Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tule minuga tantsima!
 
Täpitriin 02. aprill 2008, kl 16.56
Minu iseolemise nurgakest Põhja-Saaremaal pole nii kerge leida :))
 
Mann 02. aprill 2008, kl 16.57
Täpitriin, aga ma ju ei teagi, seepärast tahangi näha, mis järv, kus järv, miks järv, miks karu jne...
 
Vaim 02. aprill 2008, kl 16.57
Mann, kas su papi on raske unega ja jääb vara magama?
 
Lota 02. aprill 2008, kl 16.57
mul pealinnast nii siiber...maal on sõbralikumad inimesed, pole tõesti seda "ma tulen Tallinnast ja ma maksan" mentaliteeti...vaheldust oleks vaja
 
aga 02. aprill 2008, kl 16.57
lepatriin oled leisi kandis?
 
Täpitriin 02. aprill 2008, kl 17.00
Pagan, kui mina elaks pealinnas ja tuleks saarele, siis hoiaklsin linnast, eriti suvel, kaugemale nagu vampiir küüslaugust. Mingi turismitalu, hobused, kiviaed, hommikul kastesel murul jalutades kohvi juua, kõrvale maapiim ja maasikad. Mmm, selle eest maksaks, rohkem kui vajalik maksaks, mitte mõne GOSpa või GrandRose eest.
 
Täpitriin 02. aprill 2008, kl 17.01
Ei, jääb Leisi ja Panga panga vahele.
Mann, muidugi mine vaata, mine uju ka, aga ööbima mine mujale, lihtsalt soe soovitus.
 
///////// 02. aprill 2008, kl 17.01
te ärge pealinnlasi ajage segi pealinna kokku voorinud mõttetu vahuga, kes veavad alla pealinna maine ja maale ning kodukanti sõites ennast vägevate pealinnlastena kujutavad. üürikorteris konutav ja ööklubides ning angelis jõlkumine ei tee veel kedagi linnakaks. mõttetu saast nii maal kui linnas.
 
grand rose 02. aprill 2008, kl 17.03
kirjutasin sulle
 
Vaim 02. aprill 2008, kl 17.03
Lota, ma võin sulle pakkudaühe koha välja koos kohaliku lahke peremehega...täisteenindus....kütab sulle sauna ja vigtleb ja pärast grillite koos liha...mees 42 vana aga näeb noorem väla ja ööd ütleb mönusalt
 
Mann 02. aprill 2008, kl 17.03
Minul ka pealinnast totaalne siiber, tahaks päris ära siit, nii ilusad ja armsad kohad on maal ja rahvas on tõeliselt mõnus:)
Mis papisse puutub, siis kaldun arvama, et ta meid kõiki üle pidutseb ja lõbutseb:D
 
Vaim 02. aprill 2008, kl 17.05
Mann, siis ma kasutan ühte pulbrit mida mul ühe delfi tädist üle jäi
 
uba 02. aprill 2008, kl 17.05
Täpitriin, su kontseptsioon on hea küll, aga aastaaega arvestades peaksin maasikad poest ostma ja need on üpris kummise maitsega, hommikul kastesel murul jalutamiseks peaksin praegu kalossid jalga panema, pastöriseerimata maapiim võtab linnainimese kõhu lahti. Ving, ving, ving... Ikkagi ei jää muud üle kui klubisse ronida :)
 
Täpitriin 02. aprill 2008, kl 17.07
Uba, ma lisan veel jalgratta või hobuse ümber Saaremaa reisimiseks.
 
Vaim 02. aprill 2008, kl 17.08
//////////, sa aja oma suguvõsa jälgi ja usun endki leidvat saunast
 
uba 02. aprill 2008, kl 17.14
Täpike, et sa ka ei loobu, eks ma siis kunagi hobusega tulen.
 
Mann 02. aprill 2008, kl 17.15
Uba, maal pannakse oma peenralt korjatud maasikad sügavkülma, välja võttes on nagu värsked, piima tood naabertalust, purk õhtul posti otsa ja hommikul värske lüps lauale, jalgratas kaasa ja mugav telk ööbimiseks, õige koht ainult leida, kus see telk püsti lüüa.
Vaim, kas asi nii kaugel, et abivahendeid kasutama pead?:P, Pulber nimega Viagara jne...Kuramus, isegi ühe tädiga siis ära kasutada ei suutnud:D
 
Täpitriin 02. aprill 2008, kl 17.21
Uba, kes meist loobuks oma unistustest ja nii kergelt :))
Midagi on ka oma iseolemise kohas olemas, aga muidugi mitte maasikapeenart ega lüpsisooja piima.
 
///////// 02. aprill 2008, kl 17.23
Vaim
mulle meeldib see matside argument: kõik eestlased on maalt pärit. nad lehvitavad sellega nagu võidulipuga.
 
Täpitriin 02. aprill 2008, kl 17.23
Mann, aga mõtle, maasikapeenar, hommikul kui kohvi mulksub lähed korjad kausitäie maasikaid, piim kaevule jahtuma pandud, valad mannergust suure kruusitäie.
 
Vaim 02. aprill 2008, kl 17.24
Mann, ei pulber su papi uinutamiseks...ära sa minu tervise pärast muretse või arvad et olen vahepeal muutunud?
 
Täpitriin 02. aprill 2008, kl 17.25
/////, mäletad Tammsaare matsi ja vurle ideed. Nüüd on matsid vurlestunud.
 
Vaim 02. aprill 2008, kl 17.26
///////, elu tõestab igapäevaselt et mitmendat põlve linnamees on kordades matsim kui korralik maamees
 
///////// 02. aprill 2008, kl 17.28
just nimelt MATSID VURLESTUNUD. praegune vaht pealinnas ongi vurlestunud üürikorterite maakad.
 
Vaim 02. aprill 2008, kl 17.28
////////, ja veel sulle....matsluse esimene tunnus ongi ebaobjektiivsus ja ülevalt allavaatamine
 
Mann 02. aprill 2008, kl 17.29
Just, see ongi helesinine unistus, hea et eelmine aasta sain sellist idülli maitsta lõuna-eesti kuplitel ja omaetteolekut kaifida sealsete järvede ääres, allikavesi kuumal suvepäeval...
 
Mann 02. aprill 2008, kl 17.33
Hallooo, rahvqs, miks pidevalt ilusa teema tahate ära s...da. Mats jääb alati matsiks, kui mats on omas elemendis ja õiges kohas, siis olgu ta rahumeeli mats, sama siis ka intelligentide puhul. Rämps, aga mis koguneb, nagu teeäärsete rämps, pole ju kõneväärtki, küll kunagi ise omad vitsad ja õppetunnid saavad, kui nad muidugi üleüldse midagi aduvad??
 
hm! 02. aprill 2008, kl 20.25
pealinnas võib tuhvli alla sattuda...
Saares aga süiakse tuhvleid:) Täitsa imelik ju?
 
tuhvel 02. aprill 2008, kl 20.38
täitsa jama
 
Täpitriin 02. aprill 2008, kl 20.41
Tuhlis-tuhli-tuhlit on kartul ja tuhlimoos kartulipuder, ei mingeid tuhvleid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!