Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
rohkem saagida 30. juuni 2011, kl 21.19
- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks Gina27 kallal saagida? Naisel on väärtused pi
> gas ja kaaslase ka leidnud.
> Tsiteerijad peaks o
> ma tühipalja elu üle vaaatama, tegema korrekrtuure
> , leidma endale selle rahuldusepakkuva ja siis näe
> te - isegi teil on midagi särtsakamat, lõbusamat,
> huvitavamat, kui teie kaitseobjektil "yxikkmehel".


----praegune meesvõtab ka kõige rohkem korra kuus pudeli õlut. aga on ilus, noor, seksikas, hea huumorimeelega, kirglik ja suhtele pühendunud---


kui ginal selline mees kodus siis peab mingi kiiks olema,et tuleb ikka ja jälle siia teemasse
 
lilleke 01. juuli 2011, kl 20.16
et kui mees kodus siis foorumis enam käia ei tohi jah???
aga selle jura siin võiks ära lõpetada küll,aga mitte viisakusest vaid et sel lihtsalt pole mõtet,me ei suuda yxikmeest veenda et ta naiseotsimises ja endas midagi muudaks
 
nojah 02. juuli 2011, kl 17.40
Kui üxikmehel lastekarja järel poleks ja kusagil metsaonnis ei elaks, kas siis ta keegi üles korjaks? kahtlen selles..
 
- 02. juuli 2011, kl 21.56
Ei usu minagi, aga need on veel eriti raskendavad asjaolud. Metsaselamine ehk mitte, kulub paljudele värske õhk, füüsiline liigutamine ja linnulaul ära. AGA.... Vat siin ongi see point, et MIKS keegi seda indiviidi ei taha.
 
trimm 02. juuli 2011, kl 22.47
hahaa.. meees muretseb, et ka 20 aasta pärast saaks keppi kõvasti oma naiselt,... selleks peaks olema tugevalt noorem naine... ise unustab ära, et praegu saab ta vaid 1,5 korda aastas. No pagan, Nii tihedalt keppi saaksid sa ka 10 aastat endast vanemalt naiselt.... :))))) raudselt kohe. ja ka 20 aasta pärast saaksid sama tihedalt... ehk siis 1,5 korda aastas. :) Mees muretseb tulevikukepi pärast... endal pole praegugi mingit suguelu. napakas.
 
napakas 02. juuli 2011, kl 23.53
napakad naljad meil siin
 
riin 03. juuli 2011, kl 12.59
Ja muidugi unustades sellegi ära, et 20a. pärast, olles ise üle 60, ei ole see enam mitte aktiivne ja paeluv vahekord, vaid tuim nühkimine, mis päädib heal juhul kuuma auruga.
 
gina27 04. juuli 2011, kl 19.01
mis kuuma auru sel vanal kortsus nässil ikka on. törts leiget peeru ja proteesid öökapil- kogu romantika:p
 
- 04. juuli 2011, kl 22.17
irw...
Ega jah sealt tillistki muud tulemas ole, kui kuuma tossu vaid. Aga vat tegija ju!
 
Nu jah 05. juuli 2011, kl 00.02
...miks te maadlete siin Ardi puuk-borellioosiga :)
 
- 05. juuli 2011, kl 00.05
Maadleme, et võita ja mitte lasta uutel lollikestel liimile minna ega naissugu häbistada.
 
viimasele 06. juuli 2011, kl 00.36
kas siin kuulutuses on midagi varjatud, et seda vaja on?
 
ohtuke 06. juuli 2011, kl 00.56
naised tormaksid kõik üksteise võidu ardi hella embusse, kui neile juba ammu poleks hundipasse antud aga kadedus ruulib: kui ise ei saa, ärgu teine kah saagu...üks nõuab lausa teema lõpetamist, sest ei tema kujuta ette, et kegei näe sobiks ardile aga tema mitte ei ole sobinud. Mis hirmsad inimesed!
 
- 06. juuli 2011, kl 11.18
Nii on muidugi kõige lihtsam mõelda, et me kõik kangesti kadedad oleme. Võib uue katse teha ja uuesti mõelda. Siin on korduvalt välja öeldud, et naine tahaks MEEST, mitte vinguvat eite. Aga kui kaitseinglid seda lühikest juppi nii säästa tahavad, andke olla ja mõelge mida pähe tuleb.
 
viimasele 06. juuli 2011, kl 11.22
siin ei ole kaitsta midagi, eks iga üks teeb oma valiku ise. muiduig päris si**a pole mõtet ka suust välja ajada.
 
tead, sa - 06. juuli 2011, kl 11.28
grafomaaniale kaldud kõvasti.
pea vahet, mine päevitama!
äkki saad hakkama ilma yxikmehe teemat igapäevaselt tõstmata (või on su elu nii hale ja tyhi ilma selleta )
 
