Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kirjavahetus ja siis sobivusel kohtumine
 
Noihe 26. veebruar 2019, kl 06.01
Heino Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See ülle on röve vana li:rva, ärge teda kuulake ül
> dse
> Ega te juhuslikult anaaliga eksperimenteeri
> da taha :);-)

ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Vihje 26. veebruar 2019, kl 17.00
Vana lesk oli enne eskort, kui tagumik veel üleval püsis nüüd pidada ka masseerimist harrastama, otsis siingi kliente millalgi mingite aastakümne taguste piltidega. Ehk kirjutab sulle teemaalgataja saate kogemusi vahetada ja fantaseerida, mida kõike annab tagumikku toppida:DD
 
masseerija 26. veebruar 2019, kl 17.28
Mul on hea meel, et minu, tagasihoidliku persooni, kuulutus siin palju vastukaja on saanud ja suisa oma elu hakanud elama. Samas jälle kedagi ma sellega veel ahvatleda pole suutnud. Ootan endiselt- lootus sureb ju viimasena ☺
 
katsetamishimuline papi 26. veebruar 2019, kl 18.15
Mulle meeldib, kui mees hellitab mu peput. Täida minu anaalne seksisoov ja lõpuks kuse rosinasse.
 
Katsetajad 26. veebruar 2019, kl 18.27
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
to masseerija 26. veebruar 2019, kl 18.50
Mille üle sul hea meel? ...et rõvetsejad elavad oma lollusi siin välja? Ja mitte ainult sinu teemas, kõik teemad on nende paari hullude päralt.Normaalsed inimesed siin ei käi tutvumas .
 
Eelmisele 26. veebruar 2019, kl 18.56
Ja mida sa veel paugud, oled see ainus normaalne, kes veel tutvub siin või?:DD
 
Kannatust ainult kannatust 26. veebruar 2019, kl 19.00
masseerija Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul on hea meel, et minu, tagasihoidliku persooni,
> kuulutus siin palju vastukaja on saanud ja suisa
> oma elu hakanud elama. Samas jälle kedagi ma selle
> ga veel ahvatleda pole suutnud. Ootan endiselt- lo
> otus sureb ju viimasena ☺


Lesel on vist pikem kiri ja põhjalikum võltsfotosari käsil, ta vanainime ka, põlvist sõrmedest ja mõistusest vähe kange juba aga jumala tegija Agne Tamme kõrval!
 
Kannatajast 26. veebruar 2019, kl 19.22
Vana rosinamehe kannatused on tõesti juba pikaks veninud. Kohe kuidagi ei saa vana mees üle, et kaunis ja temast 20a. noorem lesk pеdehetâärist rosinamehe aastate eest pikalt saatis ja hoopis endaealise preestri valis. Nüüd, juba dementse vana mehena, kribab naistes pettunud rosinamees lese kohta oma infantiilsvõitu soovmõtlemisi kokku. Andke talle andeks, dementsed ei mäleta sageli enam omaenda minevikustki suurt midagi ja kipuvad selle asemel tollest lapsikult fantaseerima..irw!!
 
kyss 26. veebruar 2019, kl 19.31
kas rosinamees on midagi sellist kui mees näitab vanale peldikublond prostile oma tagumist poolt? vanasti jagati korve, kas nüüd näidatakse rosinat?
 
wass 26. veebruar 2019, kl 19.45
See on rosinamehe suur viga, kui ta oma intsestist sündinud ühemunakaksikust peldikublondile Obinitsa-õekesele oma ripprosinat näitab. Õeke võib selle rõveduse peale edaspidi keelduda vana rosinamehe lõpnud tillіrоsіnat näppimast. Aga kaunis ja rosinamehest 20a. noorem lesk on preestriga jätkuvalt sooja mere ääres talve veetmas..irw!!
 
Irw! 26. veebruar 2019, kl 20.38
Ja mina olen kord wass, siis jälle kyss ja lesk ma pole, sest mind pole ammu enam siin..irw!! No on ju naljakas ja naljakad need rosinamehe lõputud seiklused..irw!!
 
Huvitav, Irw, 26. veebruar 2019, kl 21.00
mis roll sinul selles lese loos on ja mis sind käivitab juba aastaid, et ei suuda lahti lasta?
 
Irw! 26. veebruar 2019, kl 21.07
Tegelikult olen ma täitsa edukalt siin ja näib, et mitte üksi. Eriti kui arvestada dementse rosinamehe segast ja naljakalt hambutut Irwi libamise üritamist..irw!!
PS. Ei lesk, kyss ega ka wass ma tõepoolest ei ole, aga ega see teadmine dementse rosinamehe vanasse ajurosinasse nagunii ei mahu.:))
 
Ja ikkagi 26. veebruar 2019, kl 21.10
Mis sind selles loos käima tõmbab?
 
