Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
Üks 26. juuni 2011, kl 13.07
Ma omalt poolt lisaks, et ühel kui teisel põhjusel viljatuks jäämine võib tabada IGAS vanuses naisterahvast, mis tähendab seda, et noore naisega abiellumine ei anna sulle mitte mingisuguseid garantiisid.
Ilmselt sa küll veedad iga oma vaba hetke meditsiinikirjandust puurides aga tundub, et loed valikuliselt. Menopaus kui selline ei taba naisi alati 50-ndates eluaastates, paljudel algab see erinevatel põhjustel palju varem. Osad, muide, jõuavad kliimaksi-ikka juba kolmekümnendaters ja neljakümnendates aastates! Mul endal on näiteks kaks sõbrantsi, kellel menopaus saabus juba enne 40-ndat eluaastat.
Lisaks muud riskid. Haigused ei taba ainult vanu inimesi, ka seesama unistuste noor naine võib ootamatult vajada operatsiooni, mille käigus kõik "naiste asjad" eemaldatakse.

Mida sa sellise ahtra ja põdura lehmaga siis peale hakkad, ega sa ometi kavatse sellist elukat oma majas edasi pidada ja tema peale niigi nappi raha raisata, eks ole?
 
- 26. juuni 2011, kl 13.38
Ei, Üks, yxikmees on selge sönaga öelnud, et invaliidistumise korral kadugu muidu hea ja vajalik olnud inimene kus kurat. See on ka üks PALJUDEST pöhjustest, mis naisi eemale peletab, olen rohkem kui kindel. Mitte keegi ei saa garanteerida, et homnepäev mõni joodik või hull sulle nuga ei anna või otsa ei söda. Õnnetuse korral peseb yxik käed ruttu-ruttu vastutusest puhtaks ja vaesele naisele jalaga peesse.
Mina lihtsalt ei suuda mõista seda, et inimene kellega ma toitu, voodit, raha ja kogu elu jagan, ühtäkki mulle nii ebameeldivaks võiks osutuda. ratastooli ja jalaga hoop selga - aidaa! "...Nii heas kui halvas, kuni surm teid lahutab..." on mingi romantikafilmi klishee, mitte tõsiseltmõeldud ja antud vanne.
Olen 100% veendunud, et vanu vanemaid ei suudaks yxik samuti hooldada. Need ju ainult tülinaks ees! On ka see kodanik kirjutanud, et hea oleks, kui tulevane majaproua oleks suurest perest pärit. Seda selleks, et kui naise vanematega midagi juhtuma peaks, siis pole yxikul vaja appi minna. Selleks on siis naise öed-vennad-sugulased. Vat niipalju hoolimisest.
Tekib töeline hirm niisuguse inimesega ennast kunagi siduda. Sul pole mingeid sotsiaalseid ega majanduslike garantiisid. Iga hetk võib olla viimane. No milline noor inimene seda riski küll võtaks?

Jätkuvalt ootan vastust oma küsimusele, yxik.
 
Üks 26. juuni 2011, kl 14.04
Nojah, pereelu väärtustav Yxikmees kirjutas ise, et tal poleks midagi naise vastu, kes jätaks hoobilt oma seitse last maha, et temaga kokku elama hakata - peaasi kui aga ettekirjutatud nõudmistele vastab. Mis nüüd jälle meie paneme sõnu suhu?
 
yxikmees 26. juuni 2011, kl 19.33
Viimasele,sa oled täitsa õieti aru saanud.
Kriipsule,Ma ei näe mõstlikuks olukorda,elada koos seksuaalselt mitteaktiivse naisega ja ótsida armukest.Kui ikka seksuaalelu pole siis tuleb lahku minna.
 
;) 26. juuni 2011, kl 19.35
sa olid täna nii mõnus üksik ;)
 
muig 26. juuni 2011, kl 19.46
Mõnus aga endiselt ja jätkuvalt üksi:)))
 
- 26. juuni 2011, kl 20.39
Et siis - JUMAL ISSAND, MILLE JAOKS SA NAIST OTSID SELJUHUL???? KUI HÄDAGA LEITUD NEIUKESEL 20-30A. PÄRAST TULEB MENOPAUS JA SEE TULEB, VÕID KINDEL OLLA, SIIS ON KA TEMA AEG SINU HURTSIKUS LÄBI?? SIIS ANNA ANDEKS MINU MÕTLEMISPUUDUST, AGA MILLE JAOKS SULLE NAINE, KUI TAL POLE LOOTUSTKI OMA VANADUSPÄEVI SINUGA LÕPETADA??