- 06. juuli 2011, kl 20.24
Sind häirib midagi? Tõstan, palju tahan, kui häirib - mine päevitama. Lihtne? Grafomaaniale kaldun, tunnistan. Ja nüüd? Kesiganes sa oled, mulle ei mõju. Ole või aliase alt Yxik ise või tema ilmakuulsad perekooli seksisöbrannad, kes teda 18-aastaseks peavad. Mis mul teist? Mina käin ja ütlen oma arvamust, kuna heaks pean.
Oma elu on niivõrd sisukas, kuivõrd pausi sissetulles käin ka Delfis. Võid mureta muu koha omale otsida. Mis su küsimus täpsemalt oligi?
Ahjaa, kuna tegeled minu jälgimisega, siis ei saa sindki vist liigses ja kuilsas "oma elu" omamises süüdistada. Kindlasti oled siis tuttav ka põhimõttega, miks see totu mulle antipaatne on. Seda, kes ma olen, ei hakak mitte mainimagi Uuups! Mitte üks eksidest, seda mitte. Önneks ka mitte inimene, kel on "au" seda tonti isiklikult kohata. Jääb veel mõni variant. Head nuputamist!
 
jujuju 06. juuli 2011, kl 21.19
11.28-ga nõus...

20.24-le Sa mine nüüd oma suurte vasikasuuruste koertega jooksma metsa alla ja rahune maha. D
 
tead, sa - 06. juuli 2011, kl 21.24
ei tegele su jälgimisega, aga 2 nädalat tagasi kui viimati siin käisin, siis sina ikka teemas vahutamas.ja dziizas, ikka veel!!!

tegelt on päevitamine kahjulik, seega pane edasi püha yrituse nimel!
grafomaania on parem kui nahavähk!

tervist ja elurõõmu sulle veel paljudeks aastateks.
 
n 06. juuli 2011, kl 21.42
Te kaitsjad võtke see ardi siis ära juba ükskord, saab terve delfi ja perekool ehk temast rahu.Mis siin niisama tühja auru ajate, teie meelest on ta ju nii hea saak:D
 
m 07. juuli 2011, kl 00.01
Nokia kärbib osade nutitelefonide hindu 15 protsenti.
 
yxikmees 08. juuli 2011, kl 20.41
Otsin jätkuvalt elukaaslaseks naisterahvast kuni 32,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaalutu.
 
- 08. juuli 2011, kl 21.22
Homme tulen, täna enam ei jõua.
 
yxikmees 09. juuli 2011, kl 17.33
Mis kell jõuad,ma täna terve päeva sind juba oodanud.
 
- 09. juuli 2011, kl 18.12
- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Homme tulen, täna enam ei jõua.


Sulle teadmiseks, libaja, ma polnud kohe üldse eile arvutis. Ja pisikeste punnidega ei tutvuks ka siis, kui vaba oleks. Seega - ära oma iidolmehes Yxikus asjatuid lootusi tekita. Pakun, et meie arvuti IPd on ikka VÄGA eri paigust pärit. Seega - suht nutune "vaimukus".
 
helkur 10. juuli 2011, kl 22.33
Konkreetselt Üksikmeest pole mõtet siin naistel tümitada ega tal endal halba enesetunnet tunda.
Olgem ausad, kui tema asemel oleks suvaline samas vanuses mees samade soovidega, oleks ikka tulemus 0.
Tubli, et tema vähemalt püüab otsida, mitmed teised on otsimise mõttetusest aru saanud ja loobunud. Kui noorena "ree peale" ei saa, siis ei hakkagi saama.
 
vot 10. juuli 2011, kl 23.39
Olgem ausad, et selliste haigete soovidega mehi on õnneks siiski vähemuses.
 
yxikmees 11. juuli 2011, kl 06.14
Kuidas haigete?Täiesti eluterve soov leida naine ja luua pere.Naine kes samuti pole ülekaaluline,naine,kes samuti ei suitseta,naine kellega ka ei tule koosellu kaasa lapsi ja naine kelle seksuaalne eluiga kestaks suure tõenäosusega ka vähemalt sama kaua.
 
Meeri (noor) 11. juuli 2011, kl 14.20
Jestas küll. Miks peaks noor naine tahtma peret luua vana mehega, kui leiab ka omavanuse või noorema toreda iseloomuga huvitava kaaslase. Sina ju ei taha vana naist, eks ole? Vähe sellest, ka sinuvanused on sinusuguse noobli printsi jaoks liiga vanad:)))
Kuidas pagana pihta sa siis eeldad, et noored naised peaksid tahtma vana meest?

Sul on seljataga ainult purunenud kooselud+kari lapsi, sa oled kinnisideedes sotsiaalfoobik, sa elad mingis pesemisvõimaluseta uberikus, raha ka eriti pole, lisaks oled hirmus sendisaagija - millele sa loodad?
Kui sa oleksid ka maailma viimane mees, jääksin rahumeeli vanatüdrukuks.
 
arvamus 11. juuli 2011, kl 15.05
miks yxikmees tahab paljuneda ja paarituda ?
teadlaste arvates on sugulisel teel paljunemise mõta selline, nagu ma siit kõrvalt artiklist lugesin:

Pärast nakatumist kahjulike bakteritega jäid paljud sugulisel teel paljunevatest ussidest ellu, samas kui aseksuaalsed ussid surid kiiresti.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!