Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Delfi date mehed
 
kaastunne 18. november 2009, kl 18.53
kaastunne, mida siit saad kindlasti...
 
tulebki 18. november 2009, kl 21.17
Tulebki olla saritutvuja et leida viimaks sellise kiirkohtingute näol omale õige ehk see hingekaaslane,harige ennast natuke inimsed ja te leiate õige.
 
delfikas 18. november 2009, kl 21.32
naine peab ikka noor, ilusa kehaga ja ilus olema, kes 60 aastat ikka tahaks, mõtle .
 
nimetu 18. november 2009, kl 22.00
Appi, loen ja imestan...tegelikult oleks soov näha neid kommijaid...naine peab ikka noor, ilusa kehaga ja ilus olema, kes 60 aastat ikka tahaks, mõtle...kahju, et delfika pilti lisatud ei ole...sooviks näha- mis kauniduse ja headuse etalonid siin ennast rivistanud on...kahtlen sügavalt...õnneks ise kellegist puudust ei tunne...kuid minu kaastunne neile, kes siiski loodavad kuskilt netisügavustest endale mõnusat kaaslast leida...olen kohanud neid, kellel on see õnneks läinud...kuid pigem võrdleks seda jackpotiga...pea püsti ja edu!
 
mittetutvuja 18. november 2009, kl 22.16
Kohe esimesel kohtumisel kinke tegema, abielluma ka veel? Ise küll sellisest suhtumisest aru ei saa, loogiline, et tutvujad tutvuvad erinevate inimestega, mõnest tutvusest loobuvad, mõni areneb juhututvuseks, mõnest üksikust vast võib midagi tulla...
Kui kõik need mehed sõna peaksid, kas sellel ästi ilusal oleks siis haarem?
 
onngi nii 06. september 2011, kl 01.19
Küsimus teema algatajale kusta99 kohta?
Ehk selgitad lähemalt?
 
viimasele 06. september 2011, kl 10.18
sa delfitädi kuupäevi oskad lugeda ja natukenegi mõelda???
 
naine datest 06. september 2011, kl 18.12
Mina ei alse küll igasugsi mehi siegio msn-i muust rääkimata,lihtsameelsus on asja nimi, mis ajendas teema kirjutajat nimesid avaldama, ise nende kõigiga sebides...kes on süüdi, kui sa ise kerjad igal pool tutvustes seda, et sind võetakse ja jäetakse, lihtsameelse naise tunnus on ,keda ära kasutatkse, vingur, kes hädaldab, räägib seksiteemadel ja piriseb, et tahaks kaissu. No saad korra kaisus ära käia ja rohkem sind pole vaja. Austa ennast, siis austavad sind ka mehed, ükskõik,kus nad üleval ripuvad ja mis eesmärgil. Ükksi mees ei tee haiget, kui sa ise ei kerja seda.Seda enam ei taha ka naisi ärakasutavad mehed püsisuhteks naist, eks ise tormab igale ühele kaela...
 
naine datest 06. september 2011, kl 18.15
Kui vaatsite peremees otsib perenaist,saadet, siis seal on üks 60+ luule nimi, just sellesarnased ongi kõik 60+ naised. Et selgem oleks.Milline on. Ja kas mehed jooksevad selliste naiste järgi või? Mõelge ikka mõistusega, mida räägite.
 
Keskealine tädi 06. september 2011, kl 21.00
Mina otsustasin 6 a tagasi peale lahtust, et enne uue kaaslase järgi ringi ei vaata, kui lapsed saavad täisealiseks. Eelmine sügis olin siis eluga sealmaal, et võisin ka enda peale mõtlema hakata. Hakkasin avarama pilguga enda ümber ringi vaatama ning tegin ka konto delfi datesse. Minul küll ebameeldivaid kogemusi ei olnud. Esimese meesterahvaga, kellega jutt klappis, kahjuks kohtumiseni ei jõudnud- saime aru, et meie elustiilid on ikka väga erinevad ja suhtest ei tuleks midagi välja niikuinii. Teise jutukaaslasega käisime korra kohvitamas ning kuigi kõik oli ok, ei tekkinud mul sellist tunnet, et tahaksin temaga ka vanaduses koos olla. Kolmanda mehe silmades nägin aga juba esimesel kohtumisel iseennast ja näen seda praegugi, st pea-aegu aasta hiljem :) Püsivat kooselu me veel ei plaani, selleks peab üksteist paremini tundma, aga koos olla ja nö visiitsuhtes olla on meil hea. Tema oli kohtudes samuti suhetest vaba nagu minagi, lapsed juba täisealsed (st ei mingeid lisakohustusi) ja üldse ei arvanud, et tahaks kogu aeg naisi liita ja lahutada. Aga seda teemat lugedes tundus mulle veider, et mulle siis ühtegi elumeest teele ette ei sattunud.
 