Jumala eets - kas neid postitusi saaks saata mõnele terapeudile? Õppematerjali kuipalju!

Vabanda väga, aga sa tõuk mõnitad ju ikka ERITI RÄIGELT naisi. Kaudselt, otse ja üleüldiselt. V*ttuille vaan, aga sinuga peavad tegelema küll nüüd juba professionaalid.

Kahtlustasin, aga arvasin, et sobiva inimese leidmise korral rahuneb see indiviid maha. Tuleb välja, et EI. Praegu veel, enam-vähem tegijamas eas otsin noore neidise, keeran 24/7 taha, saame JÄLLE 2-3 last ja siis - aidaa! Menopaus tuleb. Nii oligi, nagu ma kahtlustasin? Haige pervert.
Mõni MEES, kellele naine ja naise olemus lugupidavad on, võiks selle lollaka tölli lihtsalt läbi peksta. Ei hakka asja keeruliseks ajama, aga paras kolakas oleks omal kohal. Siis pole ka kindel, kas jõuab kohale, et naine ei ole ainult panemiseks/ kasutamiseks. Eriti "mehe" poolt, kes ise suht eit.

Ai raip, ma olen tige!
 
- 26. juuni 2011, kl 20.44
(Ikka veel vihane).


Ütle, munapea, mispärast sa naist ostid. Kohe niisama ja ausalt - mille jaoks? Tunnistasid ju nüüd, et maha saab ta jäetud igaljuhul. Siis veelkord - mille jaoks?
On sulle kumminaist ja proste soovitatud. Miks sa nendega ei lepi? Elusa naise aeg kestaks... 20-30a. sinu onnis. Meelitaks see kedagi? See on sinu enda keeles "ajutine suhe", kuigi mõne aasta võrra pikem. Kes hakkaks oma elu ja noorust sellise nõmeda vaheetapi peale raiskama?
oe soovitus - lühenda oma eluiga.
 
viimasele 26. juuni 2011, kl 20.46
Kui nii tigedaks teeb, ehk siis ongi põhjust, kas kogemusi yksikmehega ?
 
- 26. juuni 2011, kl 21.40
Kogemusi yxikmehega? Jumal tänatud - EI. Olen ikkagi terve mõistusega inimene veel.
Kui oled tutvunud mu eelnevate postitustega, siis ehk jagad matsu, miks ma vihane olen ja miks mulle naiste solvamine ei meeldi.
 
viimasele 26. juuni 2011, kl 21.46
Ega minulegi naiste solvamine ei meeldi, olenemata naise vanusest.
 
sõnatu 26. juuni 2011, kl 22.20
ma maailmaparandamisega ei tegele.
 
yxikmees 26. juuni 2011, kl 22.26
Mina ei solva naisi.Palju on fertiilses eas naisi,kes ei jätaks maha impotentset meest?Või mis,et soovitate sellisel naisel hoopis otsida armuke?
 
- 26. juuni 2011, kl 22.37
Olen sama meelt. Mönitada naist tema vananemises, tervislikes ja ealistes iseärasustes on otsene jama.
Samamoodi pole ma nõus nn. prototüübi "Eesti mees" solvamisega. A la Eesti mees on selline ja selline... Kitsa silmaringi ja väheste teadmistega inimeste arvamus. Minu arvates on see põlatud pelmeen-mees ehk Eesti mees maailma parim. Kes jamade otsa komistab - ei saa aidata.

