Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
gina27 19. juuli 2011, kl 14.54
mis sellest koerast rääkida, kui yxikmees isegi oma lihastest lastest ei hooli. maksab miinimumelatisraha ja kavatseb enesetappu. vahet pole, kas lapsed jäävad isata või mitte. kuigi jah, sellisest isast on rohkem häbi kui abi.
 
9 19. juuli 2011, kl 15.55
Kui sul koer köhib,on tegemist kennelköhaga nagu ütles sulle ka arst.Ole hea mine kiiremas korras uuesti arsti juurde ja nõua ravimeid KENNELKÖHA jaoks.
See haigus ei taandu ise ja tagajärjed võivad olla kohutavad.Seda ravitakse ainult antibiootikumidega ja mida kiiremini sa seda teed, seda kiiremini see asi taandub
 
yxikmees 19. juuli 2011, kl 21.26
Mis köhast jutt käib?
 
ö 19. juuli 2011, kl 23.20
Yxik on keskendunud enesele, mitte loomale. Koer sureb ja 3,8a. pärast Yxik ka (koer enne paraku).
Keegi siin ( või ka tema teises mammutteemas) jubamainis - rdi ei tegutse mitte kellegi PÄRAST, vaid isenda EEST. Kper on unustustehõlmas, sest mees mõtleb vaid iseendale.
**
Vihjed saadetud piirkonna varjupaika. Looomapidaja on ebaadekvaatne.
 
Õuna Endel 19. juuli 2011, kl 23.37
peremees, vaata asja helget poolt, ühelegi mehele eestis ei kirjuta nii palju naisi. sa oled nende salaarmastus, kirjutavad kümmneid komme, neil pole sinuta elu
 
Lilo 20. juuli 2011, kl 01.19
Õuna Endel, see oli nüüd küll eriti mage lohutus.
Jah, näe, tuhanded naised kirjutavad küll aga Menopausimees on ikkagi jäädavalt üksi.
Salaarmastus? Hea nali.
 
Egle 20. juuli 2011, kl 14.36
32a ja 2kuud on vanust, suitsu teen ka vahest paar kolm tükki nädalas, 174-62kg sale
 
- 20. juuli 2011, kl 15.29
Tahad sa Egle vabatahtlikult vangi minna? Aga 2 kuud ülearust iga - see ei lähe mitte. Menopaus hakkab liiga vara.

* Jaota see kook 7-ks võrdseks osaks.
 
Helmi PK 20. juuli 2011, kl 17.49
Suitsetamine tuleb kohe maha jätta! No ja vanusega on natuke pahasti jah, sul juba menopaus hingab kuklasse. Kaalus tuleks ka kindlasti alla võtta ja siis peab edasi vaatama, missuguseks su figuur siis kujuneb, jääb veel kuskilt midagi volti või ei ole rinnad piisavalt prinkis, ei ei ei!!! Ajutiseks panemiseks kõlbad küll, kui ise oma kuludega kohale sõidad. Oot, mis see Yxikmehe taks oligi seksteenuse eest?
Kui Yxik on saanud tasuta grillrasva ja toidujäätmeid ning kui veab, ka mõne seakorjuse, siis ehk on ta nõus sind ka kostitama:))))
 
jah 20. juuli 2011, kl 18.40
Suitsetamise mõjul kehas tekkiv nornikotiin muudab kehavalgud pöördumatult ja võib tõbede süvenemist ergutada.
 
no jätke nüüd 20. juuli 2011, kl 20.21
ärme nii õelaks ka lähe et väheseid potensiaalseid tutvujaid peletame,vaatame vaikselt mis saab
 
no kuulge!!! 20. juuli 2011, kl 20.34
see ju ammu teada tõde, et kui mees on rahaga kooner, siis ei täi ta ka armastust jagada.

ärge saatke noori naisi sellise jobu juurde sohu!
 
PK kana 21. juuli 2011, kl 00.15
midagi taas yksikule lugemiseks 50+ naiste ja nende seksielu kohta

http://naistekas.delfi.ee/suhted/seks/seks-parast-50-eluaastat-on-erutavam-kui-iial-varem.d?id=49860081
 
irw 21. juuli 2011, kl 16.31
Rapla, initsiaalid samad, vanus enam-vähem, nägu täitsa õige... Kellest käib jutt?

http://www.ohtuleht.ee/436017
 
k 21. juuli 2011, kl 16.39
to irw. Mine maga ennast välja lo..pea
 
yxikmees 14. august 2011, kl 23.36
Kergitaks,ikkagi veel loodan,et äkki siiski leidub kusagil minujaoks ka üks ainus ja õige.
 
