Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
gina27 27. juuni 2011, kl 19.47
yxikmees,
millel su totter väide põhineb? oled mõne menopausiealise tädiga abielus olnud või?
minu ema ja tema sõbrannad läksid just 4- ja 5-kümbiselt eriti kiimaseks, nii et sinu andmed ei vasta tõele kahjuks. ema oli mul umbes 55, kui põdes hullult, et temast 17 aastat vanem mees teda juba ammu rahuldada ei suutnud. see on reaalsus, üxiktobu.
 
naine 27. juuni 2011, kl 22.39
Sinuga olles on ka noortel naistel seksiisu puudus alaline.Ju ikka midagi viga et eelmised naised paremat otsisid.Mida suurem jutumees oma tegudest seda väiksem kepimees.Unistused suured aga tegudeni ei jõua.Ja ega siis 20 hakka 43-aastasega iga päev seksima ,see võib ju infarkti nii saada.
 
ee 27. juuni 2011, kl 22.50
Loe ja minesta-milline mees.Täiesti ajudeta
 
25 27. juuni 2011, kl 23.01
Mul emaga hea klapp kõiges, ka "naistejuttudes". Hiljuti avaldas ta "mure", et tahaks isa rohkem, aga isa " peidus". Ema siis 47, isa 48. Emal on kliimaks diagnoositud juba 2 a. tagasi (ta ei saanud aru, mis temaga toimub.. väsinud kuuma-külmahood, närvilisus, suurenenud mure laste (täiskasvanud!) eest, pidev kontrollimisvajadus oma välimuse, lähedaste, laste, mehe jm. pärast, eriline energilisus sportimisel järgi, siis melanhoolsed käitumised jne).

Yxikmehele soovitaks omavanust aktiivset naist ostuída, mitte lasteealistest unistada.

Aga mina vaba ja vallalin, sportlaste tütar ja ainuslaps, lemmik ja ärahellitatud tütretirts... mu isa kindlasti ei lubaks hulluga paari heita, isegi kui ma paluks. Ja ma ei tahaks ka nii igavat inimest. Isegimitte oma tutvusringkonda.
Sporti ei tee, igav, vanamoeline, õnnetu, elus pettunud.. miks peaks? Päästeteenistuse number on 112. See inimene vajab päästmist.
 
112 27. juuni 2011, kl 23.05
Päästeteenistuse number on 112. See inimene vajab päästmist!!!!
 
- 28. juuni 2011, kl 07.43
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma mõtlesin sügavalt järgi.Kui ikka hea naine on,ü
> hised lapsed ka,aga seksida ei taha,siis otsin pig
> em armukese.


Ja sina yxik oled 70-selt oma seksuaalsete võimete tipul? Lubage, ma minestan!
 
yxikmees 28. juuni 2011, kl 08.27
Ma pole seda öelnud.
 
- 28. juuni 2011, kl 09.53
Aga kujutad ju millegipärast ette, et sinust noorem naine on seks ajaks kuivik, aga sul tuleb lausa armuke hankida. Nii kõva kündmine käib!
 
yxikmees 28. juuni 2011, kl 10.10
Üldjuhul ju pole ja seega pole siis vaja ka mingit armukest.Üldjuhul on vähemalt 10a noorema naise puhul seksuaalne eluiga võrdne ja just seetõttu peabki naine olema mittesuitsetavast ja alkovabast mehest vähemalt 10 aastat noorem,et erandjuhtumid ei oleks üldjuhtumid.
Suitsetavate ja alkomeeste seksuaalne eluiga on võrdne üldjuhul endavanuse naisega,seega siis neile sobivad ka endaealised naised.
 
