Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
- 16. juuni 2011, kl 12.14
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vot see on küll alusetu kahtlustus,ma pole vägival
> dne ja mind ei ole vaja karta.Kui midagi teen,siis
> vaid endale.


Justnimelt endale, sest TEISTELE ei osa sa midagi pakkuda.
 
gina40 16. juuni 2011, kl 16.30
Käesolevaga teatan, et mul on sellest yxikmehest (alias Ardi jms) permanentne kopp ees (loe: üledoos) ning edaspidi tema algatatud teemapüstitustes sõna ei võta. Milleks toita sotsiopaadi rahuldamata komplekse?
 
aga 16. juuni 2011, kl 20.42
naljakas on ju! nojah, haige inimese üle naljatlemine ei tohiks olla naljakas, aga ma olegi nõrga iseloomuga:(
 
yxikmees 24. juuni 2011, kl 17.29
See on tore,kui mõni teemaläbustaja enam sõna ei võta,siis äkki tulevane elukaaslane saaks siin sõna võtta(pidavat ju igale potile kaas olemas olema).Muidu peletatakse kõik potentsiaalsed kandidaadid minema.
 
gina27 24. juuni 2011, kl 19.05
yxikmees,
HEA mehe juurest ei ole võimalik kedagi minema peletada. aga sinu juurest on kõik su naised jalga lasknud. eks ikka ise oled nad eemale peletanud oma väikse pesemata tilli ja arulageda jutuga.
netis oled ka ise oma margi täis teinud. kindlasti on selles teised süüdi, et kuulutad, kuidas tahaksid 14-aastaseid lapsi panna ja tulevase naise kihutaksid minema kui tal tervis kehvaks peaks minema.
 
yxikmees 24. juuni 2011, kl 20.10
Mitte mina pole nii rääkinud vaid sinusugused suuvoodrid on minu ütlemisi väänanud.Ma pole öelnud,et tahaksin panna 14aastaseid.Ma ei otsi suhet alla 20-ste seast.Samas ma ei välista suhtevõimalust 14-20 aastasega,kuid initsiatiiv peab siis tulema neiu poolt.Tõenäosus,et tulevasel naisel läheb tervis kehvemaks enne mind on ju pea olematu,sest otsin ju vähemalt 10a nooremat naist.Seega see küsimus on hoopis teistpidine,kui minu tervis peaks üles ütlema,siis mina sooviksin,et minu elukaaslane läheks edasi ilma minuta.
Till ei ole pesemata ja jutt pole ka arulage.Till pole tõesti 20cm-ne vaid statistiline eesti keskmine.
Ma olen hea mees,aga igav,eks naised läksid teravamate elamuste järgi.
 
traxik 25. juuni 2011, kl 00.18
Ega haigused ja õnnetused vanust küsi...
 
yxikmees 25. juuni 2011, kl 07.05
Ei küsi küll,aga tõenäosus on oluliselt minu kahjuks.
 
- 25. juuni 2011, kl 13.40
Et jutt pole arulage ????? Päriselt räägid ???? Võibolla on su tekstid su enda meelest suisa andekad? Harivad? Vaimukad? Mõistlikud? Õpetlikud?

Oh juudas küll...
Vähemalt naerda sai kõvasti. Et siis kommenteerijad on süüdi, et yxikmees üksi on. No kas pole naljakas?!

Aga kallid emad - palun hoidke oma alaealisi tütreid sellise perverdi eest, kes juba NELJATEISTAASTASTEST unistab!
 
Üks paljudest 25. juuni 2011, kl 13.45
No ja sa päriselt usudki, et sa ei saa naist pähhide kommentaatorite pärast või? Äkki on viga siiski sinus? Teisi ju ei torgita, ainult sina jääd igas portaalis hammaste vahele. Mida me sellest järeldame?
Ütleme nüüd ausalt, pole sulle keegi siin mingeid sõnu suhu toppinud, need on sinu enda poolt netti paisatud kiiksuga väljaütlemised, mis on oma töö teinud ja sinust teatud pildi loonud. Käsi südamel, ma pakun, et enamik naisi ei soovi sellise mehega tegemist teha ja seda ei saa neile teps mitte pahaks panna.
Ma ka ei tahaks endale sotsiaalfoobikust vanemat meest, kes müüb seksteenuseid, kelle jutt keerleb ainult ümber oma tilli ja naiste menopausi ning kellel on juba kari lapsi, keda üleval ei jõua pidada. Lootusetu juhtum.
 
