Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
koi 15. juuli 2011, kl 21.31
Odavad värvilised marketikrõbinad on ka paras rämps, kvaliteettoitu Yxiku-sugune koi juba ostma ei lähe, sellest ei maksa rääkidagi.
Põhimõtteliselt pole keeruline koertele hankida täiesti odavalt normaalset .lihakraami aga Yxik on sellekski liiga ihne.

Koer sai viimati viis aastat tagasi liha, kuna Yxikul õnnestus hankida tasuta hunnik searaipeid, no see on tase! Ma ei pidanud siiani võimalikuks, et ka selliseid sendisaagijaid olemas on.
 
yxikmees 15. juuli 2011, kl 21.51
Sa said minust valesti aru.Koer saab igapäeva toidu hulka mingit lihamaitset,on see mingid kondid,koodid,grillrasv või puljongikuubikut.Puhtalt liha peal oli koer 5a tagasi talvel.
 
lilleke 15. juuli 2011, kl 22.27
mitte et ma kedagi kaitseks,aga selle jutuga siin võiksite lolliklubisse kolida
 
perekooli kägu 15. juuli 2011, kl 23.11
puljongikuubikuid ei tohi koertele anda! esiteks on need jubedalt soolased, samas ka paras saast.
 
kriss 16. juuli 2011, kl 01.28
Mul puhtakujuline ja -tõuline rotikas. Ma jube eit keedan talle ise toitu. Puutru liha ja juurikatega, kartullit piima ja lihaga, kala ajan lihamasinast kümme korda läbi, saab koos keenud juurikatega, puhast täispiima marjadega, premeerime Ingmani koorejäätisega (keskmiselt 2 x kuus üks tuutu, ilma lisade ja sokolaadita). Pole elus ei krõpse saanud. Koerakonservigi pole vist näinud.
Ei hakka kiitlema, aga näitusekoeraks on ammu kutsutud, aga see pole mu eesmärk. Mulle on oluline sõber ja seltsiline, miotte väljanäitused.
Koera kanalisatsioonitoruna kasutada... pole nagu mõttessegi tulnud. Äkki oleks aeg spetsialistidel sekkuda? Koerale puljongikuubik? Jumalhoia - kus on aktivistid??!!
 
idee! 16. juuli 2011, kl 01.53
siin foorumis igasugu alaliike. kui paluks delfil veel üks lisada - yxik naiseotsingul või midagi taolist, siis kes ikka vastu oleks? nagunii on see teema igikestev, miks mitte eraldi lahter? kõik, kellele miski, mis siin elus iial ei muutu, huvi pakub, siis otsemat teed sinna, või kuidas?
 
Helmi PK 16. juuli 2011, kl 11.45
Ei kujuta ette, et peaksin ise puljongikuubikuid ja muud toiduks kasutama, veel vähem annaks sellist tulisoolast rämpsu oma koerale.
Ah et ikka lihamaitse saab koer suhu? Küll oled sa helde, Yxik. Kont, muide ei ole koera toit. Jah, närimiseks-mängimiseks võib anda toorest (ainult toorest, mitte mingit grillitud-keedetud jampsi) konti aga kõhtu see ei täida.
Grillrasv ja fritüürõli, mida sa koerale kokku ostad, on looma jaoks rõve tulisoolane vürtsitatud mürk. Seda söö ise, kui tahad.
Kas seda mootoriõli annad ka koerale, kui odavalt kätte saad? Või see läheb perele toiduvalmistamiseks (koos puljongikuubikuga loomulikult)?
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=19464

Ma ei imesta, et ükski naine ei suuda koos elada segase eitmehega, kes tassib koju solki ja searaipeid. Kuna sa oma sõnade järgi puruvaene päris pole, siis selline ihnus ja rämpsukogumine kisuvad sinna meditsiinilise probleemi poole.

Yxik oleks ideaalne paar Vagla-Margega. Poleks ka ohtu, et naine võib hakata koeratoidu peale raha raiskama.