siirius 07. september 2011, kl 08.50
Olen kah oma vallaliseks oldud aja jooksul delfi date tutvumisteenust kasutanud.Ja nagu igalpool mujal , eks ole ka seal inimesi igasuguseid - nii meeste kui naiste seas.Siiski on päris suur prontsent mehi (kindlasti ka naisi) seal juba mitmendat aastat otsingutel.Võõras pole ka selline olukord, kus sain meesterahvaga kokku (kusjuures meie kohtumine tundus et meeldis mõlemile)ja paar tundi peale kohtumist nägin oma kohtingukaaslast juhuslikult juba järgmise naisega kohtumas... Kuidas seda siis võtta? Kui sõidad 250 km maha, siis tulebki mitu kärbest ühe hoobiga lüüa!
Minu arvamus, et interneti teel on kaaslast leida suht raske.See tundub kuidagi "punnitatud" ja vägisi ettevõetud üritus.Aga samas kui ei proovi ei saa ka teada.Ju ma siis pole veel seda õiget leidnud.Ja tundub et niisama tänaval kohtudes, kinos, kus iganes juhuslikult tutvudes on śansid suuremad.
Mingeid nimesid ma siia kirja panema küll ei hakka, sest se oleks ebaõiglus - kui mina ei sobi või kaaaslane mulle ei sobi, ei tähenda veel seda et ta nõme mees oleks.Ju ma siis ei ole veel päris lontrustega kokku puutunud.
 
ilus ja efektne naine 39 07. september 2011, kl 13.35
no eks igaüks saab ikka ju mis ära teeninud on, minu kogemus näitab, et väga huvitavaid ja väärt mehi leidub delfis. rääkida, nagu oleks tutvumisportaalis vaid kõlbmatu kontingent, näitab piiratud mõtlemist. kui ikka enda profiil huvitav on ning kui oledki huvitav inimene ja välimuseltki kena, siis leidub ka samaväärseid. siirius, ei kujuta ette, kuidas tutvuda tänaval või kinos ;D pole keegi mu auto kapotile end veel visanud, et tutvume ometigi! kinos suurt ei käi, üksi hoopiski mitte, selleks on kodukino. kus siis koht ikkagi on, kust leida? pubides pole huvitatud istuma, ööklubidessse satun väga harva ning purus mehed ei köida, tutvusringkonnas on kõik mehed juba hõivatud ning aielumehest pole huvitatud, kust siis ikkagi?

ning võin kinnitada, et ka siitsamast olen kohtunud mõni aasta tagasi, kui vaba olin, paari suurepärase mehega: meediastki tuntud ettevõtja, kena ja arukas, vägagi varakas mees (mitte riisalu-sugune kloun) ning teine samuti meedias intervjuusid andmas tihti (AK), juhtiv spetsialist riigisektoris, väga-väga kena välimusega. mõlemad sportlikud ja mittesuitsetajad, suitsetajatega ei soovi ma kohtuda. kahjuks ei tekkinud meil omavahel sellist sädet, mis oleks viinud pikema suhteni, kuid kumbki polnud jahtimas sadu uusi ja uusi suhteid.
 
maali maalt 07. september 2011, kl 19.29
vaata, ilus ja efektne naine!! Kõik me kahjuks ei ela päälinnas ja sellised mehed kellega sina kohtamas käisid siia kolkakülla ometi ju ei tule.nii et peamegi kehvikutega läbi ajama.
 
maali maalt 08. september 2011, kl 10.59
Mina ei ole sinuga nõus, maali maalt.
Mina soovin parimat või siis mitte midagi.Joodik külapoe taga mind ei huvita.
 
sa oled fake ju 13 35! 08. september 2011, kl 13.05
Kes midagi tõestada püüab,see läbi kukub
 
Sandra-le 08. september 2011, kl 17.39
Sandra ja mitmega Sina siis juba Delfi Datest tutvunud oled?
 
maimu 08. september 2011, kl 21.36
delfi dates ongi enamus mingid mustade peadega ja teist värki naised, kes pole meie sugu ja nägu ega nad ei leiagi kedagi. mõni kõüll hõiskab aga see on tal ajutine hõige, varsti nutab siin.
 
gp 10. september 2011, kl 20.24
Eks sulle elu näitab, kõike hea.
 
gp 10. september 2011, kl 20.30
kelle sa lõpuks sealt leidsid ;)))
 
Surimuri 10. september 2011, kl 21.01
Olen kah oma vallaliseks oldud aja jooksul delfi date tutvumisteenust kasutanud.Ja nagu igalpool mujal , eks ole ka seal inimesi igasuguseid - nii meeste kui naiste seas.Siiski on päris suur prontsent mehi (kindlasti ka naisi) seal juba mitmendat aastat otsingutel.

ja nii nad seal otsivad, mõni juba mitmendat aastat. Olen kiiganud sinna, aga konto tegemiseks tutvuse sobitamiseks pildiga ja puha pole kavas.
 