- 15. august 2011, kl 09.42
Kindlasti, aga omavanune ja (peaaegu) kindlasti (täiskasvanud) lastega.
See, miks sa oma unistuste noort näkki ei saa, on sulle tuhat kaks korda välja toodud, aga sa ju keeldud sellest aru saamast.
 
yxikmees 15. august 2011, kl 18.50
Omavanusega pole paraku midagi peale hakata(peale seksi).
Ühist kodu temaga ei saa rajada(sest suhe jääb ajutiseks).
Ühist pere luua samuti mitte.
Seega kui kedagi naiseks võtta,siis vaid,kui naine on vanuses kuni 32,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta.Ja kui ei leia,siis on selline mu saatus.
Sekssuhet ma ei otsi,oma energia ja ressursi kulutan vaid elukaaslase leidmisele.
 
Valle 15. august 2011, kl 19.19
No see naine võib ju ka 37 olla näiteks, ühise lapse saakiste ikka üles kasvatada.
 
huviline 16. august 2011, kl 12.40
Hei, yxikmees! Olen 22, lastetu, ei suitseta ja sale. Kui vana ise oled ja mis tähtkujust sa oled? xD
 
maali43 16. august 2011, kl 12.55
Kuule mees, kaua võib? Oled, kes sa oled või tuled, kust sa tuled?...Siin on su mark maani tehtud, otsi muid võimalusi...vesi on nii sogane...ja sogases vees kalu pole...õngitse palju tahad...
 
- 16. august 2011, kl 13.12
Ma OLEN puupea, aga palun üksikasjalikult ja arusaadavalt mulle selgeks teha, MIKS ei ole võimalik kooselu omavanuse naisterahvaga. Kohe päris tõsiselt huvitab - mis selles oleks ebanormaalset?
Ja teine väga oluline küsimus - MIKS sulle, Yxikmees, VEEL lapsi on vaja? MILLE JAOKS?
Tänan tähelepanu eest!
 
maali34 16. august 2011, kl 15.59
Kahju, kahju...et mees on oma kujutletava elu vang, selle asemel, et elada ja nautida elu...
 
yxikmees 16. august 2011, kl 17.01
Huvilisele.
Olen 43 ja jäär.
-le
Kooselu endaealisega oleks võimalik,ajutiselt(kuni menopausi saabumiseni) kuid kas sellel on mõtet.Pärast hakka jälle uut elukaaslast otsima.Parem siis otsida kohe sobivas vanuses(st vähemalt 10a noorem) elukaaslane ja jääda kokku elu lõpuni.
Või üldse leida,et eksistents mehena on ammendunud,kuna mind pole kellegile vaja.
Lapsi oleks meile vaja,mitte vaid mulle.Minu elu on paraku nii länud,et lastekasvatamise rõõmud ja mured on minust suuremalt osalt mööda läinud.On vaid kohtumisõigus ja elatise maksmise kohustus.
Lisaks eeldan ka seda,et iga naine soovib ise ka lapsi.
Põhimõtteliselt sobiks ka naine,kes lapsi ei saa või ei taha,muidugi kui ta on kuni 32,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta.
 
- 16. august 2011, kl 19.09
"" Lisaks eeldan ka seda,et iga naine soovib ise ka lapsi.
Põhimõtteliselt sobiks ka naine,kes lapsi ei saa või ei taha,muidugi kui ta on kuni 32,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta.""


Irw, eelda uuesti. Kui veel pole märganud, siis ammu on antud naistel õigused osaleda olümpiamängudel, võtta osa koosolekutest ja teha otsuseid, mis puudutab nende endi elu. Seega väljendus "Iga naine tahab saada emaks!" on küll õilis, aga jääb kuskile sinna sinavate sajandite taha.
Seega soovitan uuesti eeldama hakata.