talent 25. juuni 2011, kl 14.13
No ja sa päriselt usudki, et sa ei saa naist pähhide kommentaatorite pärast või? Äkki on viga siiski sinus? Teisi ju ei torgita, ainult sina jääd igas portaalis hammaste vahele. Mida me sellest järeldame?
----------------
Kuule, sa andsid nüüd küll nädala küsimuse yxikule. Oleksid ikka viisakusest millegi lihtsamaga alustanud. No näiteks "mis päev täna on" või "mis kuu järgneb juunile".
Sa lajatad kohe mingi järeldusteeldava lahmaka. See võtaks isegi minu, kui multitalendi, ohkama.


Pmst on nii, et yxik vastab su postitusele umbes sedasi, et TEMA ajab vaikselt oma asja ja kurjad kommijad segavad ning nende seas on kindlasti keegi alla 32, ülekaalutu, lastetu, suitsutu, kes ilgelt ihaleb yxikuga tuttavaks saada, aga näe, ei pääse löögile... See, et yxiku kõik andmed kuni noksi pikkuseni vabalt kättesaadavad on, ei tule talle endale meeldegi, sest vastasel juhul ta teaks, et see imeline neiuke saaks yxikule privaatselt kirjutada ja e paneks seda möllu siin millekski. Yxik arvab aga, et maailmas on üks suur arvuti, mille ees kurjad kommijad kisklevad ja üksteisevõidu klaviatuuri käest kätte tirivad, et oma pähhe arvamusi kirjutada ning tagapoolseisev üksik pisike neiu ei pääse lihtsalt löögile.
Ma teen nüüd sajandi heateo ja teatan, et ilmselgelt on kohe päris mitu arvutit olemas ja suisa nii lahedaks on asjad läinud, et väga mitmel on suisa omaenda personaalne riistapuu! Vot, mis sa nüüd kostad, yxik? See olematu-tulematu neidis saaks ju kontakteeruda? Aga ei tee seda millegipärast? Mnjahh, info sinu sulest sinu enda kohta on pehmelt öeldes õudne. A eks sul ka asja siin päikese all askeldada.
 
ei saa mitte vaiki olla 25. juuni 2011, kl 15.47
ega polegi muud öelda kui et eelkirjutajatel tuline õigus
 
yxikmees 25. juuni 2011, kl 17.42
Ma ei unista 14 aastastest,ma unistan pigem 25-28 aastasest naisest.
Info mis olen netti paisanud on selleks,et ei peaks hakkama igale potentsiaalse kandidaadile personaalselt seda jagama.Et siis kes leiaks ,et on huvitatud heast mehest,kes ei joo,ei suitseta,ei peksa,ei vaata võõraid naisi,on vabal ajal perega.Kelle põhiliseks puuduseks on suur ülalpeetavate arv.Sotsiaalfoobia pole puuduseks pere-elus,pigem just boonuseks,sest hoiab mind kodus.
Ma ei ütle,et on nende sõnamoonutajate süü,et ma pole naist leidnud,kuid oma panuse on nad sellesse küll lisanud.
 
Üks paljudest 25. juuni 2011, kl 17.59
Paraku sa ainult ise arvad, et oled mingi hea mees. Ei joo, ei suitseta, ei peksa - so what! Korralikke mehi on küll ja küll, kel lisaks ka hea iseloom ja ei ainsatki kiiksu.
Sul ainult need lõputud tilli- ja menopausiheietused vaheldumisi korduvalt enesetapuähvardustega. Hea mees??? Lubage naerda.
 
yxikmees 25. juuni 2011, kl 18.03
Mul on ka hea iseloom ja noore naise olemasolul ei ole ei menopausi ega suitsiidiohtu.
 
lilleke 25. juuni 2011, kl 18.40
aga kas sa sellest saad aru et su sots. foobia takistabki sul kaaslast leida,ja pealegi ei ol siinsetel läbustajatel süüd-sest kui keegi sind tahaks oleks see juba ammu juhtund
 
- 25. juuni 2011, kl 19.05
Aga mis paneb sind arvama, et sel potensiaalsel ohvril...vabandust, elukaaslasel, mitte kunagi menopausi ei teki? No oletame (raskeks läheb küll fantaseerimine, aga proovin) - leidubki selline 25-28 aastane, hakkate sinu unistuste elu elama, aga 25 aasta pärast on määä! Proual menopaus kaelas ja mida siis sellisega teha? Sina ligi 70-ne papi - siirdud jälle tagasi paarikümpiste juurde? Paraku see kuri tõbi ähvardab ikka kõiki naisi, mispoolest see loodetud elukaaslane teisest puust saaks olema?