Irw! 26. veebruar 2019, kl 21.11
PS! Ehk siis olen üks pedenäoga lese väljamõeldis, kes on veendunud hetero nagu lesk preestri kaisus ja irwitan juba aastaid omaenese naljade üle koos teiste väljamõeldistega, sest ei mind ega leske tegelikult siin pole. No on ju naljakas see rosinamehe värk..irw!!
 
Irw! 26. veebruar 2019, kl 21.14
Huvitav, Irw, Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis roll sinul selles lese loos on ja mis sind käi
> vitab juba aastaid, et ei suuda lahti lasta?

Kas selle teadmine on sinu jaoks ikka nii eluliselt oluline? Äkki keegi jätaks hoopis lese rahule, kuigi ma kahtlen, et seesama keegi seda suudab. Samuti kahtlen ma, et sellega hüüdnimi "rosinamees" siit kaoks, kuna sellised asjad kipuvad olema kleepuvanad kui superliim.:)
 
vana rosinamees 26. veebruar 2019, kl 21.19
Irw! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> PS! Ehk siis olen üks pedenäoga lese väljamõeldis,
> kes on veendunud hetero nagu lesk preestri kaisus
> ja irwitan juba aastaid omaenese naljade üle koos
> teiste väljamõeldistega, sest ei mind ega leske t
> egelikult siin pole. No on ju naljakas see rosinam
> ehe värk..irw!!

Natuke endast ka:
Tegelikult ma liban Irwi, kuna mu ajurosinast muuks ei jätku. Icccc. Samuti on mul tollipikkune hõre kitsehabe viltu lõua otsas (mujal ei kasva). Loomulikult on mul plesspea, mõnede hõredate kasvadega kõrvade taga ja kuklas.Till on mul pisike nagu krimpsus rosin hõredate karvade vahelt piilumas. Keha, eriti kannikad ja nende vahe, loomulikult karvutu, kui käeseljad ja varbad välja arvata. Samuti on mul moekad hambad, mis meenutavad pruuniks pigitunud ja osalt murdunud rehapulki. Mõni küll ütleb, et need levitavat samasugust lebrat, nagu mu luuavõru moodi rosingi. Rosinaprômmijad jälle väidavad,et selle pisiasjaga pidavat kiiresti harjuma.;))
 
Irw!2 26. veebruar 2019, kl 21.27
Irw! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> PS! Ehk siis olen üks pedenäoga lese väljamõeldis,
> kes on veendunud hetero nagu lesk preestri kaisus
> ja irwitan juba aastaid omaenese naljade üle koos
> teiste väljamõeldistega, sest ei mind ega leske t
> egelikult siin pole. No on ju naljakas see rosinam
> ehe värk..irw!!

Mõni asi on vanal ja dementsel rosinamehel isegi õieti meeles. Nt. see, et lesk on veendunud hetero, nagu normaalsed inimesed ikka ja ka see, et lesel on ainsana privileeg meheliku preestri kaisus mõnuleda. Ülejäänu on muidugi vana rosinamehe dementse ajurosina infantiilne soovmõtlemine e. lihtsalt fantaasia..irw!!
 
Irw2le 27. veebruar 2019, kl 14.17
Aga mis siis ikkagi sunnib taga ajama mingeid rosinamehi ja leske kiitma, kui kummagagi asja pole? Lihtsalt nagu mingi puue mis kaasa sündinud ja avaldub siin naistekas?
 
Teema taas solgitud 27. veebruar 2019, kl 15.53
Üks ja sama joru päevast päeva. Kas ise ei tüdine sellest totrusest?
Teised inimesed tahavad ehk ka sõna võtta, aga kõik risustatakse ära ebanorm.fantaasiatega.
 
Mida sa vingud? 27. veebruar 2019, kl 17.50
Teema taas solgitud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Üks ja sama joru päevast päeva. Kas ise ei tüdine
> sellest totrusest?
> Teised inimesed tahavad ehk
> ka sõna võtta, aga kõik risustatakse ära ebanorm.f
> antaasiatega.

Kes või mis sind takistab seda teha?? Et su jaoks peab olema nagu puhas teema, kus ainult ise saaks särada?
 
Mitteirw 27. veebruar 2019, kl 17.53
Irw2le Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga mis siis ikkagi sunnib taga ajama mingeid rosi
> namehi ja leske kiitma, kui kummagagi asja pole? L
> ihtsalt nagu mingi puue mis kaasa sündinud ja aval
> dub siin naistekas?

