Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Delfi date mehed
 
ÜN 01. detsember 2011, kl 00.19
Vajan Kustat ja Kirsimoosi!!!
 
Ets 01. detsember 2011, kl 22.50
Ärme mõista hukka inimesi see oli sinu enda õppetund!!

Jäta see meelde! Kui tahad, siis leiad ka korraliku mehe sealt, Ole ise nii julge ja aus nagu ootad seda mehelt.

Minagi otsin kaaslast, Aga mitte sellist, kes kohut mõistab..
 
kas te musta nimekirja koostavad 02. detsember 2011, kl 20.20
naised olete idioodid või?

käisite kohtamas ei sobinud ja nüüd on teie silmis sarideitija=sarivägistajaga

psühh naised ei oskagi muud öelda, hea kui ise sellise pahupidi närvidega eluheidikust naise otsa ei satuks.
 
Paha lugu küll 02. detsember 2011, kl 22.15
kui mitme aasta jooksul pidevalt kohtamas käies ei suuda mees omale sobivat kaaslast leida. Tunne või kaasa.
 
naljamees 03. detsember 2011, kl 00.08
naistele on flirtimine lubatud, mis sexini ei vii ja meestele mitte???

sain hea idee, kuidas oma õhtuid lahedaks ja naljakaks muuta, teen delfi datesse konto ja hakkan naisi meelitama, luban naiseks võtta ja ajan nad pöördesse ja ise hirnun. see ju minu poolt süütu flirt:))
 
vaevalt küll 03. detsember 2011, kl 09.23
et see naisi vihale ajab, kui oma kontol flirdid, flirt on ikka lubatud, aga kui sa oled juba naistega kohtunud ja neile mesijuttu ajanud ja samal ajal kohtud muudkui uutega ( seda reaalis), siis ei ole see küll enam süütu flirt, vaid keegi saab ilmtingimata haiget.
Ja kui see oleks ühekordne lugu, saaks ka veel inimesele andeks anda (ikka juhtub, et leiadki endale sobivama), kui see aga kestab aastast-aastasse, siis see on juba sarideitimine ja sellele ei ole mingit vabandust.
Naljamees - arvuti taga võid naisi pöördesse ajada ja hirnuda, nii mõnigi saab sinuga koos naerda. Niikaua kui oma tegevust reaali üle ei vii, lase käia.
 
Ka Kusta99 kohta 03. detsember 2011, kl 15.29
.....just....selline käitumine on andestamatu....seda enam kui tutvuse alguses saab mehele selgeks tehtud,et ei otsi lõbu vaid tõsist,edasiviivat suhet.Aus mees lõpetaks siinkohal suhtluse.Sellist naist petta ja ärakasutada on kuritegu.Naisi on ju ka igasuguseid......suhelgu omasugustega.

Hing on nii haige,et ei oska seda kirjeldada.
 
Sama probleem Kustaga 04. detsember 2011, kl 00.37
Kahjuks, kui isegi otse küsida tema käitumise kohta, ta ei võta midagi omaks.
Mul ka hing haige, nii lootsin , et ilmas on veel vabu ja normaalseid mehi, kes naist hoida oskavad.
Ja see on ka õige, et tema käitumine on alatu, ta ju valibki siiraid ja ausaid naisi, kes otsivad püsisuhet.
Ma ka ei saa aru, miks ta ei vaata endasuguseid.
 
naljamees 04. detsember 2011, kl 01.43
kas see lahe pullimees kusta peab nüüd sarideitimise pärast mõne moori ära kosima või?

kui mees edasi deidib ju siis ei olnud naisterahvas tema maitse.

kustale jõudu!
 
to naljamees 04. detsember 2011, kl 09.14
Ei pea kosima, valetamine tuleb lõpetada, mängigu lahtiste kaartidega.
Ja see käib kõigi meeste kohta, mitte ainult selle Kusta kohta, kes ongi juba liiga palju kuulsust kogunud.
 
yxikmees 04. detsember 2011, kl 09.17
Mina mängin lahtiste kaartidega,aga mis on tulemuseks?
Naist ikka pole ja sekssuhet pole ka teps mitte.
Kui ma oleks kusta moodi mänginud,oleks vähemalt sekssuhegi olemas.
 
to naljamees 04. detsember 2011, kl 10.27
Huvitav, kas siis on ka lahe, kui ükskord su tütre (juhul kui sul on tütar) kohta keegi su enda repliike kasutab ja nende kohaselt ka käitub.
 