- 28. juuni 2011, kl 16.53
Su ainukesed plussid on suitsu- ja alkovaba olek nagu ma aru saan? Aga äkki oled kuulnud, et tänapäeval suurimaid ohte põhjustab hoopis stress ja depressioon. see vähendab kohe kõvasti kõiki vöimekusi ja elupäevi. Ma ei mäleta, aga mingid Saksa teadlased uurisid peresid ja leiti, et meeste srtessitase on kuni veerandi väiksem naistest ja sama pere poiss ja tüdruk p¨åoevad ka erinevalt stressi läbi, kuigi elamistingimused on neil samad.
Sa yxik oled ennast totaalsesse auku stressanud, ära nüüd tule seletama, et sa veel seitsmeküpmisenagi tegija oled. Kujultusvõime on hea ja vajalik asi, aga lolliks ei tasu ka minna. See ettekujutus raugaeas sama vastupidav olla, kui sa hetkel praegu, on ausalt öeldes täiskasvanud inimese suust kuuldes ikka VÄGA rumal jutt.

Normaalne inimene, kes lubab lõõgastudes omale mõistliku koguse napsi, pidutseb ja miksmitte siis ka suitsetab, on närvide poolest kindlasti palju rohkem korras, kui see, kes igat suutäit ja lonksu paaniliselt kardab. Muidugi ka see masendus naisepuuduse üle.

Nii et ära tule seletama, et kui sina ei tossa ja ei joo, siis oled oluliset tervem ja vastupidavam. Stress on su seest tühjaks söönud, 10a. pärast palud ise, et sind voodis rahule jäetakse. Ma ei hirmuta, ma loen lehti ja need kubisevad depressioonitarkustest, abist ja selle küüsi langenud inimeste juttudest.
Ma mõtlesin ka lapsena, et mina küll kunagi täiskasvanuks ei saa, täiskasvanute elu on nii igav ja raske. AGa vat, looduse vastu ei saa!
 
lilleke 28. juuni 2011, kl 17.24
loogish et stressab,miks muidu see paela kaelapanemise jutt,või loodab et selle peale teda keegi päästma tuleb
 
yxikmees 28. juuni 2011, kl 20.00
Lilleke.See pole mitte stress vaid depressioon.
Ja depressiooni põhjuseks on see,et mul pole naist.Oleks naine poleks mul ju mingit deprekat.Ma ei karda paaniliselt alkot.3 nädalat tagasi jõin saunas isegi liitri õlut,kuna lihtsalt midagi alkovaba seal ei olnud(olin ühel endisel riigikogulasel külas).
 
kuule yksikmees 28. juuni 2011, kl 23.04
et siis naist ikka oled saanud või ?mõtlen lähemal ajal?
 
- 28. juuni 2011, kl 23.08
Yxik kirjeldab ju detailselt oma kilometraazhi hindu, oma gigoloks olemise hindu, oma "saamisi".
Napakas, aga uskumatu teadasaamine psühholoogidele, kui kirju on maailm ja kui mitmekesised inimesed.
 
yxikmees 29. juuni 2011, kl 01.20
Ma olen seksinud tänavu aasta 1,5 korda.
1kord jaanuaris ja 0,5(ehk kondoomiga seks) kord oli märtsis.
 
dziis 29. juuni 2011, kl 01.41
üksik. võid sa vahel vait ka olla? no sellist infot ei taha nüüd küll keegi teada. raudselt ei hakka sinuga selles foorumis mitte keegi tutvuma.
 
gina27 29. juuni 2011, kl 11.05
märtsis keerasid laudas mõnele lambale taha? kes muu sind kortsus pervot ikka ligi laseks.
 
Liisu Pihu 29. juuni 2011, kl 11.32
Mitu korda pihku oled see aasta tagunud?
 
huibgy 29. juuni 2011, kl 12.24
Ja siis sa imestad, miks keegi sind ei taha.
Teeme siis veel puust ja punaselt:
Miinused:
vatrad Internetis absoluutselt igast detailist oma sekselus- ükski naine ei julge sellise mehega suhet luua
kari lapsi, kellest sa ei hooli nii nagu peaks- ei tekita usaldusväärsust
liigne jäikus oma tobedatel kriteeriumitel- igasugune fanatism on kurjast
pidev halamine teemal, et mul pole naist jne- kellele meeldivad vingatsid
räägid asjadest, millest sul aimu pole (menopaus jne)- ei tundu just kõige arukam
sa oled igav- kas sa tõesti kujutad ette, et naisel oleks sinuga huvitav
teemade solkimine ja enese avalikult müümine- no kuule, kellel sihukest meest vaja on

tee nüüd palun omad järeldused. Terve eesti tunneb sind kui meeleheitliku 15 cm tilliga enesemüüjat, kellel on põhjendamatud nõudmised , kuid vastu pakkuda pole midagi. See et sa ei joo ega suitseta pole mingi väärtus.