Puudeline on rosinamees ise oma ravimatu lesevalu ja irwiigatsusega. Ta ei kribaks seda lesemula, kui mingi perverdi kombel enda mõnitamist ei naudiks. Muide, mis see sinu asi peaks olema, kui sa ise seesama aasitav rosinamees ei ole.:D
 
Lehm lesele 27. veebruar 2019, kl 17.55
Lexm lesk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kogemusi võib ju jagada ja fantaasiaid ka, aga mid
> a sul on vastu pakkuda, mees? Kas paketti kuuluvad
> regulaarsed lõunamaa reisid, kahesaja ruudune ra
> nnamaja vahemere kaldal, mis on klaasist ja rookat
> usega, millest viib vette kahesaja meetrine, punas
> est puust sild, mille igas oksaaugus on harman kar
> doni kõlar? Mõistagi on teisel pool maja ainult AM
> G kabriod, isiklik lennuväli koos kosmosesüstiku j
> a marsi sondiga rääkimata osalusest NASA kosmosepr
> ogrammis koos vaba eelarvega. On sul mees üles ast
> uda julgusega või oled mingi lokaalne nihverdajast
> rott, kes niisama ja libeda jutuga tahab kätte sa
> ada ihaildatavamat, vähmalt 20a nooremat naist, et
> proovida talle anaali teha? Mingite odavate kingi
> tustega nagu hermese kotid ja platinumist ehyed är
> a üldse loodagi jutule saada naisele kelle järele
> on nõudlust terves skandinaavias setumaani välja.
>
>
> Räägi, mees, mis sul pakkuda on tõelisele
> naisele!

Räägi parem ise, mida sul on pakkuda nii kõrgete nõudmiste peale, mingi hertsoginna oled või? Naljakas oleks kui keegi suht vana ja hobusenägu töölisperest kus isa külajoodiku ametit pidas otsustab bonditüdrukuks hakata. Ilmselt pole taolisel nõgusat selgagi, rääkimata juustest või kenast näost. Hobusenäo daydream:)
 
Megairw 27. veebruar 2019, kl 17.56
Mitteirw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Irw2le Kirjutas:
> ------------------------------
> -------------------------
> > Aga mis siis ikkagi
> sunnib taga ajama mingeid rosi
> > namehi ja les
> ke kiitma, kui kummagagi asja pole? L
> > ihtsalt
> nagu mingi puue mis kaasa sündinud ja aval
> > d
> ub siin naistekas?
>
> Puudeline on rosinamees
> ise oma ravimatu lesevalu ja irwiigatsusega. Ta ei
> kribaks seda lesemula, kui mingi perverdi kombel
> enda mõnitamist ei naudiks. Muide, mis see sinu as
> i peaks olema, kui sa ise seesama aasitav rosiname
> es ei ole.:D

A mis see su asi on kui sa pole irw või rosinalesk? Irw
 
Gigairw 27. veebruar 2019, kl 18.09
Aga äkki olen lihtsalt keegi, kellele su leseitkust ja naiste alandamisest savi pole. Kuku nüüd silmakirjaks leske sõimama.:DD
 
Megairw 27. veebruar 2019, kl 18.13
Muidu ei saa oma rosinamehe jura ja lese kiidulaulu kuidagi lahti või? Mitukümmend aastat ta täna juba noorem on:D
 
Irw! 27. veebruar 2019, kl 18.58
Lõpeta siis oma jabur lehma- ja lesehala ära, vana rosinamees. Ega lesk, sinust 20a. nooremana, preestri juurest su hooldajaks nagunii ei tule..irw!!
 
... 27. veebruar 2019, kl 19.40
Teema taas solgitud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Üks ja sama joru päevast päeva. Kas ise ei tüdine
> sellest totrusest?
> Teised inimesed tahavad ehk
> ka sõna võtta, aga kõik risustatakse ära ebanorm.f
> antaasiatega.

Ruumi jagub kõigile ja võta sõna palju tahad. Sa ei pea lehmakooki sisse astuma, võid üle astuda. Miks sa loed neid haige vanainimese luulusid?
 
Irw! 27. veebruar 2019, kl 19.52
Mingit lehmakooki pole siin ainult rosinamehe hala temast 20a noorema kauni ja lese üle kes on ja jääb preestri kaissu ainuisikuliselt lõunamaal ja palmi all. Mis siin arusaamatut on, kas see rosinamees pole naljakas või..irw!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!