................... 04. detsember 2011, kl 10.36
Tollele naljamehele,ajukääbikule......
Kui see Kusta su õe või tütre või ema ette võtaks ....siis soovid ka jõudu või?.....sa ikka mõtle enne....see foorum ei ole sinu jaoks!
 
kusta99-st 04. jaanuar 2012, kl 09.39
Miks te naised seda kustat kohtusse ei anna?Niisugune inimene peaks kinni istuma, see on vamne vägivald, mida ta naistele teeb. Nii päästate paljusid uusi ohvreid. Siin on algatatud artikkel 2009, 2011 veel haiget saanud naised kommenteerivad. Varem ta peilis noori 18.a. uhele tegi lapsegi, aga siis meeldis järsku selle naise öde, kes sai just ka 18.a. Nuud on läinud vanemate naiste peale, vist nats ohutum. Aastakumneid ta tegutseb uhtemoodi, et 10 naist korraga on tema kasutada. Uks tuleb, teine läheb ja köigile räägib uht ja sama, sina mu ainus. Aastaid naised usuvad ja loodavad, aga mida ei tule, on pusisuhe ja kooselamine. Terve Hiiumaa on erinevate naistega lapsi täis trukitud. Tehke midagi konkreetset, kui teie väärikust on mustatud ja teid on ärakasutatud. Ega ta enne ei peatu. Saate kopsaka valuraha veel sisse nöuda, ta ju rikas Kärdla automuuja 52.a. Peaks juba möistus peas olema, millega tegeleb. Nuud on ta kolinud Facebooki oma öige nimega Tiit Kiiver. Edu teile, milleks pödeda ja karta teda.
 
tibu siin 04. jaanuar 2012, kl 12.52
Mehed otsivad voodisse minekut korraks vaid aga naised loevad sellest välja abieluettepankut. Kui mees ütleks alati, et see vaid korraks- ei leiaks ta kergesti kedagi, kui naised ütleksid, et kui tulen-kas abiellud kohe minuga, jälle ei leiaks mehed kedagi. Seepärast ongi naised kannatajad ja mehed ärakasutajad. Tõde jääb sinna kusagile vahepeale aga selleni on kummalgi poolel pikk maa, enne see ei toimi, kui mehed ja naised õpivad ära, et kohe pole õige ja mehele kohe allumine, pole ka õige.
 
keke 04. jaanuar 2012, kl 12.58
tibuke, tahad kargame
 
tibu siin 04. jaanuar 2012, kl 13.03
Pojakene, keke, ma olen sinuga õrrel kekutamiseks juba liiga keskealine. Kui minu vanuseks saad, küll ma siis hakkan õrt kohendama.
 
tibu siin 04. jaanuar 2012, kl 13.12
Soovitus kõikidele: mõelge ise, kas olete üldse püssuhteks valmis ja selleks mõõdupuuks saaks küsimus: kas sina lukustad kõik oma profiilid Suhtlus-ja Tutvuslehdedelt , kui oled leidnud iniemse, kes vastab su tunnetele.Teadupärast püsivalt seisvad profiilid kutsuvad suhtlema, vaatlema, tutvuma nagu oleksid vabad, nad koguvad kirju, ettepanekuid ja tutvussoove.Kui sa pole selleks valmis, siis pole sa ka suhteks,kooseluks valmis. Või meeldibki sulle olla sellistes portaalides rohkem kui elada kellegagi koos, olla suhtes kellegagi koos...
 
keke 04. jaanuar 2012, kl 13.13
siis oled jah liiga, eks keskeas tahaks ikka nooremaid.
 
keke 04. jaanuar 2012, kl 13.15
ei kogu need portaalid kedagi
 
tibu siin 04. jaanuar 2012, kl 13.16
Kes keelab sul ,keke, ka praegu nooremaid uurida. Selleks ei pea sina ju keskealiseks saamist ootama.:))
 
Eks 04. jaanuar 2012, kl 15.24
Naistemehi ole kõik linnad ja külad täis, pealegi ühiskond kahjuks soosib seda 50+ mehed ja 20+ naised.
 
kenake keskealine 04. jaanuar 2012, kl 16.08
minu kogemus näitab, et noored mehed tahavad jst kenasid keskealisi naisi.
 