Minul ei oleks küll midagi selle vastu, kui kogu see lootusetu tutvumisteema lolliklubisse või eraldi rubriiki tõstetaks.
 
El Capitano 16. juuli 2011, kl 15.42
Äkki hoopis "halb kogemus"-rubriik?
 
- 16. juuli 2011, kl 17.22
Kindlasti mitte, pigem võiks mingi naljanurk olla.

Aga koerale grillrasva (??? misasi see üldse on??) ja puljongikuubiku sissesöötmine on küll äärmiselt mõtlematu ja idiootne tegu. Vaene loom:(
 
yxikmees 16. juuli 2011, kl 21.55
Njah,puljongikuubikuid ise võib tarbida,aga koerale ei tohi,ega ma neid ju peoga ei pane 1-2tk 3l poti kohta?
Raha ma teenin suvel palju,kuid aastaringselt kulub ka palju.
Koerale annan seda,mida ma paremaks arvan.Kui tahad selles vallas midagi muuta,siis ainus võimalus on,et tule mulle naiseks.Seda eeldusel,et oled kuni 32,lasteta,mittesuitsetav ja ülekaalutu.
Või pärandan koera sulle kui minu aeg siinilmas ümber saab(vähem kui 4a jooksul).
Fritüürõlist ja grillrasvast saab mootorikütust teha.
 
Helmi PK 16. juuli 2011, kl 22.18
No mida veel? Enesetapuähvardustest ja muust jorast ei piisanud, nüüd kukud veel loomapiinamisega manipuleerima? Väga mage ja uskumatult haige. Mõistan suurepäraselt, miks sind ükski naine ei taha. Sest sinus pole inimlikkuse raasugi.
 
lilleke 16. juuli 2011, kl 22.51
siiras soovitus,otsid ehk enne naisevõttu ikka kuskilt psüholoogilist abi,siinse jutu peale ei tule sulle enam ükski naine
 
- 17. juuli 2011, kl 13.20
Mina sulle naiseks ???????? Mina, kes ma siin kõige rohkem su kallal kääksun ?????
Sa oled neist keemilistest puljongikuubikutest täitsa sassi läinud. Selle peale teen ma mõnuga ühe mahlaka kanepipläru.

Olen 100% Helmiga nõus - loomapiinamisega manipuleerimine on juba liig, mis liig. Kuna su endmed tervele Eestile teada, siis pole ju midagi lahti, kui ma Loomakaitseseltsi veidi valgustan. Koer oheliku otsas, söögiks 3l keedetud kartulikoori puljongikuubikutega. Mul tuleb nutt peale:( Looma peaksid juba KOHE kellelegi ära andma. Kuna sul sõpru pole, kes sind vaatamas käiks, siis vbl kõigud juba nädal aega õunapuuoksal, vaene loom näljas ja janus.

Issand küll, kust niisugused türnüfflid tulevad? Ma pole elus mitte kuulnudki nii haigest inimesest.
 
maali43 17. juuli 2011, kl 17.27
sina Ardikene ka ei väsi...mis sa tallad siin tühja tuult...Küsin ka sinu käest, et kas vembole on selleaastane ülevaatus tehtud...kindlustus jm. selline
 
