Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Lihtsuses peitub võlu.
 
Alu 24. aprill 2016, kl 17.25
Sapiens,

mõlemad välismaa mehed on googlis koos piltidega olemas. Arumaisaa aint, mis lihtsast lihtsamat meest otsib teemaautor taolistes ilueedides. Mingi veic sileda ajuga vist:)
 
Turts 24. aprill 2016, kl 17.26
Elan lihtsalt lihtsat elu ja lihtsalt hea on olla. Kas saaksin veel midagi ette võtta elu lihtsamaks muutmiseks?;)
 
Lihtne mees 24. aprill 2016, kl 19.14
Ilus naine. Sinu kuulutus oma lihtsuses jäi silma. Kui on huvi,siis kirjuta Tallinnas elavale mehele. Minu e-posti aadressi leiad minu nimele klikates.
 
võta jah 24. aprill 2016, kl 19.24
see lesk ära siit :)
 
Sapiens 24. aprill 2016, kl 19.29
Võib-olla meie ilus naine tunneb sügavat soovi kordki elus ennast mitteilusana tunda, et pärast piltide vaatamist täies ilus õitsema puhkeda teiste lihtsate inimeste seas. Aga ehk nood ongi lihtsad mehed.
Meie pingutused on olnud ülearused ja tuleb oma igapäevast keerulist elu jätkata.
Turtsule niipalju, et kui jätkad võitlust veelgi lihtsama tuleviku nimel, tuleb lasta kuskil aju siledaks triikida või üldse välja võtta. Siis näed, mida näed ja kuuled, mida kuuled. No feelings, no smile, no sense. Siis hoolitsevad juba teised inimesed, et sul oleks lihtne olla. Kas ka iludus vahel voodiservale istuma tuleb, ma ei oska öelda. Sorry.
 
Turts 24. aprill 2016, kl 19.56
Seda muret ei ole, ma ise olengi iludus.:))
 
tõestamata väide 24. aprill 2016, kl 20.03
no pole ju kusil tõestust, et mehed ikka needsamad on, kelleks end väidavad.
ses mõttes pead üle minema vaatama, nagu vana lehm lesk teeb.
tema ka muretseb et kas saab ehtsa koti ja kottidega mehe või mingi võltsbränd.
 
Sapiens 24. aprill 2016, kl 20.53
"Salam aleikum!" ütleks üks noormees pildilt. Paraku ta vaikib ja saadan ise need lihtsad sõnad su poole teele(muidugi selle lihtsa noormehe poolt).
Ise ma pärast meie iluduse eelviimast turtsumist ei suutnud kohe oma mõtteid koguda ja tegin uisa-päisa soovitusi.Enne ekstreemolukorda jõudmist on võimalik vahetada keeruline töö lihtsama vastu, kuid mitte kõige lihtsama, et jääks veel n.ö. arenguruumi. Ka toiduga annaks kombineerida ehk küpselt tooremale, siis magamine voodist põrandale ja lõpuks elektriteenusest loobumine. Kuna vesi on sulle väga tähtis, siis esialgu jätaks alles. Kuid ma usun, et hiljem oma lihtsuses ei märkagi, et seda ühel päeval lihtsalt pole.
 
Alu 24. aprill 2016, kl 22.27
vaevalt seda vett yldse vajagi on, kui lihtsalt voodi serval istuda. Kõrvalt paistaks see välja nii, et hommikul ta lihtsalt tõuseb ja jääb voodi äärele istuma. Õhtul ta ikka lihtsalt istub voodi äärel. Nii hea lihtne naine.
 
Sapiens 24. aprill 2016, kl 22.40
Jah. Nii see on. Enam lihtsamaks minna ei saa. Või mida meie turtsuv ilu arvab?
 
Turts 24. aprill 2016, kl 22.43
mehekesed, te olete valejälgedel! Turts on üks teine isik.
 
Alu 24. aprill 2016, kl 22.45
siin pole mingeid teisi, kõik on lihtne
 
Alu nooruslik lihtsaus 25. aprill 2016, kl 00.44
just alu, sinu nooruslikult riietatud vanadus võtab ju sõnatuks: kas vana mees on kokkuhoiu mõttes noorukite riided selga ajanud, poja omad ehk?, need kuskilt sujuvalt varastanud st sai jumala muidu.
kahlusi esineb ka lihtsana näivate asjade juures.
 
Sapiens 25. aprill 2016, kl 20.24
Lihtsuses peitub võlu. Ma olen nüüd juba nii lihtne, et ma peaksin juba piisavalt võluv olema. Ma ise ka ei usu seda. Lihtsalt ei usu. Püha lihtsameelsus.
 
kle ilus naine 25. aprill 2016, kl 20.28
lammas on ka ilus teatud nurga alt vaadates. paluks teemaalgatuses enda iluparameetreid kinnitada numbriliste näitajatega, muidu oled ikkagi minu jaoks vaid üks kiidukana.
 
Alu 25. aprill 2016, kl 21.24
Sapiens Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lihtsuses peitub võlu. Ma olen nüüd juba nii lihtn
> e, et ma peaksin juba piisavalt võluv olema. Ma is
> e ka ei usu seda. Lihtsalt ei usu. Püha lihtsameel
> sus.

:DD

Teema algataja on kogu see lugu siin peast nii lihtsaks teinud, et ta ei oska lihtsalt midagi enam öelda.
 
nooruslik riietus 26. aprill 2016, kl 00.47
nooruslikus reeituses mees , nagu Alu ise väitis enda kohta, tekitab küsimuse: mis sel noorel inimesel juhtunud on: see äkkvananemine..
 
rahvatarkus 26. aprill 2016, kl 02.17
naised kiidavad enda ilu siis kui on pääst lo.lliks lännu vanaduse või muidu meelenõrkuse tõttu.../Naistevalla
 
jah tahaks lausa näha 26. aprill 2016, kl 03.29
jah tahaks seda vana Lehma leske lausa näha. peaks sidilt pilti küsima.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!