Vaata, kulla inimene, oma panuse annavad kommenteerijad ka heatahtlikul moel. Sulle on sadu kordi soovitatud eakaaslane hankida. Oleks valik laiem ja kindlam ka. Pealegi oled SINA ISE suitsiidi mängu toonud, see pole meie väljamõeldis. Saad aru - SINA ISE ÄHVARDAD ENESETAPUGA ja see juba kahe silma vahele ei jää. SINA ISE patrad menopausist, ka seda pole mitte üks kommija esimesena välja käinud. Seega oled ikka SINA ISE endale vastava reklaami loonud. Jõuab pärale? Absoluutselt alusetu on süüdistada vähemalt nende kahe informatsiooni väljamõtlemist kommijate poolt.

Kui inimene nii jäikades raamides on, on arusaadav, et kõik muu elus ja ilus käib närvidele. Tahaks ka elust rõõmu tunda, atud on seda ju meile vaid korra ja lühiajaliselt, aga elunautimist segavad haiglased kinnisideed. Ei tee see loodetud elukaaslane su elukest kenamaks, kui sa ise sipled omamõeldud piirides. Saad aru - võib tunda midagi toredat ja röõmsat, aga näiteks pidev mure naise vananemise ees jääb ikka alateadvusesse kollitama. Nagu ligihiiliv menopauski. Sina jääd sinuks elulõpuni, iseendale ristiks kaelas su paindumatus ja empaatiavõime. Vot mina ei hakka teise mehe lapsi kasvatama, kuigi ema on ahvatlev, eksnii? Kui sa oma valikutes veidigi taganemisteed leiaksid, oleks omal ka palju kergem. Aga EI! Muudkui nõuad ja nii olgugi.
Kirjutad siin vahel, et miks naised võivad ja sina ei või...(nt. vanuselisi kriteeriumeid seada). Ennast naistega võrdlemine on juba punast hoiatavat tulukest väärt + sinnajuurde vingumine ja enesehaletsemine. Ei tundu ahvatlev saak, mitte ei tundu. Muide - ka naised tahavad kellegi pärast võidelda, see pole vaid meeste mängumaa. Sina aga oled juba paljast paarirealisest anonüümsest netikirjast nii leilis, et ohkad kohe "see naine oleks nagu minule loodud!" (mäletad Roosa Helikopteri teemat ja see on vaid 1 näide). Millist põnevust pakub kassile surnud hiirele järele/peale jooksmine?
No ja minu kui naise jaoks on absurdsuse tipp ikka enesemüümine ja sõna otseses mõttes (mitte tsiteerides klassikuid "Me kõik oleme ühtviisi müüdavad...". See on ilmselt raske teema sul mõista seda lauset). Tahaksin elada inimesega, kes oli enne gigolo? Ka selle fakti oled SINA ISE netti paisanud, mitte pole minu või kellegi teise luulu.
Empaatiavõime puudumine on lihtsalt nii valus, et mul sellest segaverelisest koerastki juba hale - saab see üldse mingit tähelepanu või süüa? Hellitamisest, mängimisest ja suhtlemisest ei julge unistadagi. Koer on ju lihtsalt loom, milleks temaga suhelda, eksnii?

