Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tahaks aluga kohtingule!
 
neljakümpise 19. aprill 2016, kl 20.03
vastane viha nn kahekümpise puhul tuleneb sellest, et ta ise ka üks neljakümpine. Naised pidid ju oma vanuse kohta valetama... näiteks poole nooremaks ühes foorumis, kus keegi nägu ei näe. Mis nii viga unistada, et kahekümnendad tagasi tuleks.
 
jutt reedab vanust 19. aprill 2016, kl 20.08
jutujärgi saab ju aru, et keegi vanamutt püüab kahekümpine olla.
nii et jah, mitu korda juba kahekümpine sai oldud?
 
Alu 19. aprill 2016, kl 21.00
blablabla kahekympine on ja pole. Poole nooremaks luuletavad end need, kel on majanduslikud raskused ja kasvav kepinälg, mis algab naistel peale 30. Selle naise nägu ja tegu tahaks aga paljud olla, luuletada pole midagi vaja.
 
kahekümpine 19. aprill 2016, kl 21.12
mo ema nüüd küll enam neljakümpine ei ole. ma ei saa aru, kui te pole neljakümpised meestevihkajad, mida see teie tutti torgib kui ma neid siunan?
 
küssam 19. aprill 2016, kl 22.08
Aga miks peaks kedagi siunama? Ja veel enamikes teemades? Milleks panna paika, üldistada kõiki sama mõõdupuuga, õiendada söögi alla ja söögi peale? Kusjuures hammaste vahel on just 4jakümpised, see on alati meeles, meestevihkamine on liide, mis lisatakse, kui nö. meelde tuleb.
Milleks see?
Mina, muide, ei ole ei neljakümpine ega meestevihkaja (teadmiseks, et olen lisaks sale ja sportlik, kuna selline lisand siin justkui nii oluline on), kuid naisele, kes teisi (endast poole vanemaid?) naisi maha teeb vaid nende vanusest lähtuvalt, temalt tahaks küll küsida, mis on siiski põhiprobleem? Milleks selline ärplemine ja viha õhutamine siiski su enda emaga samast põlvkonnas naiste suhtes? "Tutti torgib"? Miks sellised prostituudi väljendid suunatud oma ema põlvkonnale?
Arvad, et muudad nende üleolevate "naljadega" midagi paremaks? Kuulutad mingit ainult sulle teadaolevat "tõde"? Ei, sa ei muuda kahjuks mitte midagi paremaks. Vastupidi. Palun ära tee seda.
 
kahekümpine 19. aprill 2016, kl 22.14
vaata, mulle ei mõju selline psühholoogia, mind ausõna ei koti, kuidas kellelegi minu väljaelamine tundub.

kui sa ei saa aru, keda või mida ma siunan või millele ma reageerin, siis kahjuks on see sinu probleem :)
 
Alu 19. aprill 2016, kl 22.28
mina nimetaks seda paksberse syndroomiks, kui arvel on ainult see, mida on öelnud kahekympine ja seda, mida talle on öeldud, poleks nagu olemaski.

Ärge tehke sõnadega haiget, eksole, ajee.
 
kahekümpine 19. aprill 2016, kl 22.33
mine magama, alu!
 
Alu 19. aprill 2016, kl 22.40
jah, emme:)
 
alu on 19. aprill 2016, kl 22.56
 
küssam 19. aprill 2016, kl 23.19
Aluga nõus. Pole suurt mõtet sõnadega nii justkui muuseas vasakule ja paremale "meelelahutuseks" haiget teha. Ei noortel oma emade põlvkonna aadressil ega vanematel daamidel oma potensiaalsete tütarde suunas.
On ikka aeg. Kedagi enam miski ei koti, ainult vahest ikka "torgib tutti". Nojah. Misiganes.
 
no see löehm pole kahkeümpine 20. aprill 2016, kl 00.57
no see kasvatamata lehm nüüd küll kahekümpine pole.
 
kahekümpine 20. aprill 2016, kl 08.21
mul on hea meel, et siin on nii palju osavaid psühhoanalüütikuid, kellele ei jää mitte midagi kahe silma vahele :)
 
... 20. aprill 2016, kl 08.51
Ma ei saa aru, kas tõesti inimestel elu ei ole? Kuskil internetifoorumis selline andmine käib iga päev :D :D :D Kui te selle energia suunaksite tervisesporti ja toidu tegemisse, siis poleks teil neid psühholoogilisi kui mitte psühhiaatrilis probleeme ka, miks te siin pidevalt tõmblete!!!
 
heh. 20. aprill 2016, kl 09.44
jutt reedab vanust Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jutujärgi saab ju aru, et keegi vanamutt püüab kah
> ekümpine olla.
> nii et jah, mitu korda juba kah
> ekümpine sai oldud?