Sassa 10. september 2011, kl 21.19
õige. delfidate on samamoodi kirju kui muu issanda loomaaed. on seal nii jobumehi, muidumehi, lollmehi ja muid isendeid. no ikka äärest äärde.
aga kõigiga ei maksa siis kohe kohvitama joosta. sest tegelikult saab juba ka kirjast päris hästi arust, et mis inimene ja kuidas mõtleb. kuigi igasuguse blaa peale ei maksa ka muidugi õnge minna.

muide, pilti polnud seal minulgi rahvavaatlustele väljas. aga kes küsis, see ka selle sai. tingimusel, kui oma enne saatis. polnud probleemi.

aga öelda tahtsin ma tegelikult hoopis seda, et seal on ka tõesti suurepäraseid mehi. väga toredaid, väga huvitavaid, tublisid, tarmukaid, vaimukaid jne.
on ikka küll! :)
 
Surimuri 10. september 2011, kl 21.32
 
Surimuri 10. september 2011, kl 21.38
Minulgi vaid meestega kogemused.
 
onon 10. september 2011, kl 21.44
ja milline kammajaa siis käima hakkab,halamine,kui saadad pildi ja vastu ei tule kirja ega kaarti, et oi, kuidas mehed petavad. See pole mingi eelis, et saadad siis kui küsivad,saadads elleks, et rikastada eestimaa koledate naiste albumit pildiga, sellepärast nad pärast ei vastagi.Õige inimene paneb oma pildi ikka profiili välja, siis pole pettumusi.Kirjutab see, kellele meeldid, mitte see, kes kogub koledate naiste pilte.
 
Sassa 10. september 2011, kl 21.53
onon
ma siis olin ilmselt see vale inimene. :D
sest mina oma pilti ei pannud. sest tahan ma jee, et see kuskil portaalide esilehtedel mingi lisana kõigile vilgub.
nagu öeldud, kes küsis, see ka pildi privasse sai. aga enne pidi mees ikka oma fotograafia saatma. siin ma erandeid ei teinud. ja kui ikka ise lubasid, siis ka saatsid, missiis, et näiteks mehe pilt väga ei sümpanud ehk igakord. lubadus oli lubadus.
 
to Sassa 10. september 2011, kl 21.56
Nüd on igal delfikal sinu pilt?
 
Sassa 10. september 2011, kl 21.59
piltidega seoses muide tuleb igasuguseid naljakaid stoorisid ka meelde. no see, kuidas mõni püks pildijutu peale koledasti kõvatama hakkas, et milline alaan deloon tema ikka on ja pole seda pilti mul vajagi või siis mingid jutud, et skänner ei tööta või fotoaparaat sõbra käes. no täielik koomikute lasteaed.:) aga no nendega eriti pikka juttu polnud ka.
sest peale seda, kui ma algajana mingi ilma pildita mehega siiski kohtingul ära käisin ja kes osutus koledaks kui gollumi ja leontjevi ristsugutis, pärast seda ma asja enam nii laadnalt ei võtnud kah.
sama soovitan ka teistele naiskadele. pärast vähem nuttu läbi naeruturtsakate tõepoolest. :)
 
Sassa 10. september 2011, kl 22.03
21.45
ei ole. pildini läks asi reeglina vaid siis, kui inimene ka muidu huvi pakkus. ja tegelikult mis seal pildisaatmises siis niiväga ongi? tavaprotseduur. ses mõttes aga tõesti tublid need naised, kes selle kohe söandavad välja panna ja ei pelga, et miskid töökaaslased või sugulased samuti seda näevad.
 
ilus ja efektne naine 39 10. september 2011, kl 23.39
sassa, vot sellest kuidagi aru ei saa, miks peaks häbenema, et soovid oma ellu tutvusi, sõpru või isegi armastust? kõik on ju kunagi oma elukaaslasega/abikaasaga tutvunud? milles siin nagu probleem on? valehäbi minu meelest. pealegi kõigile ei saagi meeldida ja kõigile ei peagi meeldima. mina saadan ka pildi alati vastu, kui lubatud saab ja pole probleeme olnud, et ei vastata enam, pigem vastupidi..
 
Kogemusega naine 11. september 2011, kl 21.14
Soe soovitus: naised, kaaluge hoolega läbi enne kui võtate delfi datest mehe majja. mul nüüd omad vitsad peksavad juba väga valusasti; enne olgu visiitsuhe kui et kellegagi kokku elama hakkate...ju 10 aastat üksindust oli mind pimestanud ja kurdistanud, et ise nii käitusin ja mehe oma korterisse võtsin.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!