koppaste to neet 17. juuli 2011, kl 21.30
""Ole ikka ise inimene, empaatiavõimeline, tolerantne, paindlik, hooliv, turvaline, aus ja usaldusväärne, mitte vägivaldne, alkohoolik, kasiinosõltlane ja seelikukütt - ei siis ole su rong kuhugi läinud.
Saad aru ju küll - ristivastupidine yxikule (v.a. siis joomine jne). Yxiku rong on läinud just nendel põhjustel, et kinnisideedes inimene ei tee mitte ühtegi järeleandmist ei kuhugi suunas ja siis imestab, et teda ei taheta.
Ta on sisikonnani lahti ennast paljastanud, mitu korda k*ppi saanud, mitu korda päevas tegeleb eneserahuldusega, lisaks kõik heietused menopausidest, naiste kehadest jne. Seda ei talu mitte üks mõistusega olend, mitte ükski naine ei julge niisuguse inimesega tutvuda. Kui juhtumisi naise sugulastest keegi pisikest taustauuringut teeks, googlesse nimed kirjutab - no mis infot sealt siis tulemahakkaks? Kas sina julgeks oma tütart niisugusele inimesele naiseks lubada? Mina igatahes mitte. Pedofiilsed kalduvused, suitsiidne inimene, teisest teemast jäi juba loomapiinaja mulje ka, manipulaator, tohutu koi, sotsiallfoobik, paranoik... No ma kohe ei leia tikutulega ka positiivseid pooli. Järjekindlus? Pigem jäärapäisus, mis pole jälle hea. Kindlate kriteeriumitega? Pigem utoopilised kinnisideed. Mida veel? Ei joo, ei suitseta, ei peta? Selliseid mehi on ikka VÄGA palju. Ei käi baarides? Ei oska plussiks pidada, meie käime 2-3 x aastas küll abikaasaga meelt lahutamas, väga tervendav. Vahel kahekesi, vahel suurema seltskonnaga - igaljuhul me elame, mitte ei vegeteeri. Yxik pole reisinud - ma usun, et naised jälle tahaks. Noor naine (normaalne) tahaks ometi areneda, maailma näha, suhelda, tutvusi luua, jätkuvalt ARENEDA. Milline areng ootab metsas lapsi treides? See on pigem paigalseis, kui mitte taandareng.
Kõige valusam on see, mis siin juttudest välja tulnud, et võimaliku õnnetuse korral, kui naine peaks invaliidistuma, saadetakse ta otsemat teed minema, sest see pärsib yxiku heaolu ja seksida nagunii ei saa. Selgelt on ka meeles Perekoolist mingi lõik, et naised jätvat mehi maha MINGISUGUSE armastuse puudumise pärast. Hoplaaa!!!! MINGISUGUNE ARMASTUS? Selle sõna tähendus on yxikule sama selge, kui Uno Loobile armastuse värvus. Yxik kohtleb naisi kui lihatompe - vaid panemiseks. Kas seda peaks mõni mõistusega olend taluma?
Siin on sõna võtnud üks väidetav marufeminist ja kuigi tema õnavõtud on vahel räiged, olen ma üldjoontes sama meelt - yxik solvab ja alandab selliste sõnavõttudega KOGU naissugu. Vähemalt seda osa, kes endast lugu oskavad pidada. Need 3, kes tal elukaaslased on olnud, on oma veast aru saanud ja karistusedki kandmisel (vaadata iga päev yxiku järglasi). Mis valemiga nad küll omalajal ära räägiti, ei tea, täitsa müstika. Ju siis OLI veel midagi, mille pärast tasus riskida. Nüüdseks teab suurem osa foorumite kasutajaid yxikust absoluutselt kõike ja see on tülgastav ja hirmutav. Kes tahaks sellise külaeidega paari heita? Paari aasta pärast kirjeldatakse teie endi seksielamusi siinsamas nagu Päevalehe uudiseid.
Ei, ma isegi LOODAN, et yxik kedagi ei leia. Pole vaja rohkem lõhutud peresid ja isatuid lapsi. Naiste alandamisest ma ei räägigi.

Selle pika pajatuse lõppu - küll leiad sa kellegi, kui ei muutu yxiku sarnaseks.
""


Muud ei oskagi öelda.
 
yxikmees 17. juuli 2011, kl 21.44
Suure tõenäosusega nende soov täitub,kes loodavad,et ma kunagi naist ei leia,sest aega pole ka enam kuigi palju järgi jäänud.
 
riin 17. juuli 2011, kl 23.55
Liiga õieti öeldud, "koppaste".
Lisan vaid omalt poolt, et kahjutunnet ei teki ka minul Yksikmehe suhtes, haletsust ka mitte. Neutraalsusest ei saa rääkida, kuna tulin ju siia kommenteerima, kuigi tema tulevane käekäik ei kõiguta mind.
Aega enda äratapmiseks oli mingi 3,8 aastat? Kuskil nii kirjutati. Mida öelda... olgu nöör sulle libe või vastupidav või mida soovida ülespuujatele? Suurt rumalust endalt eluvõtjate üle ei oska kohe mitte paremini kommenteerida. Mulla kergus oleks suisa kompliment.
 