Põhimõtteliselt ei saagi ma aru, kuidas saab mitte lapsi saav naine mitte lastetu olla, aga olgu peale. Su stamplause on sul ajju nii kinni süüvinud, et ei saa ise ka enam aru, mida nõuad. A la eituse eitamine..

Ja ikkagi ei oska sa mitte millegagi põhjendada, miks omavanune naine kooseluks ei kõlba. Kliimaks? Tead sa, mida see tähendab või toetud vaid kuuldule? Kui jane Fonda (73) õpetab vanainimestele nippe, mida voodis veel teha, siis sinul on paanika juba neljakümpiste ees? Natuke lapsik ei ole su argument? Kliimaksis naise peaks prügimäele viima? Palun vasta, mis saab sellest neiukesest, kes ka kord sinnamaani jõuab? Ja jõuab, usu nüüd ometi! Kohe täitsa ausat vastust tahaks saada, aga seda teemat on ka siin nii palju nämmutatud ja midagi sa vastata ikka ei oska.
Seega - korrektne, arusaadav vastus - puudulik! Vasta uuesti. Kliimaksis naine ei ole invaliid, et sa teaks.

Oled sa selle kurva argumendi peale mõelnud, et ka sina juhtumisi vananed. Ei tahaks nüüd muinasjutuvestjaks saada, aga tõsi see on. Ja kui neiuke-nooriuke kahekümnendates ligiläheneb sellele hullule eale ehk 45-50, oled sina, Yxik, 70+/-. Hooldatav või töenäolisemalt täiesti tavaline kössivajunud papi. Ei tähenda siin see, et sa ei suitseta või ei joo, VANANEME me kõik ja organism kulub niiehknaa. Ja mida siis ilusas eas naine tegema peaks?

Ühesõnaga ma ei viitsi neid komme kõiki siia ümber vehkida, mida ma sulle juba kirjutanud olen, pealtnäha ju ei arvakski,e t inimene nii rumal, aga tekstist selgub, et ega midagi ikka naljalt kohale ei jõua ka.
Tee siis oma kohutav nipikas "saatusele" ja tunne rõõmu. Isegi mõnes mõttes kurb, et inimene tahab endale kätt külge panna lihtsalt seepärast, et ei ole suuteline iseendale püstitatud illusioonidest veidi järeleandmisi tegema. A la suren nälga, sest mul on ainult vorstivõileib, aga oma kujutlustes ma alla singi midagi ei söö. Normaalne ju?
 
noor ahti 16. august 2011, kl 19.32
vi**u sa sellest menopausist kardad. kas tõesti siis naised menopausi saabudes on nii hullud ja seksi üldse ei taha enam?
 
yxikmees 16. august 2011, kl 20.00
Ahtile.
Sa oled õigel järeldusel.Menopausiealise naise organism suguhormoone enam ei tooda,sest looduse poolt pole selleks ju enam vajadust.Seega suguiha neil üldjuhul enam pole.Eks mehe vajaduste rahuldamiseks mängitakse meritähte vms etendust aga üldjuhul eelistatakse ilma selle kohustuseta hakkama saada.
- le.
Ma ei ole sõnagi kostnud endavanuste või klimakteeriumis naiste kohta.Neil on üldjuhul suguiha ju veel olemas,seega oleks suhe võimalik.Kuid ma ei viitsi jamada ajutise suhtega.Kui oleks selline kohustustevaba suhe kellegiga,kes ei ela kaugel,siis oleks see veel võimalik.Kuide see ei ole minu otsingute eesmärgiks.
 
Margaret 16. august 2011, kl 20.29
Hästi,eeldame,et olen 30 ja kena ja ülekaaluta.Sobiksin sulle ,aga kui saaksin vanemaks ,mis siis saab-hakkad jälle kuni 32 otsima?Kaua sa neid naisi siis välja vahetad?
 
yxikmees 16. august 2011, kl 21.25
Ei hakkaks.Naine on sobivas eas,kui on vähemalt 10a noorem.Seetõttu otsin praegu kui 32a naissoost isikut,kellega punuda pesa.
 
naine 16. august 2011, kl 21.31
Ja ka mõnel 32 võib kliimaks vara saabuda nii et vali hoolega,sest muidu jälle paned puusse.Ma leian et noor 30 naine tahab enda kõrval näha ka noort ja ilusat,HUVITAVAT meest,mitte kändu keda vaja varsti matta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!