tibu siin 04. jaanuar 2012, kl 16.16
Milles ühiskond süüdi on, kui naised ei hooli endast, paisuvad juba 25-selt ümmarguseks nagu vastlakuklid aga mehed vaatavad erootikat ja muud ning näevad seal hoopis ilusaid saledaid naisi ja tahaks isegi sellist seksi võimeka naisega ja elu, kus pole ainult söömine, joomine ja paigalistumine tagumik lösakil ja et oleks naine keda sülle võtta. Mehed olevat ju poisid elu lõpuni aga poiss tahab möllata vahepeal kah kui rahateenimisest väike puhkus.Kellel on selline naine, see mees ei urise mööda internetti, kellel aga just selline kuklitaoline peavalu kodus, kes ei jaksa voodis pikaligi olla, aina veereb ümaralt , ju selline naine enam ei tahagi, sest liigne kaal seab piirid, hormonaalsüsteem saab matsu, kui veel mees on rahulolematu , et naine pole enam ammu võimekas, nii see on, siis muidugi kaob seegi isukene mehe järgi ,mis asendatakse pidevate padusöömistega ja ongi kõik. Naised peaksid enda välimusest hoolima õige noores eas ja peale laste sündi alati end vormi viima.See tähendab, mitte üle oma normaalse kaalu minemist. Küll siis ka mehed koju jäävad.
 
to tibu 04. jaanuar 2012, kl 16.26
aga eks 20+ naised on ikka ihaldusväärsemad kui 40+
 
tibu siin 04. jaanuar 2012, kl 16.30
Miks sa minu käest küsid, loogiline, et ilus on ilus ja sale on etem kui paks.
 
Kellu 04. jaanuar 2012, kl 16.43
Sa teemaalgataja ikka leiad ka neid mehi ei tea kust? Mingi rambler.ru ei ole ju delfi, sul on kõik tutvusportaalid peas segamini läinud ja suure tõenäosusega ei oska sa arvet pidada.
Teisek, kui sa oled juba üle 35, siis ära hakka parem mingitele alla 30 -stele meestele vastama. Tundub, et oled lihtsameelne. Sa kondad ka kuskil vene saitidel, mis sul viga on? Tundub, et oled mingi paljulapseline üksikema ja otsi kiivalt meest, ning pead sageli kõigis pettuma. Kahjuks hilja on sul aru pähe tulnud. Netis saab üsna hästi teada, kellega tegu, tohutult on otsinguid, saab pilte vahetada suhtluskeskkondades. ja mida eriliselt halba teine inimene sulle kohtumisel teha saab, kui see on kuskil avalikus ruumis? Ma ütlen seda sellepärast, et elan juba 6-ndat aastat tutvusportaalist tutvutud inimesega, meil on ka laps ja paremat meest ma ei oskaks ette kujutadagi. Kõik on suhteline, mõnel lihtsalt on õnne rohkem, teisel vähem.
 
yxikmees 04. jaanuar 2012, kl 17.17
Mina ei ole naistemees ja ei otsi naist vaid ühekordseks trukkimiseks(nagu eelpool kirjeldati).Mina otsin üht ja kindlat naist,juba pea 7 aastat otsin.
Otsin naist kellega luua pere,saada lapsed ja need ka üheskoos,ühe perena üles kasvatada.
 
147 04. jaanuar 2012, kl 17.59
Kellu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa teemaalgataja ikka leiad ka neid mehi ei tea ku
> st? Mingi rambler.ru ei ole ju delfi, sul on kõik
> tutvusportaalid peas segamini läinud ....
Sa Kellukene kohe pole yldse asjaga kursis.Kui oled yhes tutvumisportaalis siis oled automaatselt umbes 100-s portaalis üleval.Delfi date on ühinenud selliste portaalidega, nii et see rambler.ru võib täiesti vabalt seal nimistus olla ja suure tõenäosusega ongi.
 
mmh 04. jaanuar 2012, kl 18.41
Kusta66 on tõenäoliselt edukas mees, kes soovib leida väärilist naist. Kui lähed kohtuma ja oled ikka rasvarull, siis vaevalt sind keegi tahab ... minnes kohtuma ja oled kaks konti ja kusehais, ka siis vaevalt tahetakse...

äkki ei ole kusta halb vaid naised pole vastavad olnud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!