Mötle, kelle viga see on, kui laste emad ei luba sind isaks kutsuda? Emade viga? Kas lastele tarvilike asjade ostuks (oli breketiteema) lapselt selle raha tagasinõudmine on väga vanemlik ja armastusväärne? Kiidad siin oma geene, aga kas prillide ja vale hambuvusega lapsed on ikka erilised geenipärlid? Arvata oligi, et raputad ise ka pead.
Ma tean ühte meest, kellel on täpselt 2 x niipalju lapsi, kui sul ehk siis 14 last. Ja see tropp on ka kangesti uhke, et tal arvuliselt nii palju järglasi on. Isadepäeval/ sünnipäeval/ jõulude ajal on vant ikka üksi. Tal oli sama põphimõte - ikka uuem ja noorem ja elujõulisem naine, paar aastat kasutust ja siis ukse taha. Raha on sellel vennikesel rohkem, kui su munapeas karvu, aga vat inimliku hoolimist mitte sendi eestki. Muidugi lollid naised ka, papp pimestas, aga kui ka suurest armastusest kokku koliti, siis üsna pea selgus, et kest on seest tühi ja mida sa sellisega ikka peale hakkad.
Ei hirmuta sind, räägin oma tutvusringkonnast. See on niisugune kogum inimesi, kes vähemal või suuremal määral puutuvad kokku, suhtlevad, tegelevad sama ala, töö või hobiga. Ühesõnaga rohkem kui 1-2 inimest. Suudad ette kujutada - mõned meist liiguvad ka niisugustes gruppides. Ja siis on õprusringkond, kes on lähedasemad, usaldusväärsemad, kellega ja kelle eest saab kõike teha. Ning pere. Selle tähtsust ei hakka klisheedega enam kordama. Vat ja inimesed käivad teistega läbi ja moodustavad sotsiaalse keskkonna, grupi, kuhu saad kuuluda, kui ei kössita üksi urkas. Oleks sinugi shansid suuremas, kui julgeksid kasvõi pealinna minna, kohvikus limpsi juua ja ennast näidata. Loota, et läbi arvuti sulle keegi koju ilmneb, on kurvalt idiootne. Lootus pidi küll viimasena surema, aga teatavaid elutusemärke võiks ikka varem märgata ja midagi ette võtta.
Luues iga natukese aja tagant uusi teemasid tutvumissooviga näitad sa ahastust üles. Seda ei talu ükski inimene. Viimasel ajal veel nõue, et naine ikka ise olgu aktiivsem poole ja tulgu kohale. Sul sentimeetri täpsusega välja arvestatud kilometraaz kust kuhuni sõidad ja sendi pealt loetud raha, mis selle matka jaoks läheb. Saa aru inimene, naised ei kannata niisugust arvutamist ja nõmedat kalkulatsiooni! Vahel tahaks eksprompt midagi osta-teha, aga sinu puhul ju ei saa. Eelarve tegemata, kuidas nii võib?

Kokkuvõttes - mina jään siin vinguma ja tänitama igatahes. Ma olen naine, ilus ja tahetud, õnnelikult ka hõivatud, olen feminist ja sellised teemaalgatajapoolsed sõnavõtud solvavad mind. Loodetavasti ei pea ma selgitama asjaolu, et kudas ma saan olla solvunud, kui me üksteist ei tunne.
Kõrge, vaimuka või mõtlemapaneva mõistusega sa yxik ei hiilga. Minu juttu ümbes "tsiteerides" ja siis lõppu lisades, et naisena sa just endasarnast inimest tahaksid, jätaksid ikka ERITI lolli mulje.
 
- 25. juuni 2011, kl 19.12
Sry - siis ikkagi EMPAATIAVÕIMETUS.
 
lilleke 25. juuni 2011, kl 20.04
Kui juba - julgeb öelda et tema jääb siin sõna võtma siis julgen mina sama teha,ei ole ju võimalik et sellele mehele miski kohle ei jõua,et ta ei püüa oma puudusi kuidagi parandada.Olen ka mina õnnelikult hõivatud,sealjuures jätnud võtmata meie "ideaalmehe".
 
yxikmees 25. juuni 2011, kl 21.10
Ega mul pole midagi kosta,minu viimsepäeva kell tiksub ja minu püüdlused jooksevad liiva,feministide meeleheaks.
Ja meeleheitel ma ju olengi,miks muidu see lootusetuse tunne.
Ühest asjast oled sa valesti aru saanud.Nimelt potentsiaalse elukaaslasekandidaadiga olen nõus minema kohtuma kustahes eesti otsa.
Roosa helikopteri profiiliga olen ma kursis yksildane.ee portaalist.
Ta on 1 lapsega üksikema.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati yxikmees 25.06.2011 21.50.
 
yxikmees 25. juuni 2011, kl 21.11
lilleke Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga kas sa sellest saad aru et su sots. foobia tak
> istabki sul kaaslast leida,ja pealegi ei ol siinse
> tel läbustajatel süüd-sest kui keegi sind tahaks o
> leks see juba ammu juhtund
Sotsiaalfoobia takistab elukaaslase leidmist reaalis,internetis aga mitte.Sestap otsingi naist vaid internetis.
 