Teemaalgataja solvab naisi ja mina pole ainus, kes seda märganud. Aktiivse mölisejana sekkun, sest ma ei talu ei vanade, noorte, paksude, kõhnade, valgete, grillkanade, lühinägelike, kõõrdsilmsete, lastetute, hambutute, üksikemade, hariduseta, muumaalaste jne. naiste tallamist.
Jah, irvitame peaaegu kõik, kui saab jälle lugeda naisest, kes kümnendat last sünnitama läheb, eelnevad 9 näljas ja paljas, aga siiski ei luba minu mõistus neid materdada. Rumalus on karistus iseendale, meil pole teise inimese rumalusega midagi tegemist.
Kui aga lugeda vähemalt ühe inimese seisukohti naiste "tarvitamise" kohta, inimese, kes ise ka ei hiilga just vaimuanni ja mõistlikusega, siis see ajab turjakarvad turri.
Ahastuses (tunnistab), õnnetu (tunnistab) inimene loob veel leidmatale naisterahvale nõuded ja tingimused ning siis tuleb välja teesiga, et meie - pahad kommentaatorid - segame tema naiseotsimisprotsessi!!??!! Tulejumalappi! Ja nõuded on karmid. Oi-oi, kui paindumatud ja jäigad. Lisaks natuke absurdsed "teadmised" a la "kui saan teada, et vanust valetati aastakese nooremaks, siis tunded kaovad kohe... kui ikka näen, et naine salaja suitsetab, siis tunnded kaovad kohe... jne".
Kas pole naeruväärne?

7 vallaslast ilma trukkinud, 3 naise poolt maha jäetud, 6a. üksinduses ja ahastuses - ja inimene reklaamib ennast ideaalseks pereeluks sobivaks? Kas punane häiretuluke ei löö kuklas põlema ühel normaalsel naisel?

Mul pole sooja ega külma, kas see inimene leiab omale kellegi või mitte, mina kätt ette ei pane, aga avaldan oma arvamust ja mul on selleks täiesti õigus avalikus netiruumis, sama suva on mul neist enesetapuähvardustest. Lollikesi tahaks hoiatada jah, aga ma ei ole selle missiooniga. Kes tänapäevaste võimaluste juures ise omale infot otsida ei oska, eks see kukubki sellise maniaki otsa. Kahju ainult lastest. Nemad ei teadnus enne ilmaletulekut midagi sest saagast.
 
- 26. juuni 2011, kl 22.48
Oota - tee nüüd mulle siis ikka veel korralikult asi selgeks.
Otsid 10++ aastat nooremat naist, et peret luua. Sain õieti aru? Pere - see on naine ja ilmselt vist ka lapsed?
Nii. Sina 43, oletame siis naine 33. Alguse asi ja nö. kohanemisaeg... paari aasta pärast laps. Ütleme 2-3. Mõningaste vahedega. Naine oleks siis ligi 40, sina ligi 50.
Edasi 10a. tilu-lilu, lapsed vaja kasvatada, eluks ette valmistada, kooli saata... Naine 50, sina 60.
Nüüd edasi ja see osa mind ju huvitaski. Naisel hakkab kohe terendama menopaus, aga lapsed (ka SINU LAPSED pole veel täisealisedki!). Mis saab edasi? Naine majast välja? Lapsed? Edasine on mulle jumala arusaamatu! Ehk oleksid nii lahke ja kirjeldaksid stsenaariumi lõpuni.
Naine koos lastega minema, sest tal tuleb kliimaks? Sinu ajupotensiaali arvates raskekujuline nakkushaigus nagu muhk-katk? EEMALE, MUIDU NAKATUN! Nii väää?

Ootan yxiku kommentaari, kas sain õieti aru, et tegelikult ei saagi ükski naine elulõpuni sinu juurde jääda ja klassikaline "vananeme koos" on sinu puhul sama uskumatu kui see, et kunagi nooruses avastasid - Sprite ei olegi roheline!?
 
- 26. juuni 2011, kl 22.52
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina ei solva naisi.Palju on fertiilses eas naisi,
> kes ei jätaks maha impotentset meest?Või mis,et so
> ovitate sellisel naisel hoopis otsida armuke?