yxikmees 18. juuli 2011, kl 00.26
Ma ei otsigi kahjutunnet,ega haletsust,ma tahan lihtsalt tõestada,et mul on õigus,mind pole kellegile vaja ja seega on minu ,,peolt,, lahkumine ainuõige samm.



Toimetatud 3 kord(a). Viimati yxikmees 18.07.2011 00.44.
 
N28 18. juuli 2011, kl 00.51
ära ole loll yxikmees, ilma sinuta poleks delfi naistekat ja sinu metsmaasikaid ma ka praegu ei sööks (külmutatud). naistele meeldib elada klapid peas aga sina räägid kõik oma elu siin ära. on kohti küll kus sa endale naise leiad, ainult mitte sellise nagu sina tahad ( latt sul kõrgel) aga mine tea, kõik on võimalik. ja muuda oma kasut. nime ja e-maili aadressit. jäta minevik selja taha. mul teised plaanid, sry.
 
kuid 18. juuli 2011, kl 09.08
Võiksid õppida surfamise selgeks, et saaksid minna surfilaagrisse. Küll siis uusi reaalseid tuttavaid tuleks, päevitus ja sportlik vorm pealekauba.
 
Senjoriita 18. juuli 2011, kl 09.49
Sa yxikmees peaksid liikuma ringi, kus liiguvad noored inimesed. Vabaõhuüritused, kõiksugused terviserajad, kontserdid, peod. Sa ei pea ju jooma, kui see sulle ei meeldi, aga oodata, et taksoga sulle keegi õuele tuleb, on ka natuke narr.
Mine kasvõi edasi-tagasi Helsingisse, need odavad laevukesesd on maast laeni shoppamasõitjaid täis, koristajatibid pealekauba.
Kui ikka häda nii suur, et lausa tapma ennast kipud, siis oleks ju loogiline, et sa ise ka ennast veidi liigutad või kuidas? Ära nüüd poe jälle selle "ma olen vilets suhtleja" taha. Siis TULEB ÕPPIDA suhtlema, kasvõi vägisi ja kodus saad peegli ees harjutada.
Sulle on pea pool Eestit nõu andnud, miks sa midagi ei muuda? 6 aastat ja 3000 kirja ning ikka ei midagi? Kas see ei pane sind ennast liigutama? Saa ükskord aru - naised ei taha hädaldavat ja ahastavat meest! Naine tahab turvatunnet, tunda ennasthoituna, kaitstuna. Mis turvatunnet pakub mees, kes muudkui hädaldab, vaidleb kõigele vastu, ähvardab ennast tappa ja käitub nagu eit. Sa oled ju ometi MEES või ma olen millestki valesti aru saanud?

Aga lapsi küll ära enam mõtlegi juurde teha. Kui leiadki kellegi, elage niisama. Usun, et põhjust tead isegi. Pealegi oled sa juba suht vana, lapsed jääksid üsna ruttu orbudeks, lapselapsed vanaisata.
 
issake 18. juuli 2011, kl 10.42
keegi ei arva et sa ei peaks naist leidma omale,lihtsalt sa peaksid midagi muutma et olla seda noort naist väärt
 
yxikmees 18. juuli 2011, kl 17.59
Ma ju ei ootagi,et naine taksoga koju tuleb.Tegelen ju naiseotsimisega internetis ja ka see teema on ju naiseotsimise teema,vastavas rubriigis ja puha.
Ma võin käia rahvarohketes kohtades ja sõita laevaga,kuid mida rohkem rahvast,seda endassetõmbunum ma olen.Igatahes mul puudub usk,et ma omale elukaaslase kunagi leian.Ja kuna mul usk puudub siis ei tegele ma ka muutmisega.
Kui juhtub ime ja ma śiiski tõesti leian ome naise,siis ma olen nõus muutma ennast ja päris palju.
Aga praeguses situatsioonis liigub karavan siiski kuristiku poole,paljude foorumlaste suureks rõõmuks.
 