lilleke 25. juuni 2011, kl 22.50
appike,ma loobun,see mees ei saa mitte millestki aru,sa võid ju naist netist otsida aga ükskord peab see asi reaalsuseks saama ja siis on see sots.foobia ikkagi takistus,aint tugev vastastikune füüsiline tõmme saab sind päästa,aga sellele ei raja ju perekonda,aga sry seda ma ette ei kujuta millest sinuga rääkida saab
 
yxikmees 25. juuni 2011, kl 23.03
Kui netis on tutvutud,siis reaalis kokkusaamine ei ole ju probleem.Probleem on reaalis tutvumisega,ehk kohtades kus tavaliselt tutvutakse,rahvaüritused,ööklubid.Seal tunnen ma üksinda ääretult ebakindlana,kust ma sooviksin ummisjalu põgeneda,vähemasti tõmbun ma nurka ja suhtlemisest ei tule ka midagi välja.
 
talent 25. juuni 2011, kl 23.28
 
- 26. juuni 2011, kl 00.17
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui netis on tutvutud,siis reaalis kokkusaamine ei
> ole ju probleem.Probleem on reaalis tutvumisega,e
> hk kohtades kus tavaliselt tutvutakse,rahvaürituse
> d,ööklubid.Seal tunnen ma üksinda ääretult ebakind
> lana,kust ma sooviksin ummisjalu põgeneda,vähemast
> i tõmbun ma nurka ja suhtlemisest ei tule ka midag
> i välja.


Miks siis üksinda? Võta mõni sõber kaasa!
Aijahh, unustasin... Sul pole ju sõpru. Sel juhul ei oska nõu anda.
 
yxikmees 26. juuni 2011, kl 00.39
Nõu?Kas ma olen nõu küsinud?Ma otsin elukaaslast,mitte nõuannet,kuidas ma võiksin leida omale elukaaslaseks kuni 32,lasteta,mittesuitsetav ja ülekaalutu naine.
 
? 26. juuni 2011, kl 00.58
miks sa ei kandideerinud saadetesse 'maamees otsib naist' ja 'peremees otsib perenaist'? kui sealt poleks õiget leidnud, siis kuuldavasti said osalejad terve hulga kirju ja enamus ikkagi kedagi leidis.
 
- 26. juuni 2011, kl 10.40
to ? -
Sest saates osalemiseks peab ju inimestega kokku puutuma. Saad aru - kui on juba rohkem kui 2 kodaniku, tekivad yxikul paanikahäired. Sellepärast on kõige parem, kui kuni 32, ülekaalutu, lastetu, suitsutu neiuke tormab ise kohale. Väravast sisse ja õkva voodisse.
 
Üks 26. juuni 2011, kl 10.49
Ei tea, mismoodi ta sinna saatesse veel läheb, kui tal on sotsiaalfoobia?:)))
Ja mida see aitaks? Kiiksuga menopausimees jääb ikka menopausimeheks, mingis saates osalemine tema šansse küll ei suurenda.
Ja ta ei vaja kellegi nõuandeid, ta eelistab elu lõpuni seda ühte ja sama joru ajada nagu rikkis grammofon.

Noored naised loovad pere ikka omasuguste noorte meestega, milleks neile kiiksuga ja lastekarjaga päss, kes ei ole suutnud ühtegi oma kooselu hoida. Jah, Sõõrumaa ja Tootsi-sugused mehed saavad endale noori naisi lubada, sest neil on raha jalaga segada, kui oled aga suht puupaljas, ihne ja pehmelt öeldes kergelt kummaline, siis ei saa ka eeldada, et mõni noor sale tips tuleks sinu juurde maakolkasse pesemisvõimaluseta uberikku kopitama. Aga no sa võid ju muidugi teha neid teemasid siin lõpmatuseni enda rahustuseks.
 
- 26. juuni 2011, kl 11.42
Ole nüüd kena, yxik ja vasta sellele paljuküsitud ühele küsimusele - mis peaks saama sellest naisterahvast, kellega loodad plaani pidada, kui TEMAL KA MENOPAUSI AEG KÄTTE TULEB?
Mind on see tõsiselt huvitaud, aga juba väga mitmeid kordi ei julge sa vastata. Ole mureta, enam suuremaks naiste pahameel minna ei saa. Ütle lihtsalt ise välja, et sellisel juhul tuleb sellelgi naisel lahkuda. Eksnii?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!