üks kuuekymbine mutt arvab, et kõik on temasugused. irw
 
irw 20. aprill 2016, kl 11.02
wow kus nüüd ütles. Ja mida näitab, sinu, heh, hüplemine? Kui sa pole siis ühe "kaunikese" looming muidugi... seda, et sa ise kohe üldse parem pole. :)
 
Nujahh 20. aprill 2016, kl 15.43
No ei saa aru, ühed väidetavalt vihkavad mehi (neljakümpised) ja teised vihkavad naisi (kahekümpised). Naistevihkajad vihkavad vahutades meestevihkajaid ja vastupidi vahtu tuleb sama palju. Ühtesid väidetavalt ei koti ja teisi ei koti ilmselt see, et neid esimesi ei koti. Kõvad psihha-analüütikud aga lähevad iga kord pöördesse, kui neid ennast analüüsitakse. :D
 
heh see üks lollkas ongi 20. aprill 2016, kl 17.03
ega siin rohkem hüplejaid pole, kui sesaam eh - kahekümpine juba mitu korda.
on vanamutil muresid.. nagu ise muutuks paremaks, kui teisi saeb..
selline imelik vananev naine, see heh.
 
heh kirjutab alu tekste ka vä? 20. aprill 2016, kl 17.05
kas hehe kirjutab alu tekste ka vä? või alu heh ja kahekümpise eest? on sellised ühetmoodi nürid.
 
hehheh 20. aprill 2016, kl 17.17
Mina olen üks päev alu, teine päev kahekümpine. Kui kõik välja vihastan, siis tulen taas hehima.
 
Sid. 20. aprill 2016, kl 18.57
Huvitavad inimesed siin, häbenevad oma vanust ja halvustavad selle põhjal teisi. Küll sel kahekümpisel ka kunagi 40 ette keerab ja makaagil on 60 suisa ukse ees. Miks ta selle mainimisest aga nii leili läks, ei saa aru. Ilmselt on see valus teema ta jaoks, iga päevaga jälle mehetuna päeva võrra vanem. :D
 
kes see makaak on? 20. aprill 2016, kl 19.01
kas sa pead nii vana ahvi enda juures, Sid? täpselt tead ju vaid oma vana venelse olemasolust, tema makaagi. prostina tegutsemine on ju saldus. aga rikkaks ei saanudki, tuli sidile hooldajaktädiks.
ikka abiks ju. mis sest vanast naisest makaagist ikka ju rohkem tahta.
 
ka mugavuspagulane hehe? 20. aprill 2016, kl 19.09
see heh redutab ka kuskil lähivälismaal mugavuspagulasena vä?
aga ei edene sealgi, tundub nii kurjust täis olevat.
 
60 on ukse ees 20. aprill 2016, kl 19.11
mida on 60 kellegi ukse ees? ja kellel? ah niimoodi siis sundmõtetena autism väljendubki? sid ju teab.
 
aga mul 20. aprill 2016, kl 19.14
käis 50 ukse taga, saatsin ära. Mis ma temaga peale hakkan?
 
kraabib ust 20. aprill 2016, kl 19.16
mul kraabib sid ust.pole ka sellest õnnetusest pääsenud.
 
andke abi ausõna 20. aprill 2016, kl 19.22
Sa idioot hangi endale reaalis elu või kasvata lapsi, mitte ära ela siin 24h ööpäevas. Kõige lihtsamat probleemi lahendatud ei saa. Hommikul kella 5.00st - kuni öösel kella 3.00ni välja. Peab ikka haige naine olema, kes sellisega elab.
 
annan abi 20. aprill 2016, kl 19.26
kellelgi vist konnasilm lõhkes? Pane plaaster peale.
 
kahekümpine 20. aprill 2016, kl 19.59
te ajate nii seosetut ila suust välja, et siga ka ei näksi :)
 
karjatüdruk 20. aprill 2016, kl 20.04
siga ei näksi, siga teeb röh, röh!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!