://www.youtube.com/watch?v=VF4cVKdgBV4
 
Alup 18. aprill 2016, kl 13.41
naine, kes teab ussisõnu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alu, pühendan sinule ühe imeilusa video, mida keeg
> i kena inimene minuga alles jagas.
> Ära karda li
> nki avada, seal on kaunis noor naine.
> Vaata sed
> a 9 korda järjest ja siis ütlen sulle "ussisõnad",
> kuidas selline puhas rikkumata ilu enda ellu tõmm
> ata.
> Mina tegin nii ja minu elus on praegu täps
> elt selline mees, nagu unistasin...minust noorem,
> tugev, võimas, edukas ja mind armastav, kelle kai
> sus unustasin kõik mured.
> Ta on Mees, kes ei n
> äe sinu kombel pakkjalgu, vaid siredaid sääri; mit
> te sinu kombel tünnkere, vaid pehmeid naiselikke a
> hvatlevaid kurve; mitte sinu kombel kortsus vanuri
> t, vaid hästisäilinud küpset naist jne. Võibolla õ
> nnestub sul ka, kui teed, nagu ütlen.
> Kui oled
> video ära vaadanud (9x järjest!), siis anna märku.
>
>
> https://www.youtube.com/watch?v=VF4cVKdgBV
> 4

Aitäh, aga ma ei tegele mingi salakyttimise, lõksude ylesseadmise või ahistamisega. Mida muud võiks olla see enda juurde meelitamine. Sina ole mõnus kurvikas kaisukas edasi, mulle võivad kõik julged naised niigi kirjutada. Mitte muidugi need interneti ja mu suhtes eelarvamustega. Need on kiiksuga ja minu kiiksudega nad kokku ei sobiks:)
 
naine, kes teab ussisõnu 18. aprill 2016, kl 13.46
Kahju, ega vägisi ei saa isegi head soovida ja õpetada, kuidas õnne ligi meelitada.
 
Alu 18. aprill 2016, kl 13.49
See pole õnn, mis on ligi meelitatud:)
 
naine, kes teab ussisõnu 18. aprill 2016, kl 13.56
Saad ligimeelitamisest valesti aru, see ei ole nõidus, vaid ülilihtne elutõde, mida enamus eirab, ka sina ja ka mina varem. Et see toimiks, on vaja väikest tõuget. Seda ma sulle pakkusingi, aga kui ei soovinud, pole midagi:)
 
Alu 18. aprill 2016, kl 14.03
Meie mõisted õnnest on erinevad. Minu meelest sellisel viisil õnne meelitada on teda petta või alt vedada. Talle valetada või valele teele suunata. Leiaks ta mu ise, on teine asi. Annaks märku, aga ei julgeks tulla, siis võiks julgustada. Aga enne ta peaks ikka ise olema veendunud, et tahab olla õnn minule:)
Kui oled enda juurde meelitanud noorema mehe ja pannud talle pähe, et oledki tema õnn-mis sul muud yle jääbki kui seda ja teda õnnena käsitleda:)
 
naine, kes teab ussisõnu 18. aprill 2016, kl 14.14
Ohh, alu, aluke, sa ei saa ikka aru. Kuidas sain kedagi alt vedada või petta kui õnn (mees) ise mind päris elus leidis?
See, mida tahtsin sulle pakkuda, pole mingi must maagia, millel on väga kurvad tagajärjed mõlemale poolele.
Olgu, võibolla oli sõnastus vale? Meelitamine kõlab tõesti kahtlaselt, ütlen siis õnn tuleb ise vabal tahtel, avatud silmade, südame ja meelega. Kas nüüd sobib?
Õhtul vaatan ainult 1x!!! uuesti siia, mida otsustasid, aga keelatud pole selle video vaatamine ka 9x9 korda, seda vängem ja kiirem tulemus on, kuigi ilma "sõnadeta" tal väge pole:)
 
Alu 18. aprill 2016, kl 15.10
Selle video ja minu ajastu on kaks ise maailma. Elaks kusagil metsade vahel, taga eestis või kirunas...iseasi. Aga linnades, kus ymber miljoneid silmi, sobiks rohkem teised lood. Sõnad on neis tyhjad ja mõtted õnnest taolisest...naeruvääristatud.
Niiet thanks, but now thanks:)
 
ei ole selgeltnägija 18. aprill 2016, kl 15.58
> kahekümpine Kirjutas:
> -------------------------
> ------------------------------
> > see olin siisk
> i mina ja ma üritasin nalja teha, ju
> > siis ei
> tulnud välja :D
> >
> > aga delfimutid, m
>
> > issugune mina olen? vihjeks, et KMI on 17,5.
>
>
Kui tahad selgeltnägemisteenust siis liigu ühte teise kohta. Müstika nurgake on selle nimi.
Alu kohta kirjutatu on kõik selle põhjal, mida alu on ise väitnud, rääkinud siin või selle põhjal tuletamine.
KMI17,5 näitab, et oled alakaaluline, ohuks võivad saada varane osteporoos, päevad võivad ära jääda ja laste saamine on raskendatud.
 
eelmisele 18. aprill 2016, kl 16.50
see laps ajas numbrid sassi, tegi nalja omast arust. kui aru ei ole, pole nalja nagu kah. ta tahtis aölut isaks , aga siis mõtles ümber.
 
eelmisele 18. aprill 2016, kl 17.02
vot mina sain kõigest väga hästi aru :), kardan, et sina pead natuke rohkem teemat lugema, et pihta saada.
 
mida sa kardad? 18. aprill 2016, kl 18.30
miks sa eeelmine teemat kardad? mis sinuga juhtus? ja millega peab pihta saama?
 
alu järjekindlus juba 13 aastat vähemalt. 18. aprill 2016, kl 18.38
alu
27. veebruar 2003, kl 12.27
kui ma oleksin selline miljonäärist terminaator...siis mul oleks ymber kenad tibid...krt, mai tahaks seda... isegi mitte proovida, et kuda oleks...

rukkirääk, ei mai taha sedaöelda, loomulikult võib. siis kehtib ju selle ytluse teinepool, ehk siis, naine valib valiku hulgast. ka meeldiv variant muide:) a pärast poleks mõtet yhtegi meest ei syydistada ega yldistada...
-----------------
hämmastav lootusetuse püsimine. aga areng jäi seisma juba 13 aastat tagasi.. vot on järjekindlus, kolmteist aastat ikka loll olla.
 
Alu 18. aprill 2016, kl 18.59
eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vot mina sain kõigest väga hästi aru :), kardan, e
> t sina pead natuke rohkem teemat lugema, et pihta
> saada.

Mis siis oli, keegi äkki valgustaks hämaraid tagamaid, kas arvamus, mis kõik selili lennutaks, on veel tulemata?
 
kuskohast arvamus tuleb? 18. aprill 2016, kl 19.13
kuskohast selline arvamus siis tulema tuleks? ja miks selili peaks lennutama? kõhuli lennata oleks vist mugavam?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!