Helmi PK 18. juuli 2011, kl 18.05
Niikaua kuni oled selline paindumatu, haiiglaselt ihne (ei raatsi isegi koera korralikult toita) ja kalk hingetu inimene, ei muutu sinu elus mitte midagi. Sul on kaks võimalust - kas muutud paremaks või sured välja. Kolmandat teed ei ole. Nagu näha, eelistad isegi enesetappu muutumisele. Nii et mis siin ikka soovitada, sinu valik, nii et ära hala.
Üks koerapiinaja vähem.
 
kirgas 18. juuli 2011, kl 21.26
2012. 12.12 on varsti tulemas, ehk satud juba siis 6ndasse dimensiooni.
sinu kirgastumine siin käib läbi kannatuse.
 
- 18. juuli 2011, kl 23.09
Lollakas!
Klassikaline on, et mees päästab naist, sa annad siin teada, et naine peaks SIND päästma kuristikku kukkumast? No kuule - nii haledale kujule annaks isegi jalaga takka. Miks? Et kesiseid, eksistentsivõimetuid, kuid siiski konkurentsi kippuvaid isaseid vähem oleks. Ka Sparta mõtteviisi pooldan - kõik väetid ja vigased kuristikku, riik olgu tugev!
Emased ei paaritu saamatutega, kuigi isased võivad neid tahta või võtavad neid inmriigis vägisi.. V.T. loodust. Saamatud ja arad süüakse konkurentsist välja. Sorry, yxik, aga nii on see homo sapiensi kujunemisest saati olnud. Sinuga ei tahaks paljuneda, tundud hale, turvatundetu, kaitsmisvõimetu, vaid enese eest mõtlev
. Ma ei saagi nende kolme naise ja su laste emadest aru. Ilmselt polnud nad arenenud piirkondadest pärit. Kui valesti mainin, siis veelkord vabandan asjaosaliste ees. Nende teguviis ei puutu minusse, aga jääb arusaamatuks. Siiski kiidan, et jalga lasid. Sinuga ei julgeks juba su laia suuvärgi pä'rast tuttav olla.
Kahju, aga nii see on.
 
hmm 18. juuli 2011, kl 23.35
- kirjutas :Ka Sparta mõtteviisi pooldan - kõik väetid ja vigased kuristikku, riik olgu tugev!

mis mõtteviise kriips veel pooldab? Stalin, Hitler, Pol Poth on ka igasugu mõtteviisidega katsetanud.
 
- 19. juuli 2011, kl 10.55
hmm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> - kirjutas :Ka Sparta mõtteviisi pooldan - kõik vä
> etid ja vigased kuristikku, riik olgu tugev!
>

> > mis mõtteviise kriips veel pooldab? Stalin, Hitl
> er, Pol Poth on ka igasugu mõtteviisidega katsetan
> ud.


Miks sa mulle mingeid Hitlereid Ja Pothe topid? kirjutasin selgelt, kelle mõtet jagan 100%. Ma usun, et lady Gaga või Paris Hilton mõtlevad ka mõnikord midagi.
 
koeraomanik 19. juuli 2011, kl 12.14
Ega muidu polekski reageerinud, aga... Koerale kartulikoori?! Ega koer siga ole! Pealegi, kartulid rikuvad koera hambad ära.
Kui muidu menüü koostamisega raskusi, mõtle, mida hundid looduses sööksid - su polla on ka hundist põlvnenud, Vaevalt nad põllule kartuleid sonkima läheksid.
 
naeratusega sukk 19. juuli 2011, kl 12.43
Ära nüüd nii tapvat nõuet ka esita - MÕTLEMINE! Tead ju, millise peaga Yxik ainult "mõelda" oskab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!