Seda lolli kommi nägin suht hiljuti ja tulen veel sõna võtma -
kõikidel naistel ei ole elu ainuke soov paljuneda ja sünnitada. See on SINU haiglane mõte.
Mina oskan naine olla ka ilma pideva rasestumiseta ja selle peale mõtlemiseta.
Tundub uskumatu, aga näe, selliseid leidub ka.
Armuke on pigem millegi/ kellegi kompenseerimiseks ja rikastamiseks, kui järglaste tootmiseks.
Armukeste teemadel ma pole kõva. Liiga hea elu, et satelliite otsima hakata.
 
yxikmees 26. juuni 2011, kl 22.56
Mina ei solva naisi,pole siin kedagi vaalaks jms nimetanud.Elan põhimõttel ära tee teisele seda,mida sa ei taha,et sulle tehtaks ja ka põhimõttel tee teisele seda,mida tahad,et sulle tehtaks.Mina soovin,et mind jäetaks maha,kui must enam mehena asja pole.Vananeme me kõik,selle vastu ei saa.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 26.06.2011 23.02.
 
Üks 26. juuni 2011, kl 23.09
Sind on ju lausa korduvalt maha jäetud - miks sa sellega siis leppida ei taha?:)))
 
uskumatu 26. juuni 2011, kl 23.40
TÄIESTI HAIGE MEES OLED!!!!
 
yxikmees 26. juuni 2011, kl 23.57
Kui ripun maa ja taeva vahel,siis järelikult olen leppinud sellega,et ma ei leia kunagi naist.
 
talent 27. juuni 2011, kl 10.31
Oot, jätadki siis omaenda elukaaslase maha, kui selel menopaus hakkab?
 
yxikmees 27. juuni 2011, kl 10.47
Ma mõtlesin sügavalt järgi.Kui ikka hea naine on,ühised lapsed ka,aga seksida ei taha,siis otsin pigem armukese.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 27.06.2011 11.22.
 
talent 27. juuni 2011, kl 12.36
Appi, aga kes see mees oli, kes teatas, et tema on nii turvaline ja ei lituta kunagi ringi????????

Sa oled oma üksindusega tösiselt haigeks muutunud.

Kas menopaus tähendab, et naine ei taha enam seksida?
Jeesus, kui huvitav paik on maailm elamiseks! Nii palju toredaid asju kuuleb.

Ma pakun, et nende rumalate väidetega tõmbasid oma naiseotsimisele kolinaga vee peale. Milline naine tahaks mingi ajutine rongijaam olla? Kui ära kulub, põrutab vedur teise depoosse.
 
yxikmees 27. juuni 2011, kl 16.21
Ei litutagi,aga kui naisel menopaus ja seetõttu suguiha kadunud,siis laste pärast võiks ju koos elada,kui on ka tore naine.Seksimise jaoks siis otsida armuke.Selle asemel,et jätta naine maha ja otsida uus naine.
Aga üldiselt on see nii teoreetiline,kuna olen 98% veendunud,et ma ei leia naist ja seetõttu on mu eluiga jäänud alla 4a.
 
muhe mees 27. juuni 2011, kl 17.05
no missa teed, üksik kirjutab tõtt, tõde on ikka valus old ja eks ta jää kah.
 
porknas 27. juuni 2011, kl 17.37
Ega ometi suguiha kadumine ja menopaus ei takista heal naisel oma hea mehega seksimist? Või kuidas? Naistel ei pea midagi selle asja tegemiseks kikki minema.
 
yxikmees 27. juuni 2011, kl 19.10
Kui naisel pole seksiisu,siis ta paneb nn prostituuti,või siis otsib igasugu vabandusi seksist keeldumiseks.
 
kaamel 27. juuni 2011, kl 19.35
Kas tahad väita, et kõigil noortel naistel on pidevalt peal tõsine seksiisu ja nad ei teeskle kunagi ega tule mõnikord lihtsalt mehe soovidele vastu? Lubage naerda :)
 
gina27 27. juuni 2011, kl 19.37
no sind on juba korduvalt maha jäetud nagu soovisid. nii et järelikult pole sust ammu enam mehena asja, isana ammugi mitte.
vananeme kõik, aga mõni mees juba 4-kümbiselt kortsus nagu vana pastel ja lõdva noksiga...nagu yxikmees. sellisel juhul on ju naeruväärne kinnisidee tütrevanusele naisele taha keerata:p


yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Mina soov
> in,et mind jäetaks maha,kui must enam mehena asja
> pole.Vananeme me kõik,selle vastu ei saa.
 
yxikmees 27. juuni 2011, kl 19.42
Tahan väita,et noortel naistel on seksiisupuudus ajutine,menopausiealisel alaline nähe.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!