Nagu aru olen saanud keegi pole sinult ka intiimteenust ostnud- ehk seegi oleks väike indikaator.

Ei usu, et mu pikast tekstist kasu oleks, sest aeg on näidanud, et sa oled väga jäik ja pealiskaudne inimene.

Sinu unistuste naine (26, 60 kg, ei suitseta, lapsi pole), kes ka siis sind ei tahaks kui sa oleks viimane mees maa peal
 
yxikmees 29. juuni 2011, kl 14.22
Minu nõudmised on kõik põhendatud,mitte pole põhjendamata.
Kui ei taha,siis ei taha,eks see ole minu saatus.
Aga ma astun oma saatusele vastu püstipäi ja vähem kui 4a jooksul teen saatusele vingerpussi.
 
mitte üksik mees 29. juuni 2011, kl 14.29
kuule sõbrake, kuidas sul küll kõigest sellest siin tüdimus peale ei tule?
annaksin sulle ka nõu, aga ei viitsi.
 
teadagi kes 29. juuni 2011, kl 14.35
Pühapäeval sa alles said seda asja palkide saagimise eest, ja juba kisad siin?
 
talent 29. juuni 2011, kl 15.03
Täielik huumorikool!
 
gina36 29. juuni 2011, kl 15.52
gina27 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
kes muu sind kortsus pervot ikka ligi laseks.


mis need kortsud siia puutuvad?







huibgy Kirjutas:
-------------------------------------------------------
See et sa ei joo ega suitseta pole m
> ingi väärtus.


mida sa valetad.tänapäeval leida meest kes mõitlikult joob annab leida
 
gina27 29. juuni 2011, kl 17.29
no oleks vähemalt kobe välimus tüübil, ehk pääsekski korraks mõne endavanuse naise saba alla. aga kui nägu kortsus nagu 6-kümbisel mammil, miks peaks noored naised tahtma siis:p
minu esimene mees näiteks ei joonud. praegune meesvõtab ka kõige rohkem korra kuus pudeli õlut. aga on ilus, noor, seksikas, hea huumorimeelega, kirglik ja suhtele pühendunud....lastekarja ja võlgu ei oma, perversseid kinnisideid ka mitte.
 
mõtlik mees 29. juuni 2011, kl 19.31
Tore ju siis, g27, pühenda sina ka rohkem aega oma suhtele, mitte yxikule siin.
 
huibgy 29. juuni 2011, kl 20.15
gina36 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> huibgy Kirjutas:
> ------------------------------
> -------------------------
> See et sa ei joo ega
> suitseta pole m
> > ingi väärtus.
>
>
> mid
> a sa valetad.tänapäeval leida meest kes mõitlikult
> joob annab leida


Äkki liigud siis vales seltskonnas? Neid mehi, kes ei suitseta ega ennast oimetuks ei joo on ikka väga palju- vähemalt minu tutvusringkonnas :)
 
priidik 29. juuni 2011, kl 20.28
mõtlik mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tore ju siis, g27, pühenda sina ka rohkem aega oma
> suhtele, mitte yxikule siin.


Hästi öeldud
 
- 29. juuni 2011, kl 21.56
Miks Gina27 kallal saagida? Naisel on väärtused pigas ja kaaslase ka leidnud.
Tsiteerijad peaks oma tühipalja elu üle vaaatama, tegema korrekrtuure, leidma endale selle rahuldusepakkuva ja siis näete - isegi teil on midagi särtsakamat, lõbusamat, huvitavamat, kui teie kaitseobjektil "yxikkmehel".

No a jumaldage edasi, pole ju keelatud!
 
lilleke 30. juuni 2011, kl 08.29
ma ei ole tavaliselt meeste suhtes nii kriitiline,aga yxikus eu suuda ma leida ka kaitsmisväärilist,ja tõesti ma suudan ka oma ellu rohkem särtsu tuua kui temas iial on
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!